Metro:Last light

poruka: 1.148
|
čitano: 192.847
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
protjeran
offline
Re: Metro:Last light
I još jedna potvrda da se ne isplati kupit Redux izdanje M:Last Light za one koji več imaju orginal verziju igre.Metro 2033 Redux je več druga priča,tu je razlika nebo i zemlja.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Metro:Last light
doktor1 kaže...

Original Last Light

 

Redux last Light

 

{#}

 

Kakav downgrade, pa jesu li oni normalni!? Umjesto napred oni nazad... Nevjerovatno!!

Maksimalne postavke!

Doktore daj nam još slika... Jel moguće ovo??? Nema teselacije ni osvetljenja... {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Metro:Last light

Da, igra ponegdje izgleda bolje, ponegdje lošije. U globalu, grafika je poboljšana ali stvarno ne znam za koga su izdali ovaj Redux - za okorjele kolekcionare možda?

 

Mogli su barem koju novu misiju ubaciti ili DLC... čemu ovo?

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
15 godina
offline
Metro:Last light

Jel Last Light zahtjevniji od Metro 2033? mislim na redux verzije za oba. Metro 2033 redux mi radi super na high detaljima, rezolucija 1600x1050,AF x16 i ostalo off.

I pročitao sam u prethodnim postovima kako tesalacija ne udara jako na performanse, samo par frameova...u mom slučaju je udar nekih 15-20 fpsa tako da sam to isključio. Jel to samo u mom slučaju tako ili sam ja nešto krivo shvatio? :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: Metro:Last light
lobotomac90 kaže...

Jel Last Light zahtjevniji od Metro 2033? mislim na redux verzije za oba. Metro 2033 redux mi radi super na high detaljima, rezolucija 1600x1050,AF x16 i ostalo off.

I pročitao sam u prethodnim postovima kako tesalacija ne udara jako na performanse, samo par frameova...u mom slučaju je udar nekih 15-20 fpsa tako da sam to isključio. Jel to samo u mom slučaju tako ili sam ja nešto krivo shvatio? :D

Metro 2033 Redux i Last Light Redux, oba sve na Max (samo tesalacija na off jer papa puno FPS-a) rade mi na identičnom FPS-u, po mojim iskustvima su jednako zahtjevni.

IMAM PITANJE: SPOILER ALERT ZA ONE KOJI NISU IGRALI METRO LL Koji je pravi kraj za LL? Kao i u 2033 imaju dva kraja, gdje svi na kraju izginu i onaj gdje se Dark One's vrate i spase ljude. Po radnji LL pravi kraj 2033 je bio da lansiraš rakete i pobiješ sve darkere, a pošto se prič kako će se nastaviti Metro franšiza zanima me koji bi bio pravi kraj? Onaj u kojem Artyom preživi ili će nastavak donijeti novog lika sa kojim se igra. Što vi mislite?

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.9.2014 23:38 (ibme74).
14 godina
offline
Re: Metro:Last light
ja danas igro na 1080p i pocelo trzat do yaya,i koju god da sam dalje stavljo rezu nije bilo promjene..cak ne i na 800x600 ralo isto.. bug neki?
R33mba#2892
13 godina
offline
Re: Metro:Last light
R3nchi kaže...
ja danas igro na 1080p i pocelo trzat do yaya,i koju god da sam dalje stavljo rezu nije bilo promjene..cak ne i na 800x600 ralo isto.. bug neki?

Pogledaj da ti se nije physx upalija....

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
16 mjeseci
neaktivan
offline
Metro:Last light

Metro: Last Light Redux je sada besplatan na EGS

 

https://store.epicgames.com/en-US/p/metro-last-light-redux

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice