Sniper Elite 3

poruka: 61
|
čitano: 16.559
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Sniper Elite 3
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.2.2014 17:17 (Firefox72).
Moj PC  
1 0 hvala 3
11 godina
neaktivan
offline
Sniper Elite 3

Nobody Cares!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sniper Elite 3

yebeno, jedva čekam ovo, bit će preorder {#}

13 godina
neaktivan
offline
Sniper Elite 3

zakon...nadam se da bude ima coop

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sniper Elite 3

Sniper Elite 3: Multiplayer Trailer

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sniper Elite 3

http://www.gamespot.com/e3/samsung-stage-1-2014/

Evo trenutno gameplay demo

Edit: Proslo

http://pastebin.com/DXwqCPC6 | You are a Faraday cage dreaming of being a man. Break your path to ground and learn to float.
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.6.2014 3:36 (hari85).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sniper Elite 3

Evo jedan video kako Sniper Elite 3 ide na ultra postavkama na GTX 770. {#}

 

 

Youtube kanal: https://www.youtube.com/user/MyBalkanGaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sniper Elite 3

Dobra je igra, prešao sam prvu misiju. Radi glatko na ultra postavkama na mojoj konfi,lijepo optimizirano.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Sniper Elite 3

skidam danas citav dan vec,malo seedersa haha :3

13 godina
offline
Re: Sniper Elite 3
Ismirko kaže...

skidam danas citav dan vec,malo seedersa haha :3

Kad vidim da će ovi jogurtaši dobiti više od mene, a ja uzeo preorder, muka mi dođe. Vidim na jogurtbay da dobiju i sve dlc-eve, a ja nisam uspio ni dobiti onaj preorder free dlc. Stvarno nema ni trunke poštenja.

Be Water My Friend
13 godina
neaktivan
offline
Sniper Elite 3

Drugi dio mi je dio dobar. Nadam se da će tu više malo više težnje biti za stealthom nego da moram cijelu vojsku poubijati.

ELS BLAUGRANES ! BARCA BARCA BARCA !
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Sniper Elite 3

Jako dobra igra! Mnogo bolja od prethodnika! Veliki je naglasak na stelth pristupu i planiranju na velikim mapama...

Vizualno također ne podbacuje. Dobre teksture, mnoštvo opcija za podesit, nema loadinga unutar mapa itd.. Ovo žutilo koje prevladava u igri mi se dopada. Dočarava toplinu afričkog kontinenta... Evo slike iz igre,  maksimalne postavke, (AA low jer ne vidim neku razliku između low - high)...

 

Igram na Authentic težini koja je pravi izazov jer nema pomagala, nema mini mape, indikatora itd, već traži strpljviu igru sa puno planiranja pošto smrt znači i kraj tog lvla...

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.6.2014 0:50 (doktor1).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Sniper Elite 3

Za preći prve dvije misije na Authentic su mi trebala četiri sata. Prvu sam prešao iz drugog, drugu iz trećeg pokušaja...

U prvoj sam našao Long Shot dok u drugoj nisam. Bio sam na jednom tornju gdje sam siguran da je to mjesto, ali nisam našao metu; pogodio sam jednog tipa, ali nije to bilo to... U prvom sam ga pogodio iz treće jer je jako daleko, a nema pomoći te treba dobro izračunat  kod ciljanja...

Sjene su odlične u igri! Zajvaljujuć injima na trećoj mapi sam vidio tipa na vrijeme da mi se približava iznad glave

Long Shot pozicija na prvoj mapi Long Shot pozicija na prvoj mapi
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Sniper Elite 3

Igra je SUPER optimizirana. Sve postavke su mi na ultra i ide 60-70 FPS, najniže 40. Evo naišao sam na mali bug:

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Sniper Elite 3

sranje zesce od igre -.-' plus na mojjoj konfi 25fps-a wtf

Moj PC  
0 7 hvala 0
11 godina
offline
Sniper Elite 3
Ocito ti je konfa malo losija :)
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Sniper Elite 3

Nemojte igrati na authentic levelu, glupo je kad se ne da sejvat.Igrajte na custom sa težinom protivnika na veteran, balistikom na realistic i bez ikakvih taktičkih pomagala i bez crvene oznake gdje će metak pogoditi, dakle zadnja stvka je none.

 

Odigrao sam Sniper Elite 1 i 2, sa postavkama kakve su gore, dakle bez indikatora pogotka metka, i nije bilo preteško, onako na 100 metara pogodim lika samo tako, jest da ga ne možeš uvijek gdje hoćeš, ali ga pogodim prvim hicem u 8 od 10 šuteva.No u ovoj hebenoj trojci promašujem potpuno.Još bih i razumio da gađam pokretne mete koje trče, ali ne, problem je pogoditi onaj rezervar kamiona u prvoj misiji, na kamionu sa kojeg pucaju onim strojnicama.Mislim da su zasrali balistiku, ali ono totalno.

 

Mislim, čak i uz vjetar, koliki može biti lead i koliko treba dići pušku milsa na 118 metara.Probao sam poravnat sa križem, promašaj, dignem za pol mila, promašaj, pa za jedan pa za dva milsa, pa za tri, sve promašaj, a pazio sam i da pomičem pušku kontra vjetra.I ništa sve sami promašaji.A tutoriala nema uopće, ni na netu čak.I onda debili još izostave i streljanu tj stazu sa metama gdje bi mogao uvježbati gađanje, nego su stavili onaj debilni solo survival gdje ne možeš na miru snajpat jer  je mapa 100 x 100 metara sa načičkanim kućicama, tako da nemaš gdje pucati na dalje od 50 metara.Stupidno.Da ne kažem da te odmah sa tri strane napadne 15 vojnika.Kretenski.

 

A i uglavnom su staze skučene, igra se zove sniper Elite ali u principu snajper glumi štaku u nekakvom prikradanju.Da se igrati ali nije ništa spektakularno.Grafika ista kao i u dvojci, jedino što su nabili brdo dima i sunčevih zraka zbog čega igra na slabijim grafama zna zaštekavati, a efekti se ne daju isključiti ili smanjiti, genijalno.A ima i bugova, npr neki puta kod usporenja taneta izgleda kao da je metak izletio pola metra iznad puške.Uglavnom se igra da igrati ali nije ništa posebno.

Svaki politički sustav je idila.A idila je po svojoj prirodi svijet za sve.Stoga oni koji ne žele živjeti u toj idili, su negatori idile kojima je mjesto u zatvoru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sniper Elite 3
omomomomoomm kaže...
Ocito ti je konfa malo losija :)

baš je loša :)

14 godina
offline
Re: Sniper Elite 3

Ako neko ima problema sa framerate-om nek ugasi supersampling.

 

Odlična igra, puno su otvoreniji leveli nego u V2 pa to daje dosta različitih opcija za prelaženje, mada sam dosad uglavnom manje snajperirao i više trčao sa pištoljem sa silencerom u ruci (prva dva levela)

Disregard the constabulary.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Sniper Elite 3
FileFicho kaže...

Igra je SUPER optimizirana. Sve postavke su mi na ultra i ide 60-70 FPS, najniže 40. Evo naišao sam na mali bug:

Istina na mojoj konfi na medium-high postavkama radi dosta dobro a taj mali bug sam i ja iskusio. Jel neko ima dojam da pucanje preko nekakvog zaklona jednostavno detektira kao da gadjaš u taj zaklon?

Padobranci, mineri i djevice griješe samo jednom
16 godina
offline
Re: Sniper Elite 3
nontryer kaže...

Odlična igra, puno su otvoreniji leveli nego u V2 pa to daje dosta različitih opcija za prelaženje, mada sam dosad uglavnom manje snajperirao i više trčao sa pištoljem sa silencerom u ruci (prva dva levela)

Ja sam na Authentic došao do trećeg lvla i za sada je drastično bolji od prva dva. Puno taktičkih mjesta koja dozvoljavaju korištenje snajpera, (uz korištenje objekata za kamuflažu zvuka).. Nisam ga još prešao jer sam iz dva pokušaja oba dva puta pao sa jebbene kuće nakon kakvih tri sata igranja

13 godina
offline
Sniper Elite 3

Ekipa dali SE3 radi na DX10 karticama? Jer ako se nevaram vidjeh pod sistemskim zahtjevima da zahtjeva DX11 karticu.

Z1 Compact kontakt: evilmage007@gmail.com skype evilmage007
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sniper Elite 3
kruskar kaže...

Ekipa dali SE3 radi na DX10 karticama? Jer ako se nevaram vidjeh pod sistemskim zahtjevima da zahtjeva DX11 karticu.

Radi na DX10. Na mojoj kanti cak ide na medium.

BBC2 nick: reader562 BF3 nick:reader562
9 godina
protjeran
offline
Sniper Elite 3

interaktivni filmic.zabavan,ali nisa posebno...Tko doista voli spotanje i skidanje snajperom,bolje da proba SNIPER GHOST WARRIOR..e tu je hiperrealizam..svi faktori ciljanja i prirodnih uticaja ukljuceni,naravno na primjerenom nivou..

 
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sniper Elite 3

Sad neznam točno koja misija, ali s početka, kad ima ona velika kula do koje trebaš doć i oslobodit onog "taoca", tu sam nabacio jedno 20-tak long shotova, jednostavno takve mape fale u SE jer je pre*ebeno za snipanje

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sniper Elite 3

mozeli pomoc oko instalacije,skinuo sam ali nekuzim kako ju instalirat

13 godina
offline
Re: Sniper Elite 3
fight kaže...

mozeli pomoc oko instalacije,skinuo sam ali nekuzim kako ju instalirat

4 godine si na forumu a neznaš objasniti kako spada problem,u kojem fileu ti je igra? dali je pirat ili original? Nekakve informacije moraš napisat,lako je sam pitat kak instalirat bez ikakfih informacija.

Z1 Compact kontakt: evilmage007@gmail.com skype evilmage007
13 godina
offline
Re: Sniper Elite 3
kruskar kaže...
fight kaže...

mozeli pomoc oko instalacije,skinuo sam ali nekuzim kako ju instalirat

4 godine si na forumu a neznaš objasniti kako spada problem,u kojem fileu ti je igra? dali je pirat ili original? Nekakve informacije moraš napisat,lako je sam pitat kak instalirat bez ikakfih informacija.

nije problem koliko sam godina vijerovatno dosad nisam imao problema.sto mislis kako se igre skidaju putem torrent. pa recimo da je reloadded,probao sam  s isom,pa sve raspakira i onad izbaci ovo please insert disk 7and click ok.evo slika.

16 godina
offline
Sniper Elite 3

4 godine si na forumu, aneznaš da je zabranjeno pisanje o piratstvu...

Moj PC  
7 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sniper Elite 3
doktor1 kaže...

4 godine si na forumu, aneznaš da je zabranjeno pisanje o piratstvu...

a ti si 6 godina i dalje neznas da nije dobro provocirat druge,onda mi daj savjet gdije se moze tako sto postavljat odgovori..........{#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice