Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 946.431
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

14-days-free-vip-limited-time do 5. siječnja 2014.

 

http://www.lotro.com/en/content/14-days-free-vip-limited-time

 

Kome treba može isprobati sve što ga zanima,napraviti likove koje želi igrati (na serverima koje želi), pokupiti questove, otključati slotove itd.

(kasnije ako je lik zaključan možete ga otključati za TP a ono što je bilo otvoreno trebalo bi ostati)

 

prije isteka 14 dana roka treba samo napraviti CANCEL da ne dođe do naplate, naravno ako ne želite nastaviti sa pretplatom ;)

 

*You can cancel your plan at any time during the first 14 days. If you don't cancel the reoccurring plan, you'll be automatically placed into the plan that you chose.

*If you choose to cancel during the 14 days, or after the VIP time runs out, you'll be flagged as a Premium Player and gain the benefits of that account type.

 

Alphazero - http://alphapack.guildlaunch.com
 
3 0 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Baš ću probati to za vip

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Jel igra netko još ovu legendarnu igru? Vratio bih se ali znam da su se serveri promjenili pa gdje sad ima naše ekipe? Jel SWIM još uvijek živ? :)

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...

Na prvu sam pomislio da je to loša stvar, ali mislim da je dobro da malo stanu na loptu i da srede neke bitnije stvari ispod haube.

Po meni najbitnije bi bilo da srede situaciju što se tiče pvp-a i game enginea, ako ništa drugo da barem možemo bez laga i trzavica biti u raidu.

Za mene je totalna koma da ljudi na najnabrijanijim strojevima moraju gledati slide show čim ima puno ekipe u okolici, ako tijekom 2014 tu srede stvari mislim da ćemo biti puno više na dobitku nego da se forsira nova ekspanzija.

Također sviđa mi se zaokret u politici i da su konačno uvidjeli da se više sadržaja mora davati free za vip populaciju, jer polako sam dobio dojam da za svaki klinac moraš platit ovako će ipak više ljudi plaćati pretplatu i na taj način će imati solidan priljev novca. :)

Ja mislim da je to zapravo početak kraja. Napokon su shvatili da su sa zadnje dvije ekspanzije u debelom gubitku. Ulupali su gomilu love prvo u razvoj novog sustava mounted combat, a sad i Big Battles, a zarada od prodaje nije bila kakvu su očekivali.. Zato je sasvim logičan potez ne izdavanje novih ekspanzija, nego fokusiranje na niz manjih updatea. Uostalom LOTRO je već bio u sličnoj situaciji prije nekoliko godina, samo tada ga je spasio f2p. A sada ne vidim način kako će vratiti igrače i potaknuti ih na trošenje love. Eto mjesec nakon izlaska HD serveri se prazne. Uz sve to o 2014 godini se svojevremeno pričalo kao o zadnjoj godini lotra zbog isteka licence. Čak ako i postoji mogučnost za produženje licence, sumnjam da će WB ulagati više sredstava u proizvod koji mu ne donosi prihode.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Azmo kaže...

Jel igra netko još ovu legendarnu igru? Vratio bih se ali znam da su se serveri promjenili pa gdje sad ima naše ekipe? Jel SWIM još uvijek živ? :)

Igra se promijenila. Je, ima još dosta ekipe sa balkana. Od starije ekipe malo tko je još tu, a da je skroz aktivan. SWIM živi još samo u imenu. Nasljedio ga je prije nekoliko godina noviji kinship The last sons of gondolin. A ni njima nešto ne cvatu ruže u zadnje vrijeme. Uz njega djeluje još nekoliko kinova sa ovog prostora.  Također na Snowbourneu postoji solidna populacija domačih igrača i imaju svoj kin. Za druge ne znam pouzdano.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
sstrmi kaže...

Nije ništa teško jer je nekako očito da su u ovom scaled instancama samo healt promjenili na 95,a sve drugo ostalo na 85.Battles nisu loši ali me živcira što se nemože izabrati reward,tj sta ja hocu kao kod bartera,jer evo npr jučer sam dobio treći zlatni item ( http://www.xfire.com/screenshots/129230621 ),ali nažalost isti pocket i šta mi sad koristi od 2x ista gold pocketa,isto kao i od ostalih dijelova nakita kojih imam sigurno 20+ koji su beskorisni?a nzm danas,točnije za 2h ako bude sve u redu dolazi u 12.1 ali taj popravlja pvp i bugove u battlesima,a onda onaj pravi update je za 3 mjeseca,taj obicno donosi instance i tako to,ali ako se na varam jednom sam negdje vidio da ce kao i ostale battlese skalirati na 3/6/12,tj koje mogu s tim updateom ali treba vidjeti

 Inače momak zvan Verizal (čovjek koji je radio na razvoju Guardian klase u HD) spomenuo je negdje kako u startu će biti moguče dobiti samo necklace i pocket gold iteme, a onda će sa svakim updateom nadodati novi komad zlatnog nakita i tako kompletirati set. Uz objašnjenje kao nam nisu htjeli odmah servirati sav taj najači gear.

11 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
marchozg kaže...
Azmo kaže...

Jel igra netko još ovu legendarnu igru? Vratio bih se ali znam da su se serveri promjenili pa gdje sad ima naše ekipe? Jel SWIM još uvijek živ? :)

Igra se promijenila. Je, ima još dosta ekipe sa balkana. Od starije ekipe malo tko je još tu, a da je skroz aktivan. SWIM živi još samo u imenu. Nasljedio ga je prije nekoliko godina noviji kinship The last sons of gondolin. A ni njima nešto ne cvatu ruže u zadnje vrijeme. Uz njega djeluje još nekoliko kinova sa ovog prostora.  Također na Snowbourneu postoji solidna populacija domačih igrača i imaju svoj kin. Za druge ne znam pouzdano.

Hvala na info! Na koji server bi preporučio da se uključim? Inače imam naravno box verzije Shadow of Angmar i Morie. Da li ih mogu aktivirati na tim novim sereverima ili mi ni stari acc više ne postoji i moram igru ponovno kupiti?

12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Azmo kaže...

Hvala na info! Na koji server bi preporučio da se uključim? Inače imam naravno box verzije Shadow of Angmar i Morie. Da li ih mogu aktivirati na tim novim sereverima ili mi ni stari acc više ne postoji i moram igru ponovno kupiti?

  Koliko ja znam na Eldaru ti je najveći Balkanski kin,ali osobno da opet počinjem počeo bi na Snowburnu - eu server s najvećom populacijom.Mislim da se to više nemože aktivirati

10 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Imaš na Snowburnu kin Ratnici srednje zemlje. To je domaći klan(balkanski). 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.12.2013 14:20 (Emirthestroj).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ja osobno nisam fan balkanskih kinova

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
marchozg kaže...
Ja mislim da je to zapravo početak kraja. Napokon su shvatili da su sa zadnje dvije ekspanzije u debelom gubitku. Ulupali su gomilu love prvo u razvoj novog sustava mounted combat, a sad i Big Battles, a zarada od prodaje nije bila kakvu su očekivali.. Zato je sasvim logičan potez ne izdavanje novih ekspanzija, nego fokusiranje na niz manjih updatea. Uostalom LOTRO je već bio u sličnoj situaciji prije nekoliko godina, samo tada ga je spasio f2p. A sada ne vidim način kako će vratiti igrače i potaknuti ih na trošenje love. Eto mjesec nakon izlaska HD serveri se prazne. Uz sve to o 2014 godini se svojevremeno pričalo kao o zadnjoj godini lotra zbog isteka licence. Čak ako i postoji mogučnost za produženje licence, sumnjam da će WB ulagati više sredstava u proizvod koji mu ne donosi prihode.

Dosta je igrača odvučeno u dota2, starcraft i slične igre. Dota2 na steamu broji pola milijuna igrača, to je jako velika masa koja tamo troši lovu.

 

Mislim da LOTRO igraju samo "stari" igrači, neznam baš koliki je priljev "njubova", sudeći po populaciji u Shireu i Breeu jako malo. Da ne kažem da je kada sam prvi put bio oko tog lvl 20-30, bilo bar 10 zivkanja za GB istovremeno i svaki channel je bio spamman s pozivima u kinove. (2011 god.)

 

To čeka svaku igru koja je bazirana na tom "idimi dođimi" tipu kvestova. Nemam baš volje ponavljat jedno te isto svih 90 levela. Nema baš ničeg zabavnog u ubijanju 12/16 nekakvih beštija po milijun puta da bi skupio neko krzno/meso i tako dobio xp koji nema svrhe, pa me opet pošalje u istom smjeru po peti put.

 

Da ne kažem za ove šta se ponavljaju, i onda ti još stavi questove na random pa ti treba mjesec dana da bi dovršio deed i skupio 25 tokena koji opet nemaju smisla.

 

Ali tako je u svakoj igri kada se pusti nekim developerima da rade "priču" na temelju toga koliko tko potroši. Neznam zašto nisu integrirali community u razvoj na široj razini (ala SimCity4) nije problem ni platiti za nešto dobro. Bar za dio contenta. Ja neznam kad cu više upaliti lotro, mislio sam da ce mi "end gejm" biti super, od morie nadalje mi nije ništa podebno.

11.0010010000111111011010101000100010000101101000110000100011010001100010011
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Populacija je sve manja kako igra stari,što je normalno.Ja igram skoro pa 3 godine i isto kad sam počeo bilo je više ljudi,iako je Gilrain i onda bio relativno slabe populacije,a sad je zadnji server po populaciji.Ali izdržat ce lotro jos sigurno koju godinu prije nego ga ugase ili ako budu prisiljeni spajati servere.

I dalje ja igram lotro,ali kako idu expanzije,tako i ja sa svakom expanzijom prestanem ranije igrati posto postane dosadno pa onda probam drugoe mmorpg-e ali ni od toga ništa,probao wow i ako se sjecam igrao malo pvp na privatnom serveru,nalvl-irao paladina negdje oko 25lvl-a ali nije mi se više dalo,probao rift mislim da sam negdje 15lvl,raiderz igrao jedno 25h,jedino sam pfi igrao oko 200h ali eto zato sto su frendovi igrali inače sranje od igre,probao i archlord isto sranje,ima tu vjerojatno još sto sam probao ali uvijek se vratim igrati Lotro,nekako mi je najbolji iako kvaliteta stalno opada od 65-og lvla

 
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Držat će se LOTRO još par godina sigurno

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ako misle zadrzat stare igrace il privuci nove

trebai bi napraviti kompletan update za grafiku,itd

a i animacije su zastarjele UI je nekako cudan ikonice za skilove

su cudne stare.... Ili im je bolje da rade LOTRO 2 komplteno novu igru...{#}

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Melhim123 kaže...

Ako misle zadrzat stare igrace il privuci nove

trebai bi napraviti kompletan update za grafiku,itd

a i animacije su zastarjele UI je nekako cudan ikonice za skilove

su cudne stare.... Ili im je bolje da rade LOTRO 2 komplteno novu igru...{#}

  nzm sta se ljudi zale oko grafike,na full hd i svi max detalji uopće ne izgleda loše

Bolje od dosta mmorpg-a

11 godina
protjeran
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Melhim123 kaže...

Ako misle zadrzat stare igrace il privuci nove

trebai bi napraviti kompletan update za grafiku,itd

a i animacije su zastarjele UI je nekako cudan ikonice za skilove

su cudne stare.... Ili im je bolje da rade LOTRO 2 komplteno novu igru...{#}

pa opet sve grindati? {#}

13 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ma opcenito je nekako losa zastarjela sve je pusto naspram ostalih novijih igara

AoC je iz 2008 i ima bolju grafiku nego mmoi iz 2013 cak i ovih koji

i izlaze, dok usporedis gw2 i lotro vidis veliku razliku..

11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Iovako laga u em i ostalim mjestima s ovakvom grafikom koja inače i nije loša,šta bi tek bilo da ima neku bolju,mislim ti vjerojatno misliš da bi mmorpg igre trebale imati frostbite 3,cryengine 3?pa tko bi pokretao masivne pvp bitke i raidove kad bi to sve maxao,lol

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

KOliko ljudi je igralo i dalje igra wow a kakvu grafiku ima,u mmorpg igrama grafika mi je sporedna stvar ali nzm meni lotro naspram ostalih jos i ima dobro grafiku

 

rift max graphic

 

lotro

 

wow

 

age of conan

 

gw 2  

 

raiderz

 

nw

 

naravno gw2 ima najbljepšu graifku ali nije ni čudo kad je 2012 izdana igra

Poruka je uređivana zadnji put sri 25.12.2013 13:21 (sstrmi).
 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

LOTRO možda nema najbolju grafiku među MMO igrama, ali je negdje u samom vrhu. Miljama ispred WOW-a, Rift-a, itd... A nekako mi i općenito ne leže ovi japanski RPG-ovi. Kad vidim sve te divovske ptice trkačice, medvjediće pande sa katanama i svo to cartoon nitendo šarenilo sam se iživciram. I sva ta njihova mitologija i filozofija koja se provlači kroz sve njihove igre još od final fantazija i ranije...ne znam kak to zapadnjaci uopće puše. Daj ti meni radje stari dobro znani shire, bree i rivendel sa likovima iz tolkienove mitologije, ma makar to bilo i sa grafikom iz 2007. Daleko bolje to nego prekrasno nacrtane spodobe (ne znam ni što su uopće.. neki glodavac u oklopu što trči četveronoške a bori se stoječi dvije noge) iz GW2.

Moj PC  
0 0 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Slažem se,grafa je dobro naspran ostalih

ja isto nevolim tu cartoon grafiku jer obicno cim je takva grafika i ostalo je kao sto si naveo,sve nesto spaljeno.Kao i mac ko balkonska vrata

 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
windforce kaže...

Slažem se,grafa je dobro naspran ostalih

ja isto nevolim tu cartoon grafiku jer obicno cim je takva grafika i ostalo je kao sto si naveo,sve nesto spaljeno.Kao i mac ko balkonska vrata

U potpunosti se slažem.

Ono što meni u Lotru predstavlja problem je da možeš imati komp od 20 000 kn i u ettenu ti u raidu trza na nekakvim low postavkama.

Definitivno game engine treba poliranje.

11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Prije da je do servera taj lag u em

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Novonastali kinship Štrumpfovi osnovan na Eldaru rado če prihvatit sve nove igrače.

Socijalan smo kin sa preko 50 članova, pomažemo jedni drugima, družimo se i zabavljamo.

Ako ste zainteresirani možete nam se obratit na našoj stranici:

 

http://strumfovi.guildlaunch.com 

 

ili u igri možete kontaktirat sljedeče igrače:

 

Lolagale (vođa Kina)

Jelenagj (bolja polovica vođe {#})

Seyron (zamjenik)

Mandarinka (oficir)

Qonib (oficir)

Svetiante (oficir)

Vladocer (oficir)

Grka (oficir)

 

Nadamo se da čemo Vas vidjet u igri a dotad ljep pozdrav.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2013 17:44 (Vedran1974).
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

To samo balkanski kin ili

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da, to je balkanski kinship.

Tiho voda žubori i valove stvara...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Sretna Nova godina dragi LOTRO fanovi!

Moj PC  
0 0 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Garamel kaže...

Sretna Nova godina dragi LOTRO fanovi!

sretna svima u middle earthu!

valjda ce 2014 biti bolja za LOTRO

11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

kako najbrže dobiti kinred sa lothlorienom(galadhrim),ja sam 95-i lvl i prešao sam cijeli lorien jos davno,ali sam sad vidio da mi fali jedno 25k za kinred

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
windforce kaže...

kako najbrže dobiti kinred sa lothlorienom(galadhrim),ja sam 95-i lvl i prešao sam cijeli lorien jos davno,ali sam sad vidio da mi fali jedno 25k za kinred

Odigraj HOC... ili dayli questovi...a imaš ih hvala bogu dosta... echad anstel..to je onaj mali kamp kod skirmish kampa na ulazu u lothlorien, zatim na Haldirovom telainu ima nekoliko. Tu su i dnevni questovi na ona dva talaina što graniče sa opustošenim djelom šume gdje su oni kampovi orka i defence of lorien instanca, tu osim reputacije dobijaš  grančice i listove ...ali to nije sve, dnevni questovi se još mogu pronači i na cerin amrothu i u samom caras galadhonu... i da.. jedan book quest ti daje čak 10 000 rep. uz evendim jedna od lakših reputcija...

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2014 14:16 (marchozg).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice