Planetside 2

poruka: 1.016
|
čitano: 167.283
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

To se meni čini ili NC na Milleru više nema dobro vodstvo? 2-3 alarm i nigdje naredbi gdje ići, nigdje komunikacije, zapravo nigdje ničega. Ako je tako, kakvo je stanje sa drugim frakcijama, jer ovo baš i nema smisla. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Nekakav BHO outfit već sat i pol pokušava uzeti Howling Pass Checkpoint. Od 20 sati na ovamo nigdje nikakvog vodstva. Strava.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2015 22:55 (GargamelHR).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2

.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2015 22:55 (GargamelHR).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2

Ljudi ne kuže kako je jednostavno zauzeti bazu ako imaš organizaciju,mi smo znali zauzeti biolab u 2 min brojčano slabiji :D

So say We All
15 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2

Ukratko sve je pusto................sićam se prije 2 godine ili čak godinu,imao si bar 10 ponitova po 96+ sad rijetko........

So say We All
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2015 17:09 (skyreeper).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
Mato90 kaže...
GargamelHR kaže...

Upravo malo igrao kad maintnence obavijest. Ekipa održava servere u europskom prime timeu.

 Naravno, mi moramo da trpimo da bi ameri mogli da imaju svoj prime time.

 

A što nije uvijek tako bilo?

 

BTW kako si me roknu neki dan jbt nisam ništa vidio od dima,uf pa da 250 ping :D................al svaka čast na toj borbi ubi me nesićam se di smo bili :P

So say We All
9 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
skyreeper kaže...

 

A što nije uvijek tako bilo?

 

BTW kako si me roknu neki dan jbt nisam ništa vidio od dima,uf pa da 250 ping :D................al svaka čast na toj borbi ubi me nesićam se di smo bili :P

 Ma da uvijek su stimali sve amerima da ide niz dlaku, cak imaju i bolje servere po misljenju vecine..

Koji ti je char u PS2, i da to mi je jedan od najvecih problema u PS2, to neprestano umiranje 2-3 metra iza zida, nevidis tko te ubi i pogotovo oni ruski lagswitcheri oni su mi najdrazi.

15 godina
offline
Re: Planetside 2
Pa s obzirom da mi ping u zadnje vrijeme 150-300 (mrs dojč telekom) mogu rec da razmišljam da Se priključim FOGu hahaha
LoL :KeiichiAssassin, ExpNinja PlanetS2: AnalniKolutic
9 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
Keiichi kaže...
Pa s obzirom da mi ping u zadnje vrijeme 150-300 (mrs dojč telekom) mogu rec da razmišljam da Se priključim FOGu hahaha

 lol, ma ako ovako nastave sa serverima svi cemo mi u FOG :P

8 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Nakon tri dana Indara konačno druga mapa. Doduše nije bio alarm ali je bilo zabavno. Znali netko zašto je Indar toliko popularan?

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2015 23:42 (GargamelHR).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Planetside 2
Baze su napravljenje za super uber farmanje, otvorene su tak da mos tankovima,libovima i ostalim smecem farmat infantry :D

Imho :) esamira mi je vec puna kapa, al zato amerish mi je jos zakon :)

Indar bi treba dobit review pa sad jedva cekam da vidim sto ce napravit :D
LoL :KeiichiAssassin, ExpNinja PlanetS2: AnalniKolutic
8 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Ok ne znam za Esamir ali meni je sinoć bilo pravo dovro nakon tri dana Indara. Pršte alarmi na ostalim kontinetima ali ekipa ne mrda sa Indara.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
Mato90 kaže...
skyreeper kaže...

 

A što nije uvijek tako bilo?

 

BTW kako si me roknu neki dan jbt nisam ništa vidio od dima,uf pa da 250 ping :D................al svaka čast na toj borbi ubi me nesićam se di smo bili :P

 Ma da uvijek su stimali sve amerima da ide niz dlaku, cak imaju i bolje servere po misljenju vecine..

Koji ti je char u PS2, i da to mi je jedan od najvecih problema u PS2, to neprestano umiranje 2-3 metra iza zida, nevidis tko te ubi i pogotovo oni ruski lagswitcheri oni su mi najdrazi.

 

Likovi su:

 

Miller:

TR - Cosmo2014

NC - Cosmo1978

VS - DexSaint

 

Cobalt:

NC - CosmoHr

VS - DexSaintZD

So say We All
8 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
Bok ljudi na kojin ste serverima najvise i u koji empire malo mi dosadia dosadasnji acc pa san tia malo bacit s nasima ako je moguce??
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2

 to ti se zove duel, trebaju im dvije minute da jedan drugog ubiju.

I love grinders at 3 m
9 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
Afrojack kaže...
Bok ljudi na kojin ste serverima najvise i u koji empire malo mi dosadia dosadasnji acc pa san tia malo bacit s nasima ako je moguce??

 svi smo uglavnom na milleru i ma nas na svim fakcijama

I love grinders at 3 m
8 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
Ahaa oke fala sad cu ga napravin pa van posaljen ime da vas dodan zabfriendove😉
9 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2

mato ima outfit LJUTI ZMAJ, sve uglavnom naši dečki na NC, a ako želiš TR ona se javi bosancherosu, outfit GENTLMENS CLUB

I love grinders at 3 m
8 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
Grrog kaže...

mato ima outfit LJUTI ZMAJ, sve uglavnom naši dečki na NC, a ako želiš TR ona se javi bosancherosu, outfit GENTLMENS CLUB

 ahaa odl onda bas se malo zazelia probat NC tenks

9 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
Afrojack kaže...
Grrog kaže...

mato ima outfit LJUTI ZMAJ, sve uglavnom naši dečki na NC, a ako želiš TR ona se javi bosancherosu, outfit GENTLMENS CLUB

 ahaa odl onda bas se malo zazelia probat NC tenks

 Ako hoces dodaj me na NC Mato90, pa mozemo da rokamo. Ako imas mikrofon jos bolje da mozemo da komuniciramo.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
Iman iman posla san zahtjev sinoc u outfit
9 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
Afrojack kaže...
Iman iman posla san zahtjev sinoc u outfit

 Ivketa sam postavio za leadera Outfita pa samo on moze da vidi zahtjeve ali trenutno on nije tu pa nemoze da prihvati. Pa dodaj mene za frenda ili mi daj svoj nick pa cu ja tebe da dodam i odmah da te ubacim kod nas, i da te pitam imas li mikrofon?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
You2aredead nick i iman mikrofon al sad necu bit bas aktivan zbog bozica i nove pa samo da znas
9 godina
neaktivan
offline
Re: Planetside 2
Afrojack kaže...
You2aredead nick i iman mikrofon al sad necu bit bas aktivan zbog bozica i nove pa samo da znas

 Ok, dodam te kada se logujem. Ma da ni ja necu biti nesto aktivan sve do iza Nove Godine.

8 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

U čemu je štos sa pingom? Na jednoj strani ide preko 100 (120 - 130), a na drugoj strani ispod 100 (46 - 86). Broj neprijatelja je isti. Na jednoj strani ne mogu ubiti nikoga i umirem kao lud, a na drugoj strani tamanim sve živo i ne umirem.

ping 100+ ping 100+
ping 46+ ping 46+
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Nesto cudno se desava sa serverima, jucer sam se logovao na par minuta i nisam mogao da igram jer je hitreg bio katastrofa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

Sve se meni čini da će totalno uništiti EU servere nako toliko dugo flejmanja po reditu i forumu oni nisu ništa napravili 

So say We All
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Planetside 2

BHO outfit pokušava uzeti Xelas Bio Lab preko jump pada dok ih liberator pri doskoku farma samo tako. Par metara iza jum pada je soba sa teleporterom.

Ima koji dobar TER outfit?

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2015 18:21 (GargamelHR).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Planetside 2
Dobar TR hmmmm rekao bih yBus, CLUB :D čisto jer je opuštena atmosfera :)

Ovako imaš UFO, INI kao elitiste i ne znam baš kakvi su im prohtjevi u vezi KDRa BRa itd
LoL :KeiichiAssassin, ExpNinja PlanetS2: AnalniKolutic
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice