Need for Speed World Online

poruka: 4.836
|
čitano: 503.974
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

ne, jer mi nakon klika update dode skoro odmah-verification complete, a nije skidalo niti 10 sekundi -.-'

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed World Online
lajK kaže...

ne, jer mi nakon klika update dode skoro odmah-verification complete, a nije skidalo niti 10 sekundi -.-'

tako i treba , verification je odma gotov , onda pusti da skida update poslje toga ..

14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

jedan problem rijesen, sva sreca dosao je drugi -.-'

 

kada zelim uci u multiplayer igre, nakon loadinga izbaci me vani i kaze "connection peer timeout" :S

ima neko prijedlog?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed World Online

jel igra izasla iz bete i koliko mb/gb zauzima?

Nemojte traziti razloge zbog kojih cete biti tuzni, trazite sitnice kojima cete se radovati ;)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Need for Speed World Online
Hambrle kaže...

jel igra izasla iz bete i koliko mb/gb zauzima?

To i mene zanima. Sve neki linkovi po gigu-dvije. Jel to jos nekakva beta?

Ili je zbog toga sto su ukljuceni samo Tier 1&2 auti i napredovanje do level10?

Sad sam se registrirao i skinuo onaj web setup od 5-6MB, pa cu vidjet kolko ce skinut.

I onda poslije mogu kupit starter pack da mogu igrat dalje? Kako to vec ide?

 

14 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed World Online
Burs kaže...
Hambrle kaže...

jel igra izasla iz bete i koliko mb/gb zauzima?

To i mene zanima. Sve neki linkovi po gigu-dvije. Jel to jos nekakva beta?

Ili je zbog toga sto su ukljuceni samo Tier 1&2 auti i napredovanje do level10?

Sad sam se registrirao i skinuo onaj web setup od 5-6MB, pa cu vidjet kolko ce skinut.

I onda poslije mogu kupit starter pack da mogu igrat dalje? Kako to vec ide?

 

Izašla je full verzija. Možeš je downloadati sa offical stranice. Kad se instalira ti je veliko 1,7 gb

Ovdje ide potpis :)
14 godina
offline
Need for Speed World Online

a koliko zauzima kad se skida? i zast meni ispod Need for Speed World pise dole BETA u plavom.....?

Nemojte traziti razloge zbog kojih cete biti tuzni, trazite sitnice kojima cete se radovati ;)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Need for Speed World Online
Filip5 kaže...
Burs kaže...
Hambrle kaže...

jel igra izasla iz bete i koliko mb/gb zauzima?

To i mene zanima. Sve neki linkovi po gigu-dvije. Jel to jos nekakva beta?

Izašla je full verzija. Možeš je downloadati sa offical stranice. Kad se instalira ti je veliko 1,7 gb

Skinuo sam "full" verziju sa official stranice, ali još uvijek je beta (vidi sliku ispod). Enivej, očekivao sam više. Optimiziranost je katafakinstrofa, moram igrat na medium (konfa pod MojPC), pa onda "skoči" na 35fps u prosjeku. Stari dobri NFS, ne bih se čudio da ide 3 puta bolje na Nvidia grafama. Mislim da mi niti jedan nastavak igre nije bio gori. Bugovi, fizika, nedovršenost, nelogičnost ingame menija. I taj smotani setup, skinem prvo 5-6MB pa onda on skida 722MB, pa po prvom startanju jos oko 150MB, pa prilikom svakog slijedećeg startanja opet neki update, a svaki put neka hebena verifikacija fileova. Povrh svega stavlja foldere na sto mjesta na hard, nijedna igra tako ne razbaca sve okolo. Nadam se da neće zeznut i sa Vrućim Pršutom (Hot Pursuit) najavljenim za 11. mjesec.

14 godina
offline
RE: Need for Speed World Online
Burs kaže...
Filip5 kaže...
Burs kaže...
Hambrle kaže...

jel igra izasla iz bete i koliko mb/gb zauzima?

To i mene zanima. Sve neki linkovi po gigu-dvije. Jel to jos nekakva beta?

Izašla je full verzija. Možeš je downloadati sa offical stranice. Kad se instalira ti je veliko 1,7 gb

Skinuo sam "full" verziju sa official stranice, ali još uvijek je beta (vidi sliku ispod). Enivej, očekivao sam više. Optimiziranost je katafakinstrofa, moram igrat na medium (konfa pod MojPC), pa onda "skoči" na 35fps u prosjeku. Stari dobri NFS, ne bih se čudio da ide 3 puta bolje na Nvidia grafama. Mislim da mi niti jedan nastavak igre nije bio gori. Bugovi, fizika, nedovršenost, nelogičnost ingame menija. I taj smotani setup, skinem prvo 5-6MB pa onda on skida 722MB, pa po prvom startanju jos oko 150MB, pa prilikom svakog slijedećeg startanja opet neki update, a svaki put neka hebena verifikacija fileova. Povrh svega stavlja foldere na sto mjesta na hard, nijedna igra tako ne razbaca sve okolo. Nadam se da neće zeznut i sa Vrućim Pršutom (Hot Pursuit) najavljenim za 11. mjesec.

kad to procitam dodje mi da ga uopste ne skidam jer neam flat ,  a ljubitelj sam nfs serijala, no poslije carbona mi nije to taj nfs, radovao sam se ovome, ali kad ovo procitam......

Nemojte traziti razloge zbog kojih cete biti tuzni, trazite sitnice kojima cete se radovati ;)
15 godina
offline
RE: Need for Speed World Online
Hambrle kaže...
Burs kaže...
Filip5 kaže...
Burs kaže...
Hambrle kaže...

jel igra izasla iz bete i koliko mb/gb zauzima?

To i mene zanima. Sve neki linkovi po gigu-dvije. Jel to jos nekakva beta?

Izašla je full verzija. Možeš je downloadati sa offical stranice. Kad se instalira ti je veliko 1,7 gb

I taj smotani setup, skinem prvo 5-6MB pa onda on skida 722MB, pa po prvom startanju jos oko 150MB, pa prilikom svakog slijedećeg startanja opet neki update

kad to procitam dodje mi da ga uopste ne skidam jer neam flat ,  a ljubitelj sam nfs serijala, no poslije carbona mi nije to taj nfs, radovao sam se ovome, ali kad ovo procitam......

Mozes probat skinuti i repack sa torrenta koji tezi ~600MB, mozda je drugacije izvedeno, ali sumnjam.

Pogledaj si jos i gameplay na youtubeu, pa sam ocijeni igrivost i optimizaciju, sto mene najvise dira.

Znam da je igra jos u beti, i k tome jos MMO, al prosto sumnjam da ce to ici na bolje. Anyone else?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed World Online
Burs kaže...
Hambrle kaže...
Burs kaže...
Filip5 kaže...
Burs kaže...
Hambrle kaže...

jel igra izasla iz bete i koliko mb/gb zauzima?

To i mene zanima. Sve neki linkovi po gigu-dvije. Jel to jos nekakva beta?

Izašla je full verzija. Možeš je downloadati sa offical stranice. Kad se instalira ti je veliko 1,7 gb

I taj smotani setup, skinem prvo 5-6MB pa onda on skida 722MB, pa po prvom startanju jos oko 150MB, pa prilikom svakog slijedećeg startanja opet neki update

kad to procitam dodje mi da ga uopste ne skidam jer neam flat ,  a ljubitelj sam nfs serijala, no poslije carbona mi nije to taj nfs, radovao sam se ovome, ali kad ovo procitam......

Mozes probat skinuti i repack sa torrenta koji tezi ~600MB, mozda je drugacije izvedeno, ali sumnjam.

Pogledaj si jos i gameplay na youtubeu, pa sam ocijeni igrivost i optimizaciju, sto mene najvise dira.

Znam da je igra jos u beti, i k tome jos MMO, al prosto sumnjam da ce to ici na bolje. Anyone else?

 Da ako imate problem sa skidanjem sa ovim programom koji je velik 5-6 mb onda preuzmite igru sa torrenta ili na youtubu napišite "Need For Speed World Online Download". Meni je igra predobra, radi ko zmaj... Ne razumijem zašto u launcheru (ili što već je, tamo gdje je login) piše BETA, a EA je na svoju offical str napisao da je izašla full verzija... Kada skidate u onom programu koji je velik 5-6 mb onda vam skine oko 900 mb, a kad je instalirano onda je veliko 1,7 gb... Ako nekto igra neka mi kaže nick (ime na igri) pa da zaigramo malo Cool... Ako trebate pomoć pitajte..

Ovdje ide potpis :)
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

ono što se skine sa službene stranice ima oko 5 mb.............dali je to full verzija ili beta?

ja trenutno igram i predobar mi je

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

evo skinio i ja...ajd dodajte me pa da igramo - strahinja11-vuteks@hotmail.com

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

e dodajte me na ovaj profil..wayne11

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

bio sam u beti u svibnju i mogu reći da je igra koma ali obožavateljima će biti sasvim ok....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

Ja mislim da je igra predobra, ali je glupo što se mora ako želiš igrat preko 10. lvla platiti

Ovdje ide potpis :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed World Online

Igra je nažalost preloša....

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Need for Speed World Online

znam da ću nakon ovog pitanja ispast noob al jel ima mjesečne pretplate??

14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

Ne koliko ja znam nema mjesećne pretplate - KUPI JEDNOM IGRAJ ZAUVIJEK.

ma da
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Need for Speed World Online

jel se to još može igrat u beti?

If you hurry up, you might get your arm back!/// 'cause 50 cent isn't enough for this game///http://cod4ever.freeforums.org/index.php//Pokvario se Thump Up, umjesto njega klikni Hvala :)
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

Kako se kupuje auto u igri ? trenutno sam 5 lvl

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Need for Speed World Online

Ćao imam problem pa pitam ???? skinuo igru za on line igranje uredno napravio registraciju ali nikako neznam da napravim profil vozača tj mene kao igrača i još jedno pitanje koliko skida za igranje on line jer nemam flet nego 15 giga

13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

Pozdrav svima, imam problem, skinuo sam igru need for speed World...dosao do level 12 ali nikako ne mogu radit na tuningu auta... tipa stavit novu masinu, turbo, gume i sl... jel ima netko slican problem i zna li rjesenje ?? Hvala, pozdrav svima :-( ...

Mario
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

evo da i ja ovo skinem...igro sam betu, al ne i full verziju...
jel igra ovo jos netko pa da se vozamo??

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

Da vratim temu u zivot.. Jel igra neko ovo ?

Ja sam maloprije skinuo i uopce nije lose, citav koncept igre i sve to, samo mi se cini da fali aktivnih igraca, ili je to ipak do vremena ( 2:05 fijuu )

Uglavnom, ako siba neko od ekipe s foruma, nek se javi pa da vidimo ko je brzi {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed World Online

Ja cu igrati sigurno, ali tek pocetkom 9. mjeseca jer sad nisam na stroju koji može to pokrenuti, pa se vidimo! {#}

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed World Online

Ja, ću se vratit, nakon ljeta.

 

Uglavnom ja ti preporučam da od 19-3h budeš na EU serverima, a onda da se prebaciš na USA, jer meni je bilo više igrača navečer, nego podanu, pogotovo igrača iz njemačke. Isto vrijedi za USa, kada je kod nas poden, kod njih je skoro noć, pa se isplati po danu ić na USA servere.

:) :) :) :) :) :) :( :) :) :) Gdje je Pero :)?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed World Online
EVO kaže...

Ja, ću se vratit, nakon ljeta.

 

Uglavnom ja ti preporučam da od 19-3h budeš na EU serverima, a onda da se prebaciš na USA, jer meni je bilo više igrača navečer, nego podanu, pogotovo igrača iz njemačke. Isto vrijedi za USa, kada je kod nas poden, kod njih je skoro noć, pa se isplati po danu ić na USA servere.

 

A sto se tice auta jel se kupuju samo onim " poenima " ili mogu i za cash ?

Ne zamjeri, sinoc sam igrao 30ak min tako da nisam sve upratio {#}

 

Edit: Evo vidim da moze, skuplja se za scirocca {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2011 13:45 (anabolicaa).
13 godina
offline
Need for Speed World Online

Jel bi mogo ja to pokrenut?

p4 3.0 ghz

 

geforce 210

1 gb rama

Igro bi sa frendima online pa me zanima. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed World Online
Jack Black kaže...

Jel bi mogo ja to pokrenut?

p4 3.0 ghz

 

geforce 210

1 gb rama

Igro bi sa frendima online pa me zanima. 

 

Pokrenut mozda, igrati ne.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice