Need for Speed: Most Wanted 2

poruka: 677
|
čitano: 112.667
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Need for Speed Most Wanted Holiday TV Ad

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Need for Speed: Most Wanted 2

Na mobilnom telefonu dosta lijepo izgleda, da ne bude sve crno u vezi novog NFS-a.

Say hello to my little friend
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

"One of the best games for 2013" - Men's Health

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Need for Speed in Real Life- Deadmau5 vs. Tobuscus

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
thesekiman kaže...

"One of the best games for 2013" - Men's Health

Ipak je to EA.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
15 godina
online
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
thuglife kaže...
thesekiman kaže...

"One of the best games for 2013" - Men's Health

Ipak je to EA.

Da....

 

klik

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Most Wanted DLC Trailer: Ultimate Speed Pack

 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Baš sam se pitao dok sam prelazio igru kako to da nema Pagani Zonde..

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

i koliko zelembaca kosta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Need for Speed: Most Wanted - Ultimate Speed Pack Gameplay Demo

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

evo prosao sve 100% single playera, mogu reci da je od 10  eto neka bude 7, drzalo me to samo da zavrsim 100% jer kad zavrsis sa most wanted autima 70% si zavrsio igre,  a sta se tice da je to nfs nije a i nece vise nikada biti tako da se svi mi koji volimo nfs sa time moramo pomiriti.

 

 

sxs
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.12.2012 11:26 (sinasxs).
 
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
sinasxs kaže...

evo prosao sve 100% single playera mogu reci da je od 10  eto neka bude 7 drzalo me to samo da zavrsim 100% jer kad zavrsis sa most wanted autima 70% si zavrsio igre  a sta se tice da je to nfs nije a i nece vise nikada biti tako da se svi mi koji volimo nfs sa time moramo pomiriti

 

 

http://www.bug.hr/_cache/9075851a30c831c60150451cf7a0013e.jpg

Interpunkcije stari, interpunkcije ti fali. A i slika ti je umanjena.

 

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2

ma hebes pravopis nije sad on bitan nego hocu reci da nikad vise nece biti nfs kao nekada a neki ocito to ne razumiju 

sxs
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Ako pričaš s drugim ljudima bio bi red bar malo truda u komunikaciju uložit. A to da ova škovaca nije ni M od prethodnok most wanteda već znamo, ebiga, ea je opet dobro zaradio.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2

ma tocno to nije im vise interes single vec multy player za svaki dodatak na autu to jest spoljeri body kit itd.. placaju licencu proizvodacu pa sad vidi koliko to dode a ovako u pola jeftinije produ i opet igru prodaju dobro

sxs
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2

Stavio sam zakrpu 1.3 i dao igri još jednu priliku - ovog puta puno manje trza i to na maksimalnim postavkama dobivam urednih 60fps... Dočepao sam se Lamborghinia i sada evo malo lunjam i istražujem.

 

I mogu reći da su definitvno (prostite na izrazu) ZASRALI potencijalni megahit. Dizajn jednoličnog grada, uske ulice i monotone staze... i još povrh svega - jednolična okolna vozila, grad bez ljudi... Loše.

 

Može se igrati ali i dalje tvrdim da je ovo jedan od lošijih nastavaka NFS-a.

Iz Hrvatske, s ljubavlju
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Need for Speed Most Wanted od početka do kraja u malo manje od 7 sati

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.12.2012 14:15 (topgun1).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Malo sam isprobao i relativno razočaran viđenim. Također najviše me odbio dizajn utrka, odnosno tih staza u gradu. Često moram gledati na mapu pa par puta bude muka od toga. Također čudan mi sistem uzimanja auta. No sve u svemu solidno. No ja sam mislio da će biti most wanted. Ipak tako se zove ne ? xd

 

Vidim ima akcija na steamu hot pursuit za 10 eura pa si razmišljam to uzeti. Da li se isplati uzimati zbog mulitplayera? Te da li je dugotrajan? Pitam ovdje pošto ako su neki igrali oboje da mi mogu usporedit. Hvala unaprjed.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
thechosenfreak kaže...

Malo sam isprobao i relativno razočaran viđenim. Također najviše me odbio dizajn utrka, odnosno tih staza u gradu. Često moram gledati na mapu pa par puta bude muka od toga. Također čudan mi sistem uzimanja auta. No sve u svemu solidno. No ja sam mislio da će biti most wanted. Ipak tako se zove ne ? xd

 

Vidim ima akcija na steamu hot pursuit za 10 eura pa si razmišljam to uzeti. Da li se isplati uzimati zbog mulitplayera? Te da li je dugotrajan? Pitam ovdje pošto ako su neki igrali oboje da mi mogu usporedit. Hvala unaprjed.

Da, sve skupa jako loše - nedostaje malo širih staza, različitih utrka (ovdje ih imamo zapravo samo desetak!!), lakše navigacije i logičnijeg menija... Sve skupa kao da je na brzinu sklepano oko potencijalno vrlo jakog enginea...

 

Šteta, mogao je ovo biti hit.

Iz Hrvatske, s ljubavlju
13 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

imam problem kad hocu pokrenut igru izbaci mi error

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

To je i meni radio, odi na ovaj link, stisni download zip file, kopiraj .dll file u mapu gdje ti se instalirala igrica, prebacis dll file u tu mapu i igraj, a ako se ponovi sa drugim dll fileom napravi ponovno sam potrazi i ponovi postupak {#}

http://dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml?d3dcompiler_43

nemoj kliknut ovo narančasto nego ovo ispod, zip file.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2

Ne mogu vjerovati da je igra ovoliko kratka i monotona... Šta je bilo autorima ove igre u glavama dok su je radili??

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2

Igra je nažalost zamorno dosadna,a o trzanju da ne govorim,klokao sam 560gtx-icu i tek onda je donekle igriva,iako je kao optimalna grafika za tu igru. Te igre što idu dalje to ih rade bez duha a samo čičkaju efektima,gdje su oni stari dobri COD i NFS

14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Need for Speed™ Most Wanted Deluxe DLC Bundle Trailer

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Need for Speed: Most Wanted - DLC Developer Commentary

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Ljudi ma nema nista bez Nfs Underground 2 , za mene ce ostati hit igra za sva vremena sto se tice Nfs . Ovo sve sto izlaze novi su mi bezveze volio bi da uskoro se pojavi Underground 3 , bilo bi super ali da bude kao 2 da se moze cunirati do aja :D

Riki
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Igrao ni 20 minuta i obrisao sa kompa.Igra je zalost mislim da se vracam na nfsu2 :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Need for Speed Most Wanted Wii U Trailer

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
Kurijak kaže...

Ljudi ma nema nista bez Nfs Underground 2 , za mene ce ostati hit igra za sva vremena sto se tice Nfs . Ovo sve sto izlaze novi su mi bezveze volio bi da uskoro se pojavi Underground 3 , bilo bi super ali da bude kao 2 da se moze cunirati do aja :D

Nek samo ubace nova auta i poboljsaju grafiku i bila bi dobra UG 3 :D

 

 

A sto se tice MW2, nisam imao neke dobre specifikacije kompa, igrao sam je sa 15fps-a, grafika mi se svidjela iako je sve bilo na minimali, za ostalo ne mogu nista reci jer sam samo jednu stazu odvozio, i to jedva, stekalo :D

http://www.speedtest.net/result/2082576031.png
14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Za MP treba originalna igra, i ako da, kolika joj je cijena?

Tu sam i kad misliš da nisam!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice