Hitman next-gen

poruka: 8
|
čitano: 1.366
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Hitman next-gen

U otvorenom pismu fanovima IO Interactive najavio je kako se Agent 47 u novoj Hitman igri vraća svojim korenima, s otvorenim, nelinearnim i najvećim levelima u čitavom serijalu. Hitman Absolution nije bio loša igra, ali je mnogim fanovima zbog određenih odluka IO Interactivea ostavio gorak ukus u ustima. Ekipa tog danskog studija svesna je te činjenice pa je za svoj sledeći Hitman projekt odlučila vratiti Agenta 47 u njegove najbolje dane, ili drugim rečima – odlučila je vratiti fokus serijala na njegovu izvornu koncepciju. Zasad neimenovana Hitman igra u razvoju je za PC i next-gen konzole, a u otvorenom pismu fanovima IO Interactive otkrio je sledeće:

Radnja novog Hitmana odvijaće se u vreme kada je Agent 47 bio na vrhuncu svoje karijere i dok je još radio za ICA, zajedno sa svojom dugogodišnjom pomoćnicom Dianom Burnwood. Agent 47 putovaće tako na egzotične lokacije kroz svet i izvršavati različite zadatke po uzoru na Hitman: Contracts i Hitman: Blood Money.
Najvažnija u svemu tome jeste informacija da će sve razine u igri biti otvorenog tipa, bez ikakvih checkpointova. Štaviše, developer najavljuje kako će to biti najveći leveli koje su ikada radili za jednu Hitman igru, te da će isti biti ispunjeni mnoštvom detalja koje omogućava Absolutionov Glacier 2 pokretač. Još jedan pozitivni aspekt Absolutiona pojaviće se i u sledećoj Hitman igri. Reč je o Contracts modu u kojem ćemo ponovno moći raditi izazove i vlastite misije, te ih onda deliti s prijateljima i ostalim korisnicima na mreži.
I za kraj, developer otkriva kako 47-ica u novoj igri više neće imati „magične džepove“, odnosno neće moći spremiti oruđe / oružje koje pokupi, što će uvelike pridoneti realizmu u igri. Više informacija o njoj trebali bismo čuti tokom godine, a iako se nigde ne spominje datum izlaska, od Absolutiona je prošlo već više od godinu dana pa nije nemoguće da novoga Hitmana dočekamo krajem ove godine.

 

Blood Money je najbolji Hitman ikada i čini mi se da će ovaj slediti sve njegove karakteristike... Kada bude oficijalni naslov novog Hitmana, molim moderatore da to postave u vidu Hitman: (pa šta god da je), a ukoliko tema već negde postoji, neka se onda ova obriše.

Dakle, komentarišite, šerujte, delite info-e, slike, gameplaye... Šta god da nađete... Bolju gaming vest danas nismo mogli dobiti, a narednih dana bi trebali imati još mnogo novina u vezi ovog...

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Hitman next-gen

Ovo je super vijest, nadam se da ce odrzati ovo obecanje.

WordPress ❤
 
1 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Hitman next-gen
OriginalEXE kaže...

Ovo je super vijest, nadam se da ce odrzati ovo obecanje.

Ma kako nije. Taman da se još jednom pređe Blood Money (sigurno sam ga prešao bar jedno pet puta, ali je to bilo davno) ekstremno luda igra... Pa onda i Absolution za koji kažu da je korak nazad, a kog nisam nešto mnogo igrao, ipak je to Hitman i treba ga ispoštovati.

14 godina
neaktivan
offline
Hitman next-gen

Mogao si staviti i link na pismo. :)

 

Sviđa mi se kamo planiraju dalje.

Veliki sam fan hitman serijala, i mislim da je Absolution bila odlična igra, iako se odmakla od uobičajene formule. Onih klasičnih misija je bilo svega par komada, igra je bila više linearna i story driven, što je razočaralo većinu fanova.

Govore da će hitman u sljedćem nastavku bit globalniji kao u starijim nastavcima, dok se radnja u Absolutionu isključivo odvijala u SAD-u.

Vele da će igra biti jako detaljna. Tu će se teško nadmašiti, jer je Absolution u tom pogledu briljirao. Imao si osjećaj da se stalno nešto događa. NPCjevi kao da su živi, većina je imala karakter i odlične dijaloge.

 

Contracts mode bi trebali malo poboljšat, možda čak i neki pvp ubacit.

Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
odjavljen
offline
Re: Hitman next-gen
Cheezl kaže...

Mogao si staviti i link na pismo. :)

 

Sviđa mi se kamo planiraju dalje.

Veliki sam fan hitman serijala, i mislim da je Absolution bila odlična igra, iako se odmakla od uobičajene formule. Onih klasičnih misija je bilo svega par komada, igra je bila više linearna i story driven, što je razočaralo većinu fanova.

Govore da će hitman u sljedćem nastavku bit globalniji kao u starijim nastavcima, dok se radnja u Absolutionu isključivo odvijala u SAD-u.

Vele da će igra biti jako detaljna. Tu će se teško nadmašiti, jer je Absolution u tom pogledu briljirao. Imao si osjećaj da se stalno nešto događa. NPCjevi kao da su živi, većina je imala karakter i odlične dijaloge.

 

Contracts mode bi trebali malo poboljšat, možda čak i neki pvp ubacit.

E, da... Zaboravio sam postaviti link pisma, ali evo ti si pa neka kolege pogledaju, inače, ja zahvaljujem... Samo kad se setim Blood Moneya i njegovih nivoa... U jednom špansko selo, u drugom vila bogataša, u trećem... Ma biće ovo super.

10 godina
neaktivan
offline
Hitman next-gen

Nek vrate mapu, pa da planiramo i mozgamo, a ne pritisnit onaj instinct i gledat po podu tko kamo ide, vratit stari sistem prerušavanja, za checkpointe su i sami rakli da ih miču i to je to.

 

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Hitman next-gen

Može stari sistem prerušavanja, ali neka ostave ovaj novi način skrivanja i pokrivanja lica. (I da te prepoznaju ljudi iste uniforme.) 

 

To je jedino dobro što je najnoviji nastavak donio.

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Hitman next-gen

hmmm, ovo je zbilja ugodna vijest... mislim, nije baš da sam se razočarao u absolution kao neki... i on ima svoju čar... toliku čar da sam sve misije prešao na silent assassin rank... ak mi na kraju misije rank nije bio SA nisam ni želio vidjeti što je dalje nego ponovo, restart... tako sam u potpunosti iskoristio sav potencijal igre i mogu reći da sam poprilično uživao... kao i u svim hitman serijalima... jedini hitman kojeg nisam rasturio na SA ranking je silent assassin... stvarno je težak...

http://www.youtube.com/user/SylarSilent
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice