Planetside 2

poruka: 1.016
|
čitano: 167.284
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Planetside 2
iN rast kaže...

e ja jos ne kuzim di da skinem igru il kak da udem u nju(zvuci glupo al nemrem nac da me ubis)

http://www.planetside2.com/download

 

Ak si dobio pozivnicu za zatvorenu betu onda si dobio i ovaj link. Skineš launcher i onda preko njega skineš ostatak.

 

g3arv8 kaže...

vidim da ima planetside2.com  i planetside2.eu , dali vrijedi isti launcher key ili kako ?

Pa po nekoj logici ne bi trebalo biti neke razlike. Ja sam registraciju obavio na .com i koliko sam skužio mogu igrati i na EU i na US serverima.

 

A za Europu je zapravo zadužen ProSiebenSat. 1. On vodi .eu verziju stranice i zadužen je za izdavanje igre i transakcije unutar igre za europske igrače.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
12 godina
offline
Planetside 2

jos je maintence jer nemogu pristupit downloadu ?

g3AR
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Planetside 2
g3arv8 kaže...

jos je maintence jer nemogu pristupit downloadu ?

Ne znam za download ali igrati se može. Upravo sam malo isprobao.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
11 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

menni isto pise under maintence

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

dobro je ucitala mi se srtanica hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Planetside 2

cijeli dan cekam maintence , pocnem skidati igru , odem na forum da vidim sta se pise i naletim 

 

A couple weeks ago we posted a thread with some of our thoughts on where we wanted to take the Planetside 2 membership. We received a lot of well thought out feedback and ideas from you guys and have made some adjustments to our membership offering based on it. Here are our revised and final membership benefits:

  • 25-50% increased resource gain.
  • 25-50% increased XP gain.
  • 25-50% increased passive cert point gain.
    • Note: Each of the above start at 25% and increase by 5% per month of sustained membership up to a total bonus of 50% each at 6+ months membership.
  • Priority login queue
  • Early Access to new cosmetic items on the store
  • 500 StationCash each month

Price will be 14.99 / month

A couple notes on this revised plan:

  1. You'll notice that we've removed the previous membership benefit of "increased resource pool caps", this was as a direct result to community feedback. We thought about this a lot and decided it did give a potential gameplay advantage to members. We removed this benefit and added 500 SC to the membership offering to compensate for the removal.
  2. Several of the benefits have an increasing value the longer you maintain your membership. If you buy a multi-month sku you will be automatically elevated to the bonus value for the last month of that sku, so if you bought a 6-month membership sku you would immediately receive the 50% increased cert gain. If your membership lapses you will have 30 days to reestablish your membership to retain the increased bonus amounts.

 

We're excited about this plan and at having been able to incorporate your feedback into it. As always, thank youfor your feedback and continued support!

 

sony , razocarenje f2p -> p2win

g3AR
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2012 2:25 (g3arv8).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Po čemu? Wow, brže će XP dobijati.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Planetside 2
PLASMAorLCD kaže...

Po čemu? Wow, brže će XP dobijati.

Između ostalog "premium" daje:

25-50% increased Resource gain.

 

Resursi:

Resources are required for the purchase of vehicles, weapons, and customizations. Most are gathered by an Empire controlling territory (comprised of hexes) on the map. Each territory contains different resource allocations.

 

Spawn vozila:

Air and ground vehicles can be acquired by spending resources acquired through kills and objectives at terminals attached to the appropriate (that is, ground or air) vehicle pads...

 

Znači u teoriji strana koja ima ima više pretplatnika s vremenom ima i više resursa za tenkove, posebnu pješadiju, letjelice... Pa da vidimo hoće li pobijediti tim s pretplatnicima ili tim s bez njih koji zapravo mora biti bar 25% bolji odmah u startu da bi skupio istu količinu resursa. ;)

 

Naravno ništa se još 100% ne zna. Možda to ne će biti tako. Mišljenja sam da će se pravi utjecaj toga vidjeti tek negdje tamo mjesec ili dva nakon službenog izlaska igre.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2012 10:42 (ZC_Someone).
13 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

50% (nakon 6 mjeseci, koliko će to ljudi biti?)  možda jeste mali overkill, ali ja nemam apsolutno nikakvih problema sada sa resourceima. Najbitnije je imati dobar Platoon i lidere, zabava i ownanje je garantirano.

 

EDIT: Meni je veći problem prelaženje u team koji trenutno vodi i owna što vodi do još većeg nebalansa, i primjetno je u nekim situacijama...

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2012 11:43 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Nekoliko mojih SS-ova u prvih sat vremena igranja:

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2012 17:57 (infeqt0r).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Dobio sam 5 beta keyeva pa ko voli nek me kontaktira na PP.

Usput jel igra zahtjevna?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2012 9:12 (WItcher).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Planetside 2
WItcher kaže...

Dobio sam 5 beta keyeva pa ko voli nek me kontaktira na PP.

Usput jel igra zahtjevna?

Ja sa mojim kompom igram sve na low 720p i imam nekih 35fps prosječno, osim u bitkama sa preko 100+ ljudi kada zna da se spusti i na 20.

Evo od mene 5 "buddy" key-eva:

 

END33R6XMCAKZHD3TRHE

XT33XTMR336X7EX9E22X

JC62NZ7GF9J6MJPH9K7P

NM4XGFT3DPR6FE923KCC

DP2G6MCGZDTN97G9H27M

Steam: AL13N13 Origin: AL13N13_BiH
13 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Evo ako nekome treba beta key, imam ih 5 {#} ako vam nije teško možete staviti hvala nakon što uzmete key {#}

 

2TPEXZRR3XA272ZDMNJG

PDZZPHJZA4JEJNPZXJZ3

JEE7JTN362MDG3F9RXAM

3FKTJ29X2P7M7KDR6NTE

2CZK9PE79R469KJF74JR

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2012 18:36 (Relief).
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Planetside 2

Beta key

 

ZCP9MGXFC4NXNXPT3AAM

32EFKPR3RD39JFAFGM4M

RXHGKNN2EZRJ2JHKEXD3

D2AM26KKTXE2ER7AE6RJ

39FZKJGZ2ENCCK4ZFP46

 

uživajte

BF3:crna_bandera
12 godina
protjeran
offline
Planetside 2

serveri su down?

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Planetside 2
Bugzapper kaže...

serveri su down?

Beta je gotova. Nema više igranja do službenog izlaska, tj. do utorka.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
12 godina
protjeran
offline
Re: Planetside 2
ZC_Someone kaže...
Bugzapper kaže...

serveri su down?

Beta je gotova. Nema više igranja do službenog izlaska, tj. do utorka.

{#} a ja jutros skinuo betu

 

EDIT;

Kolko je hardverski zahtjevna igra?

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.11.2012 13:43 (Bugzapper).
16 godina
offline
Re: Planetside 2
Bugzapper kaže...

{#} a ja jutros skinuo betu

 

EDIT;

Kolko je hardverski zahtjevna igra?

A ja jučer navečer skinuo zadnji patch od 5GB da malo danas igram :)

 

Ispočetka prilično. Ali kako je napredovao razvoj poboljšavale su se i performanse. Ja sad pred kraj nisam primjećivao neke probleme. Igra je postavke postavila na High i ja ih nisam dirao. Imam 5850 i i7 860. I kao što rekoh, zadnju verziju nisam probao a ne znam dal se još što poboljšalo u zadnjem patchu.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
12 godina
protjeran
offline
Planetside 2

I jel neko skinuo igru te probao???

Dojmovi?

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Izasla je igra, dostupna je i na steamu. Vrijedi probati ako vec niste.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Planetside 2
Merce kaže...

Izasla je igra, dostupna je i na steamu. Vrijedi probati ako vec niste.

Znam, ja sam skinuo betu taman kad su je zatvorili, a sad sam na poslu i do sutra navecer nema me doma.

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
13 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2

Meni se sad skida sa steama. I ja nisam stigao zaigrati betu ali po onome sto sam do sada vidio mi se cini da je dobra igra. Akcenat je na teamplay-u, ogromna mapa, razna vozila, 6 klasa, oko 200 igraca podjeljenih na 3 frakcije, sta vise traziti :D

12 godina
protjeran
offline
Planetside 2

I jos k tome jako me podsjeca na Battlefield 2142, medutim posto nisam probao betu brine me kakve ce bit performanse i kolko je zahtjevna igra posto imam Athlon x3 450 i grafulja ATI 6670 koji su onak....

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Ako se dobro sjećam, ja sam sve maxed na svojoj konf. u fullhdu imao malo preko 55 fps... Ne garantiram, ali preko toga sigurno.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Planetside 2
PLASMAorLCD kaže...

Ako se dobro sjećam, ja sam sve maxed na svojoj konf. u fullhdu imao malo preko 55 fps... Ne garantiram, ali preko toga sigurno.

Super, mada mislim da je moj komp dosta slabiji od tvog...

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
13 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Realno i jeste, ali nadam se da ne očekuješ da igraš na visokim detaljima, i na kojoj rezoluciji igraš? Ovo je bilo nekih mjesec i po prije kraja bete, a koliko sam čitao još su se bavili optimiziranjem.

4GB RAMa dosta, 3 jezgre (iako stariji proc), grafička malo slabija, no trebalo bi biti ok ako ne patiš na detalje.

 

A igra je meni fenomenalna, još sam se skompao s nekim likom što je vodio Platoon pa mi je dao TS pass gdje ih je bilo 20etak iz platoona, skroz drukčija igra, ali ono, 100% drukčije igrati organizirano s nekim.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.11.2012 21:52 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Planetside 2
PLASMAorLCD kaže...

Realno 

E kolega to te ja pitam, teamwork {#}, a sto se tice grafike bitna mi je fluidnost naustrb kvalitete grafike.

Igram na 1360*768 rezoluciji...

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
13 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Trebalo bi sve ići OK na toj rezoluciji.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Planetside 2

Upravo sam pogledao trailer na Steamu....opako dobro izgleda{#}

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Planetside 2
Pozdrav,Calinjos (BF3 ingame: calinjos)
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice