PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.844
|
čitano: 1.295.147
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

PC players: Live servers will undergo maintenance for approximately 7 hours on Jan 22nd, 1:30am CET, to apply Update 6.1.

Once complete, Survivor Pass: Shakedown, Karakin, throwable Sticky Bombs and more will be available!

Patch notes: http://go.pubg.com/MplU50xZNXu

Link

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Karakin loot changes are now live!

 

- Increased 2x, 3x, 4x scopes

- Increased healing/boost items

- Increased SR/DMRs

- Decreased melee weapons, canted sights & magazine attachments

...potpis nije potreban...
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Što im vrijedi kada je dsync koma, svaki put kada izabace novu mapu koma je hit reg itd... uvijek treba tjedan 2 da srede majke ti

13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

HIGH vs LOW PING - Who wins? Who has the advantage? - PUBG

 

 

POGLEDATI!
Svi smo znali da ga ima, da je loše, ali ovoliko loše. Ne mogu vam opisati koliko sam ljut na "developere" što namjerno uništavaju igru.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

A gle, ovo s high pingom nikad nisu popravili. 

 

Kad smo mogli birati server (još u TPP vremena), i ja sam nekako najviše volio igrati na NA serveru sa oko 115ms pingom - jer mi se činilo da su borbe na taj način nekako najbolje fer.

 

Na EU smo tada manje više ginuli od azijata sa 300+ms pingom; bio i ja tad probao dva meča solo na Asia serveru i pobijedio 2 za redom sa oko 10-ak kill-ova - jednostavno je tih 300-injak ms puno.

 

Također, Karakin sam puno "lakše" igrao na test serveru (koji je u NA) nego sada na EU jer mi je sve "bolje" registriralo.

 

U BF-ovima (3 i 4 koje sam igrao jako puno) si sa višim pingom bio u nedostatku; u PUBG-u na žalost stvar je kontra, a ekipa sa VPN-ovima zapravo igra sa višim pingom; a da server to "ne može znati" jer vidi IP i ping samo prema serveru a ne prema igraču. Taj igrač u klijentu će vidjeti viši ping, naravno.

 

Da li bi trebalo uvesti da klijent šalje serveru tu informaciju pa da kick-a igrače sa previsokim pingom? Možda, ali sa svim packet loss-om i ostalim što ponekad bude, može samo fluktuacija na net-u izbacit "legit" igrače. Bojim se da šta imamo imamo, i sumnjam da će se tu nešto drastično promijeniti na bolje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.1.2020 14:23 (TomoR).
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Frenkyca kaže...

Što im vrijedi kada je dsync koma, svaki put kada izabace novu mapu koma je hit reg itd... uvijek treba tjedan 2 da srede majke ti

 Hy, ja izbjegavam blisku borbu vjerovatno zbog toga, imam osjecaj da na 2m mi metci lete na sve strane osim u lika, nekako mi se lakse utjesiti kad ga na 100+m fulam makar to bilo i 10x!

I dali se vama cini da igra radi gore u prvom licu kao da se vuce, imam osjecaj da mi igra u 3 licu ide 3x brze i nekako da je mis drasticno tocniji

Nova mapa mi je katastrofalna, nisam ocekivao pustinju i nevideni kamp fest.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.1.2020 21:00 (Pubglogic).
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Meni se čini da lakše radi FPP
A nova,brza mapa, na početku mi nije bila baš nešto,sada mi je odlična,puna akcija..
...potpis nije potreban...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Meni je karakin ok , ispocetka je bilo jako tesko naci sniper uopce a kamoli optiku x4 , sada ima x2-x3 na bacanje.x6,x8 nisam ni nasao jos .SKS-SLR isto ima na bacanje kao i kar98k.Igra se brze ,neprijatelja se moze ocekivat iza svakog brda i gotovo u svakoj kuci stoji iza vrata.Dosta puta me ubilo vec ovo bombardiranje to su trebali vec odavno uvest i na ostale mape a ne onu crvenu zonu ali ok.Nije mi nikakva zamjerka da je mapa mala jer imaju ispod zemlje tuneli koji imaju i izlaz tako da je to ok da se stavi 100 igraca bilo bi tijesno.

edit.igram samo fpp

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.1.2020 21:55 (MGloc).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
MGloc kaže...

Meni je karakin ok , ispocetka je bilo jako tesko naci sniper uopce a kamoli optiku x4 , sada ima x2-x3 na bacanje.x6,x8 nisam ni nasao jos .SKS-SLR isto ima na bacanje kao i kar98k.Igra se brze ,neprijatelja se moze ocekivat iza svakog brda i gotovo u svakoj kuci stoji iza vrata.Dosta puta me ubilo vec ovo bombardiranje to su trebali vec odavno uvest i na ostale mape a ne onu crvenu zonu ali ok.Nije mi nikakva zamjerka da je mapa mala jer imaju ispod zemlje tuneli koji imaju i izlaz tako da je to ok da se stavi 100 igraca bilo bi tijesno.

edit.igram samo fpp

 najveci scope je x4, x6 i x8 a i x15 ne postoji na ovoj mapi kao sto ni ne postoje obicne granate

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Taman šta je nedostajao igri je ova mapa

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

PC Players: We are aware of ongoing FPS stuttering/momentary freezes being reported by players. We're continuing to actively investigate this issue and will provide an update as soon as possible, as we work towards deploying a fix.

 

 

i to jedva cekam da srede,tako trza da me nekad i izbaci van igre...

...potpis nije potreban...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
KIKI3ooo kaže...

Taman šta je nedostajao igri je ova mapa

 Mapa je užas. 3rd, 4th, pa i 5th party; a da ne govorimo o likovimo iz plavog nakon faze 3... 

 

Ali valjda sam samo tako loš.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
KIKI3ooo kaže...

Taman šta je nedostajao igri je ova mapa

 ili neki 5v5 mod ili deatmatch

14 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...
KIKI3ooo kaže...

Taman šta je nedostajao igri je ova mapa

 Mapa je užas. 3rd, 4th, pa i 5th party; a da ne govorimo o likovimo iz plavog nakon faze 3... 

 

Ali valjda sam samo tako loš.

 To je tako. Ja sam tu na izletu, ja se bacim 2-3 puta dnevno. Ti praktički živiš tu. Tako da je normalno da ćeš imati popis primjedbi.

 

hanteed kaže...
KIKI3ooo kaže...

Taman šta je nedostajao igri je ova mapa

 ili neki 5v5 mod ili deatmatch

 Igram samo BR iskreno. Taman sam odustao od MP FPS gaminga kad je došao PUBG. Za praznike sam bacio BF5 TDM reda radi. Trebalo mi je 4 partije za doć u top 3. Nije mi više to napeto a prije bi znao nekad igrat do 5 ujutro, dok nisu stisli žena, dica, posao.

Ali nema PUBG onaj war mod još?

10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
KIKI3ooo kaže...

 Igram samo BR iskreno. Taman sam odustao od MP FPS gaminga kad je došao PUBG. Za praznike sam bacio BF5 TDM reda radi. Trebalo mi je 4 partije za doć u top 3. Nije mi više to napeto a prije bi znao nekad igrat do 5 ujutro, dok nisu stisli žena, dica, posao.

Ali nema PUBG onaj war mod još?

 ... BR je najbolje nesto sto se pojavilo u fps-u valjda od pocetaka... kad pogledam sad bilo koji mod u bilo kojem mp-u djeluje ko piswaser...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

slazem seza br i meni je legao, ali nekad bi baš u pubgu zelio neki dm da se razigram

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Uglavnom ginem među prvima, ali ponekad se slože dobri mečevi:

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nisam igro PUBG par mjeseci i PUBG mi je dao survey zašto sam presto igrat.. fora, očito rade na tome da ne odu u zaborav..

 

Napiso sam iskreno zašto

1. očiti cheateri koje prijavim igraju tjednima i mjesecima aktivno nakon moje prijave

2. performance mi je jako loš a imam jako dobar računar

3. fali mi contenta, čak ta nova mapa mi se uopće ne čini zanimljiva.

 

Mislim nisam fer jer što se tiče zabave i adrenalina, ovo je možda najbolja igra koju sam ikad igro. Gun mechanics isto je jako kompleksan i jako zabavan, al treba mi nečeg da mi opet igra dobije onaj šarm i da ju igram 20ak sati tjedno

Live and let live.
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kako ovaj lik još nije popio ban????

 

https://pubg.op.gg/user/lyclanboss

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...

Kako ovaj lik još nije popio ban????

 

https://pubg.op.gg/user/lyclanboss

Zanimljiv account.
Prije 10 sati je igrao kao lud, svaki game chicken.

Onda posljednjih 20 partija, K/D 0.20.

Kao da si namjerno srozava statse.
Očit cheater.

EDIT: A očito je i bannano govno. 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Poruka je uređivana zadnji put čet 6.2.2020 12:11 (sudy_freak).
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

sprEEEzy na temu čitera

 

 

Jučer sam slučajno upao u game s njim, vidio ga u killfeedu međutim nismo se sreli jer sam naletio na očitog čitera.

 

Međutim, ja sam u drugom gameu, na Sanhoku ostao protiv https://pubg.op.gg/user/EDC-23333 koji me zaspamao bombama u metar preciznim i naravno ubio me njom.

Odvratno.

 

Btw. računate li vi kad vas 1v1 ubije čiter kao čiken diner? ja osobno da 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jučer sam imao osobni rekord po tom pitanju - 3 Permanent Ban konfirmacije.

 

Gledam malo neke streamere - EU prijepodne 90% mečeva koje igraju nalete na čitere.

 

Ne kužim da ove neke očite ne ulovi anticheat ili bar neka stat screening skripta...

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Kad izgubiš protiv lika za chicken, a tvoj (random) teammate ni ne zapuca na njega...

https://pubg.op.gg/user/T-Cathys

 

Sve QBU HS, uvijek prava strana kamena - a na Replayu čestu bio i pola metra od glave sa Crosshair-om... Naravno, svježi account od ove sezone...

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.2.2020 22:17 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

Prvi meč, jučer nakon posla 

 

 

T-Cathys temp ban za sada...

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2020 13:05 (TomoR).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
cini mi se da jedino ti igras zadnjih dana na ovom forumu :) ....ja uzeo pass i et ne stignem igrat a niti me privlaci vise
battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

reportan svakoga ko me ubije a da nismo bili u nekom dugom fajtu, totalno me boli kurac. i u 90% slučajeva taj završi na promatranju ili banan.

lol
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

LIK je odigrao 30 gejma i jos nije banan. Pa ovo je komedija jbt. Znaci, tolko čitera ima.

 

Maltene svaki dan dobim neku obavijest da je netko banan na 24h. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2020 14:32 (Sandro HR Zagorje).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Jbt odgovoran sam za sigurno 50 perma banova. Nevjerojatno koliko ih je.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Juče em loša forma em čitera, stvarno užas, citav reddit bruji o tom evo i ovdje ljudi nemogu više igrati, treba nesto napraviti neki region lock ili nešto ovo je stvarno neigrivo. Još će nas prozvati rasistima jebote...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
hanteed kaže...

Juče em loša forma em čitera, stvarno užas, citav reddit bruji o tom evo i ovdje ljudi nemogu više igrati, treba nesto napraviti neki region lock ili nešto ovo je stvarno neigrivo. Još će nas prozvati rasistima jebote...

Jučer i u subotu, općenito ovaj vikend mi je bio najgori ikad.

Užas. Sjebao si K/D, DMG sve zbog smeća kineskog i drugih regija koje koriste čitove jebene i VPN.

 

Jako sam jako blizu da jednom zauvijek batalim ovo smeće od igre. Nakon 2000 sati i živaca, novaca i svega. Ovo je previše za moja slabašna pleća.

 

Region lock ima - treba ping lock što smo na redditu od početka tražili, sad već davne 2018. 

 

 

Vezano za rasiste, Brendan Greene je davnih dana u jednom intervjuu nazvao sve ksenofobima koji su bili za implementaciju region/ping locka.

Tek toliko.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice