Football Manager 2015

poruka: 141
|
čitano: 43.736
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015
dado16 kaže...
dali itko zna ima li negdje tipka kao u fm 2014 da simulira match, odigra asistent umjesto mene? ove u pocetku friendly games me ubijaju, vec znam napamet kako koji igrac igra pa sam samo zelio skipat... Nigdje nemrem naci

Staff -> Resposibilities -> First Team

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015
nema tu nista, samo namjesti taktiku i prica s igracima, svejedno moram gledat tekmu..A to mi ne treba
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015
dado16 kaže...
nema tu nista, samo namjesti taktiku i prica s igracima, svejedno moram gledat tekmu..A to mi ne treba

Imaš kvačicu da asistent vodi prijateljske. To staviš i to je to.

"Manages team in friendly mathes, and plays with your tactics"

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.11.2014 22:45 (Luuka).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015

imas i skin za skinit sa instant result button...

16 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

a možeš i on holiday na dan tekme i samo označiš da igra tvojom postavom.

 
0 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2015

jel izašao FM 2015 full

Sportski magazin http://www.balkan-portal.com.hr/ Forum: http://balkan-portal.com.hr/forum3/index.php
13 godina
offline
Football Manager 2015

je, 7.11

HŽV
 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.11.2014 19:03 (Fantazist).
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015
Jel netko zainteresiran da napravimo online ligu ili nesto slicno? Posto sam vidio po raznim forumima da tak igraju. Naravno trebao bi biti veci odaziv
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015

Danas je izašao patch 15.1.4, no meni ga ne želi automatski instalirati. Je li netko imao taj problem?

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

Da li je tko kupio FM preko Nuuvema i uspio ga aktivirati. Kupio sam FM 14 isto tamo i bilo je identično zaključano na regiju, ali sam svejedno uspio aktivirati ključ..nakon nekog vremena igra je bila zblokana, no opet nakon jedno mjesec dana igra se čudom mogla najnormalnije igrati. Pa eto ako je tko piknuo ili planira da zna...Sad je na nevjerojatnih cca 120kn do 02.12

Origin ID za FIFU 13: strbi_zg
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

Di se najjeftinije može nabaviti?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

Do sutra na nuuvemu....cca 125kn al je region blocked...treba probati ..ja sam prošle godine kupio isto ograničenu verziju na regije al svejedno mogu igrati...Neznam da lii od paypala mogu tražiti refound ? U slučaju da nemogu aktivirati a kupim ...?

Origin ID za FIFU 13: strbi_zg
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015

Amazon je još danas 17 funti.

 

Btw izgleda da su uspjeli dosta pofixat s ovim updateom, gol iz kornera padne tu i tamo, odbijanaca je manje, a i bekovi znaju koji centaršut blokirat :) Uz to, vrijeme potrebno za sejvat je drastično palo. Good job :)

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
16 godina
offline
Re: Football Manager 2015
Luuka kaže...

Amazon je još danas 17 funti.

 

Btw izgleda da su uspjeli dosta pofixat s ovim updateom, gol iz kornera padne tu i tamo, odbijanaca je manje, a i bekovi znaju koji centaršut blokirat :) Uz to, vrijeme potrebno za sejvat je drastično palo. Good job :)

da, istina, i ja sam primijetio poboljsanje.

It's not who u are, it's who u know.
11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

Ljudi jel ima neki megapack sa dresovima,grbovima  i facama???Ako ne gdje se moze skinuti pojedinacno???

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

FM Scout, Passion4FM i još par stranica. Mislim da čak ima i jedna naša stranica, Cro Manager ili tako nešto. Uglavnom, na FMScoutu imaš sigurno. Hoćeš veliki megapack sa manje više svim dresovima, grbovima, facama i tako to, ili ćeš pojedinačno za ligu koja ti treba.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

Kakve su ovo pizdharije, igram sa Wolfsburgom, završim sedmi u prvenstvu, a osvojim kup i nisam išao u Europu, niti kvalifikacije niti direktno niti ništa........pa jbg b..g šta ovdje treba napravit pošteno da se dobije zasluženo? Btw igram FM 2014

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2014 12:54 (Ronky).
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

Ekipa jedno brzo pitanjce imam FM13 na steamu original ali nakon kupnje nisam bas uhvatio vremena ga zaigrati no eto i to se sad promjenilo ali sad me bocka da kupim FM 2015 dali se isplati uopce? mislim dali ima neke znacajnije razlike da bi se isplatilo (nisam hc fan serijala ali volim odigrati tu i tamo koju sezonu)

trenutna kanta: Asus Rog g750jx intel i7,16gb ram,256ssd,750gb hdd,gtx 770m 3gb ddr5
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Football Manager 2015
Rei Ayanami kaže...

Ekipa jedno brzo pitanjce imam FM13 na steamu original ali nakon kupnje nisam bas uhvatio vremena ga zaigrati no eto i to se sad promjenilo ali sad me bocka da kupim FM 2015 dali se isplati uopce? mislim dali ima neke znacajnije razlike da bi se isplatilo (nisam hc fan serijala ali volim odigrati tu i tamo koju sezonu)

Prijelaz sa FM 13 na FM 15 ćeš osjetiti. Igra je postala kompleksnija i sa više opcija i detalja. Ali da li vrijedi tih para? Ja bih rekao da ne. 

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
13 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015
Rei Ayanami kaže...

Ekipa jedno brzo pitanjce imam FM13 na steamu original ali nakon kupnje nisam bas uhvatio vremena ga zaigrati no eto i to se sad promjenilo ali sad me bocka da kupim FM 2015 dali se isplati uopce? mislim dali ima neke znacajnije razlike da bi se isplatilo (nisam hc fan serijala ali volim odigrati tu i tamo koju sezonu)

Da, zašto ne! Pa 160kn nije puno za tu igru...

Origin ID za FIFU 13: strbi_zg
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

bok ekipa...frend ce mi poslat fm15 key, al ni ja ni on neznamo di mozemo nac taj key, on ga je kupio preko steama, a ja bi samo offline igra.....ako mi moze neko upute prosljedit kako sve triba napravit, bia bi vrlo zahvalan!

antevukusic
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015
szx kaže...

bok ekipa...frend ce mi poslat fm15 key, al ni ja ni on neznamo di mozemo nac taj key, on ga je kupio preko steama, a ja bi samo offline igra.....ako mi moze neko upute prosljedit kako sve triba napravit, bia bi vrlo zahvalan!

kad otvoris steam imas u gornjem lijevom kutu padajuci izbornik "games" - tamo odes na "manage gifts".

12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

u redu, nego...onda kad uzmen key, sta dalje, jeli instaliran preko njegovog accounta, ili napravin svoj account i onda iskoristin key i kliknem offline za instalaciju...ili moran odnekud drugdi skinit igru?

antevukusic
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015
szx kaže...

u redu, nego...onda kad uzmen key, sta dalje, jeli instaliran preko njegovog accounta, ili napravin svoj account i onda iskoristin key i kliknem offline za instalaciju...ili moran odnekud drugdi skinit igru?

udes na njegov account i installiras igru i igras offline mozete igrat u isto vrijeme ali preko interneta necete moc u isto vrijeme morat ce te cekat da jedan zavrsi..

"Ses"
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015
cek, ako sam ja razumio, znaci mogu bilo koju igru igrat offline na istom steam accountu al razlicito racunalo?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015
dado16 kaže...
cek, ako sam ja razumio, znaci mogu bilo koju igru igrat offline na istom steam accountu al razlicito racunalo?

da,barem ja tak radim s frendoovim accom..

"Ses"
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.12.2014 23:26 (mad9dog).
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015
A super, sam se nadam da se nemoze dobiti ban radi toga ili nest slicno
14 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

Danas sam instarlirao FM i kad sam ga isao pokrenut javlja mi ovu grešku. Jel zna netko kako to rješiti?

Bilo bi zgodno, ali nije potrebno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

Pozz, zavrsim prvu sezonu i kad dode pocetak prijelaznog roka igrica mi se crasha (a serious error was encountered...), od updateova imam samo sluzbene i imam samo logo pack (al mislim da to ne utjece) pa ako ima isti problem ili zna kako rijesiti pisite {#}

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.12.2014 16:39 (fornax9).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice