Garry's mod!

poruka: 116
|
čitano: 50.726
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Vidio sam na youtubu da je to neka modifikacija za source engine. Takoder je kako izgleda jako zabavna. Mozete li mi malo vise reci o tome?

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Garry's mod!

pravis valjda sam svoj server ubacujes stvari kakve hoces u mapu i razne coveculjke Osmijeh

 

prehebeno izgleda znaci izaberes mapu ubacis 50 buradi zapaljivih i 100 ljudi i rokaj

q6600(3.420ghz )+cooler ThermalRight Ultra 120....2x2gb corsair xms2...hdd320gb....sapphire 3870x2...asus maximus formula
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Život je spolno prenosiva bolest koja uvijek završi smrću
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Garry's mod!

Stvar je prebolesna! Igrao sam se stim dugooo. Jednostavno besmisleno XD Jednostavno si tamo svemoguć i radiš sve što želiš. Predobro!

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Garry's mod!

Ajde daj mi download link!!! Vidio sam da moze na Counter Strike Source pa cu probati. Pliz!!!!

15 godina
neaktivan
offline
RE: Garry's mod!

Garry's Mod je koliko ja znam Steam only. Ja ga imam tamo.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Koja je to ludnica... Umro sam od smijeha na onaj filmic iz you tube-a..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Kupiti ga možeš na ovom linku.

Danas je teško biti glup. Konkurencija je prejaka! http://www.freewebs.com/horagio/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Cuo sam da ti treba Half Life 2. Ja ga upravo downloadam samo zbog toga. Ja obozavam ragdoll i sandbox igre.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

To zapravo niti nije igra. Ovo je nešto za za*ebanciju.

Danas je teško biti glup. Konkurencija je prejaka! http://www.freewebs.com/horagio/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Ma znam, ali ja takve volim. Radis sta hoces, imas puno djelova, radis nove aute, katapulte, rakete, gotovo sve.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

hehe znam to.

U igraonici smo to igrali spojimo se u lan i zajebavas seSmijeh znam da je netko napravio neku kadu i na nju stavio mlaznin pogon i leti hehe

AMD Phenom X3 2.1GHz | 2gb ram | HD4650 1024MB |ASUS M2N Motherboard
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Ajmeee, kako zakon!!! Kada sve bude dovrseno kontaktirat cu te pa cemo se zajedno zezat.

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Garry's mod!

Netreba ti half life 2 ja ga imam na steamu i to bez HL-2

q6600(3.420ghz )+cooler ThermalRight Ultra 120....2x2gb corsair xms2...hdd320gb....sapphire 3870x2...asus maximus formula
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Ti si to kupio preko steama???

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Garry's mod!

ma da bas....

kad sam kupovo css dobio to i red orchestra

q6600(3.420ghz )+cooler ThermalRight Ultra 120....2x2gb corsair xms2...hdd320gb....sapphire 3870x2...asus maximus formula
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Imaš garry's mod kao standalone verziju na torrentima,forumima(rapidshare).

 

Ja osobno nisam previše prčkao po njemu pošto mi je izgledao previše komplicirano.

 

Ne znam kakvim ga vi smatrate po tom pitanju.

Core™2 Duo E7400,Gigabyte EP35-DS3,Sapphire HD 4670 512 MB DDR4, 2x 1GB Kingmax 800 MHz,Corsair 400W CX.
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Garry's mod!

meni se neda stim smarat....

q6600(3.420ghz )+cooler ThermalRight Ultra 120....2x2gb corsair xms2...hdd320gb....sapphire 3870x2...asus maximus formula
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Našao sam na Demonoidu verziju 10 standalone veličine 677 MB i verziju 11 veličine ≈1.5 GB (neki modovi uključeni).

E sad šta skinuti? U čemu je razlika između verzija 10 i 11? Sa kojom vezijom vi igrate?

(\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Garry's mod!

Standalone u 677mb? Nemoguće. Garry's mod koristi kompletni sadržaj iz Half Life 2/Ep1/Ep2/Portal/TF2 (naravno, koristi samo onaj content koji ima na raspolaganju), te korsiti Source engine. Source engine je ja mislim samostalan u Steamu (tj. dobije se uz prvu Source igru). A sad, ako sve ono gore navedeno dolazi na DL-DVD, kako onda to sve može stati u 677mba?

Smatram da se ne treba zezati s piraterijom općenito, a pogotovo ne sa Steam piraterijom. Sve to opet ide preko nekih steam emulatora i takvih gluposti, što smanjuje preformanse i još smanjuje užitak igre. Ako netko želi garry's mod, nek si ga fino kupi preko Steama. Vrijedi novaca.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
15 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

U komentarima piše da super radi...

.........................................................................................
Information:
Garry's Mod is a sandbox mod for the Source Engine. Unlike normal games there aren't any predefined aims or goals.
Players are given tools and are left to entertain themselves.
The player is in a world where objects can be created and destroyed on demand.
Where people can be created and destroyed with the click of a mouse.
A world made for him. A world he made.
.........................................................................................
Team DiGiTaL exclusive presents for DigitalZone community the Final Edition of Garrys Mod v10.
After many graphics problems in first release and second,our team determined to release final edition but now with all shaders,textures and all models!
This is standalone version,word Standalone means that you dont need do download anything extra,all file are included.
We'll make a Flawless Map Pack for gmod so if you want any maps in this pack,just write in the topic

Features:
-> Standalone
-> Non-Steam
-> New installer
-> New launcher
-> Supports LAN game or Non-Steam servers
-> Optimized download size
-> Includes all shaders,models,materials
-> Supports all maps,mods and addons
-> You can also expect many new addons and maps in future.
.........................................................................................
Recommendation:
After you installed this game,we recommend to backup it on dvd or somewhere on hdd,installation takes about 10-20 minutes.

Best Regards

Team DiGiTaL

No need for Half Life 2 because this is standalone!

 

 

(\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

A pokusat cu cu onda kupit sa steama, nadam se da se isplati davat 50 kuna.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Ovdje imate posljednju free verziju tog moda. Ja sad skidam.

 

EDIT: Nemojte skidati, igra ne radi!

Danas je teško biti glup. Konkurencija je prejaka! http://www.freewebs.com/horagio/
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2009 17:22 (Horagio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Evo, ja sam skinio garrys mod, sada zahtijeva jedan source engine. I jedino sta ja imam je css, znate li kako namistit da mi pokrene garrys mod u css???

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Hmmm, da skineš Source SDK, bio to pravi Source SDK ili samo Base verzija. Možda to pomogne, ali ja mislim da bi ti već trebalo raditi sa CS:S-om

Danas je teško biti glup. Konkurencija je prejaka! http://www.freewebs.com/horagio/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Kakav je to? Nikad nisam cuo. Meni pise "A Source engine game is required to run mods". Bi ja kupio garrys mod sa steama, ali ja nemam ni karticu, dogovorio sam se s bratom da su njemu dati 50 kuna pa da mi on kupi.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Garry's mod!
Living.Dead kaže...

Kakav je to? Nikad nisam cuo. Meni pise "A Source engine game is required to run mods". Bi ja kupio garrys mod sa steama, ali ja nemam ni karticu, dogovorio sam se s bratom da su njemu dati 50 kuna pa da mi on kupi.

 Ovo ti je popis igara pomoću kojih možeš igrati. Skini si program Source SDK Base ili Source SDK, mislim da ćeš onda moći.
Danas je teško biti glup. Konkurencija je prejaka! http://www.freewebs.com/horagio/
15 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Pretrazio sam google, ali nisam mogao naci download stranicu. Jeli mi mozes pronaci link???

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Garry's mod!

Meni na Sedmici ne radi (XP compatibility mod) :(

(\__/) (='.'=) (")_(") This is Bunny. Copy and paste bunny into your signature to help him gain world domination.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice