Need for Speed: Most Wanted 2

poruka: 677
|
čitano: 113.177
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Ovo je stvarno neverovatno kako me jeb* ova igrica :D sinoc sa drugom upalio i drndali malo i poceo sam da dobijam 60 fps konstantno i u gradu i van grada osim kad sam palio gume tad su se spustali na 30, sto je neverovatno, ja nisam verovao, gledam u onaj fraps sto pokazuje i ne verujem i posle izaso iz igrice i ponovo uso posle nekih sat vremena, i naravno sve po starom fps-ovi se vratili na 38-45. Eto opet neko iskustvo....postavke su naravno nepromenjene medium-high 1920*1080 i naravno reflections na high, jer bez njih nekako mi igrica izgleda usra*o

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Ovo neću ni skidat.

Ne znam za vas, ali meni je Shift bio dobar. Možda fali staza, ali zato su mi auta + soundtrack vrhunski. I sa volanom savršeno radi.

UG2 mi je vrhunski igra. Definitivno najbolji nastavak. Kako bi bilo hebeno da naprave UG3. Tuning, policija, ulične trke i cockpit view.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

meni se igra svidja, samo mi se ne svidja to sto su sva auta otkljucana, evo sad lambu gallarda vozam, nije mi ćejf ga voziti dok ga ne zaradim

noćas mi se LUDUJE, noćas NEMA sna, noćas čašu TORRESA ispijmo do dna!
 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

uz underground i most wanted shift 2 unleashed najdrazi nfs..  (spatchiran naravno)

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Nije preveliki spam s obzirom da se radi o Most Wantedu. Novi mi se ne dopada, ali sam zato počeo igrat stari i odma se prisjetil zakaj mi je bil dobar. Naravno zbog opcije "customization". Punto je u garaži. Malo nove boje, felge , hauba i spreman je za let. Ovak trenutno izgleda na početku igre, tj nakon tri odvožene utrke. Moram reći da je vožnja podosta loša, odnosno prelagana, ali to je ipak NFS, a ne Toca ili Dirt. Sve u svemu igra koja je izašla 2006. je daleko bolja od svog posranog nastavka. {#}

Fiat Punto Custom Fiat Punto Custom
http://www.okm-centrometal.net/
Moj PC  
15 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Pozdrav svima, vidim da vas muci skretanje...meni je isto to bilo cudno na pocetku ali sam onda slucajno naletio u postavkama u Gameplay i dole pise recalibrate controlers i kad sam to stisnuo nema mi vise onog sporog odaziva auta, auto odmah reagira a ne nakon pola sekunde da krene skretat, ali mene muci sta nakon 10 minuta normalne igre krene nepodnosljivo stekat :(
Nadam se da sam nekome pomogao ;) 

 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
Viksan kaže...

P.S. Skidam opet stari Most Wanted. {#} 

 

 

Također...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
marinek98 kaže...
Viksan kaže...

P.S. Skidam opet stari Most Wanted. {#} 

 

 

Također...

+ baš se skida black edition.. do preksutra će se valjda skinuti ..... http://www.speedtest.net/result/2283962689.png

Live to win!!!
11 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

u documents/criterion/nfs option file treba otvorit i promjenit iz false u true "LockTo30=true" valjda ce pomoc...naso na netu ali trenutno nemogu probat i tamo se moze namjestit postavke koje nisu moguce u igri kao sta je v-sync

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Ja sam maloprije nakon dugo vremena zaigrao nfsmw.

 

Ah dobri stari dani sad se opet sjećam šta znači pravi nfs a ne ovi od kreteriona {#}

 
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Ne znam jeste li primjetili, no policija je totalno beskorisna u ovoj igri. Ne samo da ih ne trebaš da bi napredovao, već nema neke kazne kad te ulove. Razočaravajuće.

I Fairhaven je puno manji nego grad u prvom MW i Carbonu ili se to meni čini?

Come to the dark side, we have cookies.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2012 21:33 (crystal6).
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

bzvze

Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Da se pridružim hateanju, škovaca od igre.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Mogli bi, ako uvatimo vremena, na Gamerangeru igrat neki NFS.

 

Say hello to my little friend
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Od kako sam dodao FXAA u igru, fps se otkljucao, ne stoji vise na 30 u gradu nego ide iznad. Provjerio sam frapsom i sve se 100% promijenilo. Dakle, fps ide iznad 30 u gradu dok prije FXAA nije prelazio 30 nikada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Ova igra ima samo lijepu grafiku ali sve ostalo mi je loše.. čak je i neoptimizirana pa osjetim pad fps-a u nekim situacijama... ne svidja mi se sto nemas svoj auto pa da ga nadogradjujem, pa skupljam novce za drugi..već je sve naparkirano u gradu..bezveze..

 

isto tako ne svidja mi se sto ja moram voziti 10 minuta da bi dosao do mjesta za utrku ...uzas

Intel Core i7 980x @4.2 GHZ, Asus P6T, 12 GB DDR3 1600, Radeon 2x6970 CrossFire,Samsung T260, vertex2 60gb + 4x2TB WD BLACK
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

jedino sta mi se svida je to sta ti hejtas sta moras vozit do trke. kao i u u2 si vozio do trka naravno mogo si i u garazu ic pa iz garaze na trku ali to tapija :P

ovako je veci gust hehe

i jos mi smeta sta su svi auti tu negdlje. npr lexus mclaren, corveta i nissan su mi skoro isti jedino st aobozavma vozit corvetu jer najljepse drifta xD

cekam da dode lan mode pa da vidimo kako ce to izgledat u mp. jer su kao vise radili igru za multiplayer

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Smece tesko od igre...  kako su samo mogli jos vece smece napravit od HP i undercovera e svaka im cast, taman kad covjek pomisli da ne moze biti gore, oppaa uleti Criterion sa "genijalnim idejama" i pokaze da EA nema veze sa logikom....  

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

ako budu napravili UG3 nebi me iznenadilo da omoguće naroužanje auta sa minigunovima,raketama i sličnim...

sramota šta su napravili od NFS franšize

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.11.2012 23:06 (luka94).
Moj PC  
16 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Dobro si reko , sramota !

Music As A Weapon !!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Čitajući vaše komentare ne da neću kupiti igru nego je neću ni skinuti. Imam instaliran Burnout Paradise City TUB, slično je :D

Poštujem svakoga al' se nikoga se bojim !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
speedfreak18 kaže...

Čitajući vaše komentare ne da neću kupiti igru nego je neću ni skinuti. Imam instaliran Burnout Paradise City TUB, slično je :D

da slično je,al ima jedna velika razlika,paradise city je jako zabavna igra a MW2 nije

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

istina paradise city sam igro jer sam dobio 4 keya

i bar je vise zabavnije evo u 4 dana ja sam proso svih 10 most wanteda -.-

a igro sam po 1 sat il 2 -.-

 u2 kad sam prvi put igro mi je trebalo preko mj dana da prodem a igro sam po 4 sata dnevno :)

kasnije sa trainerom nisam uspio u tjedan dana proci...

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2012 15:41 (Lacko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Need for Speed Most Wanted 2012 - PC vs PS3 - Graphics Comparison

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
Asterix kaže...

Need for Speed Most Wanted 2012 - PC vs PS3 - Graphics Comparison

 

Ja iskreno ne vidim razliku...

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2012 18:25 (Minoza).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
Minoza kaže...
Asterix kaže...

Need for Speed Most Wanted 2012 - PC vs PS3 - Graphics Comparison

 

Ja iskreno ne vidim razliku...

ostrija slika u PC ,bolaj textura.. pogledaj cestu kad stoji auto na siglama il sta ja znam .h.hh

cupko :D
13 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
Minoza kaže...

 

Ja iskreno ne vidim razliku...

  Pogledaj samo trzanja na pc-u.Prokleta gamad,a zbilja su gamad,i to malo grafičkih detalja čime se pc diči su usrali bijednom optimiziranošću za njega.

Biti ili ne biti pitanje je sada.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
Minoza kaže...
Asterix kaže...

Need for Speed Most Wanted 2012 - PC vs PS3 - Graphics Comparison

 

Ja iskreno ne vidim razliku...

Šta je tužno...

 

Al pari mi se zabavna igra, probat cu je kad uhvatim vremena

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Need for Speed Rap by BrySi the Machinima

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

*ebo vas grafika. Igra je u totalnom ku*cu i bar za mene totalno neigriva. Probao sam igrat, ali jednostavno ne mogu jer je čisto sranje. Šta mi znači grafika kad je igrivost NULA!!?? Totalno su posrali igru još od serije Underground. Most Wanted i Carbon su još dobri, ali se definitivno ne mogu mjeriti Underground-om. Neznam koji racku stalno izmišljaju toplu vodu. Bolje bi im bilo da malo proguglaju pa vide da sve što u zadnje vrijeme izdaju je sranje i da većina ljudi želi dobri stari Underground (naravno u skladu s današnjim zahtjevima) , a ne ovakve idiotarije. Nadam se da im bude 2013. konačno iz "one" stvari došlo do mozga, pa naprave nešt kaj vrijedi igrati. Naravno ako preživimo 21.12. .{#}

http://www.okm-centrometal.net/
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice