Grid:Autosport

poruka: 167
|
čitano: 20.780
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Grid:Autosport
turbojc kaže...

Grid je oduvijek bio na ti kad je riječ o grafici i FPS-u. Svaka čast na tome. I nema smisla pljuvati po igri, ako vam se Arkade ne sviđaju, ok, ne sviđaju vam se i gotovo. Ne znači da je igra loša.

 

Ni meni se ne sviđa Mass Effect x pa ne smatram igru lošom.

 

 

 

pa ok, napisi onda sto je pozitivno kod igre

samo zato sto je arkada ne mora znaciti i da je igra dobra ako cemo tvojom logikom

 

zadnja dobra arkada koju sam igrao bio je grid 1/dirt 1

 

po cemu je ovaj nastavak bolji od grid 1? cockpit view, malo je reci da je uzastan (nazadovao je naspram cockpita iz grida 1 koji je izasao prije 6g)

kakva je fizika? vodjenje tima? AI? lokacije? 

 

a sto se tice grafike, igra je izasla za starije konzole i PC, obiluje bloomom i low res texturama (cak i nakon HD texture packa koji utjece samo na aute) - naravno da ce igra letiti na novim kompovima u max detaljima na 60FPSa kad nije uopce graficki zahtjevna

 

codemasters vec duze vrijeme izdaje poluproizvode od trkacih igara - nikakva revolucija, neki posteni odmak od prijasnjih igara u serijalu, vec samo inkrementalni nastavci za koje naplacuju full cijenu (dirt serijal su ujebali do jaja)

ista stvar sa EAom i NFS serijalom

imam osjecaj da te igre rade samo za klince sa konzolama koji ne znaju za bolje i kupuju igre zato sto imaju lijepo pakovanje

 

 

10 godina
protjeran
offline
Re: Grid:Autosport
Pošto nema nikakvih kvalitetnih igara ovog tipa do Project CARS ovo je i više nego dovoljno autoutrkivanja dotad.Čim je bolja od GRID 2 meni dosta.Igram i igrao sam sve Codemastersove igre u žanru utrkivanja,od prve TOCA-e i CMR do zadnjeg GRID-a,i najbolja igra im je TOCA Race Driver 3,nenadmašeno.
14 godina
neaktivan
offline
Grid:Autosport

Svi cekaju project CARS vidim xd. Nije ni cudo... izgleda stvarno fantasticno. 

 

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Grid:Autosport
athlon64 kaže...

Svi cekaju project CARS vidim xd. Nije ni cudo... izgleda stvarno fantasticno. 

 

Nadam se da samo ne izgleda.

Ja sam novi vozač s malo radnog staža, široka mi kola a uska garaža...
16 godina
offline
Grid:Autosport

eh to si dobro rekao za izgled !

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grid:Autosport

Race Driver GRID mi je tad nio vrh, sta vizualno sta sta se tice voznih osobina i svojstva...GRID 2 vec iz prvog gameplay trailera odma sam vidio po ponasanju auta da je to otislo skroz u drugom smjeru od jedinice....GRID Autosport opet, otisao je opet u drugom smjeru odnosno pokusavao se i "pokusava" vracat ka GRIDU ali mu to i neide bas od ruke sasvim.

 

U smislu GRID Autosport ima bolje ponasanje auta od GRID 2 di svi auti ko da su napravljeni za drift i sve skoro zavoje se po boku moglo i "Moralo" prolazit... GRID je bio i ozbiljniji i "tezi" zato je neke pretezito mladje uzraste i malo odboio upocektu, ili su igrali sa svim mogucim pomagalima ili nisu ni igrali...dok ova dva zadnja grida su vise pristupacnija mladjim uzrastima sta se vidi u primjer, igram sa svim zivim iskjucenim od pomagala...i opet...treba se namucit da auto proklizi ili se desi oversteer..jedino sta se bas "osjeti" i vidi je kad kocnice zablokiraju...od ostalog se i ne vidi neka razlika...auto skrece, skripe gume, pusta tragove al nigdje da proklizi ili oversteer se desi...S druge strane sa svim zivim pomagalima upaljenim, auto ko da je zakucan u pod i downforce plus trakcija kao da su mu "zaljepljeni" za asfalt..ma kakvo proklizavanje, kakav oversteer...nema toga...

 

Sve u svemu za zabavu dobra igra, al ocekivat nesto ozbiljno od nje..nah..jedino ako ocete si igru malo "uozbiljit", probajte sve iskljucit i stavit na najteze, pa ce bit izazov, bar sta se tice tezine...

 

Nekako imam osjecaj, da svaki novi nastavak pod Codemastersom, kao GRID i DIRT postaju sve laksi i laksi i da sve vise guraju se medju te "Klince" da im oni igraju...jer logicno malo koji klinac ce igrat igru di sa mrcinom od 500 konja nemoze ni proc zavoj kako spada ako ne dozira gas i ne koci kako treba i uz to prati pravi ulazak u zavoj i putanju...

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
10 godina
protjeran
offline
Re: Grid:Autosport
Zato većina nas željno očekuje Project CARS sa nadom da je cijela igra na visini zadatka što se tiče gameplaya a ne samo grafike.GRID se odavno maknuo od korijena TOCA-e te postao čista poluarkada.
16 godina
offline
Re: Grid:Autosport

bojim sa da bude CARS mužnja love ko iRacing..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Grid:Autosport

ajde da je nes narishem u kratko jer sam tek nedavno poceo igrat , naravno prije same igre sam stavio benchmark da vidimo kak to fercera prvo msaa 8x kasnije i onaj e8q12 (razlike u algoritmu samom nema tako da preporucam msaa i nize za stabilnost)

 

pokrenuo sam u rezi 1200p dobio mnml frame rate 60 fps ! e to se zove optimizranost igre ne sjecam se kad sam to dobio negdje tu skidam kapu code-u i CF-u koji bez ikakvih drivera tj pčomoci u ovom slucaju od AMD-a dobio 120 % boost ! dakle moze se ako hoce 

 

zatim sam pokrenuo 4k/30fps-a misleci kako ce to sve bit bana radi malog fps.a ali ne oslo je glatko sa v-syncom i dobije se dojam 60 dok se vozi ravno a kod skretanja se glide smanji no on traj pola sekunde

 

eh sad kad sam stavio mssa8x na toj rezi osto sam zapanjen ne da sam bulazim nego ono, ovo je po meni nex gen igra u pravom slimsu od grafike ,optimiziranost  i kao da je pripremljena za 4k rezu (mogu si mislit kak to izgleda na 60fps) 

 

uglavnom jako sam zadovoljan tj prezadovoljan sa tehnicke strane ! odlicno odradjeno code-u a sa gameplaya to cu javit kad odigram barem 20 sati istog zato stay tuned and drive on ! {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.6.2014 22:52 (4mal).
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Grid:Autosport

prosao u 1 danu 4 sezone, sto je PUNO za mene koji nisam igrao neku igru duze od par puta po 15min u komadu u proteklih 2-3 god...

 

igra mi FUL zabavna, atmosfera mi odlicna, noc, mjesec, sumrak, crveno nebo, vatrometi...

zvukovi su mi super, driftanje u silviji mi nije bilo nikad zabavnije i odlicno zvuci!

 

ponasanje auta mi 9/10, ni pretesko, ni prelagano...taman kako volim, za razbiti monotoniju svaki dan nakon posla...

 

cini mi se da cu napokon neku igru igrati duze vremena...

 

btw. volan, nula bodova za mene...laga uzasno, nema nigdje stelanja sensitivitija i ded zona, barem ja nisam nasao? na gamepadu je odlicno!

 

 

i sta me najvise cudi, na mojoj baji od kompa (X3, 9600GT, 4 GB ram) na medium postavkama (nisam nista mjenjao), 50-75 fps-a, nisam godinama igrao s ovim framerateom :D i ne da mi se stavljati na high ili ultra ili sta vec ima, jer mi nije toliko vazna grafika u utrkama, posto se sve zbiva jako brzo, a i dovoljno mi dobra...vaznije mi u fps-ima (wolf mi radi na 4-5 fps xD)

 

igra (za sad) 9/10

 

najvise me zivcira kad das naredbu kolegi da cuva 1. mjesto on uspori kad si ti 2-3 sekunde iza njega, tako da ga drugi stignu koji se nalaze neposredno iza njega, tako da uvijek ga drzim na attack ili kako vec...i zivcira me sta cesto dobijem nesposobnog kolegu koji ne dode nikad preko 10. mjesta, pa kako da onda dobijem 1. mjesto u timskom prvenstvu??? jedino kad se starta obrnuto, onda on starta 1. ja ga dostignem i cuvam mu leda i pustim da pobijedi, tako sam lijepo jednom shebao konkurente koji su losije zavrsili i prestigao ih na tablici :D

Moj PC  
3 5 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Grid:Autosport

Moji dojmovi.

 

U usporedbi s GRIDom 1 i 2,igra je više simulacija,ali opet nije toliko izrađena. Nekim autima treba cijeli ajrodrom da stanu. Skretanje auta je dosta usporeno na nekim autima. Recimo Nissan Skyline GTR-34 je na jedinici i dvojci bio prebrutalan. Zvijer s kojom se može proći svaki zavoj u brutalno velikoj brzini. Ovdje skreće tri dana,i iste te zavoje prolazi s 3x manjom brzinom. Za sada mi se najviše sviđa onaj Ford Focus,koji ima dosta osjetljivo/jaće skretanje,ako ga usporedim sa Skylineom. Nadalje: auti su još uvijek nestabilni,netko te malo trkne,i već se 25 puta izvrtiš na stazi. Onda.. ABS,Traction Controll i te gluposti: iskreno. Traction Controll se jedino osjeti na Open Wheel kategoriji i onim super ekstremno brzim autima,na običnim autima tipa: tuner i street,gotovo je neprimjetno dal' je uključen ili isključen. Onda.. Open Wheel: koja brutala! Uživam više u tom OWu,nego u igranju prave F1 igre. :) Onda... hjoj.. one stability kontrole: kad su sve uključene,kao da voziš freakin' vlak. Točno po tračnicama. Čak ne moraš ni gas davati. :D Ali sve u svemu,puno teža od jedinice i dvojke,koje su za mene bile prvo aprilske šale (recimo,GRID 2 rasturam i na very hard). :)

 

I još nešto,Team Mate:

Čim mu narediš da malo agresivnije vozi,u 99% slučajeva se zabije u nekog u roku od 3 i pol' sekunde. I obično završi na zadnje dvije pozicije. :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.6.2014 4:48 (DuckyYou).
 
0 1 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Grid:Autosport
Eto konačno se dokopah igre.Kad sam je pokrenuo prvo šta sam primjetio to da je grafički igra za koplje slabija od GRID 2.Igram sve na Ultra i nema trzakanja dok sa GRID 2 to nije bio slučaj.Zatim famozni kokpit pogled je katastrofa,prvi GRID je i dalje tata-mata po tom pitanju.Upravljanje je puno bolje te se osječa ako je imalo jači auto odmah se okreče.Iritira što kočnice ne rade pa treba cijela viječnost da se zaustavi ko da je vlak.
Mutavi AI kao i uvijek jednom me lupi i auto se okreće 20 puta,pogotovo u frustraciji zvanoj Demolition cars,ko da igram DIRT Showdown.
Team AI je beskoristan je na kraju uvijek bude na 10-11 mjestu.Ako stavim opciju Hold izgubi je,Balanced gubi pozicije,Push-Attack uvijek se razbije i bude zadnji.Zna se i AI razbiti ali to bude rijetko i večinom u mojoj blizini.Oštečenja auta se poznaju što se tiče upravljanja kao i kozmetike.
Ova igra je bolja od GRID 2 ali slabija od prvog GRID-a.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grid:Autosport

Obradovao sam se kad sam vidio Rick Scott-a uz Nathana :) S njima na Very hard pravi je uzitak vozit :)..jedan od vecih razloga zasto jos uvijek igram GRID Autosport :)

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
13 godina
offline
Grid:Autosport

ja mrzim nathana! na aragonu nisam ga uspio pobijediti, priblizavao sam mu se prema cilju i nadoknadivao, spremao se trknuti ga u zadnjim metrima, da bi lik mi obranio poziciju 20m pred cilj!

 

igra je bas dobro napravljena kad AI brani poziciju!

 

samo me zivcira kad te netko takne i odbaci u spin...

 

 

btw. igram bez ikojeg assista, sta ce mi to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grid:Autosport
RuskeGTT kaže...

ja mrzim nathana! na aragonu nisam ga uspio pobijediti, priblizavao sam mu se prema cilju i nadoknadivao, spremao se trknuti ga u zadnjim metrima, da bi lik mi obranio poziciju 20m pred cilj!

 

igra je bas dobro napravljena kad AI brani poziciju!

 

samo me zivcira kad te netko takne i odbaci u spin...

 

 

btw. igram bez ikojeg assista, sta ce mi to?

Probaj na najtezem bez assista protiv nathana i ricka..to je prava zabavaa( onom koji ima zivce i strpljenja) . Iskreno njih dvoje su mi veliki motiv za igrat GRID, posebno ovaj zadnji...a jos veci motiv mi je sad sta znam da u ovom novom mogu i ja napokon vozit za "zloglasni" ravenwest...to mi je nekako falilo u jedinici...al nema veze..dobro sam se navozao i naganjao sa tom dvojcom...

Gas Guzzlers Extreme na Steamu!
13 godina
offline
Grid:Autosport

evo pocetne utrke s volanom, poslije presao na gamepad

i slika danas kad sam sa frendom malo tario na redbull ringu

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Grid:Autosport

Pošto su svi auti koje sam vozio na prijašnjim GRIDovima živi užas,trebalo mi je neko vrijeme da se nađem.. Onaj Ševrole Kruz.. kakav auto!! {#} Totalno rasturam s njim. Preludi auto! Onaj BMW 320 Touring se debelo pogoršao,s jednog od najstabilnijih auta na GRIDu se pretvorio u živi užas. :(

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Grid:Autosport
dennocro kaže...

Ja bi ti rado prosljedio Forzu za PC...al jbg imao sam xbox pa sam tamo igrao.

 

 

Ma znam da se ne moze usporedjivati Forza i GT sa ovim ostalim igrama...tamo sam se bas uzivio igrat, ovdje mi nema tolke napetosti kad igram, pogotovo onaj kockpit kojeg su napravili katastrofa. 

 

 

pa ne postoji forza za PC

16 godina
offline
Grid:Autosport

to je bio sarkazam {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Grid:Autosport


nije los ovaj grid autosport, ali brate kratko utrke traju, odvozis 2 eventa i vec kraj sezone, za razliku od grid 1 gdje si se morao dosta navozit prije nego bude kraj sezone i bodovi se kontinuirano skupljali na tabeli, sad malo vozis i kraj sezone, koja je svrha onda....  takodjer previse je arkadan, zatim neko te malo udari okrenes se 1000 puta, zatim teammate ne moze iznad 10 mjesta nikad, sve u svemu razocarenje . Jel i kod vas prevelik understeer na autima, jedva skrenes u krivini , nerealno djeluje da je bas toliki understeer

Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Grid:Autosport

dude, what the f*

 

 

btw, kako mrzim ova USA gradske staze..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
offline
Grid:Autosport

izmaxxano sve

Moj PC  
0 1 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Grid:Autosport

igra mi je tak tak nebi reko niti solidna

ubilo me na pocetku sa stazama od 1.9 km i 3 zavoja
ono cemu te gluposti ?

http://www.snabbox.org/
Moj PC  
2 3 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Grid:Autosport
RuskeGTT kaže...

izmaxxano sve

na cemu tocno?, koja svrha ak neznamo!

evo i kod mene preset ultra/1080p

avg:80fps avg:80fps
i vise nego zadovoljan!

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.6.2014 0:17 (Stjepanj).
16 godina
offline
Grid:Autosport

da stjepanje otvoris bench za isti ;)

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Grid:Autosport
4mal kaže...

da stjepanje otvoris bench za isti ;)

ma jok neam vremena za updejtanja, zauzet do danjega!{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
13 godina
offline
Re: Grid:Autosport
Stjepanj kaže...
RuskeGTT kaže...

izmaxxano sve

na cemu tocno?, koja svrha ak neznamo!

evo i kod mene preset ultra/1080p

i vise nego zadovoljan!

X3 450, 4 GB rama, R9 270 X OC, sve stock

1440x900

10 godina
neaktivan
offline
Grid:Autosport

Jel istina da nema podrsku za xbox controller?

 
0 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Grid:Autosport
Dr.Feel kaže...

Jel istina da nema podrsku za xbox controller?

Ne 

Meni je radio normalno

http://www.snabbox.org/
14 godina
neaktivan
offline
Grid:Autosport

Dal igra netko ovu igru sa ps3 controlerom? Sve sam uspio namjestit i radi super, osim kočnice i gasa.... Prije (na win7) mi je postepeno registrirao (analogna je bila tipka), dok sada (win8) ima samo "gas do daske" i nista. Igru doslovno nemogu igrat sa iskljucenim pomagalima, jer mi se izvrti u svakom sporijem zavoju. DS3 tool sam updateao, a probao sam i stariju verzio instalirat, ali nista.

Ima tko kakvu ideju za rjesit ovaj problem?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice