Garry's mod!

poruka: 116
|
čitano: 50.753
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Pa, ako imaš neku source igru (originalnu) onda ga downloadaj preko Steama na ovaj način => otvori Steam=>prozor Tools=>Source SDK=>Install. Dalje slijedi upute. Steam će to downloadati. Ako nemaš originalnu igru, probaj ovdje.

Danas je teško biti glup. Konkurencija je prejaka! http://www.freewebs.com/horagio/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Garry's mod!

Garry's Mod je Modifikacija za Source Engine igre. Source engine igre su igre od Valvea. Taj Mod, koliko ja znam, crpi cijeli svoj sadržaj iz drugih Source igara. Znači da bi Garry's mod radio u potpunosti, treba imati BAREM Half Life 2. Ili jednostavno kupiš Orange Box na Steamu (29.99$ Steam verzija, u Algortimu ti dođe 118kn, non-steam verzija (ja mislim O_o)), pa si onda siguran da će ti Garry's mod raditi, jer imaš sve što ti treba.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

I sta je to??? Hoce li me to dovest do garrys moda??? Ili je to nesto drugo?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Source SDK je alat za izradu HL2 modova, mapa za razne multiplayer igre(Valveove naravno), itd. Uostalom, s njime dobivaš i razne oblike za igre (CSS, TF2) i zbog njega bi trebao pokrenuti igru jer imaš modele. Dal je igra originalna?

Danas je teško biti glup. Konkurencija je prejaka! http://www.freewebs.com/horagio/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Nije. Ali ja necu odustati, skinit cu half life 2 i garrys mod i sve ce ispasti dobro. Ti ne znas kako sam ja uporan kada nesto jako zelim.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Toooo, uspio sam!!! Upalila mi je igra, moram priznat da je bas dobra. No ne shvacam bas jos kako napravit da ti se otvore vrata kao onima na youtubu. Multiplayer jos nisam probao jer mislim da mi ne valja jer je skinuta igra.

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Garry's mod!
Living.Dead kaže...

Toooo, uspio sam!!! Upalila mi je igra, moram priznat da je bas dobra. No ne shvacam bas jos kako napravit da ti se otvore vrata kao onima na youtubu. Multiplayer jos nisam probao jer mislim da mi ne valja jer je skinuta igra.

 mozes bez problema multy samo prek hamachijai zabavno je mp
amd-ati http://demigodmp.blogspot.com/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Garry's mod!

Jeli to neki program? Kako ga uzet?

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
15 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Oprostite na ovolikom pisanju, ali otkrio sam jedan problem. Lansiram garrys mod preko steama(piratski garrys mod), i kad iden uci u server pise mi da verzija nije ista, ali pise garrys mod 10 i ja imam 10. Pa ako netko mozda to zna...

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

G-mod je najmod u svemiru!

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Garry's mod!

http://www.fileshack.com/file_download.x/6057#

 

 

 

 

 

eo vam ...izaberite na dnu stranice ....europe public server i skinite ......oko 25 mb ...radi 100 posto

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Garry's mod!
australac kaže...

G-mod je najmod u svemiru!

 

 Counter Strike je najpopularniji mod, makar ga ljudi više ne smatraju modom.
Life is like a next-gen game. Graphics are awesome but the gameplay sucks!
15 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Zna li ko neki hamachi server koji nije pun i ako moze na kojem vi igrate?(crackani isto ako moze)

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Ja imam gmod 9 instalaciju i Half life 2. E sad, ne znam kamo instalirat taj mod. molim za pomoć! Plač

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Garry's mod!
oky kaže...

Ja imam gmod 9 instalaciju i Half life 2. E sad, ne znam kamo instalirat taj mod. molim za pomoć! Plač

Preko steama? Ako da ne znam sto je problem.

http://h-sim.forumotion.net/forum.htm
14 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

gmod lollllllllCool

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Za one koji prate gmod na related files-u je izašao tool pack sa101tool-ova,čim ga kupin download-ati ću gaCool

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Garry's mod!
australac kaže...

G-mod je najmod u svemiru!

 

 IMAŠ PRAVO MAJSTORE!!!!!!!!!!!!!Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: Garry's mod!
Living.Dead kaže...
oky kaže...

Ja imam gmod 9 instalaciju i Half life 2. E sad, ne znam kamo instalirat taj mod. molim za pomoć! Plač

Preko steama? Ako da ne znam sto je problem.

ne, ne valja preko steama. sad sam našo drugi način, dođem u gmod, pritisnem start single play (ili nešto slično) i onda mi u consoli piše >>unknown command ,,showspmenu,,<<. jel se ovo događa komu?

P.S. DOSTA MI JE GLEDANJA GMOD-a NA YOUTUBE, HOĆU IGRAT!!!

14 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

A se može gmod 9, 9.0.1 ili 9.0.4 igrat na counter strike sourceu?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

možeš ga instalirati ako je source engine, barem tako mislim

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

steam je ošO_o kvragu ali mogu li garrys mod preko njega

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Garry's mod!
gmodmaania kaže...

steam je ošO_o kvragu ali mogu li garrys mod preko njega

Da ako je orginalna. I ne znam sto mislis da je steam oso kvragu.

Zieg Heil!!!! Heil Hitler!!! GO HITLER, GO HITLER!!!
14 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

ma kupio sam ga sve dobro ide,no brinuo sam se dali će mi dobro raditi(JER SAM ČUO DA STEAM OPET UVOZI NEKU GLUPU POLITIKU O TOME DA AKO NEŠTA KUPIŠ U JEDNOJ PA SE PRESELIŠ U DRUGU ZEMLJU DA TI SE BRIŠU SVE IGRE,AL SAM BIO U KRIVU). Igra je zakon i napravio sam stan iz kojeg mogu ispaliti PHX raketu(sa 29 thrustera)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

molim vas ako netko zna kako letjeti po mapi ,onako kao svojevrsni noclip(koj gumb da stisnem na pc tastaturi)Belji se?????????????

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

trebalo bi biti u options... nego ja sam uspio pokrenuti gmod ali kad hoću stisnuti gumb Q za on menu onda mi piše >>unknown command +menu i -menu<<. palo mi je na pamet da bi moglo biti da nemam kompatibilnu verziju half life-a (skinuo sam devetku, osmicu, sedmicu, šesticu i jedinicu). još jedno pitanje Izlanuo se : jel se gmod može igrati na half life portalu? oprostite ako sam previše napisao Nevinašce

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Garry's mod!
Mislim da gmod ne radi na Portalu tj. na mapama od portala ali zato imaš sve modele iz Portala dostupne.... btw... zna li itko kako editirat gcf fileove???? čuo sam da se portal gun može nekako ubacit u cs (ne mislim pomoću gmoda nego u samu igru)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Garry's mod!
oky kaže...

trebalo bi biti u options... nego ja sam uspio pokrenuti gmod ali kad hoću stisnuti gumb Q za on menu onda mi piše >>unknown command +menu i -menu<<. palo mi je na pamet da bi moglo biti da nemam kompatibilnu verziju half life-a (skinuo sam devetku, osmicu, sedmicu, šesticu i jedinicu). još jedno pitanje Izlanuo se : jel se gmod može igrati na half life portalu? oprostite ako sam previše napisao Nevinašce

 gledaj,možeš igrati na portalu .Čak mislim da ćeš uz to dobiti i stvari iz half lifea 2(PROČITAO NA MEKOM GMOD SITE-U)ako ne upali,ili hočeš stvari iz HL2 preko steama kupi  orange box(sadrži HL2,ep1,ep2,TF2,PORTAL(imam orange boxO_o))košta samo 29,99eura.ako uspije plz napravi neku građevinu pa da razgovaramo(ZA DOWNLODAT STVARI TRAŽI RELATED FILES GARRYS MOD)Belji se

14 godina
neaktivan
offline
RE: Garry's mod!
cascet kaže...
Mislim da gmod ne radi na Portalu tj. na mapama od portala ali zato imaš sve modele iz Portala dostupne.... btw... zna li itko kako editirat gcf fileove???? čuo sam da se portal gun može nekako ubacit u cs (ne mislim pomoću gmoda nego u samu igru)

imaš torrent? ako nemaš, skini ga pa ti mogu pomoći

14 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

ček malo... reko si EDITIRAT gcf fileove, uff...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice