PlayerUnknown's Battlegrounds izdvojena tema

poruka: 6.939
|
čitano: 1.379.655
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
13 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
TomoR kaže...
D.Bradley kaže...
https://pubg.report/ - ako hocete vidjeti da li ste ubili streamer-a.

Trenutno samo za igrace na windows-ima i mislim da baza izvlaci vase podatke u poslijednja 2 tjedna.

 Dobro je, više sam ubio streamer-a nego što su oni mene :D

Streamsnajperu

 

Ja imam samo dva inputa. Jednog ubio, jednom bio ubijen.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
9 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

i ja sam  u plusu po tom pitanju hah :D > strimeri <

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Windows 10, Ryzen 1200, rx560, 8gb...

Igra mi je lagava , imam dtopovd na vikemdiju od 0 do 30 fpsa.

Zanima me ima li tko slicnu konfiguraciju i koliko fpsa ima.
This time next year we&amp;amp;amp;amp;amp;amp;#39;ll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

https://streamable.com/4mqno

 

 

3-4 sec od trenutka kupljenja stvari sa poda do dolaska u inventory... 

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Boixus Nois PS kaže...
Windows 10, Ryzen 1200, rx560, 8gb...

Igra mi je lagava , imam dtopovd na vikemdiju od 0 do 30 fpsa.

Zanima me ima li tko slicnu konfiguraciju i koliko fpsa ima.

 Win 10, i5 7400, RX590 8gb, 16bg ram...ista stvar kao kod tebe, lagovi, fps dropovi, kad iskočim iz aviona i približavam se tlu, ne vidim kuće ni ostale objekte, tek kad sletim sve se prikaže...a sve to od ovog update-a

12 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

9gb patch jel to Vikendi Night? Probao sam na test serveru svakako dobrodoslo no igra uopce nema nocnih lampi i sl, cisto radi nocnog ugodaja, zgleda malo pusto i umjetno, rasvjeta u kuci takoder, steta jer pubg ima odlicne sjene Super kaj su dodali da si u opcijama mozes za svaku vrstu oruzja postelati nacine pucanja, bez obzira sto imam 500 sati Pubga i dan danas nekad zaboravim maknuti na pocetku igre s single fire moda i bivam ubijen jer ja kliknem mis i drzim a ono se nista ne desava

Edit. yea prvi "night" game i odmah kokoška

lp

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 1:47 (Stjepanj).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

...Wacky ima nove postavke, bitni su frejmovi i razlikuje se od dosadasnjih postavki koje je preporucao....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Igra mi je letila prije zadnjih patcheva (i5 7600, gtx 1060 3gb OC, 8gb ddr4 2400, ssd). Sad zna zatrzat, nekad u startu imam i pauzu od sekundu dvije. Kaže mi ekipa to ti je do RAMa. Uzeo keks od frenda i sad ista priča s 16GB. Igra je neoptimizirana do boli, kao na početku.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.2.2019 16:29 (gnomisa).
 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
gnomisa kaže...

Igra mi je letila prije zadnjih patcheva (i5 7600, gtx 1060 3gb OC, 8gb ddr4 2400, ssd). Sad zna zatrzat, nekad u startu imam i pauzu od sekundu dvije. Kaže mi ekipa to ti je do RAMa. Uzeo keks od frenda i sad ista priča s 16GB. Igra je neoptimizirana do boli, kao na početku.

 Ma, nešto nije OK s optimizacijom servera nakon ovog patch-a. Pretpostavljam da će popraviti unutar tjedan dana.

11 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Ne znam , meni radi isto kao i prije patcha fps isti, sve bukvalno isto. Bas jucer sam igrao sigurno dobrih 7-8h.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

.... meni radi isto ko i prije, a i bolje nego test server kaj se mjesecine tice....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...

...Wacky ima nove postavke, bitni su frejmovi i razlikuje se od dosadasnjih postavki koje je preporucao....

 Tih postavki se odavno držim samo ovo smanjivanje rezoluicije sa 1440p na 1080p mislim da je mutavo, jer biT je uz kompromis kvalitete prikaza dobit više slika, on smanjuje na fhd te nabrije AA na ultra zbog pikselizacije!? Pametnije je jaca rezolucija s kojom ne trebaš nabrijat AA, znaci mislim da je idealno 1440p@AA medim.

11 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

... ove su postavke sad defacto wtfmosesove postavke koje su mi se i pokazale najbolje.... effecte je stavio na low, ono oko cega su se lomila koplja jer sad ne vidis muzzle flash, a koliko uopce ljudi ne koristi flash hidder ili suppresor u srednjoj/zavrsnoj fazi meca.... definitivno najbolje postavke do sada.... rezu ne bi dirao....

 

EDIT: Ameri su pokrenuli ligu.... https://www.reddit.com/r/PUBATTLEGROUNDS/comments/am8lyi/national_pubg_league_is_live_now_first_week/

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.2.2019 13:17 (Tallahassee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

... khm, cini se od sutra ce se jos malo prosiriti zajednica BR igraca..... bez ikakvih najava, info "procurio" sinoc..... izlazi free-to-play Titanfall BR.... a Shroud i DrDisrespect su igru testirali....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
PlayerUnknown's Battlegrounds

UZI - PUBG Logic (SMG's are so common in Vikendi) | Viva La Dirt League 
(VLDL)

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Koristi ko bizona? Meni ipak i dalje najbolji ump od smg...
...potpis nije potreban...
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
DaNiTo kaže...
Koristi ko bizona? Meni ipak i dalje najbolji ump od smg...

 

WackyJacky101 just uploaded a video
BIZON vs UMP9 - Should you even use the Bizon? - PUBG Comparison & Tests

 

Ja sam ga par puta probao ali mi je UMP bolji i dalje

11 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

.... a kak se ovo zove, kakav je ovo hebeni cheat.... koji lik i jos nema ban.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Tallahassee kaže...

.... a kak se ovo zove, kakav je ovo hebeni cheat.... koji lik i jos nema ban.....

 puca i prolazi kroz zidove.Ovo nešto novo?

11 godina
protjeran
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

.... ne znam, od kad igram ovo nisam vidio, dozivio.... a povratnu informaciju o banu ni ja ni lega nemamo.... i opomenu sam dobio na ofisl forumu, ali nikavu informaciju o banu, a ovo je ocito da ocitije ne moze bit....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Nešto se gadno događa s PUBG-om što potvrđuje broj igrača.
U samo tjedan dana sa skoro milijun dnevni peak, palo je na 565k cca.

Nije da me briga jer je svejedno najveći broj kineza koji nam ni ne trebaju u gameu, ali nešto se zbiva.

Ako ništa, barem će serveri nadajmo se bolje raditi što je manje igrača 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...

Ne znam , meni radi isto kao i prije patcha fps isti, sve bukvalno isto. Bas jucer sam igrao sigurno dobrih 7-8h.

 Ma koji FPS, to je ok. Spominjem trzanja, stuttere itd. ali evo sinoć je bilo bolje.

Nego, ovu igru igram od kad je izašla (nedavno napravio dužu pauzu). Osvojio sam tonu tih chickena i definitivno je igra puno ali puno zabavnija kad se igra duo ili još bolje timski. To je fakt. Solo je ok ali nije ni blizu tako zabavno. Iskreno. Čak ni taj chicken ni što si napravio u meču mi ne znači ništa u usporedbi s zajebancijom dok igraš timski. I jako je bitno da dolaze nove mape jer nakon nekog vremena ti dopizdi mapa koju već poznaš.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2019 11:21 (gnomisa).
16 godina
neaktivan
offline
PlayerUnknown's Battlegrounds

Gdje se najjeftinije moze kupiti PUBG a da radi sa Steam.
Nisam dosad igrao i htio bih probati i testirati a ne da mi se 30eur direktno.

Iskreno nisam citao sve postove, vidim da se ljudi zale na perfomanse pa reko' da se ne trosim previse :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sp00ky kaže...

Gdje se najjeftinije moze kupiti PUBG a da radi sa Steam.
Nisam dosad igrao i htio bih probati i testirati a ne da mi se 30eur direktno.

Iskreno nisam citao sve postove, vidim da se ljudi zale na perfomanse pa reko' da se ne trosim previse :)

 pa svaki key radi na steamu, ako baš želiš biti siguran u key onda ti službena stranica igre nudi neki popust. Barem je meni kad sam kupovao, taman isti dan kad je izašla xD

16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...

 pa svaki key radi na steamu, ako baš želiš biti siguran u key onda ti službena stranica igre nudi neki popust. Barem je meni kad sam kupovao, taman isti dan kad je izašla xD

 Nasao nesto ovako na GamesDealu za ca 20$, jel to pouzdano ?
https://www.gamesdeal.com/playerunknown-s-battlegrounds-pc.html

 

15 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sp00ky kaže...
Jack Sparrow kaže...

 pa svaki key radi na steamu, ako baš želiš biti siguran u key onda ti službena stranica igre nudi neki popust. Barem je meni kad sam kupovao, taman isti dan kad je izašla xD

 Nasao nesto ovako na GamesDealu za ca 20$, jel to pouzdano ?
https://www.gamesdeal.com/playerunknown-s-battlegrounds-pc.html

 

 nikad čuo za njih

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
sudy_freak kaže...

Nešto se gadno događa s PUBG-om što potvrđuje broj igrača.
U samo tjedan dana sa skoro milijun dnevni peak, palo je na 565k cca.

 .... netko je negdje jako grdo nesto sjebo... primjetio sam vec prije koji dan da je pubg pao na drugo mjesto, u nedjelju na trece..... mislim da je nemoguc samovoljni odlazak igraca u tolkim brojevima u tako kratkom vremenu.... a i ovaj novi BR je izasao tek sinoc.....

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
Jack Sparrow kaže...
sp00ky kaže...
Jack Sparrow kaže...

 pa svaki key radi na steamu, ako baš želiš biti siguran u key onda ti službena stranica igre nudi neki popust. Barem je meni kad sam kupovao, taman isti dan kad je izašla xD

 Nasao nesto ovako na GamesDealu za ca 20$, jel to pouzdano ?
https://www.gamesdeal.com/playerunknown-s-battlegrounds-pc.html

 

 nikad čuo za njih

samo da odgovorim. Provjerih malo Redditu i jedino sta treba paziti je Region restriction, PUBG nema toga tako da je OK.
Kupio sam tamo za 17$ sa kuponom (placanje via PayPal tako da je sigurno), sve proslo OK
Dobijes CD-key od njih na mail u roku minute, pa onda na Steam sa tim keyom na "Games -> Activate Product On a Steam ...."

11 godina
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds

Bas suprotno, u solu uzivam jer igram kako ja hocu. Duo sam volio dok sam igro sa jednim frendom i znali smo u dusu svaki potez i svaku taktiku,al ne igra vise tako da. A duo/squad sa random nasim balkancima na koga naletim na discordu, bas mi se povraca od njih....

Taktika, ajmo gdje na kraj mape loot-at i onda idem za zonom, kasnimo u zonu, ubiju nas likovi koji campaju na rubu zone i tako u krug. U 500h samo su naucili lootat i trcat pojedinci. Nisam ni ja neki igrac u preko 1700h nemam neki k/d rating i to sve stoji, al ne mogu takav nacin igranja. Za mape, u posljednjih par mjeseci odigro sam sanhok xxx puta i odigrat cu ga jos toliko, radi brzine game, i loota, i na kraju krajeva bootcamp-a haha. Trzaji i stutteri su i meni bili i prije i sad ih imam, al to haman kad naletim na neki los server il ne znam, varira od game do game. Jer dosta sam put skocio u bootcamp, nekad nisam imo nekad jesam imo trzaje bez obzira na broj igraca koji je sletio.

 

Jedino sto mi smeta kod igre je, ako nekog ja sa ledja recimo pucam on ce se u 50% slucajeva uspit okrenut i uzvratit, imat vremena za reakciju. Nebitno koliko ga je metaka pogodilo. Dok ako mene neko puca u vecini slucajeva ja padam za sec i ne mogu se ni okrenut.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2019 13:33 (PiDzI).
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayerUnknown's Battlegrounds
PiDzI kaže...

 

Jedino sto mi smeta kod igre je, ako nekog ja sa ledja recimo pucam on ce se u 50% slucajeva uspit okrenut i uzvratit, imat vremena za reakciju. Nebitno koliko ga je metaka pogodilo. Dok ako mene neko puca u vecini slucajeva ja padam za sec i ne mogu se ni okrenut.

 najveci problem igre, od ovoga valjda umrem 50% i toliko se nazivciram da bi komp razbio, toga nema u niti jednoj drugoj igri..tu lezi teski disbalans igre! moras bit yeeeebeno precizan da izvuces deblji kraj.lp

Intel Core™ i7 Forever
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: PUBG Nickovi - da se ekipa lakše okupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice