Problem s godfather-om 2

poruka: 22
|
čitano: 4.643
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Problem s godfather-om 2

pozz,nisam znao gdje otvoriti temu pa sam ovdje!Namigivainstalirao sam godfather 2 i evo problema cim udjem u igricu poce mi treptat nenormalno,nemoguce za igrati!?pa eto ako netko ima isti ili sličan problem svaki savjet dobro dosao!

kayser soze
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Problem s godfather-om 2
boxer5 kaže...

pozz,nisam znao gdje otvoriti temu pa sam ovdje!Namigivainstalirao sam godfather 2 i evo problema cim udjem u igricu poce mi treptat nenormalno,nemoguce za igrati!?pa eto ako netko ima isti ili sličan problem svaki savjet dobro dosao!

 vjerojatno imaš preslabu konfu...ili si previše clocko grafu...ja igram bez ikakih problema...sve na high...(konfa u potpisu)
AMD Athlon X2 4200+ @ 2.5 | Gigabyte GA-M56S-S3 | 2 GB DDR2 840Mhz | Palit GeForce 9500GT Silence+ 1GB | Hitachi 320GB 16MB+WD Caviar 80GB 8MB | 420W | LG Flatron W2241S (22''...) http://s4.ba.bitefight.org/c.php?uid=57668
15 godina
neaktivan
offline
Problem s godfather-om 2

Napiši konfu koju imaš da vidimo jel do nje problem

Život je spolno prenosiva bolest koja uvijek završi smrću
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem s godfather-om 2

Evo i ja imam problem.

Bez obzira koje video postavke stavim uvijek imam 30 fps-a.

Jel se može to nekako otključat?

Google mi nije pomogao...

A da ne bi rekli da mi možda konfa nije dovoljno jaka reći ću samo da se recimo farcry 2 vrti na 40 fps-a na max. postavkama i na rezi 1680x1050

Bit će!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s godfather-om 2
unique83 kaže...

Evo i ja imam problem.

Bez obzira koje video postavke stavim uvijek imam 30 fps-a.

Jel se može to nekako otključat?

Google mi nije pomogao...

A da ne bi rekli da mi možda konfa nije dovoljno jaka reći ću samo da se recimo farcry 2 vrti na 40 fps-a na max. postavkama i na rezi 1680x1050

 I ja imam isto max 30Fps-a.I definitivno nije do konfe.Vijerojatno je problem sa crackom.A možda je i tako napravljeno.
M.C
15 godina
offline
RE: Problem s godfather-om 2

A evo uspio sam.

Treba isključit vsync.

Bit će!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s godfather-om 2
unique83 kaže...

A evo uspio sam.

Treba isključit vsync.

 I koliko FPS-a imaš sad?Ja moram imat u svakoj igri uključeno pošto večina igra(osim krize i far cry2)ide preko 60FPS-a.Imam 20" monitor koji ima max osviježavanje na 60Hz.I kad FPS ide iznad 60 slika mi počne titrati.
M.C
15 godina
offline
RE: Problem s godfather-om 2

Nisam nešto pretjerano igrao ali sada se kreće oko 50...

Bit će!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s godfather-om 2
unique83 kaže...

Nisam nešto pretjerano igrao ali sada se kreće oko 50...

 Pa koju grafu imaš.Mislim mora da je stara kad ti toliko nezahtijevna igra daje toliko FPS-a.Na mojoj HD4870 bi išlo i preko 100.
M.C
15 godina
offline
RE: Problem s godfather-om 2

Evo sad sam ulkjučio malo da vidim.

Na nekim dijelovima ide fps i do 100, na nekim je 60, a zna passti i na 40 ako sam recimo na velikom otvorenom prostoru.

Grafa ja HD4870.

Bit će!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem s godfather-om 2
unique83 kaže...

Evo sad sam ulkjučio malo da vidim.

Na nekim dijelovima ide fps i do 100, na nekim je 60, a zna passti i na 40 ako sam recimo na velikom otvorenom prostoru.

Grafa ja HD4870.

 Koliko tvoj monitor ima Hz-a(OSVIJEŽAVANJE)?
M.C
15 godina
offline
RE: Problem s godfather-om 2

Moj monitor ti je Samsung T200HD. Pretpostavljam 60 Hz.

Bit će!
15 godina
protjeran
offline
RE: Problem s godfather-om 2
boxer5 kaže...

pozz,nisam znao gdje otvoriti temu pa sam ovdje!Namigivainstalirao sam godfather 2 i evo problema cim udjem u igricu poce mi treptat nenormalno,nemoguce za igrati!?pa eto ako netko ima isti ili sličan problem svaki savjet dobro dosao!

 Jeli ti bude Slika pa crno pa slika pa crno...?
http://www.youtube.com/user/UKURR
14 godina
neaktivan
offline
Problem s godfather-om 2

imam neki chudan defekt na goodfatheru 2...samo shto sam instalirao igricu ushao sam da igram i kada krenem da igram igricu onaj lik shto sam ga kreirao mi se non stop okrece u krug i ne mogu normalno da igram...igram owako za sebe a ne online...dal mi moze neko pomoci...unapred hwala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problem s godfather-om 2

Imam isti problem,kad udjem u igru slika se vrti u krug,zna li iko sta bi to moglo biti,treba li neki patch ili sta vec? HELP

Biscan
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.8.2009 15:40 (Biscan).
14 godina
offline
RE: Problem s godfather-om 2

Ljudi pomagajte,probao sam skinuti i novi crack ali nista?!

Biscan
14 godina
neaktivan
offline
Problem s godfather-om 2

Crackane igre tj.ilegalni sadržaj na ovome forumu je ZABRANJEN

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problem s godfather-om 2

ok,sorry,nisam znao..

Biscan
14 godina
neaktivan
offline
Problem s godfather-om 2

Ma ništa...Samo imaš neke druge forume na kojima piratluk nije zabranjen pa potraži pomoć

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.8.2009 19:31 (_Dangerous_Lickz_).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Problem s godfather-om 2
pikac kaže...

imam neki chudan defekt na goodfatheru 2...samo shto sam instalirao igricu ushao sam da igram i kada krenem da igram igricu onaj lik shto sam ga kreirao mi se non stop okrece u krug i ne mogu normalno da igram...igram owako za sebe a ne online...dal mi moze neko pomoci...unapred hwala

Iskljuci joystick,vjerovatno ti je ukljucen,i onda probaj uci u igru,to je rijesenje,imao sam isti problem prije par dana ;) Pozz

Biscan
14 godina
neaktivan
offline
Problem s godfather-om 2

i meni je isti problem bio, to je neki bug bio.... otišo ja u trgovinu igrica i kupio orginal i radi, slika se ne okreće..bar meni!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Problem s godfather-om 2

bok svima... samo me zanima dali je netko pokušao igrati godfather 2 online i ako jeste, dali je se susreo s problemom kad stisne accept terms da onda neprestano pise connecting...

kako bi se to moglo riješiti... tražio sam svugdje ali niš korisnog nisam našao ..

(i sorry sto postam na temu staru 2 god al bas bih htjeo igrati igru online) {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice