Hot Lap F1 2010 - natjecanje

poruka: 268
|
čitano: 36.810
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: F1 2010 - rasprava
13 godina
protjeran
offline
RE: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
ZDS kaže...
Arai kaže...

Dobro, ti/vi jesi/ste ali neki očito nisu. No, mislim da sam vidio tvoj thumb-up na onaj FlyBoy-ev post... Zašto si u međuvremenu promijenio mišljenje?

I usput...

Hungaroring - 1:17.971

 

 

Oprosti sad sam vidio da sam dao thumb up, ali nisam uopće niti čitao čije je vrijeme moja greška i ništa osobno.

 

 

BAZINGA
15 godina
neaktivan
offline
Hot Lap F1 2010 - natjecanje

što nisi moje vrijeme stavio od brazila sto sam poslo?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Hot Lap F1 2010 - natjecanje

Novi rekord bahreina 1:49.911 sry ZDSSmijeh

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Hot Lap F1 2010 - natjecanje

Hehe svaka ti dala..

 

 

 

BAZINGA
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2010 18:45 (ZDS).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
ZDS kaže...

Hehe svaka ti dala..

 

 

 

nemoj mi sad odustat... moraš me skinut... ajmo ajmoSmijeh

13 godina
protjeran
offline
RE: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
smrad06 kaže...
ZDS kaže...

Hehe svaka ti dala..

 

 

 

nemoj mi sad odustat... moraš me skinut... ajmo ajmoSmijeh

Ne brini se ti.. al nije lagano neka se malo i drugi uključe.

BAZINGA
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2010 18:52 (ZDS).
15 godina
neaktivan
offline
Hot Lap F1 2010 - natjecanje

Ja neznam u cemu je problem kod mene... jednostavno moj jeftini Volan Genius Speed Wheel3 nije dorasto izazovu... nemogu podesit nigdje Death zone, pa mi je preosjetljiv, na gasu, kocnicama, skretanju... Mršti se  Da barem imam meni da si namjestim Death zone kao kod rFactor-a

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
mtopol kaže...

Ja neznam u cemu je problem kod mene... jednostavno moj jeftini Volan Genius Speed Wheel3 nije dorasto izazovu... nemogu podesit nigdje Death zone, pa mi je preosjetljiv, na gasu, kocnicama, skretanju... Mršti se  Da barem imam meni da si namjestim Death zone kao kod rFactor-a

Nije sve u volanu trebaju tu i sati i sati vježbanja.

BAZINGA
15 godina
neaktivan
offline
RE: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
ZDS kaže...
mtopol kaže...

Ja neznam u cemu je problem kod mene... jednostavno moj jeftini Volan Genius Speed Wheel3 nije dorasto izazovu... nemogu podesit nigdje Death zone, pa mi je preosjetljiv, na gasu, kocnicama, skretanju... Mršti se  Da barem imam meni da si namjestim Death zone kao kod rFactor-a

Nije sve u volanu trebaju tu i sati i sati vježbanja.

Imam sate i sate provedene za rFactor-om , GRID-om... Al ovdje volan drugacije reagira, kao da nije "Analogni" jednostavno samo ga malo pomaknem u jednu stranu i napravi pun okret volana na bolidu... gas samo malo pipnem i bude full trottle.... nemogu kontrolirat gas pri izlasku iz zavoja, moram nogom pipkat pedalu...

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
13 godina
protjeran
offline
Hot Lap F1 2010 - natjecanje

Bahrain 1:49.804 moram priznat da mi je dosta ove staze prelazim na neku drugu no vrijeme je moglo biti i bolje da nisam imao grešku u zadnjem sektoru.

 

 

BAZINGA
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Hot Lap F1 2010 - natjecanje

Shangai 1.42:464

 

Tipkovnica, automatic.

 

Kad malo svladam igru prelazim na manual. Dosta je tesko vozit sa tipkovnicom

http://bfbcs.com/stats_pc/agent_00klc
Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2010 20:02 (agent_00klc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
agent_00klc kaže...

Shangai 1.42:464

 

Tipkovnica, automatic.

 

Kad malo svladam igru prelazim na manual. Dosta je tesko vozit sa tipkovnicom

Nabavi volan nije skupo, a isplati se.

BAZINGA
14 godina
offline
RE: Hot Lap F1 2010 - natjecanje

Evo jos malo unaprijedio vrijeme 1:40:242

 

Bi ja volan al nemam za sada novaca.

http://bfbcs.com/stats_pc/agent_00klc
16 godina
neaktivan
offline
Hot Lap F1 2010 - natjecanje

SPA - 1:45.636

ISTANBUL - 1:24.614

 

Volan, bez assistova manual transmission.

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hot Lap F1 2010 - natjecanje

Please, de mi recite sa kojim programom da slikam DESKTOP(tako što vi slikate rezultate) koji je best program

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
Rossi46 kaže...

Please, de mi recite sa kojim programom da slikam DESKTOP(tako što vi slikate rezultate) koji je best program

Fraps

Noi siamo come la nostra fede...Immomartali...
13 godina
neaktivan
offline
Hot Lap F1 2010 - natjecanje

Skino sam FRAPS i sve OK. ali dali mogu ove brojeve u desnom kutu FPS da se ne pokazuju

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
Rossi46 kaže...

Skino sam FRAPS i sve OK. ali dali mogu ove brojeve u desnom kutu FPS da se ne pokazuju

Da postaviš FPS screen na disable

BAZINGA
13 godina
protjeran
offline
Hot Lap F1 2010 - natjecanje

Istanbul 1:23.104

 

 

BAZINGA
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Hot Lap F1 2010 - natjecanje

Sakhir : 1:56:288

  EDIT:

Sakhir : 1:54:616

 

 

 

Commodore 64 , 0.985MHz , 64Kb RAM, VIC II 6567/8567(PAL)
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2010 9:01 (mtopol).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
Arai kaže...

Izgleda da mi nitko nije trebao reći kako da dokažem da nisam varao. Odlučio sam vam pokazati on-board lap na Istanbulu, a prije toga, na početku videa i sve isključene postavke!

U tom krugu, doduše nisam oborio ono najbolje vrijeme. Bio sam sporiji kojih 3 desetinke. Ali da nije bilo zajeba u zadnjem zavoju, vrijeme bi bilo skoro pa isto, ako ne i bolje.

Pogledajte i uvjerite se sami...

 

Mislim da se sasvim solidno vidi da nikakvog varanja nije bilo! U tom krugu sam odlično pratio ghosta, sve do zadnjeg zavoja kako sam več rekao. Prema tome je i ono prijašnje vrijeme

potpuno ispravno i, i po 23-ći put, nije bilo nikakvog varanja. Treba uzeti u obzir i niži frame-rate zbog snimanja koji mi je dodatno otežavao. Nemam drugog načina da dokažem poštenost.

Ovaj je najbolji... Isto tako nema druge stvari koja me razljuti kad me netko zove varalicom, a to nisam.

a cemu ti koristi smanjivanje prednjeg krila na ravnom ? posto na brzinu utjece zadnje krilce koje se ni ne moze podesavat na stazi..??

znaci prednje je samo za bolje downforce..jedino ako su se i tu prevarili pa i prednje utjece na brzinu ?

13 godina
offline
Hot Lap F1 2010 - natjecanje

i ko je ovdje moderator? neka vremena su update-ana, neka brža nisu itd...polako se stvara zbrka.. Cool

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
Ja sam updateao koliko sam stigao iako je to zapravo posao pokretača teme.

Ne stignem ja svaki puta, ali pokretač teme bi se mogao ubaciti. Inače tema gubi smisao.
When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
15 godina
offline
Hot Lap F1 2010 - natjecanje

Sad bi sve trebalo biti updateano.

 

Što se tiče smrada06, sad više nema smisla linkati vremena krugova, jer sam krenuo na onaj način koji vidiš u prvom postu , jer bi na to izgubio previše vremena, makar bi bilo korisno.

 

Samo se vi natječite dalje, ne brinite, malo kasnim sa updateovima jer nemam baš vremena ali sva vaša vremena updateam .

Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
RE: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
Igor666 kaže...
Arai kaže...

Izgleda da mi nitko nije trebao reći kako da dokažem da nisam varao. Odlučio sam vam pokazati on-board lap na Istanbulu, a prije toga, na početku videa i sve isključene postavke!

U tom krugu, doduše nisam oborio ono najbolje vrijeme. Bio sam sporiji kojih 3 desetinke. Ali da nije bilo zajeba u zadnjem zavoju, vrijeme bi bilo skoro pa isto, ako ne i bolje.

Pogledajte i uvjerite se sami...

 

Mislim da se sasvim solidno vidi da nikakvog varanja nije bilo! U tom krugu sam odlično pratio ghosta, sve do zadnjeg zavoja kako sam več rekao. Prema tome je i ono prijašnje vrijeme

potpuno ispravno i, i po 23-ći put, nije bilo nikakvog varanja. Treba uzeti u obzir i niži frame-rate zbog snimanja koji mi je dodatno otežavao. Nemam drugog načina da dokažem poštenost.

Ovaj je najbolji... Isto tako nema druge stvari koja me razljuti kad me netko zove varalicom, a to nisam.

a cemu ti koristi smanjivanje prednjeg krila na ravnom ? posto na brzinu utjece zadnje krilce koje se ni ne moze podesavat na stazi..??

znaci prednje je samo za bolje downforce..jedino ako su se i tu prevarili pa i prednje utjece na brzinu ?

Na brzinu utječu i prednje i zadnje krilo. Ali, najviše otpora zraka prouzročava prednje krilo. Ako je nagib krila veći, veći je i downforce, ali je manja brzina na ravno. Vrijedi i obrnuto.

Zato ja mijenjam nagibe. Nitko nikoga nije prevario, a i vidi se razlika od koje desetinke, ako ne i više.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
Arai kaže...

Izgleda da mi nitko nije trebao reći kako da dokažem da nisam varao. Odlučio sam vam pokazati on-board lap na Istanbulu, a prije toga, na početku videa i sve isključene postavke!

 

  Moraš priznat da je bilo malo sumnjivo, no hard feelings...

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
13 godina
offline
RE: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
Arai kaže...

Na brzinu utječu i prednje i zadnje krilo. Ali, najviše otpora zraka prouzročava prednje krilo. Ako je nagib krila veći, veći je i downforce, ali je manja brzina na ravno. Vrijedi i obrnuto.

Zato ja mijenjam nagibe. Nitko nikoga nije prevario, a i vidi se razlika od koje desetinke, ako ne i više.

ma nee, ne kazem ja da si prevario. znam da nisi, odvezao bi i ja to vrijeme..samo nikako da pogodim krug bez greske :)

nego u svim formulama do sada, na brzinu je utjecao nagib straznjeg krila, pa i u pravoj formuli je tako. ali ok valjda i prednje ima nekog utjecaja.

bilo bi zanimljivo da postoji neka staza sa neogranicenom ravninom :) pa da se moze detaljno ispitat koliko je stvarna razlika u brzini, jer ne znam kolko si bas dobio na smanjenju kuta za -1 Namigiva

14 godina
neaktivan
offline
RE: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
Igor666 kaže...
Arai kaže...

Na brzinu utječu i prednje i zadnje krilo. Ali, najviše otpora zraka prouzročava prednje krilo. Ako je nagib krila veći, veći je i downforce, ali je manja brzina na ravno. Vrijedi i obrnuto.

Zato ja mijenjam nagibe. Nitko nikoga nije prevario, a i vidi se razlika od koje desetinke, ako ne i više.

ma nee, ne kazem ja da si prevario. znam da nisi, odvezao bi i ja to vrijeme..samo nikako da pogodim krug bez greske :)

nego u svim formulama do sada, na brzinu je utjecao nagib straznjeg krila, pa i u pravoj formuli je tako. ali ok valjda i prednje ima nekog utjecaja.

bilo bi zanimljivo da postoji neka staza sa neogranicenom ravninom :) pa da se moze detaljno ispitat koliko je stvarna razlika u brzini, jer ne znam kolko si bas dobio na smanjenju kuta za -1 Namigiva

Velim, i u stvarnosti prednje i stražnje krilo imaju utjecaja. Neznam točno koliko sam time dobio, ali ja vidim na ravnicama da je ghost ispred mene ako imam podignuta krilca.

 

13 godina
protjeran
offline
RE: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
FlyBoy kaže...
Arai kaže...

Izgleda da mi nitko nije trebao reći kako da dokažem da nisam varao. Odlučio sam vam pokazati on-board lap na Istanbulu, a prije toga, na početku videa i sve isključene postavke!

 

  Moraš priznat da je bilo malo sumnjivo, no hard feelings...

Pa to vrijeme ide još dolje..

BAZINGA
16 godina
neaktivan
offline
RE: Hot Lap F1 2010 - natjecanje
ZDS kaže...

Pa to vrijeme ide još dolje..

  Pa i onako je već bilo brže od stvarnog fastest lapa na Istanbulu. To govori nešto o igri.

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: F1 2010 - rasprava
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice