Metro Exodus

poruka: 240
|
čitano: 52.570
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Metro Exodus

Igrat ikakav shooter na konzoli s kontrolerom je ko da si boksas i prije meča s tajsonom popiješ pol gajbe piva.
Gameplay uvijek izgleda odvratno i ko da su svi pijani.

7 godina
protjeran
offline
Metro Exodus

Igra ce biti exclusiva na EPIC store. Hmm, ne mislim da su ove exclusive dobra stvar, mogli su spustiti cijenu 10e pa nek kupuje tko hoce di hoce, ovako... Epic je bas odlucio zajahati ovaj Fortnite val opasno. Bude zanimljivo pratiti prodaju i sve u vezi toga.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 20:05 (Evil Access).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Metro Exodus
Evil Access kaže...

Igra ce biti exclusiva na EPIC store. Hmm, ne mislim da su ove exclusive dobra stvar, mogli su spustiti cijenu 10e pa nek kupuje tko hoce di hoce, ovako... Epic je bas odlucio zajahati ovaj Fortnite val opasno. Bude zanimljivo pratiti prodaju i sve u vezi toga.

 Cek ne kuzim, exkluziva na epicu? Imam je na steamu u wishlisti... 

7 godina
protjeran
offline
Re: Metro Exodus

If you have already preordered the game on Steam, you'll get to play it on there. Epic's exact words on that subject are that "any customer with an outstanding preorder for Metro Exodus on PC through any digital retailer will receive their game as expected." 

You can currently preorder on Steam, but not for long it seems. You'll find this notice now: "Later today, sales of Metro Exodus will be discontinued on Steam due to a publisher decision to make the game exclusive to another PC store. The developer and publisher have assured us that all prior sales of the game on Steam will be fulfilled on Steam, and Steam owners will be able to access the game and any future updates or DLC through Steam. We think the decision to remove the game is unfair to Steam customers, especially after a long pre-sale period. We apologize to Steam customers that were expecting it to be available for sale through the February 15th release date, but we were only recently informed of the decision and given limited time to let everyone know."

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
9 godina
online
Metro Exodus

 

i novi 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Metro Exodus

Igra izgleda pravo atmosferično. 

 

Mislim da je konačno vrijeme da zaigram ovaj serijal. Izgleda da sam dosta propustio. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
6 godina
offline
Metro Exodus

prednarucen je, sad cekamo :D 

 

ne mogu vjerovati kako vrijeme brzo leti, kad sam vidio prvi trailer mislio sam kad ce to izac ufff, a evo sad za 10ak dana izlazi. 

 

can't wait! 

 

narucio ju na cdkeys za 50ak eura, ima i gold edicija al ta je preskupa. 

IG: _m0riarty
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Metro Exodus

Gdje ima kod nas za prednaručiti Aurora Limited Edition za PC?

 
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Metro Exodus
_itsmoriarty kaže...

prednarucen je, sad cekamo :D 

 

ne mogu vjerovati kako vrijeme brzo leti, kad sam vidio prvi trailer mislio sam kad ce to izac ufff, a evo sad za 10ak dana izlazi. 

 

can't wait! 

 

narucio ju na cdkeys za 50ak eura, ima i gold edicija al ta je preskupa. 

 

Jel cdkeys nešto potpuno legalno ili je siva zona kao kinguin ili g2a?

6 godina
offline
Re: Metro Exodus
@Cansee

E nemam pojma iskreno. Meni je bitno da key stigne na vrijeme i da sve radi. Kupio sam vec par puta na njihovoj stranici i sve radi uredno.

Lp
IG: _m0riarty
16 godina
offline
Re: Metro Exodus
Cansee kaže...
_itsmoriarty kaže...

prednarucen je, sad cekamo :D 

 

ne mogu vjerovati kako vrijeme brzo leti, kad sam vidio prvi trailer mislio sam kad ce to izac ufff, a evo sad za 10ak dana izlazi. 

 

can't wait! 

 

narucio ju na cdkeys za 50ak eura, ima i gold edicija al ta je preskupa. 

 

Jel cdkeys nešto potpuno legalno ili je siva zona kao kinguin ili g2a?

 Svi ti cdkey shopovi ti nisu legalni, ali na cdkeys uvijek kupujem i još uvijek nikakvih problema nisam imao.

BF3:fluffy_inside
9 godina
online
Metro Exodus

pa i nije mi to baš neka fora. ako je igra dobra i ako su developeri odradili svoj posao kako spada, onda je i neki red da se njima da novac. mislio sam da je možda cdkeys neki distributer, al ovako to ne smisla, bolje biti pošten i dati 60 eura developerima nego 50 eura nekoj lijevoj stranici. jebeš 10 eura ako je igra stvarno dobra. znam da su neki developeri govorili da im je draže da igrači piratiziraju igre nego da kupe od kinguina ili g2a, tako da za mene nema dileme oko toga, ako je igra dobra i želim je igrati, kupit ću je pošteno na lokacijama gdje developer zaradi

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Metro Exodus
For everything you gain, You lose something else.
Moj PC  
2 0 hvala 3
12 godina
offline
Re: Metro Exodus
Cansee kaže...

pa i nije mi to baš neka fora. ako je igra dobra i ako su developeri odradili svoj posao kako spada, onda je i neki red da se njima da novac. mislio sam da je možda cdkeys neki distributer, al ovako to ne smisla, bolje biti pošten i dati 60 eura developerima nego 50 eura nekoj lijevoj stranici. jebeš 10 eura ako je igra stvarno dobra. znam da su neki developeri govorili da im je draže da igrači piratiziraju igre nego da kupe od kinguina ili g2a, tako da za mene nema dileme oko toga, ako je igra dobra i želim je igrati, kupit ću je pošteno na lokacijama gdje developer zaradi

 Ali netko je vec kupio taj key, ti ga samo kupujes od posrednika. Osobno ne vidim to kao nesto lose. Ko da sad neces kupiti rabljeni auto jer jadan proizvodac, pa ces radije uzeti novi za 50% vise.

 

A i s obzirom na to koliko su igre (ne)kvalitetne i nezanimljive postale, prijevare na svakom koraku, nezavrseni poluproizvodi s lifespanom od godinu dana max, nije ni cudo da ljudi zele ustediti kolko god je moguce, i da nema nikakve vjernosti developerima. Zato sto ju vecina njih ne zasluzuje. Osobno, sve sto CDPR izda kupim odmah po punoj cijeni, ali to ce trajati samo dok su oni i njihovi proizvodi vrijedni toga. Ali ove raznorazne EA, Ubishit, Activision sranja, nema sanse da ikad ista kupim po punoj cijeni/ direkt od njih; ako se igra zbilja pokaze dobrom nakon mjesec dana od launcha onda mozda dam nekih max 20 eura za nju na g2play. Vrlo vrlo rijetke su igre koje vrijede punu cijenu.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2019 10:37 (Minneyar).
9 godina
online
Re: Metro Exodus
Minneyar kaže...
Cansee kaže...

pa i nije mi to baš neka fora. ako je igra dobra i ako su developeri odradili svoj posao kako spada, onda je i neki red da se njima da novac. mislio sam da je možda cdkeys neki distributer, al ovako to ne smisla, bolje biti pošten i dati 60 eura developerima nego 50 eura nekoj lijevoj stranici. jebeš 10 eura ako je igra stvarno dobra. znam da su neki developeri govorili da im je draže da igrači piratiziraju igre nego da kupe od kinguina ili g2a, tako da za mene nema dileme oko toga, ako je igra dobra i želim je igrati, kupit ću je pošteno na lokacijama gdje developer zaradi

 Ali netko je vec kupio taj key, ti ga samo kupujes od posrednika. Osobno ne vidim to kao nesto lose. Ko da sad neces kupiti rabljeni auto jer jadan proizvodac, pa ces radije uzeti novi za 50% vise.

 

A i s obzirom na to koliko su igre (ne)kvalitetne i nezanimljive postale, prijevare na svakom koraku, nezavrseni poluproizvodi s lifespanom od godinu dana max, nije ni cudo da ljudi zele ustediti kolko god je moguce, i da nema nikakve vjernosti developerima. Zato sto ju vecina njih ne zasluzuje. Osobno, sve sto CDPR izda kupim odmah po punoj cijeni, ali to ce trajati samo dok su oni i njihovi proizvodi vjerni toga. Ali ove raznorazne EA, Ubishit, Activision sranja, nema sanse da ikad ista kupim po punoj cijeni/ direkt od njih; ako se igra zbilja pokaze dobrom nakon mjesec dana od launcha onda mozda dam nekih max 20 eura za nju na g2play. Vrlo vrlo rijetke su igre koje vrijede punu cijenu.

 

 u pravu si, ali mislim da ova ekipa koja radi metro zaslužuje plaćanje pune cijene odnosno kupovinu na mjestu gdje oni direktno zarađuju novac, isto to vjerujem i za cyberpunk 2077 i vjerujem da će i dying light 2 biti u toj priči. ako je igra dobra (kako sam napisao odmah na početku posta) developeri zaslužuju da im se plati. a ova govna koja si nabrojao zaslužuju da ih se piratizira

6 godina
offline
Metro Exodus

evo ja jutros dobio key. bas sam se iznenadio mislio sam da cu ga sutra dobiti, jer kad sam uzimao Monster Hunter kasnio mi je key par dana. 

 

sutra peglanje :D 

IG: _m0riarty
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Metro Exodus

Bas ulovio vremena da skicnem na twitch. Nekako mi se ne cini "mracan" kao u prva dva dijela. Barem ono sto sam malo vidio.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Metro Exodus

Ja jucer uzeo key preko cd keys i odigrao par sati. Meni je igra odlicna cak mi se ovo malo šti sam odigrao sviđa više od prijašnjih metroa. Postavke sam smanjio na high i fps ne pada  ispod 75 fps a ide uglavnom na vise.Iznenađen sam optimitacijom ocekivao sam iskreno probleme s izvođenjem ali ugodno sam iznenađen. Sama igra,atmosfera,detalji prva liga i za mene plus sto je metro izasao na zrak. Ljubitelji Metroa neće ostati razocarani ali i ostalima toplo preporučujem da odigraju ovu izvrsnu igru.

sake08
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Metro Exodus

zavrsio Metro, poceo u petak i evo prije koji sat sam zavrsio, s tim da jucer nisam nesto previse igrao. 

 

8 od 10. 

IG: _m0riarty
Moj PC  
1 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Metro Exodus
_itsmoriarty kaže...

zavrsio Metro, poceo u petak i evo prije koji sat sam zavrsio, s tim da jucer nisam nesto previse igrao. 

 

8 od 10. 

 Daj još malo dojmova. Koliko traje igra?

6 godina
offline
Re: Metro Exodus
Paolo Maldini kaže...
_itsmoriarty kaže...

zavrsio Metro, poceo u petak i evo prije koji sat sam zavrsio, s tim da jucer nisam nesto previse igrao. 

 

8 od 10. 

 Daj još malo dojmova. Koliko traje igra?

 a gle sta mogu reci Metro kao i svaki Metro, brutalno dobra grafika, prica igre. 

 

ne svidja mi se samo sto Arthyom nikako ne prica u igri, to mi je malo glupo i ima glupih momenata u igri kad ljudi pricaju s tobom a on kao suti. 

 

imam igru na E-shit Games appu pa ne znam koliko mi trebalo da ju predjem tocno. 

 

ali mogu reci da se isplati uzeti. 

IG: _m0riarty
12 godina
protjeran
offline
Metro Exodus

Jel izasla verzija, moze neki link na pm, da probamo rtx i dlsslp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Metro Exodus
Paolo Maldini kaže...
_itsmoriarty kaže...

zavrsio Metro, poceo u petak i evo prije koji sat sam zavrsio, s tim da jucer nisam nesto previse igrao. 

 

8 od 10. 

 Daj još malo dojmova. Koliko traje igra?

 Kao i prijasnji nastavci. Ovisno o tezini na kojoj igras. I nema jos verzije .

12 godina
protjeran
offline
Metro Exodus

Ok samo pitamlp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Metro Exodus
Stjepanj kaže...

Jel izasla  

 Ako moram pogađati rekao bih da se radi o Metrou i Far Cryu

11 godina
offline
Re: Metro Exodus
koliko mi je poznato denuvo 5.5 još nije probijen
9 godina
offline
Metro Exodus

Igra još nije probijena, ničemu se ne nadajte.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Metro Exodus

Danas krenuo prelazit 2033 , last light redux se skinuo taman dok predem prva 2 nastavka moci cu i exodus.Samo me iznenadilo za igru staru 9 godina ne mogu maxed out stavio sam HIGH i SSAA na X2 tako drzim fps iznad 60 inace pada ispod mislim da oko 35...

EDIT:Sada se stvarno pitam kako su je ljudi vrtili prije 9 godina sa GTX 400 i 500 serijom i hd 6000 .

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.2.2019 20:11 (MGloc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Metro Exodus

ja igru nisam kupio samo zbog toga.ne zelim igrat nesto sto ce se na normalnom kompu moc igrat kako treba za pet godina a na ps4 ne igram pucacine.mozda probam kad izadje piratska cisto zbog performansi ali ne nadam se previse

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Metro Exodus
dar01 kaže...
koliko mi je poznato denuvo 5.5 još nije probijen

 je, s resident evil 2 :D

 

OT: vas 3 koja imate originalnu igru da li imate bugove s sejvovima. meni se sejvovi korumpirali pa sam morao ispočetka -_-

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice