League of Legends izdvojena tema

poruka: 48.989
|
čitano: 5.535.756
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Tkalle kaže...

Nažalost,ja sam zakasnio 8 min, al vi ste valjda već bili u igri...

Pričekal sam bil do 9 al nije me SSD prihvatil pa sam otišel natrag na WEST. {#}

Tak ti i treba. NO LOVE FOR WEST!! :P 

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
13 godina
offline
Re: League Of Legends

Ma imam ja smurfija...

EUW :Cpt DANEvious
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Ako je netko za razmjenu mystery gift-a/-ova nek me doda na euw: KANYEUWEST

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: League Of Legends
creytax1337 kaže...

Ako je netko za razmjenu mystery gift-a/-ova nek me doda na euw: KANYEUWEST

Ako hočeš uzmeš mi 975 skin (nida) 

Pa ti ja uzmem uskoro dok završim referale.

EUW :Cpt DANEvious
15 godina
offline
League Of Legends

Jel vam radi Lol normalno ?

 

Imam nekih problema sa loginom, a vidim na redditu da nema nikakvih obavijesti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
League Of Legends

Normalno mi radi LoL, osim kaj mi je u jednom gejmu slika od Ez-a bila plava.

Paragon
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
League Of Legends

Decki koja je fora sa Yasuom ? Kada igram protiv njega uvijek strijepim da ce on napraviti penta, medjutim sada kada sam ga kupio nista ne mogu sa njim, al bas nista, je li moze neko reci ukratko strategiju za njega ?

Darko
 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
DarkoKwon kaže...

Decki koja je fora sa Yasuom ? Kada igram protiv njega uvijek strijepim da ce on napraviti penta, medjutim sada kada sam ga kupio nista ne mogu sa njim, al bas nista, je li moze neko reci ukratko strategiju za njega ?

 

get skills son

11 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
DarkoKwon kaže...

Decki koja je fora sa Yasuom ? Kada igram protiv njega uvijek strijepim da ce on napraviti penta, medjutim sada kada sam ga kupio nista ne mogu sa njim, al bas nista, je li moze neko reci ukratko strategiju za njega ?

 Par razloga zasto ne radis nista sa njim.

 

1. Nedavno su ga brutalno nerfali. (-80 base health i -10 movespeeda ako se ne varam) pa je lako igrat protiv njega.

2. Jedan je od najtezih champova.

3. Igras ga prvi put, znaci ne znas ga igrat.

4. Za igranje teskih champova treba imati i razvijen mindset. Trebas znati planirati unaprijed. Za Garena ti ne treba neki mindset, trebas bit dovoljno pametan da mozes right clickat da lovis ljude sa Q. Za Yasua trebas tocno odredit na koji creep ces dashat da udjes i izadjes iz trejda, jer ces inace izgubit trade. Isto tako u teamfightima, squishy assassin si, focusat ce te i ubit prije nego fight pocne ako ne odigras dobro...

Samozadovoljstvo uništava perfekciju. | LoL EUNE: iScream | http://eune.op.gg/summoner/userName=iScream
13 godina
offline
League Of Legends

Nasus Adventure - CROKAMIKAZA. TKo got da to je, neka mi se javi, dam mu svoj acc da nabilda malo statse sa nasusom :D

 

Pocinje na 2:14

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Koja je točno svrha ovih divizija dali dobijam nešto kad napredujem u sljedeću ili postoje samo da postoje

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: League Of Legends

Evo opet mene nooba, imam brzo pitanje (vama sigurno lagano).
Zanima me cemu sluze ovi krugovi koje sam oznacio zutom i zelenom bojom?

Kada ih mogu aktivirati, i je li moj team moze aktivirati samo jedan ili oba?

 

Ako se slika ne vidi dobro, evo je i ovdje.

11 godina
offline
Re: League Of Legends

To su ti oltari, tvoj tim dobije razne bonuse ako ih zarobiš.

Aktiviraju se nakon 3 minute i budu zakjučani 90 sekundi nakn što ih zarobiš.

Evo link na wiki.

15 godina
offline
Re: League Of Legends
Vladitor kaže...

Koja je točno svrha ovih divizija dali dobijam nešto kad napredujem u sljedeću ili postoje samo da postoje

 

To ti je najobičnija glupost. Ako ti se igra sviđa, igraj normal gejmove, ranked nemoj ni isprobavat jer to je za one koji su se navukli na igru (ili ce se tek navuci)  i pokušavaju bit najbolji na svijetu ili još bolje tryhardaju da budu najbolji u selu (moram karikirat, bez uvrede ikome). Evo ovdje imaš sve o divizijama  .  Zapravo ti se sve svodi na to da Riot games ima fantasticno osmišljen sistem kako da navuce i zadrži igraca uz igru, a ako si dovoljno inteligentan neces se dat navuc na tako nešto i biti rob necemu od cega neceš imat nikad ništa. Taj rank koji ostvariš po divizijama je jedino pokazatelj  vremena koje si potrošio na igru, jer tek kad nauciš hrpu championa i taktika koje su potrebne za pobjedu možeš napredovati do najviših divizija gdje se dokazuje pravi skill.  Cak i tad neces imat ništa od svega toga, zato bolje svoj trud uloži u nešto drugo, kao što  je hvatanje ženski ili ganjanje lopte po travi. (ili obrnuto, ganjanje ženski i hvatanje lopti po travi  :), u svakom slucaju sve je bolje od trošenja vremena na LOL), jer svo vrijeme koje provedeš uz ovu igru ce ti za 2-3 godine biti samo praznina u životu, rupa koju možeš ispuniti puno kvalitetnije.  Zato pamet u glavu i bez pretjerivanja u igranju.

9 godina
offline
League Of Legends

Pozdrav ekipa,

Tražim ranked team za 5v5. Mogu igrat mid ili adc, trenutno sam Platinum IV, pa ako netko treba igrača neka me doda na EUNE serveru, fnt xPeke mi je summoner name. I da, trenutno nemam headset, naručio sam ga i trebao bi doći sutra ili prekosutra.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Bubabug kaže...

, ranked nemoj ni isprobavat jer to je za one koji su se navukli na igru (ili ce se tek navuci)  i pokušavaju bit najbolji na svijetu ili još bolje tryhardaju da budu najbolji u selu (moram karikirat, bez uvrede ikome).

 

 

LOL, not really, neki od nas igraju Ranked jer im je zanimljivije nego Normal..i prije nego išta kažeš, imam u normalu oko 1800-2000 odigranih gejmova, a u Rankedu oko 3000 ^^, i ne pokušavam biti najbolji niti ništa, it's all fun yo.

13 godina
offline
Re: League Of Legends
Vladitor kaže...

Koja je točno svrha ovih divizija dali dobijam nešto kad napredujem u sljedeću ili postoje samo da postoje

Da li si ikad igrao bilo koji timski sport?

 

Divizije imaju svoju svrhu. Jedna od njih je da igraš protiv ljudi koji imaju jednak skill level kao i ti, da ti gejmovi nisu niti prelaki niti preteški, tj. da povećaš zadovoljstvo i zabavu koje dobivaš od igre. Naravno da diamond 3 igrač koji uđe u normal i igra protiv silvera i bronce ima neku vrstu zadovoljstva kad stompa ekipu s pol snage, ali da li je to poanta kompetitivne igre, kačit se sa slabijima da se tako izrazim? Zato postoji ranked, da ljudi igraju sa i protiv ekipe koja je približno na njihovom skill levelu. Sigurno je veće zadovoljstvo dobit igrača koji je na tvojem skill levelu, nego nekog tko nezna kako funkcionira Nasusov Q pa ga koristi za harrasanje protivnika umjesto da s njim farma CS. U većini normal gejmova skill leveli su raštrkani među igračima i može doći do kaotičnih situacija, ovisno o tome kak' te potrefi matchmaking. Nerijetko se događa da primjerice 4 diamonda i jedan unranked upadnu u isti gejm sa silverima i goldima. Ranked ovaj proces čini koliko-toliko balansiranijim, iako su i tu moguće čudne situacije, ali daleko rijeđe nego u normalu.

 

Druga svrha je 'sense of accomplishment'. Osjećaj da "ne gubiš samo vrijeme". Osjećaj da nešto stvarno radiš u igri i da što si bolji i jači igrač napreduješ sve više i više na ljestvici. U normalima toga nema. Odigrao si normal game i dobio si IP. I to je sve. A da si odigrao ranked game i dobio dignuo bi se na ladderu i preskočio kojih stotinjak ljudi, što po bodovima (League Points) što po skillu, jer teško da ćeš naučiti nešto novo ako igraš protiv likova koji su debelo ispod tvojeg skill levela. Zato primjerice Cristiano Ronaldo igra u Real Madridu, a ne u Zenitu, iako su oba kluba platežno sposobna ponuditi plaću od po €200,000 na tjedan - jer hoće biti najbolji i raditi na sebi.

 

Treća svrha je upoznavanje ljudi sa sličnim mindsetom kao i ti. Igraš ranked, dižeš se na ljestvici, upoznavaš likove koji su sličnog skill levela kao i ti, uđete zajedno u duo queue i igrate duo, nađete još par ljudi sličnog skill levela, zajedno osnujete ranked tim i počnete igrati kompetitivno, ali od sada na jednoj potpuno novoj razini. Cijeli array mogućnosti ti se otvara kad igraš ranked. Da ne govorim šta se dogodi kad igraš dovoljno dugo i pametno da podigneš svoj skill level, te uđeš u najviše divizije. Tada počinje igranje turnira, što preko interneta što preko LAN-a.

 

I pazi, ti radiš sve to i sve to ti se događa, a opet ne moraš pretjerivati i igrati 'ko da ti je LoL jedina stvar u životu. Ja igram LoL većinom navečer sa ekipom, ponekad solo, po 2-3 sata i trenutno sam Diamond 5. Nije bogzna kakva liga, ali čovjeka veseli kad znaš da si bolji od 95% ljudi koji igraju ovu igru. I opet imam dovoljno vremena za naganjanje lopte i hvatanje ženski. Nije ranked nikakav "posao" i ne trebate igrati non-stop da dignete rank, to je isto zabava i uživanje samo što su mnogi to zaboravili. Bio bi mi posao da igram po cijeli dan i da dobivam "fix" jedino ako pobijedim i završim dan u plusu sa league pointsima, ali onda ne bi studirao na faksu nego bi igrao LoL profesionalno u nekom timu gdje bi me plaćali jer igram cijeli dan.

 

Ovo su samo neki od razloga zašto volim ranked više od normala, ima ih puno više ali ih netreba nabrajati. :)

Paragon
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Bubabug kaže...
Vladitor kaže...

Koja je točno svrha ovih divizija dali dobijam nešto kad napredujem u sljedeću ili postoje samo da postoje

 

To ti je najobičnija glupost. Ako ti se igra sviđa, igraj normal gejmove, ranked nemoj ni isprobavat jer to je za one koji su se navukli na igru (ili ce se tek navuci)  i pokušavaju bit najbolji na svijetu ili još bolje tryhardaju da budu najbolji u selu (moram karikirat, bez uvrede ikome). Evo ovdje imaš sve o divizijama  .  Zapravo ti se sve svodi na to da Riot games ima fantasticno osmišljen sistem kako da navuce i zadrži igraca uz igru, a ako si dovoljno inteligentan neces se dat navuc na tako nešto i biti rob necemu od cega neceš imat nikad ništa. Taj rank koji ostvariš po divizijama je jedino pokazatelj  vremena koje si potrošio na igru, jer tek kad nauciš hrpu championa i taktika koje su potrebne za pobjedu možeš napredovati do najviših divizija gdje se dokazuje pravi skill.  Cak i tad neces imat ništa od svega toga, zato bolje svoj trud uloži u nešto drugo, kao što  je hvatanje ženski ili ganjanje lopte po travi. (ili obrnuto, ganjanje ženski i hvatanje lopti po travi  :), u svakom slucaju sve je bolje od trošenja vremena na LOL), jer svo vrijeme koje provedeš uz ovu igru ce ti za 2-3 godine biti samo praznina u životu, rupa koju možeš ispuniti puno kvalitetnije.  Zato pamet u glavu i bez pretjerivanja u igranju.

Ako pogledaš stvari s ovakvog stajališta, onda si definitivno u pravu. Ali opet, isto možeš reći i za mnoge druge stvari u životu ( prvenstveno hobije ): Što će mi igranje nogometa, mogu slomiti nogu, povrijediti se, samo gubim vrijeme koje mogu potrošiti na učenje, što će mi slušanje glazbe, trošenje vremena, od toga ništa nemam, što će mi čitanje knjiga, ionako od toga nemam ništa, što će mi ženske, ionako samo pare i živce trošim radi njih ( {#} {#} ). Možda stvari koje uspoređujem sa LoL-om nisu skroz iste, ali mislim da možeš izvući poantu onoga što želim reći. Hobiji NISU nešto što će ti previše u životu dati ( rijetkima hobi prijeđe u posao ), oni su tu za opuštanje i odmor.

 

Ovo se sada odnosi na boldan dio:

Što si veća divizija, to si ( relativno govoreći ) bolji u LoL-u. Velike koristi od toga nemaš osim možda osobne zadovoljštine i/ili hvaljenja pred drugima. Ljudi su prirodno natjecateljski nastrojeni i zato ranked sistem funkcionira i privlači ljude. To nema samo LoL, to ima i Dota, Starcraft, CS, Hearthstone, zapravo skoro sve online igre imaju neku vrstu laddera di možeš vidit kolko si dobar u odnosu na druge ljude. Što se tiče ovog vremena provedenog uz igru, nzm na što si točno mislio ali broj igara nije ključan za bolji rank ( a pogotovo broj championa i taktika koje znaš, nije to competitive play ). Ključno je da se iz svake pobjede i iz svakog poraza nešto nauči. Još ako i nisi ragerski tip to je još bolje jer se nećeš previše živcirati oko kretena kojih ima u skoro svakoj partiji.

 

Ako ti se sviđa igra, igraj ranked, nemoj pretjerivati i sad provoditi previše vremena na LoL-u, ima i puno drugih zanimacija i obaveza. Ako si početnik, na početku će ti biti teško, bit ćeš loša liga i nećeš baš znati predobro igrati ali s vremenom sve dođe na svoje pogotovo ako primijeniš savjete koje sam ti rekao.

Warbringer007 ( EUNE ), zasad ( EUW ) te moj brat Chomet ( EUNE ) BOSEVI FTW!
15 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Bubabug kaže...
Vladitor kaže...

Koja je točno svrha ovih divizija dali dobijam nešto kad napredujem u sljedeću ili postoje samo da postoje

 

To ti je najobičnija glupost. Ako ti se igra sviđa, igraj normal gejmove, ranked nemoj ni isprobavat jer to je za one koji su se navukli na igru (ili ce se tek navuci)  i pokušavaju bit najbolji na svijetu ili još bolje tryhardaju da budu najbolji u selu (moram karikirat, bez uvrede ikome). Evo ovdje imaš sve o divizijama  .  Zapravo ti se sve svodi na to da Riot games ima fantasticno osmišljen sistem kako da navuce i zadrži igraca uz igru, a ako si dovoljno inteligentan neces se dat navuc na tako nešto i biti rob necemu od cega neceš imat nikad ništa. Taj rank koji ostvariš po divizijama je jedino pokazatelj  vremena koje si potrošio na igru, jer tek kad nauciš hrpu championa i taktika koje su potrebne za pobjedu možeš napredovati do najviših divizija gdje se dokazuje pravi skill.  Cak i tad neces imat ništa od svega toga, zato bolje svoj trud uloži u nešto drugo, kao što  je hvatanje ženski ili ganjanje lopte po travi. (ili obrnuto, ganjanje ženski i hvatanje lopti po travi  :), u svakom slucaju sve je bolje od trošenja vremena na LOL), jer svo vrijeme koje provedeš uz ovu igru ce ti za 2-3 godine biti samo praznina u životu, rupa koju možeš ispuniti puno kvalitetnije.  Zato pamet u glavu i bez pretjerivanja u igranju.

Bez uvrede, al ovo je valjda jedan od najglupljih postova koje sam procito na ovoj temi i jos je dobio tolko likeova. Ako sam dobro shvatio tvoju logiku, igrati normale je ok al rankedi su samo za neinteligentne ljude i zbog njih postajes rob ove igrice???? Ima hrpetina ovisnika o normalima i aramima. Ne kuzim zast bi rankedi bili losi, ljudi vole igrati competitive, natjecati se i biti bolji od drugih. Ne racunajuci ovih zadnjih godinu dana kad vise prakticki nit ne igram, igro sam gotovo iskljucivo rankede jer su mi normali bili i jos uvijek jesu jako dosadni. U normalnima svi igraju svasta, cesto se ljudi nit ne trude previse ili igraju/isprobavaju pozicije i champione sa kojima nisu tolko dobri. U rankedu cesto igras protiv igraca koji zele pobijediti, igraju svoje najigranije heroje i jednostavno je izvrstan osjecaj kad pobijedis nekog i znas da si bolji od njega. Isto tako u team gameovima kada sam usao u challanger bio sam presretan, onaj osjecaj kad znas da si od nekih 20-30k igraca u HR (random brojka) u recimo 20 najboljih.  Isto je i kad neki igrac ude u visu diviziju/ligu ili je bolji od frendova koji to igraju, jednostavno je dobar osjecaj. Da ne govorim kakvo izvrsno iskustvo je LAN, onaj u algebri mi je bio jedan od najzabavnijih dana u zivotu. Dali se ista profitira od toga i da li je to gubitak vremena? Vecinom ne i da naravno da je "gubitak vremena " .  Da li sam ja ista profitiro il imao nekakvu korist od toga? Jesam itekako, boostanjem sam zaradio puno para, levelanjem (koje nebi otkrio nit da postoji da nisam ovo poceo igrati) zaradujem dan danas za izlaske, hranu itd. Al ok, vecina igraca ne zaraduje od lola nista tak da to sam naveo samo ovaku usput, da ne ispada da svi igraci potrate hrpu vremena za apsolutno nikakvu korist, boostera je jako puno :) .

E sad generalno gubitak vremena na lol i opcenito igre. Ne zivimo vise u 20. stoljecu pa da ko starci pricamo "Nemojte igrat igrice djeco, odite rade vanka nabijat loptu i ganjat pičoke" . Vremena su se promjenila, svima je cilj sto se vise zabaviti u zivotu. Naranvo uz zabavu treba raditi stvari za skolu/faks/posao, obaveze kod kuce itd al ostatak vremena bi trebala biti zabava i to nam je cilj svima vecinom. Igrice su zabavne, nekoga zabavlja igrati rankede i ne vidim nist lose tom zasto bi neko moro ici nabijat loptu i ganjat zenske jer je to kao "normalno" . Kad vec gledamo tako, osim nekakve koristi na zdravlje igranje nogometa ili bilo kojeg slicnog sporta je isto gubitak vremena. Ganjenje cura je jedan od ciljeva vecine odraslih, al vecina igraca je mlade generacije koje i ne zanimaju cure bas previse. Iskreno me bolelo briga za cure dok sam imo 16,17 godina. Povremena zabava sa njima za vikend i to je to :) , ostalo bi igro igrice citave dane. 

 

Danas kad igram mozda 1-2h igrice par puta tjedno i gledam na vrijeme kad sam igro 8-10h dnevno nije mi zao, uzivao sam i tad mi bar nikad nije bilo dosadno. Rade otidem s frendom na kavu il na neku festu nego da igram igrice al prije 3-4 godine rade bi doma ostao mlatit po igricama :) . Vremena su se promijenila, igrice su postale oblik zabave i ak te one ne sputavaju u zivotu ne vidim razlog zasto se nebi zabavljao na takav nacin.

lol [eu]east: cpt z0mbiePL
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Recite vi kaj hocete, ali ova igra je nevjerojatno utjecala na moju psihozu. Prvenstveno mislim na samokontrolu bijesa. Prije sam bio eksplozivan majko mila. CANT HANDLE THE RAGE!

Nakon dvije godine igranja se uopce ne nerviram, sve prihvacam sa smjeskom jer sam shvatio na nema svrhe rageati. Ista ta samokontrola kod suocavanja s trollerima/afk/ (nije bitno)

se prenijela i u stvarni zivot. Ta natjecanja (ranked sistem) mi je zapravo i najbolji u ovoj igri, jer je neko mjerilo prema kojem mogu vidjeti kakav je moj skill ustvari.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: League Of Legends

Slažem se sa svim, samo bi nadodal.

Iako chicks dont dig elo,  barem dok si tam gore, osječaš se da ipak u tom hobiu, u koj ulažeš dosta vremena, nisi nitko ni ništa (praktički jesi ali opet si u npr 5% servera od skoro 1m ljudi).

EUW :Cpt DANEvious
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.10.2014 20:22 (Tkalle).
10 godina
neaktivan
offline
League Of Legends

Znam da igranje igara je gubitak vremena i za nekoliko godina neću imat koristi od toga ali škola je gotova i malo uživam u wowu i lolu dok ne odem u austriju. Mislim da bi bilo bolje da su napravili divizije na principu iz fife. svaka divizija sve teža i veće su nagrade kako dalje napreduješ i normalno bolji igrači. a ovako ja tribam igrat kao konj da skupim za nekog od 6300 ip i još one glupe rune a za njih triba skupit jedno 30k ip.

 

I mogu još reć da su dosadili sa onim OP championima s onom glupom katom i ostalima ne trebaš uopće imat skila da igraš s njima također prije 2 godine je bilo zabavnije champovi s bili normalni a ovi sada sve neki šminkerski.

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: League Of Legends

Kata je stara 3 godine i još neke sitno.

Prije 2 godine je tu bil AP Master Yi za kojeg sam poprilično siguran da je neusporediv s Katom dok je skill u pogledu.

EUW :Cpt DANEvious
14 godina
offline
League Of Legends

 

Pa ti igraj 14h dnevno. {#}

EUW: Ferritin
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
League Of Legends

Trositi vrijeme na stvari koje vas opustaju i zabavljaju nije gubljenje vremena. Ja nisam cuo da neko ko igra fudbal dobija vrijeme, tj. pretvori se u bebu, ponovo se rodi koliko je dobio na vremenu. Ako je nekom zadovoljstvo da igra League of Legends non stop i to ga zabavlja, njemu vise nista ne treba u zivotu, pronasao je sebe. Ja licno ne igram mnogo League of Legends, jer mi ta igra stvara frustracije i zauzet sam drugim stvarima koje mi pruzaju zadovoljstvo. Medjutim, ako neko uziva igrati League of Legends, ne vidim zasto pljuvati po tome, danas je 21. vijek i nismo svi isti.

Darko
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Vladitor kaže...

 

 

I mogu još reć da su dosadili sa onim OP championima s onom glupom katom i ostalima ne trebaš uopće imat skila da igraš s njima također prije 2 godine je bilo zabavnije champovi s bili normalni a ovi sada sve neki šminkerski.

 

Ne pričaj gluposti. Vidi se jako velika razlika između nekog tko zna igrati katarinu, i nekog tko misli. Ja sam s katarinom odigrao oko cca 500 gejmova, i još uvijek je učim. I da, nisam newbie, već 2 sezone dogurao acc iz silvera do diamonda.

 

Volim te gluposti za championa za kojeg ne treba skill. Ima dosta championa koji su u laneu easy peasy, kasnije sjebano. Recimo meni je trenutačno Azir najdebilniji champion u lejnu, jer možeš farmati praktički od pod njegovim tornjem, dok ti AFKaš kod svog tornja.

 

 

EDIT:

 

Danas mi je prijatelj bio u promo za Gold, imao je 2-2, dao mi je da odigram...uzeo sam Katarinu, bio sam 15 / 4 / 14 i mogao 1vs4. Ali ako sam zeznuo bilo što, umro bih. I da, "glupa kata", htjeli su me reportati (mislim da čak možda i jesu) za cheatanje zbog nekih stvari koje sam im radio, a na koje nisu navikli u tom ELOu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.10.2014 23:46 (X-Plosiv).
15 godina
offline
League Of Legends

Procitao sam postove iznad. Poštujem svacije mišljenje,  neki naravno imaju ljepših, neki ružnijih iskustava s ovom igrom.

Da opet karikiram;  Nekome ni droga ne šteti u manjim kolicinama i uspjeva uredit svoj život da narmalno  funkcionira i da bude zadovoljan, ista stvar je i s gamingom. To je bila i poanta mojeg posta, jer iz iskustva tvrdim da je igra potencijalno opasna za one koji se ne znaju kontrolirati, jer je igra koncipirana (uostalom kao i vecina danasnjih multiplayer igara) na nacin da navuce i zadrži igraca.  

Nisam htio pisat o tome ali mislim da bi to u ovom trenutku moglo bit korisno;  jedan od mojih najboljih prijatelja iz djetinjstva  je upravo radi gaminga prakticki uništio cijelu obitelj i sebe prikovao za krevet, sad je u takvom ekstremnom psihickom stanju da više ni ne komunicira s drugima... da ne pricam u detalje .

 Možda je on takav ekstreman izdvojen slucaj , ali znam po sebi,  da  i sam imam 3  lvl30 acc-a  i svaki sam morao dotjerat u platinum/diamond ,da ne pricam o desetak  lvl 10-20 acc-a po svim serverima i  bezbroj sati provedenih uz igru (nekim cudom sam još uvijek više manje normalan XD ) ali ne mogu se odlijepit od igre, i provodim vecinu slobodnog vremena igrajuci, iako ponekad zanemarujem real life obaveze . S druge strane ako se ne pretjeruje u igri, igranje je dokazano  korisno za razvijanje mozga, kao što se na primjer šah  smatra korisnjim i naravno može bit odlicna razonoda.

I zato sam htio ovim putem upozorit mlade ljude s foruma, da budu oprezni i da ne postanu robovi necemu, što vjerujte (iako se možda tako ne cini) može biti opasnije od bilo koje droge.

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: League Of Legends
X-Plosiv kaže...

 

EDIT:

 

Danas mi je prijatelj bio u promo za Gold, imao je 2-2, dao mi je da odigram...uzeo sam Katarinu, bio sam 15 / 4 / 14 i mogao 1vs4. Ali ako sam zeznuo bilo što, umro bih. I da, "glupa kata", htjeli su me reportati (mislim da čak možda i jesu) za cheatanje zbog nekih stvari koje sam im radio, a na koje nisu navikli u tom ELOu.

Znam taj feel...

Puno put mi za nidu reču to, a ja to govorim o plat elou...

Valjda je to kad se po YT-u takvi uradci šire pa misle da je to sad jače prostranjeno.

 

 

Btw. Kak radi ovaj usrani Chat Restriction sistem? 

Znači doslovno nisam uopće komuniciral s timom zadnjih 50 mečeva, baš zbog činjenice da ne pokupim CR zadnjih dana i dojdem danas online kad ono : 114 .

EUW :Cpt DANEvious
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.10.2014 7:21 (Tkalle).
12 godina
offline
League Of Legends

Kada čovjek odraste, shvati da su sve minute utrošene u neproduktivni rad i bilo kakav oblik fizičkog ili mentalnog napretka u biti jalovo vrijeme.

Da, LoL je većini nas jalovo vrijeme. Zombiju i ostalima koji rokaju challenger i zarađuju pare na turnirima i boostanjem to nije jalovo vrijeme jer oni od toga plate hranu režije kredit izlazak odjeću votever. Nama ostalima koji krivimo kičmu bezveze svaku večer umjesto da zarađujemo u fušu/dodatno se obrazujemo/budemo na bilo kakav način korisni društvu je to više manje bačeno vrijeme uzalud. Koliko god da je možda zabavno, treba biti realan i reći da nije svaka zabava - korisna za čovjeka. Mene je osobno LoL više unazadio nego unaprijedio. Dobro je to što sam upoznao par fora ljudi, no nažalost ne održavam redovan kontakt niti imamo kvalitetan swing party :D , a loše je sve ostalo, počevši od novca, izgubljenog vremena, problema s kralježnicom, fizičkom neaktivnošću i mentalnim ograničenjem, no to sam si sve sam kriv, a ne League.

Treba biti pametan iznad svega i dobro organizirati svoje vrijeme pa se poslije neće plakati za propuštenim društvenim događajima ili nenaplaćenim fuševima.

 

Fuck me I am famous.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: League Of Legends
Bubabug kaže...

Procitao sam postove iznad. Poštujem svacije mišljenje,  neki naravno imaju ljepših, neki ružnijih iskustava s ovom igrom.

Da opet karikiram;  Nekome ni droga ne šteti u manjim kolicinama i uspjeva uredit svoj život da narmalno  funkcionira i da bude zadovoljan, ista stvar je i s gamingom. To je bila i poanta mojeg posta, jer iz iskustva tvrdim da je igra potencijalno opasna za one koji se ne znaju kontrolirati, jer je igra koncipirana (uostalom kao i vecina danasnjih multiplayer igara) na nacin da navuce i zadrži igraca.  

Nisam htio pisat o tome ali mislim da bi to u ovom trenutku moglo bit korisno;  jedan od mojih najboljih prijatelja iz djetinjstva  je upravo radi gaminga prakticki uništio cijelu obitelj i sebe prikovao za krevet, sad je u takvom ekstremnom psihickom stanju da više ni ne komunicira s drugima... da ne pricam u detalje .

 Možda je on takav ekstreman izdvojen slucaj , ali znam po sebi,  da  i sam imam 3  lvl30 acc-a  i svaki sam morao dotjerat u platinum/diamond ,da ne pricam o desetak  lvl 10-20 acc-a po svim serverima i  bezbroj sati provedenih uz igru (nekim cudom sam još uvijek više manje normalan XD ) ali ne mogu se odlijepit od igre, i provodim vecinu slobodnog vremena igrajuci, iako ponekad zanemarujem real life obaveze . S druge strane ako se ne pretjeruje u igri, igranje je dokazano  korisno za razvijanje mozga, kao što se na primjer šah  smatra korisnjim i naravno može bit odlicna razonoda.

I zato sam htio ovim putem upozorit mlade ljude s foruma, da budu oprezni i da ne postanu robovi necemu, što vjerujte (iako se možda tako ne cini) može biti opasnije od bilo koje droge.

 

 

Ti si ekstreman slučaj, onda.

 

Ja igram, već 2 sezone u Diamondu, osim toga, imam dugogodišnju curu, radim svaki dan, otvaram novu poslovnicu tako da...

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: LoL Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice