Prison break - The Conspiracy

poruka: 132
|
čitano: 39.899
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Prison Break: The Conspiracy
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy

kad izlazi na tor***t

14 godina
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
makko kaže...

kad izlazi na tor***t

izašla

My xf.mirkeckiller
15 godina
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
makko kaže...

kad izlazi na tor***t

Pa igra još nije ni izašala u prodaju tek negdje 30.3 bi tebala doći u dućane.

Što misliš kako ju mi igramo i od kud nam.

http://bfbc2.elxx.net/sig/detail5/pc/Kuky90.png
14 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

Evo ja je upravo završija. Evo slika

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.3.2010 16:59 (P4k1).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prison break - The Conspiracy

P4k1, imam neka pitanja za Prison Break koja me zanimaju:

 

1. Kako je optimizirana?

2. Kakav je Voice-acting?

3. Je li priča kvalitetna?

4. Je li borba dobro izvedena?

A life? Where can I download one of those?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
Alex Mercer kaže...

P4k1, imam neka pitanja za Prison Break koja me zanimaju:

 

1. Kako je optimizirana?

2. Kakav je Voice-acting?

3. Je li priča kvalitetna?

4. Je li borba dobro izvedena?

1. vrlo dobro

2.  dobar iako ima par likova kojima su glasovi drugačiji nego u seriji

3. u neku ruku da jer ima obrata koji minjaju tvoje djelovanje, a u neku ruku ne jer si ti kao neki sporedni lik pa sve pokušavaš doznati i izostavljen si izvan plana bjega

4. moglo je i puno bolje ali je ok

 

ako još šta triba pitaj

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
15 godina
offline
Prison break - The Conspiracy

Zanima me je li itko od pravih glumaca iz serije posudio glas jer je bilo nekakvih glasina o tome?

A life? Where can I download one of those?
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
Alex Mercer kaže...

Zanima me je li itko od pravih glumaca iz serije posudio glas jer je bilo nekakvih glasina o tome?

da bellick, braća (bez gaća) haha, t-bag i još njih par

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
14 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

kak preci ovaj dio

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
Praetorian1 kaže...

kak preci ovaj dio

 

ajde na tu žutu kutiju i odvidaj vide ugasi struju i skloni se dok ne prođe čuvar pa odmah potrći prema iulazu

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
14 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

Znam da moram odvit osigurace i kad to napravim neznam kud da odem jer me cuvar s lampom vidi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
Praetorian1 kaže...

Znam da moram odvit osigurace i kad to napravim neznam kud da odem jer me cuvar s lampom vidi.

jednostavno ga zaobiđi

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
14 godina
protjeran
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
P4k1 kaže...
Alex Mercer kaže...

Zanima me je li itko od pravih glumaca iz serije posudio glas jer je bilo nekakvih glasina o tome?

da bellick, braća (bez gaća) haha, t-bag i još njih par

lol kao da je teško pronaći glumce koji odlično imitiraju glasove poznatih i slavnih Iznenađen

15 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

HAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHA na ovom launch traileru na slički izgledaju ko likovi iz south parka. izgleda da nisu takvi u cijeloj igri al ovdi je bas loladija

Pomozite eHrvatskoj! http://www.erepublik.com/en/referrer/InfernoTheCroat
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
Praetorian1 kaže...

kak preci ovaj dio

 

jesi proša?

Society leans ever heavily on computers, if you have the power to take out computers you can take out society.
14 godina
protjeran
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
Inferno kaže...

HAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHA na ovom launch traileru na slički izgledaju ko likovi iz south parka. izgleda da nisu takvi u cijeloj igri al ovdi je bas loladija

na čem si ti? šta ti trošiš.......kakav mulo

15 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

90% glumaca iz serije je posudivalo glasove karakterima u igri. To se znalo jos prije nego je igra izasla. Zasada sam naisao na 2 karaktera koji bas ne lice na sebe i kome glas nisu posudivali original glumci iz serije, a to su Charles Westmoreland i Sara Tancredi.

 

Nemam vremena za igranje, dobio sam laptop koji ima neku u*ranu verziju linuxa, nikako da Windowse instaliram, pa se sad s tim *ebem, a kad sredim, nadam se da cu ubrzo, onda cu se vratiti igranju i prijeci je do kraja.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy

Jesam nekak jedva, sakrio sam se iza onih kutija.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy

Igra je odlicna Smijeh

Malo linearna,al nema veze

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.3.2010 12:27 (Diavol).
14 godina
offline
Prison break - The Conspiracy

za one koji vole varat

izašao je trainer

My xf.mirkeckiller
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Prison break - The Conspiracy

Igra je odlična ja sam ju jučer nabavio

14 godina
offline
Prison break - The Conspiracy

Ima li netko problem kod pokretanja?Naime,ja pokrenem igricu i dođe crni ekran i ništa ne mogu osim restarta.I to se samo događa kad mi je uključen comodo.Kad ga isključim radi bez problema.

Zna li netko riješenje toga,bez da moram gasit firewall?

Stavio sam aplikaciju pod trusted applications i opet ništa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

Mene zanima jel grafika igre doista tako loša ili meni nešto ne štima? Naime, neovisno o uključenom vsync-u, imam strašna 'lomljenja' slike, o nepostojanju AA da i ne govorim... baš šugavo izgleda -.-

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

je li izasla ova igra za PC, ako jest moze link da je skinem, ako ne kad izlazi?

Mulalic Aid
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
wanted kaže...

je li izasla ova igra za PC, ako jest moze link da je skinem, ako ne kad izlazi?

Izašla je, znaš i sam odakle se može skinuti. Namigiva

No one gets left behind.
15 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

Igra sluzbeno izlazi 26.3. u UK, a 4 dana poslije u SAD-u.

Medutim, 9 dana prije je procurila na torrentima.

Tako da je od prije tri dana mozes ilegalno nabaviti.

 

I da, igra izlazi za PC, XBOX360 i PS3.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

Evo i ja sam nabavio primjerak igre jučer i danas sam je prošao moram reći da je igra zabavna, ali podosta toga fali pa i neki glumci koji su igrali bitne uloge. Scofielda samo gledate u kratkim animacijama, a u ulozi ste s nekim totalno desetim frikom kojeg su očajno napravili. Lik izgleda ko bodybuilder i nekako mi se ne sviđa što ne igramo s nekim od nama poznatih likova. Ja sam igru zamišljao na način da po potrebi igramo sa drugim likom određenu situaciju koja je potrebna za bijeg to bi bilo fantastično i čudi me da developeri nisu to tako zamislili, ali nema veze igra je ipak zanimljiva i stalno iščekujete bijeg. Nadam se drugom nastavku no nekako nevjerujem da će se desiti zbog premale prodaje, a i jako ga je teško izraditi. No ostaje nam se za nadati da će se igra dobro prodat i da će zatim sljedeći nastavak napraviti neki poznatiji tim.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
kejbl kaže...

Evo i ja sam nabavio primjerak igre jučer i danas sam je prošao moram reći da je igra zabavna, ali podosta toga fali pa i neki glumci koji su igrali bitne uloge. Scofielda samo gledate u kratkim animacijama, a u ulozi ste s nekim totalno desetim frikom kojeg su očajno napravili. Lik izgleda ko bodybuilder i nekako mi se ne sviđa što ne igramo s nekim od nama poznatih likova. Ja sam igru zamišljao na način da po potrebi igramo sa drugim likom određenu situaciju koja je potrebna za bijeg to bi bilo fantastično i čudi me da developeri nisu to tako zamislili, ali nema veze igra je ipak zanimljiva i stalno iščekujete bijeg. Nadam se drugom nastavku no nekako nevjerujem da će se desiti zbog premale prodaje, a i jako ga je teško izraditi. No ostaje nam se za nadati da će se igra dobro prodat i da će zatim sljedeći nastavak napraviti neki poznatiji tim.

što se tiče kupnje, ja sam sebi predbilježil na game-u

BC2 nick: maxsisac_cro; xfire:maxsisac
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.3.2010 14:52 (maxsisac_cro).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prison break - The Conspiracy
kejbl kaže...

Evo i ja sam nabavio primjerak igre jučer i danas sam je prošao moram reći da je igra zabavna, ali podosta toga fali pa i neki glumci koji su igrali bitne uloge. Scofielda samo gledate u kratkim animacijama, a u ulozi ste s nekim totalno desetim frikom kojeg su očajno napravili. Lik izgleda ko bodybuilder i nekako mi se ne sviđa što ne igramo s nekim od nama poznatih likova. Ja sam igru zamišljao na način da po potrebi igramo sa drugim likom određenu situaciju koja je potrebna za bijeg to bi bilo fantastično i čudi me da developeri nisu to tako zamislili, ali nema veze igra je ipak zanimljiva i stalno iščekujete bijeg. Nadam se drugom nastavku no nekako nevjerujem da će se desiti zbog premale prodaje, a i jako ga je teško izraditi. No ostaje nam se za nadati da će se igra dobro prodat i da će zatim sljedeći nastavak napraviti neki poznatiji tim.

Već sam pisao, taj lik kojeg upravljas (Tom Paxton) i njegov sef su jedina dva karaktera koja su potpuno izmisljena za potrebe igre i nemaju apsolutno nikakve veze sa serijom. Sve je vise-manje kao u seriji, jedino su ta dva karaktera izmisljena zbog igre. Premda bi i ja radije volio da je bilo da igramo sa svakim po malo od ovih glavnih karaktera, da ne izmisljaju neke nove, ali eto, developeri su tako zamislili stvari.

http://www.prisonbreaker.bloger.hr/
14 godina
neaktivan
offline
Prison break - The Conspiracy

presao sam igru, zakon mi je igra. Sad ce vjerojatno preskocit drugu sezonu jer ju je tesko napravit, pa ce ju sad stavit trecu sezonu u Soni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Prison Break: The Conspiracy
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice