Mad Max

poruka: 157
|
čitano: 34.590
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mad Max
lion002 kaže...

...The End...

 I koliko ti je trebalo?

9 godina
neaktivan
offline
Mad Max

jesu popravili krešanje kad stisneš mapu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mad Max

Ja na jets teritoriju ne mogu spustiti level s 1 na 0,sve sam napravio od snajpera do mina i opet 0 bodova.

 

 verzija 

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Mad Max

Meni se dogodio bug sa harpunom, imao sam okršaj sa dva vozila, povućem jednog lika van iz vozila sa harpunom, i ostane mi harpun zamrznut i nemogu ga otpustit više, kamo god se vozio, tako se on rasteže, odem u Gutash stronghold i žnjora od harpuna mi viri kroz zidove

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Mad Max

Jel vi svi igrate originale ili ste riješili problem sa crashom kad se stisne tab, tj mapa

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mad Max
ReverseFlash kaže...

Jel vi svi igrate originale ili ste riješili problem sa crashom kad se stisne tab, tj mapa

 Ja nisam ni imao problem na najnovijem.
Jednostavno mi je crashalo samo kad pokupim shotgun,a to rijesis sa namjestanjem vremenske zone ( pise pod info svake verzije ).

13 godina
offline
Re: Mad Max
kruskar kaže...

Ja na jets teritoriju ne mogu spustiti level s 1 na 0,sve sam napravio od snajpera do mina i opet 0 bodova.

 

 verzija 

 Zna možda netko kako da riješim to?

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2015 10:55 (kruskar).
15 godina
offline
Mad Max

....ostao ti je gornji dio mape na Jeet's Territory ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mad Max
lion002 kaže...

....ostao ti je gornji dio mape na Jeet's Territory ...

 Naporan sam ali zamoljavam te ako nije problem da mi zaokružiš što je ostalo jer nisam skonto.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
15 godina
offline
Re: Mad Max
kruskar kaže...
lion002 kaže...

....ostao ti je gornji dio mape na Jeet's Territory ...

 Naporan sam ali zamoljavam te ako nije problem da mi zaokružiš što je ostalo jer nisam skonto.

 ...evo ovaj dio mape..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Mad Max
kruskar kaže...
kruskar kaže...

Ja na jets teritoriju ne mogu spustiti level s 1 na 0,sve sam napravio od snajpera do mina i opet 0 bodova.

 

 verzija 

 Zna možda netko kako da riješim to?

 Kolega, pa jedan balon nisi riješio.. Da ti sad ne zaokružujem, provjeri na toj slici koju si ovdje postavio sve balone koji imaju KVAČICU i vidjet ćeš da jedan balon nema.. Probaj to riješit

MiR
13 godina
offline
Re: Mad Max
Omerta23 kaže...
kruskar kaže...
kruskar kaže...

Ja na jets teritoriju ne mogu spustiti level s 1 na 0,sve sam napravio od snajpera do mina i opet 0 bodova.

 

 verzija 

 Zna možda netko kako da riješim to?

 Kolega, pa jedan balon nisi riješio.. Da ti sad ne zaokružujem, provjeri na toj slici koju si ovdje postavio sve balone koji imaju KVAČICU i vidjet ćeš da jedan balon nema.. Probaj to riješit

 Rješio sam i sve balone :)

 

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mad Max
kruskar kaže...
Omerta23 kaže...
kruskar kaže...
kruskar kaže...

Ja na jets teritoriju ne mogu spustiti level s 1 na 0,sve sam napravio od snajpera do mina i opet 0 bodova.

 

 verzija 

 Zna možda netko kako da riješim to?

 Kolega, pa jedan balon nisi riješio.. Da ti sad ne zaokružujem, provjeri na toj slici koju si ovdje postavio sve balone koji imaju KVAČICU i vidjet ćeš da jedan balon nema.. Probaj to riješit

 Rješio sam i sve balone :)

 

 stavi miš na gornji dio mape (Fuel veins)...garant ti fali jedno minsko polje...ni ja ga nemogu naci (legit verzija..) a bas mi se neda vozikat sa cuckom okolo da on pronajde..

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.9.2015 18:34 (Mac1981).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mad Max
kruskar kaže...
Omerta23 kaže...
kruskar kaže...
kruskar kaže...

Ja na jets teritoriju ne mogu spustiti level s 1 na 0,sve sam napravio od snajpera do mina i opet 0 bodova.

 

 verzija 

 Zna možda netko kako da riješim to?

 Kolega, pa jedan balon nisi riješio.. Da ti sad ne zaokružujem, provjeri na toj slici koju si ovdje postavio sve balone koji imaju KVAČICU i vidjet ćeš da jedan balon nema.. Probaj to riješit

 Rješio sam i sve balone :)

 

 Kako si riješio kada vidim da ti fali jedna kvačica? Kao i naziv tog područja..

A naziv područja se pojavi samo kada se riješi balon.

Evo pogledaj na što mislim, slika je u privitku.

MiR
13 godina
offline
Re: Mad Max
Omerta23 kaže...
kruskar kaže...
Omerta23 kaže...
kruskar kaže...
kruskar kaže...

Ja na jets teritoriju ne mogu spustiti level s 1 na 0,sve sam napravio od snajpera do mina i opet 0 bodova.

 

 verzija 

 Zna možda netko kako da riješim to?

 Kolega, pa jedan balon nisi riješio.. Da ti sad ne zaokružujem, provjeri na toj slici koju si ovdje postavio sve balone koji imaju KVAČICU i vidjet ćeš da jedan balon nema.. Probaj to riješit

 Rješio sam i sve balone :)

 

 Kako si riješio kada vidim da ti fali jedna kvačica? Kao i naziv tog područja..

A naziv područja se pojavi samo kada se riješi balon.

Evo pogledaj na što mislim, slika je u privitku.

 Imam tu kvačicu al rješio sam,sakrilo se minsko polje i 1 snajper :)

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
9 godina
neaktivan
offline
Mad Max

Jel itko rješio problem sa freezanjem kod otvaranja mape?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mad Max
ReverseFlash kaže...

Jel itko rješio problem sa freezanjem kod otvaranja mape?

 To će rješiti drugi crack ja se nisam ni trudio jer prije ulaska u mapu moraš se vozit cca 30 sekundi da bi mapa se otvarala kako treba i tak cijelo vrijeme igram.

Možda će i tebi radit probaj :)

Prije otvaranja mape 30 sekundi vožnje ;)

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
9 godina
neaktivan
offline
Re: Mad Max
kruskar kaže...
ReverseFlash kaže...

Jel itko rješio problem sa freezanjem kod otvaranja mape?

 To će rješiti drugi crack ja se nisam ni trudio jer prije ulaska u mapu moraš se vozit cca 30 sekundi da bi mapa se otvarala kako treba i tak cijelo vrijeme igram.

Možda će i tebi radit probaj :)

Prije otvaranja mape 30 sekundi vožnje ;)

 Ma otkad je izašao treći crack prošlo već više tjedana a nije to riješio.....nebih rekao da će uopće izaći četvrti

15 godina
neaktivan
offline
Mad Max

Nakon više od 5h igranja (možda i 10) imam dojam da je igra nedovršena.

Čak i ako zanemarim bugove: npr. voda mi se ne napuni u skloništu makar imam upgrade, ne prikazivanje cijelog sučelja, zvuk auta se utiša... , i dalje imam osječaj da radim non stop isto. Oni dijelovi sa snižavanjem neprijateljskih bodova na području su mi najdosadniji. Zauzimanje neprijateljskih baza mi je također dosta jednolično.

 

Dosta mi fali mogućnost sejvanja. Borba u batmanu mi je ipak bila zanimljivija, a pogotovo cijela igra.

 

Ovo mi djeluje ko stalker bez patcheva, samo što je u stalkeru atmosfera nemjerljivo bolja od ove.

 

Jel ima neko da je skroz zadovoljan igrom?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mad Max

Jel netko rijesio map crash? Trebam pomoc... 

VISCA BARCA
 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Mad Max
Jack Black kaže...

Jel netko rijesio map crash? Trebam pomoc... 

 I ja isto..........

12 godina
offline
Mad Max

kupio igru prek instant gaminga i dobio dva cd key-a,s prvim sam aktiviro igru u steamu a za kaj je drugi?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Mad Max
Žiga82 kaže...

kupio igru prek instant gaminga i dobio dva cd key-a,s prvim sam aktiviro igru u steamu a za kaj je drugi?

 

 Dlc?

12 godina
offline
Re: Mad Max

ne to sam dobio i s prvim

9 godina
offline
Mad Max

evo ovako zapeo sam na ovome što mi je ciniti  reduce threat in pink eye's territory

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mad Max
gamero kaže...

evo ovako zapeo sam na ovome što mi je ciniti  reduce threat in pink eye's territory

 google je tvoj prijatelj

9 godina
offline
Mad Max

bolje da nisi ništa napisao hahah

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Mad Max

Jel dosao neki novi crack i rijesio problem s mapom?

VISCA BARCA
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mad Max

Ima sad key na G2A za manje od 6$, baš si ja uzeo danas. Mislim da se isplati za tu cijenu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Mad Max
Koje postavke i koliko FPS-a?
Cpu-Amd X4 3.4 ghz
Gpu-Radeon HD 5770 2 gb
Ram-8 gb
Moj PC  
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice