Stara vremena igara...

poruka: 186
|
čitano: 43.069
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

Pozdrav svima Spectrumovcima i Commodorašima! Ovih nekoliko zadnjih komentara mi je skoro izmamilo suze, ali sam se uspio srediti (I managed to get my shit together!). To su bili dani kad zoves frenda na partiju Conquest for the Crown, Johny Reb II, North and South, Double Dragon 2,3 i kažeš mu da ponese joystick! Koliko je tu bilo iskrica, nerviranja, prijetnji, na granici fizičkog obračuna! Koliko se energije trošilo!. Ko pređe Creatures u jednom danu (bez cheat-a) platim mu ručak u najboljem restoranu! 

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

Tekken (ps)

Pro Evolution Soccer (ps)

Crash Bash (ps)

 

Koliko li je samo noci provedeno uz ovo :D, znali smo igrati od 18 pa do 8 ujutro :D. Ali u planu mi je nabaviti neku konzolicu pa cemo opet

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2009 9:14 (!mpact35).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stara vremena igara...
Branimir2412 kaže...

Vidim večina vas spominje stare igre s PS jedinice i s PC, a dali se sjećate konzole na kazetice te onu zakon igru Tanks ili kako se već zvala. Evo slike

 E da, vidiš zaboravio sam na to, zakon igra, s prijateljem sam to često igrao.

Plin je za kuhanje, dizel je za traktore, a benzin je za aute!
14 godina
offline
Stara vremena igara...

a Decathlon??

Nije neka igra al ju svi pamte jer tu su se lomili joystici.. ali doslovno... Cool

 

Nema bombe do napalm bombe
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

E, je li netko igrao na Playstationu igru koja se zove Vagrant Story? Toliko sam voljeo tu igru da to nije bilo normalno. Obozavao

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Stara vremena igara...
Dodi NAPALMIKUS kaže...

a Decathlon??

Nije neka igra al ju svi pamte jer tu su se lomili joystici.. ali doslovno... Cool

 

http://homepages.tesco.net/~parsonsp/html/decathlon.html

Early multi-event joystick waggling game that ached wrists and broke joysticks in record time!

hahaha

Nema bombe do napalm bombe
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2009 9:23 (Dodi NAPALMIKUS).
15 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

sad se sjecam da smo ja i frendovi od jutra do mraka igrali Spyro 2 i Medievil 2 na PS2. Frendovi bi (njih 5-6) dosli do mene u 9 ujutro i mi igramo (mijenjamo se svakih 2-3 sata) do 10 sati navecer... to su bila vremena Cool

zasto su smajlici zuti? Hmm...
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2009 10:44 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

pa ja sam najvise se igrao na play stationu 1 i tu su bile fifa 2000., duken nukem, medal of honor, i jos neke stare igre koje su se do sada razvile no neke bih i sad mogao poigrat da mi radi play station 1. na kompu sam igro vecinom worms,NBA i jos neke kojih se nemogu sjetitBelji se

odbrojavamo do 10.11.2009.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2009 10:55 (d3stroy3r_cro).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

The good ol' gaming days. Commodore 64 i štelanje glave na kazetofonu. Aaaa. A onda se iz Italije sa djedom vratila i legendarna Sega Genesis iliti Mega Drive. Sičan se da nisan moga virovat kolko je grafika dobra.

A šta se multiplaya tiče, tj. one face to face verzije Heroji 3, NFS 2, Worms, a od sporta uglavnom NBA. I to su sve bili cjelovečernji maratoni.

Ali, nedavno san nabavija gamepadove za PC, pa se sad nakon dugo vrimena opet zalomi likovanje u facu i onaj iskonski osječaj mržnje kad frendu želiš nabit gamepad niz grlo jer te sa zadnjom crticom healtha razbio u Street Fighteru.

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Stara vremena igara...

Vidim da se ovdje naveliko raspliće nostalgija pa da vam se i ja pridružim.  Namigiva Moj prvi dodir s video igrama bio je davne 1992. kada su moji nabavili Game Boy i dvije igrice na njemu, Super Mario i Tetris. Zanimljivo, taj je Game Boy i danas živ i funkcionalan premda nema poklopca od baterija.  Belji se

 

A igre koje još volim igrati premda su odavno antikviteti su Prehistoric II koju sam imao na svojoj prvoj 386-ici te nekakva Formula 1 iz 1989.

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stara vremena igara...
BannedOnThisForum kaže...

hh, da nije twisted metal?

TNX! da daaaa Twisted Metal jeeee....jesss! samo si ti stavio sliku od jedinice pa nisam mogao prepoznati, mislim da je ovaj bio http://i39.tinypic.com/zvosps.jpg

zasto su smajlici zuti? Hmm...
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2009 11:28 (Fićo_CoD 5).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stara vremena igara...
Fićo_CoD 5 kaže...
BannedOnThisForum kaže...

hh, da nije twisted metal?

TNX! da daaaa Twisted Metal jeeee....jesss! samo si ti stavio sliku od jedinice pa nisam mogao prepoznati, mislim da je ovaj bio http://i39.tinypic.com/zvosps.jpg

jep, to i carmaggedon. dolje olimpijski duh, gore nasilje na 4 kotača.

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stara vremena igara...
Mad_Badger kaže...
Fićo_CoD 5 kaže...
BannedOnThisForum kaže...

hh, da nije twisted metal?

TNX! da daaaa Twisted Metal jeeee....jesss! samo si ti stavio sliku od jedinice pa nisam mogao prepoznati, mislim da je ovaj bio http://i39.tinypic.com/zvosps.jpg

jep, to i carmaggedon. dolje olimpijski duh, gore nasilje na 4 kotača.

 

Nije vazno pobijediti, vazno je pobiti sve ostale da oni ne pobijede :-D

"Fans are clinging complaining dipshits who will never ever be happy for any concession you make. The sooner you shut up their shrilled tremolous voices, the happier are you going to be for it.&q
15 godina
offline
Stara vremena igara...

A Vigilant koliko smo sati na to potrošili,uhhh

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

'86 87' :)

 

slike govore više od miljon riječi :)

 

 

test drive test drive
skate or die skate or die
Barbarian Barbarian
predator predator
Boulder dash Boulder dash
There's an old Italian saying: you fuck up once, you lose two teeth. - Tony Soprano
 
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

Eh, Predator :)   dobra stara vremena...

Najviše me znalo iritirat kad se pokušalo igrat na jednoj tastaturi, a bilo je ograničeno koliko se tipki može stisnut odjednom... pa onda kad je jedan skretao ulijevo drugi nije mogao kočit :D lol

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stara vremena igara...
Branimir2412 kaže...

Vidim večina vas spominje stare igre s PS jedinice i s PC, a dali se sjećate konzole na kazetice te onu zakon igru Tanks ili kako se već zvala. Evo slike

baš sam na tu igru godine potrošio, to je ona kineska nintendo konzola sa žutim kazeticama... proveo sam dane igrajući originalni mario :)

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stara vremena igara...
BannedOnThisForum kaže...
Branimir2412 kaže...

Vidim večina vas spominje stare igre s PS jedinice i s PC, a dali se sjećate konzole na kazetice te onu zakon igru Tanks ili kako se već zvala. Evo slike

baš sam na tu igru godine potrošio, to je ona kineska nintendo konzola sa žutim kazeticama... proveo sam dane igrajući originalni mario :)

Također imam tu konzolu negdje kod kuće,igrao sam na njoj kao mali.

Zna li netko kako se konzola zove?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Stara vremena igara...
Dodi NAPALMIKUS kaže...
Dodi NAPALMIKUS kaže...

a Decathlon??

Nije neka igra al ju svi pamte jer tu su se lomili joystici.. ali doslovno... Cool

 

http://homepages.tesco.net/~parsonsp/html/decathlon.html

Early multi-event joystick waggling game that ached wrists and broke joysticks in record time!

hahaha

Sjećam se. Uvijek me je poslije nje boljela ruka. Hm to me podsjeća na nešto... Ah nije bitno...

14 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

Ima li još nostalgičara?

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.10.2009 18:15 (BannedOnThisForum).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...
Zna li netko ime konzole na kojoj je ona igra Tanks?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stara vremena igara...
Tomislav95 kaže...
Zna li netko ime konzole na kojoj je ona igra Tanks?

To se i ja pokušavam sjetiti. Neko kinesko govno.

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stara vremena igara...

bilo je na Atariju 2600 slično

I mi imamo neke principe! Ako vam se ne sviđaju, imamo i druge!
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.10.2009 21:34 (D4RKL1NG).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stara vremena igara...
D4RKL1NG kaže...

bilo je na Atariju 2600 slično

Ona konzola sa žutim disketama mislimo kako se zove.

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
15 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...
First Austria je proizvođač konzole?
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Stara vremena igara...

Ne bi se začudio da jesu. Što oni sve nisu proizvodili...

I mi imamo neke principe! Ako vam se ne sviđaju, imamo i druge!
15 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...
Sutra ću potražiti konzolu pa uslikati
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...
Ej,ljudi,nisam siguran,ali mislim da se ona igra sa tankovima zove Battleman!Jeli to ta igra,šta kažete?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stara vremena igara...
Tomislav95 kaže...
Ej,ljudi,nisam siguran,ali mislim da se ona igra sa tankovima zove Battleman!Jeli to ta igra,šta kažete?

Zadnji post 2. (druge) stranice, branimir je postao sliku pravog tanksa sa starog nintenda

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
15 godina
neaktivan
offline
Stara vremena igara...

wolfsztae i doom-to je bio zakon

prehistorik 1

tetris

tateK
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice