Project CARS

poruka: 1.047
|
čitano: 151.695
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Project CARS

ja sam ffb na svom fanatecu podesavao na volanu koliko sam jako htio. moguce da i u postavkama igre ima isto

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Hacked kaže...

 

Sa volanom sam zadovoljan, sav je plastičan, ali je čvrst, papučice nisu neke...

Sad mi samo u project carsu ne radi FFB tj. jako je slab. Kakve bi trebale bit postavke?

 Da za papucice sam ti rekao da nece biti neke no volan bi mogao biti ok a sto se tice ffb to mi je stvarno cudno jer mislim da je vecini bio pre jak tj svi smo spustali umjesto dizali,bar koliko su mi ti decki rekli a i kod mene je bilo tako.Recimo meni je u profileru 75 a u postavkama tire force 60..Pogledaj malo na forumu od PCars ima li sto o tom volanu,ja cu sutra pogledat,sada nemogu

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2015 1:30 (Blade Runner31).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Wrecker66 kaže...

ma nisi se ti zaigra nego nemaš di drugdi pisati...vecinu vremena pišemo odi o setupima... jbg to i je najbitnije u ciloj prici...meni konkretno triba ovo

 

http://www.ebay.com/itm/108004-Silver-Alum-Piggy-Back-Shock-Absorber-107mm-2P-RC-HSP-1-10-Off-Road-Truck/331715258339?_trksid=p2045573.c100033.m2042&_trkparms=aid%3D111001%26algo%3DREC.SEED%26ao%3D1%26asc%3D20131017132637%26meid%3D88383d6fe61546ffa3980b731572e307%26pid%3D100033%26rk%3D1%26rkt%3D4%26sd%3D331715258339

 

da bi to montira vako

 

http://s12.postimage.org/nms8m2m99/new.jpg

 

to su inace djelovi od rc autica...mislija san da ima to di u HR nabaviti da ne moram cekati

Ja sam uzeo ove dampere za svoje CSP2 pedale, s tim da koristim samo jedan umjesto onog originala, ali dolaze u paketu od 2 inace.

 

Mugen MBX7

http://www.ebay.com/itm/Mugen-1-8-MBX7R-Eco-86mm-REAR-SHOCKS-SPRINGS-SHAFTS-BOOTS-DAMPER-PISTONS-/331492026526?hash=item4d2e76e89e:g:hbEAAOSweuxWRCMs

 

Slozio sam ih sam, a mislim da sam vidio da ima vec slozenih isto.

Mada nije nešto teško, ima i neki manual.

 

U konacnici to izgleda ovako, nije moja slika, ali ovo je jedan frend sa drugog foruma i istu stvar smo uzeli.

http://s150.photobucket.com/user/davidmoxley123/media/Sim%20Racing/DSC_0346_zpsa8e3b853.jpg.html

 

On je uzimao i neke opruge jos, a meni nisu bile potrebne jer je damper dobar ionako.

A ima nekih i koji su uzimali Nixim opruge (GTEYE) za te dampere i kazu da je odlicna kombinacija.

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Blade Runner31 kaže...

 Da za papucice sam ti rekao da nece biti neke no volan bi mogao biti ok a sto se tice ffb to mi je stvarno cudno jer mislim da je vecini bio pre jak tj svi smo spustali umjesto dizali,bar koliko su mi ti decki rekli a i kod mene je bilo tako.Recimo meni je u profileru 75 a u postavkama tire force 60..Pogledaj malo na forumu od PCars ima li sto o tom volanu,ja cu sutra pogledat,sada nemogu

 Moguće da je to do piratske verzije, sad skidam original pa čemo vidjet. U Thrustmaster control panelu radi sve kako treba, tako da bi valjda trebalo i u igri. Iako mi i u dirt rally ne radi uopće ffb, a to imam original, doduše nisam se još pozabavio postavkama tamo. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Hacked kaže...

 Moguće da je to do piratske verzije, sad skidam original pa čemo vidjet. U Thrustmaster control panelu radi sve kako treba, tako da bi valjda trebalo i u igri. Iako mi i u dirt rally ne radi uopće ffb, a to imam original, doduše nisam se još pozabavio postavkama tamo. 

 thesekiman hvala.A vidi malo jer pak u Dirtu treba smanjiti za strasno nesto,na 25,30 negdje dosta toga inace je jako full barem kod mene  a sad da bas ne radi me malo brine.Jel ima on firmwire upgrade mogucnost?

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2015 18:27 (Blade Runner31).
10 godina
neaktivan
offline
Project CARS

Vozi li se domaci prvenstvo u private lobbyma ili ne? I tko je zainteresiran voziti da se povezemo putem Steama pa napravimo schedual utrka sad za 12-ti mjesec.

 

Evo jedan HOT LAP @Sakitto GP jucer snimljen sa 3DOF PROSIMU simulatorom , i FANATEC opremom.

Karlo Babic, product design manager
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2015 19:33 (997GT3).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Project CARS

Jel netko narucivao sto sa zalem.es jer  koliko vidim ne salju u HR?!?

Htio sam ovo naručiti jer vidim da jedino oni to imaju?

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Project CARS

Paše al nije isto 

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Jesam ja. Lik je legenda. Sutra mogu pogledati koliko me tocno postarina dosla. Ja bi mozda jos nesto uzima od njih pa mozda moremo prepoloviti postarinu. Imas moj post od prije sa slikom njihovog adaptera za g27
12 godina
offline
Re: Project CARS

Može super, meni treba znači to i to.

 

Ti vidi za postarinu pa mi javi 

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
thesekiman kaže...
Wrecker66 kaže...

ma nisi se ti zaigra nego nemaš di drugdi pisati...vecinu vremena pišemo odi o setupima... jbg to i je najbitnije u ciloj prici...meni konkretno triba ovo

 

http://www.ebay.com/itm/108004-Silver-Alum-Piggy-Back-Shock-Absorber-107mm-2P-RC-HSP-1-10-Off-Road-Truck/331715258339?_trksid=p2045573.c100033.m2042&_trkparms=aid%3D111001%26algo%3DREC.SEED%26ao%3D1%26asc%3D20131017132637%26meid%3D88383d6fe61546ffa3980b731572e307%26pid%3D100033%26rk%3D1%26rkt%3D4%26sd%3D331715258339

 

da bi to montira vako

 

http://s12.postimage.org/nms8m2m99/new.jpg

 

to su inace djelovi od rc autica...mislija san da ima to di u HR nabaviti da ne moram cekati

Ja sam uzeo ove dampere za svoje CSP2 pedale, s tim da koristim samo jedan umjesto onog originala, ali dolaze u paketu od 2 inace.

 

Mugen MBX7

http://www.ebay.com/itm/Mugen-1-8-MBX7R-Eco-86mm-REAR-SHOCKS-SPRINGS-SHAFTS-BOOTS-DAMPER-PISTONS-/331492026526?hash=item4d2e76e89e:g:hbEAAOSweuxWRCMs

 

Slozio sam ih sam, a mislim da sam vidio da ima vec slozenih isto.

Mada nije nešto teško, ima i neki manual.

 

U konacnici to izgleda ovako, nije moja slika, ali ovo je jedan frend sa drugog foruma i istu stvar smo uzeli.

http://s150.photobucket.com/user/davidmoxley123/media/Sim%20Racing/DSC_0346_zpsa8e3b853.jpg.html

 

On je uzimao i neke opruge jos, a meni nisu bile potrebne jer je damper dobar ionako.

A ima nekih i koji su uzimali Nixim opruge (GTEYE) za te dampere i kazu da je odlicna kombinacija.

 

izgleda predobro....sad je stvar sto ima masu kombinacija...ja bi stavio dva, tj napravio dva nosaća jer kako citam jedan ode u bananu nakon nekog vremena.

 

bili možda proda tog jednog, ako ti netriba,  da vidim kako cu napraviti nosace? 

 

također sam vidija da je lik napravija za v1 onu polugu na kvacilu ko na v2 pedalama? Da li znas jel ima di kakvo objašnjenje o tome ili da se negdi mogu naručiti djelovi za to..opčenito neke informacije o tome?

 

e i ako ko oce nek me doda na steam da se trkamo...DlxWrecker 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2015 10:58 (Wrecker66).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
VandaL.pr! kaže...

Može super, meni treba znači to i to.

 

Ti vidi za postarinu pa mi javi 

 

postarina za istu stvar samo za g27 je bila 24,20E i paypal san platija oko 3evra...

 

vidim da si iz Zadra tako da primopredaja nebi bila problem ako bi uzimali od tamo

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2015 19:41 (Wrecker66).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
thesekiman kaže...

 

U konacnici to izgleda ovako, nije moja slika, ali ovo je jedan frend sa drugog foruma i istu stvar smo uzeli.

http://s150.photobucket.com/user/davidmoxley123/media/Sim%20Racing/DSC_0346_zpsa8e3b853.jpg.html

 

 

 Ovo vec izgleda sve vrlo ozboljno,svidja mi se

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Blade Runner31 kaže...
thesekiman kaže...

 

U konacnici to izgleda ovako, nije moja slika, ali ovo je jedan frend sa drugog foruma i istu stvar smo uzeli.

http://s150.photobucket.com/user/davidmoxley123/media/Sim%20Racing/DSC_0346_zpsa8e3b853.jpg.html

 

 

 Ovo vec izgleda sve vrlo ozboljno,svidja mi se

 

To bi se cak mozda moglo primjeniti i na g27..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Wrecker66 kaže...

 

To bi se cak mozda moglo primjeniti i na g27..

 A ne ja bas sada gledam nove i mislio sam pitat sta mi preporucate,g27 cu prodat kad enkoder stigne.Gledam CSP V3 za sada,drugo jos nista nisam nasao slicno.Mozda T3PA PRO.Btw to nece bit sutra pa mi posalji ono za kocnicu kada stignes.Zanima li koga nasao sam conicle mod kod nas,tj dio od njega pa mozete kemijat ako zelite.Mozda ste znali za to do sad no ja nisam http://hr.rsdelivers.com/product/paulstra/512307/paulstra-conical-stop-30mm-512307-30mm-rubber-18j-70c-threaded-stud-55mm-15mm-6j-140dan-m8-conical-

 

stop/3270426.aspx http://hr.rsdelivers.com/product/paulstra/512301/paulstra-conical-stop-30mm-512301-30mm-rubber-18j-70c-threaded-stud-435mm-15mm-6j-140dan-m6-conical-stop/2547646.aspx

 

Trebalo bi novu temu napravit da ne oftopicarimo ovdje ja mislim

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2015 21:55 (Blade Runner31).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS

poslat cu ne brini. conicle mod? poima nemam kakav je to mod...stavi koji link za to pa da pogledam.

 

ja nisan toliko iskusan pa da bi ti moga reci ali za sad sto san naša da mi se sviđa i što bi ja uzeo novo su protosimtech pt1. problem je samo sto shipping ubija

 

slazem se za temu samo nek je otvori neka iskusnjara

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2015 22:08 (Wrecker66).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Wrecker66 kaže...

poslat cu ne brini. conicle mod? poima nemam kakav je to mod...stavi koji link za to pa da pogledam.

 

ja nisan toliko iskusan pa da bi ti moga reci ali za sad sto san naša da mi se sviđa i što bi ja uzeo novo su protosimtech pt1. problem je samo sto shipping ubija

 

slazem se za temu samo nek je otvori neka iskusnjara

 A daje neki osjecj kao load cell,to je ubiti za t3pa pedale itd ali ima kombinacija svakakvih.Conical se pise ja mislim,krivo sam napisao.Btw sto se tice teme kontam se prebacit na cro sim racing za ove stvari.Ionako je kolega thesekiman admin tamo pa mogu puno naucit jer nisam ni ja iskusan niti puno u tome

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2015 22:23 (Blade Runner31).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Blade Runner31 kaže...
Wrecker66 kaže...

poslat cu ne brini. conicle mod? poima nemam kakav je to mod...stavi koji link za to pa da pogledam.

 

ja nisan toliko iskusan pa da bi ti moga reci ali za sad sto san naša da mi se sviđa i što bi ja uzeo novo su protosimtech pt1. problem je samo sto shipping ubija

 

slazem se za temu samo nek je otvori neka iskusnjara

 A daje neki osjecj kao load cell,to je ubiti za t3pa pedale itd ali ima kombinacija svakakvih.Conical se pise ja mislim,krivo sam napisao.Btw sto se tice teme kontam se prebacit na cro sim racing za ove stvari.Ionako je kolega thesekiman admin tamo pa mogu puno naucit jer nisam ni ja iskusan niti puno u tome

 

nisan ja ni zna da postoji CroSim Racing

12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Wrecker66 kaže...

 

nisan ja ni zna da postoji CroSim Racing

 Haha ni ja do pred 20min i naletim tamo na oglas da se prodaju CSP V2 pedale i nerazmisljajuci ja bi odmah kupio haha,samo da su odmah kod mene,da nemoram cekat kad ono oglas od prosle godine haha.Nisam ni provjerio jeli to to ni nista a ja bi kupio,bedak :) ugl CSP V3 mi odgovaraju no nisu jeftine,uf

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2015 22:40 (Blade Runner31).
12 godina
offline
Project CARS

Ne znam da li je netko od vas imao slične probleme ali ja se ovoga nikako ne mogu riješiti. Imam G27 i isključene apsolutno sve asistove u igri, sve na off ali kada vozim auto i ono se počne zanositi u krivini ili napravim piruetu, volan mi se sam otima iz ruke, okreće volan u  kontru  i kao da igra sama pokušava izravnati auto i staviti ga u pravu putanju. Imamm osjećaj da bi samo sa gasom i kočnicom mogao odvesti krug. To mi toliko smeta i kvari doživljaj da sam FFB potpuno izgasio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Project CARS

Tako ti bude i na pravom autu kad se izvrtiš. Ne pokušava te to igra ispraviti nego je jednostavno fizika. Drži volan i ne puštaj ga.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2015 9:40 (dejo6).
12 godina
offline
Re: Project CARS
dejo6 kaže...

Tako ti bude i na pravom autu kad se izvrtiš. Ne pokušava te to igra ispraviti nego jednostavno fizika. Drži volan i ne puštaj ga.

 Odavno vozim auto i vjeruj mi da nije ni blizu

Ako nisi, probaj Dirt Rally po meni 100 puta bolji  osjećaj u vožnji i FFB

11 godina
offline
Project CARS
evo nabavio sam volan thrustmaster t150 rs, jucer sam malo probavao i dosta je tesko voziti, dali trebam kakve postavke podesavati da bude bolje, samo sam onu kalibraciju neku radil koja ima u postavkama
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Project CARS

meni za cca tjedan dana stize fanatec pa cu posuditi od frenda PC da vidim kako je online igrat pa cu onda najvj i kupiti, offline sam igrao dosta dugo i odlican je.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
MRSKI kaže...

Ne znam da li je netko od vas imao slične probleme ali ja se ovoga nikako ne mogu riješiti. Imam G27 i isključene apsolutno sve asistove u igri, sve na off ali kada vozim auto i ono se počne zanositi u krivini ili napravim piruetu, volan mi se sam otima iz ruke, okreće volan u  kontru  i kao da igra sama pokušava izravnati auto i staviti ga u pravu putanju. Imamm osjećaj da bi samo sa gasom i kočnicom mogao odvesti krug. To mi toliko smeta i kvari doživljaj da sam FFB potpuno izgasio.

 pogledaj slucajno steering assist da nije ostao upaljen,binaj tipku da si siguran da je ugasen.simptomi su slicni tome.btw taj assist je totalna glupost,mozda je to a gamepad

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
11 godina
offline
Project CARS

 

osim ta 2 bit ce jos renaulta (prilozeni screenovi)

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Fanu kaže...

 

osim ta 2 bit ce jos renaulta (prilozeni screenovi)

 Ovo ce biti super dlc,meni najvise fali Nissan gtr nismo,obozavam taj auto i bas bi volio da je u igri

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
11 godina
offline
Project CARS

svi zele nissan GTR

developeri su svjesni toga (konstantno se spama sluzbeni forum s tim requestom) 

 

mozda ga i bude uskoro..problem je licenciranje

 

btw 2 renaulta iz nadolazeceg DLCa dolaze sa 2 varijante nissan GTR motora (renault i nissan dosta suradjuju pa im nissan dopusta koristenje njihovih motora), tako da bar nesto..

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Fanu kaže...

svi zele nissan GTR

developeri su svjesni toga (konstantno se spama sluzbeni forum s tim requestom) 

 

mozda ga i bude uskoro..problem je licenciranje

 

btw 2 renaulta iz nadolazeceg DLCa dolaze sa 2 varijante nissan GTR motora (renault i nissan dosta suradjuju pa im nissan dopusta koristenje njihovih motora), tako da bar nesto..

ja mislim da je renault vlasnik nissan-a sada

 

 

op! krivo...

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Renault%E2%80%93Nissan_Alliance

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2015 19:28 (Wrecker66).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice