Football Manager 2015

poruka: 141
|
čitano: 43.798
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Football Manager 2015

Betu su dobili svi koji preordali, i može se igrati dok ne izađe igra.

Zdravi i veseli bili :)
12 godina
offline
Football Manager 2015

e ono sta mi jos nikad nije leglo u FM...kad skautiras igraca npr uopce ti ni 1% nije vazno sta ce skaut rec za njega i njegove mane i vrline..kad se tebi otvore atributi pa ti sve sam vidis...i onda sta ti vrijedi sta ovaj prica..tako da nevidim uopce ni ulogu skautiranja igraca (osim ono kad su ti skriveni atributi pa da ti se onda otvore)
zato mi se nikad nije bas svidjalo to sto je sve kod tih igraca tj njihovi atributi prikazani brojkama..jer to nije bas nekako prerealisticno

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015

pa ukljuci attribute masking pa ti nece bit svi prikazani

12 godina
offline
Football Manager 2015

nisi shvatio poantu...

i kad posaljes skauta i on ga pogleda otkriju ti se atributi..pa je potpuno nebitno sta skaut govori za njega kad sve sam vidis...

npr bilo bi bolje da za pace nebude npr ocjena 15 ili tako nesto..nego da pise koliko brzo trci na 100,400m itd...karikiram

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015

Skautovi ti više znače oko potencijala i oko toga kak bi se uklopio, ne oko samih atributa. A također i da ti prošire club knowledge pa ih možeš lakše filtrirat kod searcha i više ih vidiš na toj listi.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
12 godina
offline
Football Manager 2015

vise nema filter search u FM :)

 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015
Mortiis kaže...

vise nema filter search u FM :)

Mislim da onaj di su ti scout reportovi pa tu filtriraš, sortiraš po zvjezdicama i sl... nemre bit da su to maknuli :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
9 godina
offline
Re: Football Manager 2015
Luuka kaže...
Mortiis kaže...

vise nema filter search u FM :)

Mislim da onaj di su ti scout reportovi pa tu filtriraš, sortiraš po zvjezdicama i sl... nemre bit da su to maknuli :D

Naravno da ima search po filterima, i sortiranje po zvijezdicama i sl.

12 godina
offline
Football Manager 2015

ima onaj u scout reports...ali nema onaj glavni...

tj ja to jos nisam ni proucio dobro jer nemam vremena ni upalit fm...ali tako svi trube po netu da toga vise nema

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015

Ja si razmišljam da uzmem novi FM , vi ste uzimali grupno ili svako za sebe?
Znam da je prošle godine bilo da su se ljudi skupljali i uzimali zajedno - jeftinije, a offline možeš igrati. Moji su frendovi strpljivi i mogu čekati do 3. mjeseca ako treba, ja bi uzeo sad , pa ako netko ima u planu uzeti ili već ima pa je spreman shareati (platim, nije problem), nek se javi na pm.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015
ni ženu nebi šero, a kamo li FM.
10 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Football Manager 2015

 

Rasturam Betu s Arsenalom {#}

 

Čeka se petak {#}

15 godina
offline
Re: Football Manager 2015

Odigro par tekmi, sviđa mi se. I dalje ima čudnih kretanja igrača tokom tekme, al na to smo se već naviknuli :) Sviđa mi se redizajn i nove pozicije izbornika, dok se malo navikneš je dosta pregledno. I nekak mi se čini da je lakše kupit i prodat igrača? Jedino kaj bi dao minus je kaj mi se čini da dosta više hardverskih resursa cucla, što memorije, što procesora. Jel tako i kod vas ostalih?

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015
Luuka kaže...

Odigro par tekmi, sviđa mi se. I dalje ima čudnih kretanja igrača tokom tekme, al na to smo se već naviknuli :) Sviđa mi se redizajn i nove pozicije izbornika, dok se malo navikneš je dosta pregledno. I nekak mi se čini da je lakše kupit i prodat igrača? Jedino kaj bi dao minus je kaj mi se čini da dosta više hardverskih resursa cucla, što memorije, što procesora. Jel tako i kod vas ostalih?

sta se cuclanja tice, mislim da je to do optimizacije koju jos pimplaju. bilo je, navodno, puno gore na nekim konfiguracijama kad je tek izasla beta. ja sam prosli tjedan promijenio konfiguraciju i nisam to primijetio. ipak, dosta e ljudi zalilo da im sporo ucitava menije, snima save game i opcenito radi sporije.

15 godina
offline
Re: Football Manager 2015

Dovršio sam danas polusezonu... igra mi se sviđa, svakako ću je kupiti, ali ima stvari koje nerviraju... prekidi su pola gola, bekovi su blago retardirani i samo trčkaraju oko krila kojeg čuvaju i ovaj ubacuje kak mu se prohtije... općenito je defanzivna igra dosta loša, puno tekmi sam odigro sa rezultatima tipa 4:3, 7:2, 5:4 i sl. I puno više preokreta ima, što je nekad odlično, ali nekad opako frustrira. Još jednom bih htio pohvaliti transfere, izgleda da su to dosta dobro sredili, može se normalno kupit igrača, a i prodat. I da, izgleda da je ovo cuclanje resursa bilo samo jučer, danas je sve radilo bez ikakvih problema i zastajkivanja.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
10 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015
Luuka kaže...

Dovršio sam danas polusezonu... igra mi se sviđa, svakako ću je kupiti, ali ima stvari koje nerviraju... prekidi su pola gola, bekovi su blago retardirani i samo trčkaraju oko krila kojeg čuvaju i ovaj ubacuje kak mu se prohtije... općenito je defanzivna igra dosta loša, puno tekmi sam odigro sa rezultatima tipa 4:3, 7:2, 5:4 i sl. I puno više preokreta ima, što je nekad odlično, ali nekad opako frustrira. Još jednom bih htio pohvaliti transfere, izgleda da su to dosta dobro sredili, može se normalno kupit igrača, a i prodat. I da, izgleda da je ovo cuclanje resursa bilo samo jučer, danas je sve radilo bez ikakvih problema i zastajkivanja.

visoki rezultati, posebno u nizim ligama, prijavljeni su kao bug jos pri izlasku bete, dakle rade na tome da se popravi. iskreno, sumnjam da ce se puno popravit. takodjer sumnjam da ce se bekovi opametit i bolje zatvarat krila... osim ovoga, i kornera koji mi se cine op, nemam velikih prigovora na obranu. dapace, privi put sam ove godine vidio da igraci iz veznog reda regularno zauzimaju poziciju defenivnih igraca ako ovi izađu u presing na protivnika.

12 godina
offline
Football Manager 2015

igra izlazi za 12 sati ili tek sutra u ponoc?

 

 

edit: da...vidim da izlazi dans navecer..tocnije oko 1 poslije ponoci

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.11.2014 12:10 (Mortiis).
 
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015
Jel ima netko zaninteresiran za offline igru? Ja kupim igru, podjelimo troskove i igramo u offline modu. :ne zna:
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015
Zvonzi kaže...
Jel ima netko zaninteresiran za offline igru? Ja kupim igru, podjelimo troskove i igramo u offline modu. :ne zna:

 

Ja sam za!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015
Pokusat cu sabrat barem jos dvoje ljudi da nas ne ispadne vise od nekih 60-70kn. Posalji mi PM.
12 godina
offline
Football Manager 2015

kakav bug mi se sada dogodio puca moj igrac slobodnjak,golman odbije i udje lopte u gol al odbije se od mreze van(i jos je i pala u golu iza linije) i natrci moj igrac i ponovo ju zakuca u mrezu...i tek onda se prizna gol :D

 

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015
Mortiis kaže...

kakav bug mi se sada dogodio puca moj igrac slobodnjak,golman odbije i udje lopte u gol al odbije se od mreze van(i jos je i pala u golu iza linije) i natrci moj igrac i ponovo ju zakuca u mrezu...i tek onda se prizna gol :D

 

zakon, meni jednom uso slobodnjak i izaso kroz mrezu. normalno da ga nije priznalo. nego, mogo si to prijavit na sluzbenom forumu kao bug.

15 godina
offline
Re: Football Manager 2015

Gdje se može najpovoljnije kupiti FM? OnePlay izgleda jeftino, ali piše sa strane "Online Enabled No" pa da ne bi bilo da je to samo za Offline igranje

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

Jutro ljudi,ovako nisam probao demo a ni betu,pa evo vidim da ima dosta pozitivnh komentara,i ja vas pitam dali se isplati kupiti ove godine FM 2015?I da oce ko da uzmemo popola,pa da offline igramo?(vidim da ste se dogovarali)

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015
Znalac111 kaže...

Jutro ljudi,ovako nisam probao demo a ni betu,pa evo vidim da ima dosta pozitivnh komentara,i ja vas pitam dali se isplati kupiti ove godine FM 2015?I da oce ko da uzmemo popola,pa da offline igramo?(vidim da ste se dogovarali)

ja sam zainteresiran za kupnju

10 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2015

i ja sam

Sportski magazin http://www.balkan-portal.com.hr/ Forum: http://balkan-portal.com.hr/forum3/index.php
16 godina
offline
Re: Football Manager 2015

najveca promjena je user interface. i to na bolje. sve ostalo su mini promjene koje pozdravljam. jedino sta mi smeta je UI u taktici sto ne mogu vidjeti na igracu kao u 2014 koliko zvjezdica ima za koju poiziciji i vidjeti mu atribute (desna strana gdje je teren sa formacijom) nego su to sve prebacii na lijevu stranu. al ajd, nije to neki veliki problem.

 

match engine je u nekim segmentima bolji, u nekima dosta los (crossevi i korneri). golmani se nekad cudno ponasaju, igraci umisto da sprintaju prema balunu koji im dolazi taj balun cekaj pa ih protivnicki igrac pretekne. taktika je identicna kao u fm14 (po mom ukusu prejednostavna), ali dodali su neke nove uloge i ispravili neke nebuloze koje su prije bile veza za neke uloge (npr makli su da false nine mora imat workrate kao jedan od glavnih atributa).

 

kad izade par patcheva i kad to sve poprave (tj ako sve to poprave) igra ce bit ono sto je. kazem, jos uvijek zalim zbog taktike i pojednostavljanja, ali sta je tu je.

It's not who u are, it's who u know.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015
Obi Wan kaže...

najveca promjena je user interface. i to na bolje. sve ostalo su mini promjene koje pozdravljam. jedino sta mi smeta je UI u taktici sto ne mogu vidjeti na igracu kao u 2014 koliko zvjezdica ima za koju poiziciji i vidjeti mu atribute (desna strana gdje je teren sa formacijom) nego su to sve prebacii na lijevu stranu. al ajd, nije to neki veliki problem.

 

match engine je u nekim segmentima bolji, u nekima dosta los (crossevi i korneri). golmani se nekad cudno ponasaju, igraci umisto da sprintaju prema balunu koji im dolazi taj balun cekaj pa ih protivnicki igrac pretekne. taktika je identicna kao u fm14 (po mom ukusu prejednostavna), ali dodali su neke nove uloge i ispravili neke nebuloze koje su prije bile veza za neke uloge (npr makli su da false nine mora imat workrate kao jedan od glavnih atributa).

 

kad izade par patcheva i kad to sve poprave (tj ako sve to poprave) igra ce bit ono sto je. kazem, jos uvijek zalim zbog taktike i pojednostavljanja, ali sta je tu je.

sta se  tice taktike, imas skin na forumu koji ponovo omogucava da se bar vide pozicije i duty na tactic screenu kako je bilo lani. tako da je to djelomicno rijeseno, medjutim, bojim se da nema pomoci onom lijevom dijelu ekrana... 

 

evo link za tactic screen

http://community.sigames.com/showthread.php/405714-Changing-the-FM15-tactics-screen#post9982799

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.11.2014 21:28 (jovial).
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015
dali itko zna ima li negdje tipka kao u fm 2014 da simulira match, odigra asistent umjesto mene? ove u pocetku friendly games me ubijaju, vec znam napamet kako koji igrac igra pa sam samo zelio skipat... Nigdje nemrem naci
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice