Football Manager 2015

poruka: 141
|
čitano: 43.775
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015
Dundalo kaže...

Danas sam instarlirao FM i kad sam ga isao pokrenut javlja mi ovu grešku. Jel zna netko kako to rješiti?

Obriši file koji se spominje u greški i to je to.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015
Luuka kaže...
Dundalo kaže...

Danas sam instarlirao FM i kad sam ga isao pokrenut javlja mi ovu grešku. Jel zna netko kako to rješiti?

Obriši file koji se spominje u greški i to je to.

Obrisao sam,ali mi opet javlja istu grešku.

Bilo bi zgodno, ali nije potrebno.
13 godina
offline
Football Manager 2015

mozeli mi tko rec moyeli se igra pokrenuti s 64bit windowsima 7......

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015
moze, igrao sam na 64 bit win 7 i win 8.1, radi bez problema
13 godina
offline
Re: Football Manager 2015
fight kaže...

mozeli mi tko rec moyeli se igra pokrenuti s 64bit windowsima 7......

 može

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

imate link za download fm15?

 
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Football Manager 2015

Ekipa, kakav je FM15 u odnosu na prošlogodišnji ?

Sa FM14 nisam bio nikako zadovoljan, dali mi vrijedi kupovat ?

 

LP

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015
meni je ok, uvijek za malu nijansu bolji, al nista previse posebno, jos puno imaju toga da dotjeraju..pogotovo transfere
9 godina
protjeran
offline
Football Manager 2015

Ej ljudi trebam pomoć. Upravo sam osvojio s Man Cityem ligu prvaka i dao otkaz i otišao u Real. E sad Real je završio četvrti u ligi prethodnu sezonu i kao takav ima pravo na kvalifikacije LP u sezoni gdje sam ja došao (pogledao sam u pravilima lige) a i osvojioo je kup prethodnu sezonu. Međutim, ne samo da mene nema u kvalifikacijama za LP već me nema niti  u Europa Ligi kao osvajača kupa! Gledao sam koje su zadnje utakmice Europa Lige i zadnje su odigrane kvalifikacije za Europa Ligu za sezonu 2013/2014u kad sam krenio s karijerom! A ja sam trenutno u 2022 godini, znači 8 godina se nije uopće igrala Europa Liga! Koji se vrag događa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Football Manager 2015

To ti je ovaj "dobar" FM15 za koji je lik iznad tebe rekao da valja, tj preporučio ga. Igra tone iz godine u godinu. Sve je lošija, bugovitija i sve mi se manje da igrat. 

 

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
13 godina
offline
Football Manager 2015

igra je smece, ja nisan naisa na bugove, ali ME je uzasan

HŽV
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015
Evo da se ispravim. Meni je igra ok s obzirom da mi je besplatna. Al za kupnju nije :)
9 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2015
quickr kaže...

To ti je ovaj "dobar" FM15 za koji je lik iznad tebe rekao da valja, tj preporučio ga. Igra tone iz godine u godinu. Sve je lošija, bugovitija i sve mi se manje da igrat. 

 

 Eh da, zaboravio sam napomenuti da igram FM14

10 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2015

Koja je cijena FM 2015?

Sportski magazin http://www.balkan-portal.com.hr/ Forum: http://balkan-portal.com.hr/forum3/index.php
11 godina
offline
Football Manager 2015

Eh što neću sve vidjeti u manageru...

Dakle u drugoj sezoni sa ManUtd sam prvak Engleske i osvojim CL, a Rojo koji je u ekipi godine CL želi u Leverkusen jer kao ne igra dovoljno...a frajer glavni obrambeni.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Football Manager 2015
bezjak78 kaže...

Eh što neću sve vidjeti u manageru...

Dakle u drugoj sezoni sa ManUtd sam prvak Engleske i osvojim CL, a Rojo koji je u ekipi godine CL želi u Leverkusen jer kao ne igra dovoljno...a frajer glavni obrambeni.

 ufff, koliko sam ja toga vidio. to je problem u manageru koji prije nije bio tako izrazen ali ovaj je manager nazalost to istaknuo

 

stvar je sljedeca... fitness radi na takvom principu u kojem igrac moze odigrati negdje 4-5 utakmica u visokom ritmu i onda naprosto krepa, umoran je i takav ti napravi vise stete nego koristi. mos ga jos jednu utakmicu forsirat al vise ne. ako kojim slucajem ga odmaras vise od onog jednog dana sta se moze stavit da je automatski poslije utakmice onda je jako velika situacija da se skrsi jer su mu odmori precesti. i onda si primoran imati nazovimo je ''drugu postavu'' koja ti omogucuje da igraci normalno funkcioniraju a i da normalno treniraju, sto im omogucuje da se razvijaju normalnim tempom ako su mladi od 24 godine. i onda pocne kukanje kako netko od njih ne igra dovoljno, a odigra nekih 35 utakmica u klubu + jos utakmica u sezoni

 

jedan od nacina da se to rijesi je degradiranje u squad statusu. kad su na rotaciji onda se i ne zale previse a nema ni neke reakcije kad im se squad status smanji. je da im placa nece tom statusu odgovarat, i pri ponudi novog ugovora ce se status morat vratit na staro, ali nakon 4-5 miseci opet spustit i prijatelji ko sto smo i bili.

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
offline
Football Manager 2015

jel se moze ikako pomocu subscription ili nekako drugo naredit da mi se automatski pokazuju rezultati lige prvaka?
znaci kao od domace lige koju igram,da se igra uvijek zaustavi u tom trenutku kad se igra neka utakmica iz lige..pa stisnes continue onda igra odvrti i izbaci rezultate...valjda ste skuzili sta ocu rec...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Football Manager 2015
Mortiis kaže...

jel se moze ikako pomocu subscription ili nekako drugo naredit da mi se automatski pokazuju rezultati lige prvaka?
znaci kao od domace lige koju igram,da se igra uvijek zaustavi u tom trenutku kad se igra neka utakmica iz lige..pa stisnes continue onda igra odvrti i izbaci rezultate...valjda ste skuzili sta ocu rec...

 Sam si odgovorio na pitanje. Imaš news subscription koji ti se pojavi na početku igre (a možeš ga podešavati u bilo kojem trenutku) i tu si odabireš kaj želiš pratiti. Koje lige, koja natjecanja. 

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
12 godina
offline
Football Manager 2015

da ali se nepojavljuju rezultati...tj da me odmah baci na homepage od lige prvaka kad se neka utakmica odigra

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Football Manager 2015

Nešto krivo radiš.  Evo ti manual pa čitaj

 

http://www.footballmanager.com/content/news-subscriptions

Mirno more nikad nije stvorilo dobrog mornara
12 godina
offline
Football Manager 2015

pa evo pod subscritptions imam premier league i champions league....i naravno da se nepojavljuje kao za moje natjecanje da kad izadje iz loadinga da prikaze scores and fixtures od tog natjecanja...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

pozdrav, koji da laptop uzmen do 3ipo tisuce kuna za igrannje fm 2015?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015
koji god da uzmes, radit ce ti, vise je procesorski zahtjevno nego graficki(ja igram 2d mode), tak da bolje bi gledao onaj s jacim procesorom i vise rama
battletag:MasnaKrvavic#2275
9 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015

oke, hvala puno :)

9 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

Moja ekipa Intera, pocetao danas nakon transfer updatea.

Dosli (Depay, Balanta, Darmian) <--- moje kupnje.

(Brozovic, Santon, Shaqiri, Podolski) <--- uprava na ljetnoj prijelaznom.

 

Otisli: Campagnaro, Nagatomo, Krhin... u planu jos da odu ranocchia, vidic, palacio, brozovic, mvila, andreolli, dodo, carizzo i kuzmanovic (na sljedecem prijelaznom)

 

u planu dovodjenje jonathana silve (DL), kurt zouma (CB), lucas romero (DMF), leon goretzka (CMF), domenico berrardi (STC).

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2015 16:13 (csgoplayer).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015

Nagatomo meni najbolji lijevi bocni u igrici, akon prve sezone s Interom prodao ga za 25 mil u City 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015
Crofarmer kaže...

Nagatomo meni najbolji lijevi bocni u igrici, akon prve sezone s Interom prodao ga za 25 mil u City 

 

ja sam ga prodao u psg odmah za 22.5

13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

Što kada nemam dovoljno HG (Home-Grown) igraca da bi odigrao utakmicu. Tocnije radi se o Dinamu, ima svega 3 HG igraca, a nema niti jednog u U21 i U19 da ih prebacim u prvu momcad, a radi se o Super kupu Hrvatske. 

Bolje pet do dvanaest, nego nijednu poslije jedan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015
Bazen21 kaže...

Što kada nemam dovoljno HG (Home-Grown) igraca da bi odigrao utakmicu. Tocnije radi se o Dinamu, ima svega 3 HG igraca, a nema niti jednog u U21 i U19 da ih prebacim u prvu momcad, a radi se o Super kupu Hrvatske. 

 ostavi prazno mjesto na klupi za svakog HG igraca koji ti fali. 

12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

Razmišljam si da kupim igru, u kakvom je trenutno stanju nakon patcheva?

&quot;Bolje izdati knjigu nego prijatelja!&quot;
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice