Squad

poruka: 125
|
čitano: 39.079
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Squad
med1cz kaže...

 

 Jesu li izbacivali kakve nove updateove od zadnjeg free weekenda?

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Squad
Reichz kaže...
med1cz kaže...

 

 Jesu li izbacivali kakve nove updateove od zadnjeg free weekenda?

 HRPU njih :)

 

Inače, još jedan free weekend je tu pred nama!

 

6.4 - 22h počinje FREE WEEKEND i 50% popusta, traje do 10.4 - 22h

U suradnji sa slovenskim SSF klanom organiziramo Balkan Night za vrijeme trajanja free weekenda! Cilj - upoznavanje i padanje u ljubav s igrom i zabava Okupljanje i više info na Discordu: https://discord.gg/2wYsuGH

 

 

 

12 godina
offline
Squad

Zna li iko da li sad postoji opcija family share na Steamu za Squad? Do prije par mjeseci nije bila

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Squad
MRSKI kaže...

Zna li iko da li sad postoji opcija family share na Steamu za Squad? Do prije par mjeseci nije bila

 Mislim da je u početku postojala, pa su maknuli. Kad naprave nešto takvo, vjerojatno imaju razlog, pa obično tako i ostane :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Squad
MRSKI kaže...

Zna li iko da li sad postoji opcija family share na Steamu za Squad? Do prije par mjeseci nije bila

 Šta nisi igrao za free weekend? Ima sam par epičnih rundi, a najbolje je bilo 3x sam bio Squad leader i ovi free weekend nobleki su me pratili u stopu.

A to me malo i iznenadilo, mislio sam da će ti novi igrači trčati okolo, ali zajedno smo gradili baze i flenkali kasnije.

12 godina
offline
Re: Squad
Jack Sparrow kaže...
MRSKI kaže...

Zna li iko da li sad postoji opcija family share na Steamu za Squad? Do prije par mjeseci nije bila

 Šta nisi igrao za free weekend? Ima sam par epičnih rundi, a najbolje je bilo 3x sam bio Squad leader i ovi free weekend nobleki su me pratili u stopu.

A to me malo i iznenadilo, mislio sam da će ti novi igrači trčati okolo, ali zajedno smo gradili baze i flenkali kasnije.

 Jesam zato i pitam.

Doduše imao vremena samo za jednu večer jer sam preko vikenda išao sa nekim prijateljima na lagano druženje. Bar sam ja tako mislio. Kako ti ljudi neumjereno piju i jedu. Sva sreća pa ja nisam pio i jedini sam ostao trijezan i razuman. 

Da se vratim na igru. Prva runda 0:8. Trebalo mi je vremena da se priviknem na laganini i osmatranje. Druga runda puno bolja. Bio na onom našem serveru sa domaćom ekipom u squadu. Osjećaj pucanja, teamplay, gameplay pa čak i grafika su me veoma pozitivno iznenadili. Sigurno  je piknem na sljedećem sniženju, a možda i prije. Ima li domaće ekipe da aktivno igra bar za jedan squad. I kad ova igra napokon izalazi. Učinila mi se potpuno spremnom za release kad je poredim sa lagavim battlegoundom i čak bilo kojim BF illi drugim AAA naslovom.

12 godina
offline
Re: Squad
MRSKI kaže...
Jack Sparrow kaže...
MRSKI kaže...

Zna li iko da li sad postoji opcija family share na Steamu za Squad? Do prije par mjeseci nije bila

 Šta nisi igrao za free weekend? Ima sam par epičnih rundi, a najbolje je bilo 3x sam bio Squad leader i ovi free weekend nobleki su me pratili u stopu.

A to me malo i iznenadilo, mislio sam da će ti novi igrači trčati okolo, ali zajedno smo gradili baze i flenkali kasnije.

 Jesam zato i pitam.

Doduše imao vremena samo za jednu večer jer sam preko vikenda išao sa nekim prijateljima na lagano druženje. Bar sam ja tako mislio. Kako ti ljudi neumjereno piju i jedu. Sva sreća pa ja nisam pio i jedini sam ostao trijezan i razuman. 

Da se vratim na igru. Prva runda 0:8. Trebalo mi je vremena da se priviknem na laganini i osmatranje. Druga runda puno bolja. Bio na onom našem serveru sa domaćom ekipom u squadu. Osjećaj pucanja, teamplay, gameplay pa čak i grafika su me veoma pozitivno iznenadili. Sigurno  je piknem na sljedećem sniženju, a možda i prije. Ima li domaće ekipe da aktivno igra bar za jedan squad. I kad ova igra napokon izalazi. Učinila mi se potpuno spremnom za release kad je poredim sa lagavim battlegoundom i čak bilo kojim BF illi drugim AAA naslovom.

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Squad
Soldier977 kaže...
MRSKI kaže...
Jack Sparrow kaže...
MRSKI kaže...

 Sigurno  je piknem na sljedećem sniženju

 

 Jebo ti čovjeka od kojeg je njegov karakter jači :) 

12 godina
offline
Re: Squad
MRSKI kaže...
Soldier977 kaže...
MRSKI kaže...
Jack Sparrow kaže...
MRSKI kaže...

 Sigurno  je piknem na sljedećem sniženju

 

 Jebo ti čovjeka od kojeg je njegov karakter jači :) 

 Ja bi ipak rekao da je 19€ poprilično sniženje tako da je karakter morao  izdržati samo par minuta 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Squad

Moram priznati da sam pozitivno iznenađen timvorkom. Vrlo rijetko izaberem squad u kojem squad lider ne izdaje naređenja i ne surađuje sa ostalim squadovima. Ingame komunikacija je također odlična. Vrlo malo igrača ne igra kao tim. U ostalom takve igrače vrlo brzo odbije igra tako da ostaju samo oni koji vole i uživaju u ovakvom načinu. Po partiji većinom imam par kilova ali mi je užitak u igri puno veći nego u ostalim. Ima mi onaj feeling kao Bf3 kad je tek izašao. Jedva čekam da zaigram.  Ako ovdje ima domaće ekipe da igra u večernjim satima, mogli bi se naći i lupati zajedno. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Squad

Ima li ko da pegla ovo čudo neka se javi na steam

 

Frank_Horrig4n

Fr4nk_Horrig4n
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Squad

Je li netko da se organiziramo pa da odigramo koji put? Igranje sa randomima je frustrirajuće.

And how can man die better than facing fearful odds, for the ashes of his fathers and the temples of his Gods.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Squad

eto ako ima netko zainteresiran da igramo skupa neka me doda http://steamcommunity.com/id/protechcro

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Squad
Hedrick kaže...

Ima li ko da pegla ovo čudo neka se javi na steam

 

Frank_Horrig4n

 Ima 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Squad
Soldier977 kaže...
Hedrick kaže...

Ima li ko da pegla ovo čudo neka se javi na steam

 

Frank_Horrig4n

 Ima 

 Ma ne igra ti on više to. Svakoj igri nađe manu 

12 godina
neaktivan
offline
Squad

Squad jedna od jacih igara u zadnje vrijeme, pogotovo nakon ovog velikog re-vampa sada.

I was a highwayman...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Squad

Da malo osvijezim temu.
Dali je netko jos igra? ,i dali je netko prodaje povoljno kao Steam Key?

mac
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Squad

Eto ja je imam ali nemam s kime igrat. Ako tko želi igrat zajedno neka mi se javi.

 

Steam account mi je tigerija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Squad

tko hoce igrati neka me doda na steam

https://steamcommunity.com/profiles/76561198261541753/

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Squad

Obzirom na provalu cheatera u Tarkovu, PUBGu i SCUMu okušao bi sreću u ovome. ARMI 3 sam oduvijek vjeran a sve igre koje sam igrao na 1080p rade dobro i sa 8GB RAMa. Kako stoji squad u smislu hardverskih zahtjeva? Imam i5 7600 3.5@4.1Ghz, 8gb ddr4 2400 (2x4), ssd i GTX1060 3GB lagano OCana.

Jel 16GB must na ovoj igri na rezi 1080p? Koliko vam troši RAMa igra ak može neko pogledati na monitoringu...Bio bi zahvalan. Koliko sam skužio igra hei zrazito timska al jel ima smisla igrati solo (solo u smislu da ne igram baš s frendovima).

Post scriptum je isti engine?

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.1.2019 10:42 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Squad
gnomisa kaže...

Obzirom na provalu cheatera u Tarkovu, PUBGu i SCUMu okušao bi sreću u ovome. ARMI 3 sam oduvijek vjeran a sve igre koje sam igrao na 1080p rade dobro i sa 8GB RAMa. Kako stoji squad u smislu hardverskih zahtjeva? Imam i5 7600 3.5@4.1Ghz, 8gb ddr4 2400 (2x4), ssd i GTX1060 3GB lagano OCana.

Jel 16GB must na ovoj igri na rezi 1080p? Koliko vam troši RAMa igra ak može neko pogledati na monitoringu...Bio bi zahvalan. Koliko sam skužio igra hei zrazito timska al jel ima smisla igrati solo (solo u smislu da ne igram baš s frendovima).

Post scriptum je isti engine?

 Frend je igrao i na losijoj konfi i kaze da je na nizim postavkama bilo igrivo, kolko FPSa, ne bih ti znao reci.

Igra je timski orjentirana ali mozes trckarati okolo i sam i postavljati flankove ali ako te skuze jebo si jeza jer ti je respawn 5 minuta hoda daleko. Takoder, osim ako nisu nesto promijenili u zadnjih par mjeseci, ako igras sam imas samo pristup osnovnom oruzju sa Iron Sights-ima (mislim da je AK47 i M4) dok ako si u Squadu imas pristup svemu i svacemu. Ima pun kurac ljudi u Squadovima i generalno ces vidjeti da uz servere stoji i koji jezik je preferiran, ekipa prica tako da je i to +.

8 godina
offline
Squad

Ima li aktivnih igrača?

 

Pozdrav,

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Squad

Pozdrav svima, tražimo ljude koji su željni timske igre sa područja Balkana.

Ako ste zainteresovani pridružite se našem Discord serveru. 

 

https://discord.gg/Vw6gTqM

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Squad

Ima neka ekipa da aktivno igra squad? Neda mi se baš mljet na eng.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Squad

Ima li naših da igraju?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Squad

ja danas bas igrao solo, ne znam nikoga od nasih da igraju

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Squad

Da nas je jos par pa da se malo izorganiziramo to bi bilo super

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Squad

Meni nije jasno kako ova igra kod nas nije popularna. Igra je odličan balans između ARME i Insurgencya (ili BFa ako baš hoćete). Dakle nije klasični shooter arkadica debilančica a nije ni sim kao ARMA. Nego neka "zlatna sredina". Genijalno mi je to što svaka klasa ima smisao i što se mora raditi timski baš kao u ozbiljnijim igrama tipa ARMA itd..Nevjerojatno je da nema ozbiljnijeg "klana" na balkanu odn. znam da nešto ima.....mislim meni nije takav problem jer sam dobar sa engleskim ali....šteta. Kod nas općenito veliku većinu igrača čine klinci koji praše po fortniteu, pubgu, CODu i sličnim sranjima dok vani ima dosta i starije ekipe koja igra ARMU, Squad, Post Scriptum, Insurgency Sandstorm itd.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.8.2021 9:27 (gnomisa).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Squad

Evo ja sam baš sinoć ponovno skinuo pa planiram danas poslije posla malo odigrati. Ako hoćeš možemo se dodati na Steam i odigrati koju partiju pa makar i sa strancima. Na steamu sam "Jebako", crvena lopta je na avataru

U zadnje vrijeme kako idem stariji sve više mi pašu ovakve "sporije" igre. Primjetio sam da se u nekim igrama jednostavno ne mogu više nositi s mlađim igračima. Vjerojatno bih i mogao da se više posvetim igrama ali uz posao, ženu i druge aktivnosti to jednostavno nije moguće 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Squad
Prte kaže...

Evo ja sam baš sinoć ponovno skinuo pa planiram danas poslije posla malo odigrati. Ako hoćeš možemo se dodati na Steam i odigrati koju partiju pa makar i sa strancima. Na steamu sam "Jebako", crvena lopta je na avataru

U zadnje vrijeme kako idem stariji sve više mi pašu ovakve "sporije" igre. Primjetio sam da se u nekim igrama jednostavno ne mogu više nositi s mlađim igračima. Vjerojatno bih i mogao da se više posvetim igrama ali uz posao, ženu i druge aktivnosti to jednostavno nije moguće 

 Ja čak imam fenomenalne reflekse i vid za nekog od 45g. Ali nije mi to više zabavno. Ne vidim izazov kod tih arkadnih pucačina. Ja sam valjda prava gamerska enciklopedija jer sam prošao cijelu evoluciju igara od onih "kockica" na CM64 do svih top PC naslova. Ljudi mojih godina (kod nas) već su davno ostavili gejming, igraju evemtualno WoT ili neki driving/flight sim. BTW, stari steam acc sam poklonio nećaku tak da ću morat onda ići na probnu instalaciju Squad-a pa ako igra "legne" onda neću refundat. Dakle imam 2h za večeras haha. Nisam igrao to od bete.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.8.2021 12:12 (gnomisa).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice