Star Citizen izdvojena tema

poruka: 4.775
|
čitano: 732.886
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
15 godina
offline
Star Citizen

Star Citizen me uvijek podsjeti na onu staru japansku poslovicu.

 

" Sreća je put, a ne odredište."

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Star Citizen
Space kaže...
Kamo sreće da su radili kao Elite, x4. Element po element, a ne 16 stvari odjednom od kojih svaka ima 1000 bugova.

CR je izradi SC-a prstupio isto kao netko ko bi proizvodnji automobila pristupio na način da bi nakon izrade osnovnog prototipa krenuo prvo dizajnirati i konstruirati sve šarafe na autu. Pa gume, pa ventile, pa zračnice, pa felge, kočnice, osovine, amortizere, kablove, žarne niti u sijalicama, pa smjese plastike u LEDicama kojima je zamijenio klasične sijalice, itd.
Najviše vremena i novaca je potrošio na hrpetinu detalja, kozmetike i marketing a najmanje na sadržaj i engine. Sve je napravio naopako.

A onda je skužio da može fino živit od prodaje nepostojećih brodova, ako nastavi draškanje jaja i bacanje blinga u oči žanra željnim korisnicima.

Pa je napravio donekle igrivi demo i nastavio feature creeping i pretumbavanje demoa, uz minimalno dodavanje uporabljivih feturea i sadržaja.

U međuvremenu je dogurao do statusa u kojemu je SC-sada.

Ako na raspolaganju ima dovoljno vremena,

postoji vjerojatnost da će majmun slučajnim nabijanjem po pisaćoj mašini nakuckati cijelog Shakespearea. :)

9 godina
offline
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Star Citizen

 

Haman je inflacija i u imaginarnom svemiru! Prije samo 5g je kostalo 27.000 blijedunjavih ojra, pardon, samo dolarcica zelenih, masnih. 

Jebote.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.1.2024 0:48 (Arctic Skies).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Star Citizen

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr | XBox: VandaLpr
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Star Citizen, Star Citizen - nickovi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice