Metro:Last light

poruka: 1.148
|
čitano: 192.837
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Re: Metro:Last light
pavky kaže...
Ljudi pomagajte,naime u misiji Regina tamo gdje vozim na tracnicama i guram onaj vlak kada dodem do kraja gdje taj vlak nemoze dalje gdje je izlaz????

Moraš s kolima malo nazad u rikverc i aktivirati skretnicu koja vodi drugim putem. Treba da probiješ taj prolaz i tu je kraj čini mi se, a onda novo poglavlje...

16 godina
offline
Re: Metro:Last light
Hvala frend :)
12 godina
odjavljen
offline
Re: Metro:Last light
pavky kaže...
Hvala frend :)

Nema problema... Tu smo da pomognemo. {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Metro:Last light
skank666 kaže...

sinoć počeo igrat na xboxu... odlična igra i još ne mogu vjerovat kako to dobro izgleda.

A da tek vidiš na PC-u

15 godina
odjavljen
offline
Re: Metro:Last light
Praetorian1 kaže...
skank666 kaže...

sinoć počeo igrat na xboxu... odlična igra i još ne mogu vjerovat kako to dobro izgleda.

A da tek vidiš na PC-u

vidio! pogle pod moj pc nema više xboxa :D

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
neaktivan
offline
Re: Metro:Last light

Uh, ubi me ova suša... Ali, nije svako zlo za zlo - kako već 2 mjeseca nema poštene igre, obrisao sam prašinu s kutije Metroa 2033 i instalirao ga. Prelazim ga već 3. put i guštam. Guštam kao prvi put kad sam zaigrao, drhtim i mlatim po mutantima kao i onda (2010.). Fascinanta priča koju sada još bolje razumijem jer više čitam i slušam dijaloge. Maestralna igra. I grafika i igrivost a pogotovo priča! Meni osobno jedna od najboljih ikada.

 

PS Sada je konačno igram u njemom punom "sjaju" - onda nisam imao dovoljno jako računalo da bih stavio sve na DX11 i maksimum... koji gušt!

 

Još jednom bravo za 4A Games i D.Glukhovskog! 

 

Odmah nakon ovoga ponovno ću zavrtjeti i Metro LL. 

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
12 godina
odjavljen
offline
Re: Metro:Last light
Danyel kaže...

Uh, ubi me ova suša... Ali, nije svako zlo za zlo - kako već 2 mjeseca nema poštene igre, obrisao sam prašinu s kutije Metroa 2033 i instalirao ga. Prelazim ga već 3. put i guštam. Guštam kao prvi put kad sam zaigrao, drhtim i mlatim po mutantima kao i onda (2010.). Fascinanta priča koju sada još bolje razumijem jer više čitam i slušam dijaloge. Maestralna igra. I grafika i igrivost a pogotovo priča! Meni osobno jedna od najboljih ikada.

 

PS Sada je konačno igram u njemom punom "sjaju" - onda nisam imao dovoljno jako računalo da bih stavio sve na DX11 i maksimum... koji gušt!

 

Još jednom bravo za 4A Games i D.Glukhovskog! 

 

Odmah nakon ovoga ponovno ću zavrtjeti i Metro LL. 

Metro je poseban fenomen... Nešto što se ne može lako opisati...

15 godina
offline
Metro:Last light

normalno da se ne moze lako opisati, jer kad bi se moglo, activision bi vec to uvrstio u novi cod a EA lupio nfs: not-so-much wanted 7: street bastards.

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Metro:Last light

baš nedavno kupio i upravo prelazim, genijalna igra :)

11 godina
offline
Metro:Last light

Ako još niste, toplo preporučam da pročitate knjigu. Metro od Dmitrij Glukhovski. Predobra.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Metro:Last light
BoobZ kaže...

baš nedavno kupio i upravo prelazim, genijalna igra :)

Igra je vrh, u biti zadnji FPS koji me zanima i koji volim igrati.

12 godina
odjavljen
offline
Metro:Last light

Ne znam za vas, ali ja nikada neću moći odlučiti niti razdvojiti koji Metro je bolji? 2033 ili Last Light? To je za mene jedna igra... Čim kompišu zamenim grafu i uzmem neki bolji monitor to će biti prva igra koju ću opet preći uzduž i popreko. Danas sam malo igrao Last Light kod frenda na 1920x1080 rezi i nekim High detaljima, Swamp deo, i samo sam se divio kako je to prelepo umetnički dizajnirano i tehnički savršeno okruženje. Ne znam za vas ali na nekim mestima mi se čini da je Last Light grafički napredniji od Crysisa 3...

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Metro:Last light

Meni je Metro također napredniji od Crysisa 3. Crysis više ide na wow efekte dok Metro uz fantastičnu grafiku, vrhunske teskture i baš realistično kretanje likova ima i atmosferu.

Ukratko Metro je igra, za razliku od grafičkog benchmarka Crysisa...

Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Metro:Last light

Izgleda da nam se sprema Redux verzija. Koja če sadržavati Metro 2033 + Metro Last Light i sve njegove DLC. Izlazi u Srpnju za PS4,XB1 i PC. Igre bi trebale imati poboljšanu grafiku za nove konzole a govori se da bi i PC verzije dobile mala poboljšanja.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.3.2014 14:12 (Firefox72).
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Metro:Last light
Firefox72 kaže...

Izgleda da nam se sprema Redux verzija. Koja če sadržavati Metro 2033 + Metro Last Light i sve njegove DLC. Izlazi u Srpnju za PS4,XB1 i PC. Igre bi trebale imati poboljšanu grafiku za nove konzole a govori se da bi i PC verzije dobile mala poboljšanja.

 

 

Kakva crna poboljšanja za PC grafiku? Gde će više? Bilo, kako bilo, raduje me što će izaći i za nove konzole, i što će ovo omogućiti da se dobije sve na jednom mestu, tj i prva i druga igra zajedno. Svi oni koji nikada nisu imali prilike da uživaju u Metro svetu, ovo je šansa da jednim udarcem ubiju bataljon muva. Navalite samo...

11 godina
neaktivan
offline
Metro:Last light
Evo i potvrde od 4A GAMES.
Metro Redux. You may have heard of it... even though you probably shouldn't have!
We could issue a 'We do not comment on rumour and speculation' statement and pretend this never happened. They're pretty boring to read. They're also pretty boring to write.
So we're going to comment on rumour and speculation instead.
Is Metro Redux real?
Yes. We never made any secret of 4A's desire to bring Metro to the latest generation of console hardware. 
But what you saw leaked was taken from an old, internal planning presentation, containing some nuggets of truth but a lot of hypothetical ideas and place holder material.
(Eagle eyed fans will recognize the artwork on the 'packshot' as the art from the original Russian edition of the Metro 2033 novel. And that 'logo' is just the old Metro 2033 logo with the '2033' scrubbed out and 'Redux' added... )
As you can see, we're not quite ready to reveal 4A Games' first next-gen console project, but we will be making an announcement this side of E3.
And we think the reality is a lot more exciting than the out-dated material that got leaked shows, and we're itching to share it with you. Just not yet.
Poruka je uređivana zadnji put pon 31.3.2014 19:19 (Firefox72).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Metro:Last light

upravo završio drugi puta igru sa happy endom.... WOW, već zaboravio kakva je ovo igretina a boga mi i prva je bila. eto, samo to... :D

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Metro:Last light

Imam ja pitanje koja je*** konfa treba da to ide glatko..

Meni po njegovim postavkama na mom pc (pogledaj pod profil) ide glatko tek na 1024x720

sa svim onim pi*darijama islkjucenim i vecinom low detaljima..

R33mba#2892
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Metro:Last light

iskljući physics i ssaa 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Metro:Last light
skank666 kaže...

iskljući physics i ssaa 

 

 

PA sto je najtuznije jesam..

I ako sve drugo postavim na high 1024x720

sve ok do prvog pucanja fajta...Onda ajme usporii..

R33mba#2892
11 godina
neaktivan
offline
Metro:Last light

Evo i trailera za Metro Redux.

 

 

Metro 2033 i Last Light sa poboljšanom grafikom i svim DLC za PS4, XB1 i PC.

 

Igre če koštati 20€ posebno ili 35€ skupa.

 

Dolazi ovog ljeta.

 

Metro 2033 u LL enginu a LL sa dodatnim poboljšanjima na vrh toga. 

 

Izgleda da ljudi koji več imaju metro 2033 dobivaju 50% popust na 2033 redux i 25% popusta na bundle. Isto sa LL.

 

4A Games and Deep Silver are bringing the iconic Metro series to the next generation. METRO REDUX features fully re-mastered and improved versions of both METRO 2033 and METRO: LAST LIGHT, creating the most compelling Metro experience ever.

With re-worked next-gen visuals, smooth 60FPS gameplay on console, as well as new and improved content and features, METRO REDUX is much more than a simple HD upgrade.

For the REDUX edition, Metro 2033 has been completely overhauled:

The original game has been rebuilt in the latest and greatest iteration of the 4A Engine, bringing all the graphical and gameplay improvements from Last Light to Metro 2033 Redux

Enjoy completely re-mastered visuals: advanced lighting, dynamic weather, more detailed characters with improved animation, more dynamic destruction and improved smoke, fire and particle effects

Experience radically improved gameplay: advanced enemy AI, improved combat and stealth mechanics, superior weapon handling and more responsive, intuitive controls plus signature features from Last Light such as the atmospheric ‘mask wipe’ mechanic, weapon customization, and silent kills and takedowns

Metro: Last Light Redux has also received a graphical facelift and gameplay improvements that carry across both titles, including new melee animations, and the fan-requested ‘Check Watch’ and ‘Check Inventory’ features. It also includes all previously released Season Pass add-on content – a further 10 hours of single-player gameplay.

Upon release, Metro 2033 Redux and Metro: Last Light Redux will each be available separately as a digital download for Xbox One, the all-in-one games and entertainment system from Microsoft, PlayStation®4 computer entertainment system and PC a suggested $24.99 / €19.99 / £15.99.

Alongside the digital release, a boxed compilation containing both games, titled METRO REDUX will be available at retail for a suggested $49.99 / €39.99 / £34.99.

Metro 2033 Redux, Metro: Last Light Redux and the compilation Metro Redux are scheduled for release this Summer for Xbox One, PlayStation, and Windows PC.

Dedicated Linux and SteamOS versions will also release later this year.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.5.2014 18:56 (Firefox72).
Moj PC  
3 0 hvala 4
16 godina
offline
Metro:Last light

Bas sam dns ponovo instalirao metro LL da vidim kak to sljaka sa moji set up-om

 

mogu rec da sam ugodno iznenadjen al max out uz ugasen  SSAA (nema ni potrebe kad igram na 4k rezi ) + triple buffering i v sync on

nema trganja ekrana ,pop up-a i sl. {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.5.2014 21:14 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Metro:Last light

Pozdrav svim Metro zaluđenicima {#}

Kao što mnogi od vas ne/znaju Metro Redux izlazi 26 avgusta.

Razmišljao sam da otvorim i posebnu temu da sve postove imamo na jednom mestu i da sve objedinimo, ali nema veze može i ovako jer se o ovoj igri sve već zna.

Eto vam jedan E3 gameplay i par skrinova, i samo da vam kažem, gledajući taj gameplay (reč je o poglavlju Dead City iz prvog Metroa, tj 2033) ne mogu da verujem koliko je igra grafički napredovala. Imam osećaj da gledam nešto potpuno novo, a u neku ruku isto sa starim šmekom. Jeste da je igra svetlija, ali meni je nekako hladnija nego pre. Ovog puta je kontrast fenomenalan: mračna mesta su postala mračnija, a svetla svetlija. Pitanje je samo koliko će sve to biti zahtevno, jer znamo da i same "obične" verzije pucaju na high-end konfiguracije. Metro igre konačno su sazrele i ostvarile maksimalan potencijal.

 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Metro:Last light
Comi123 kaže...

Pozdrav svim Metro zaluđenicima {#}

Kao što mnogi od vas ne/znaju Metro Redux izlazi 26 avgusta.

Razmišljao sam da otvorim i posebnu temu da sve postove imamo na jednom mestu i da sve objedinimo, ali nema veze može i ovako jer se o ovoj igri sve već zna.

Eto vam jedan E3 gameplay i par skrinova, i samo da vam kažem, gledajući taj gameplay (reč je o poglavlju Dead City iz prvog Metroa, tj 2033) ne mogu da verujem koliko je igra grafički napredovala. Imam osećaj da gledam nešto potpuno novo, a u neku ruku isto sa starim šmekom. Jeste da je igra svetlija, ali meni je nekako hladnija nego pre. Ovog puta je kontrast fenomenalan: mračna mesta su postala mračnija, a svetla svetlija. Pitanje je samo koliko će sve to biti zahtevno, jer znamo da i same "obične" verzije pucaju na high-end konfiguracije. Metro igre konačno su sazrele i ostvarile maksimalan potencijal.

Ne znam kud će bolje (osim u teselaciji, tu ima prostora za napredovanje) ali i prvi Metro je već izgledao fantastično! 

 

Međutim, njihov engine nije bez mana. Ono što mi se ne sviđa kod njega je što se koža ljudi presijava nekako neprirodno i što kosa nije kosa, već - kao da je nekakav plastelin... pogledajte malo, vidjet ćete o čemu govorim.

 

Inače, igre su odlične, među 20 najboljih svih vremena, definitivno!

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
12 godina
odjavljen
offline
Re: Metro:Last light
Danyel kaže...

Ne znam kud će bolje (osim u teselaciji, tu ima prostora za napredovanje) ali i prvi Metro je već izgledao fantastično! 

 

Međutim, njihov engine nije bez mana. Ono što mi se ne sviđa kod njega je što se koža ljudi presijava nekako neprirodno i što kosa nije kosa, već - kao da je nekakav plastelin... pogledajte malo, vidjet ćete o čemu govorim.

 

Inače, igre su odlične, među 20 najboljih svih vremena, definitivno!

Ovim su dokazali da uvek ima mesta za napredovanje, ne samo u teselaciji nego u svemu! Tačno sam ovako zamišljao Metro 2033 od dana kada su najavili Redux. Igra mi je mnogo realnija i jezivija, i stiče se dojam mnogo strašnije nuklearne zime, naravno stoji i ta da i prvi Metro 2033 i dan danas izgleda fenomenalno. Rekli su da će AI biti mnogo poboljšan i izbalansiran, jer je u Metrou 2033 stealth bio pretežak i nisu postojale takedown animacije, dok je to u Last Lightu bilo malo laganije, pa će ge tu malo otežati (čitaj ljudi su pametniji i mnogo bolje reaguju na čudne zvukove). Bilo kako bilo, ona moja rečenica što sam često govorio "Za mene je Metro 2033 i Metro Last Light jedna igra" dobila je puno značenje i stvarnost, i ako mene pitaju neka više ne budže grafiku, neka je ostave na ovom novom nivou Reduxa jer je igra opet rođena u tom segmentu, a neka se okrenu izradi mnogo većih, dužih a ponegde i nelinearnijih nivoa (swamp) sa još zanimljivijim likovima i pričom. Jedva čekam!

14 godina
offline
Re: Metro:Last light

zbog ove jeb igre sam u kupovanju citave nove konfe

R33mba#2892
11 godina
neaktivan
offline
Metro:Last light

Evo i više informacija o Metro Redux. 

 

 

2033 izgleda kao veliki napredak.

 

Last Light neče imati takav napredak ali če svejedno izgledati bolje zbog bolje teselacije terena i Global Ilumination.

 

Potvđeno je i da če se LL zbog optimizacije engina vrtjeti bolje kao vannilla LL dok če 2033 imati još veči skok u performansama.

 

Evo još malo informacija:

 

  • All Last Light DLC included, around 10 hours of gameplay (7 SP missions) + weapons and a few other modes.
  • Two new playstyles added to Redux, Spartan (close to the Last Light experience) & Survival (super-hard, resource management is key, more aggressive enemies, slower swap and reload, etc.)
  • Ranger mode is back and in both games. Harder, and strips away HUD and UI. (Means you have to check your ammo count on the gun and have to check your watch for filter timers and stealth).
  • Metro 2033 has been completely overhauled.
  • Loading screens removed in areas, new areas added, and entire scenarios revamped.
  • Metro 2033 adds customization from Last Light, along with mask wipe, better gunplay, and better stealth.
  • Levels have been re-textured and re-built with new geometry.
  • Time of day has been updated, weather effects added, and new skyboxes added.
  • Global Illumination is now used.
  • Better AI patterns and hit detection.
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.8.2014 14:18 (Firefox72).
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Metro:Last light

Uživajte:

 
1 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Metro:Last light

Videh i ja ovaj novi gameplay što sam vam gore postavio u linku. Metro 2033 ne može da se prepozna. Ne samo u vidu grafike i animacije, već i u gameplayu, toliko nekih novih scena i lokacija koje "obični" Metro 2033 nije imao, a što je najvažnije atmosfera je sad još bolja i dublja... Stvarno sve za pohvalu. Neka su i Next-Gen konzole dobile ovo čudo od igre, inače bi bile ekstremno uskraćeni za jednu posebnu igru koja je promenila smisao današnjeg gejminga. Verujte mi konzolaši, bolji vam je Metro nego sve vaše konzolaške igre i ekskluzive.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.8.2014 13:49 (Comi123).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Metro:Last light

S obzirom da ga još nisam zaigrao, a razmišljam da uzmem Redux za PS4, jel' bi mogao netko usporediti Metro sa nekom igrom?

Ovako na prvi pogled mi je atmosfera ala Fallout 3, što mi je super, ali mi se ne čini baš previše open world? Nekako mi gameplay i world design djeluje više kao Dead Island?

Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.8.2014 22:08 (DeniZg).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice