Football Manager 2015

poruka: 141
|
čitano: 43.718
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Football Manager 2015

We are pleased to announce Football Manager 2015, the latest in the award-winning and record-breaking series, which will be released globally for PC, Macintosh and Linux computers in November 2014.

 

Football Manager 2015's main new features will be revealed in October, so keep your eyes peeled!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Football Manager 2015

Našao ovu sliku:

15 godina
offline
Re: Football Manager 2015

Jedva čekam , nadam se da će biti opcija igranja u stilu FM-a 2010 ili 2012. koji su mi definitivno bili najkvalitetniji i najzabavniji.


Baš kvalitetna zimska igra, zatvorit se u sobu, skuhat kavu,  stavit bilježnicu na stol i probati ostati u ligi sa Cardiffom {#}

Tko će sad čekati 11. mjesec {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.10.2014 12:07 (matekws).
16 godina
offline
Re: Football Manager 2015

moram priznat da sam zivo zainteresiran sto ce nam novi manager donijet ali nisam previse optimistican jer ono sto sam vidio u proslom fm-u ne sluti na dobro. kamo srece da me razuvjere

It's not who u are, it's who u know.
14 godina
offline
Re: Football Manager 2015
Obi Wan kaže...

moram priznat da sam zivo zainteresiran sto ce nam novi manager donijet ali nisam previse optimistican jer ono sto sam vidio u proslom fm-u ne sluti na dobro. 

I ne samo u prošlom.

Doduše, prošli i je najgori, ali FM već neko vrijeme nije što je bio.

Nadamo se boljim vremenima {#}.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.10.2014 18:46 (zabranjeniples).
16 godina
offline
Re: Football Manager 2015

puno stvari trebaju mijenjat jer fm vec godinama stagnira ali nazalost oni nemaju previse vrimena od jedne do druge igre da nesto revolucionarno naprave. od igre do igre prode godinu dana a oni imaju manje od godine dana u development procesu (po mojoj nekoj procjeni manje od 10 mjeseci buduci da provedu neko vrijeme popravljajuci bugove i mijenjajuci database nakon sijecanjskih transfera). najvise sto mogu napraviti a da radi su neke manje stvari, a sve ostalo (kao npr match engine) bude dosta lose

 

da se mene pita ja bi napravio sljedece: izbacio bi svako dvije godine jednu igru tako da imaju vise od godine ipo da posteno uvode nove feature. u meduvremenu izbacivati patcheve koji ce popravljati database.

 

sto se tice same igra, a tu se moze mali roman napisat sta i kako prominit...

It's not who u are, it's who u know.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015
Obi Wan kaže...

...od igre do igre prode godinu dana a oni imaju manje od godine dana u development procesu (po mojoj nekoj procjeni manje od 10 mjeseci buduci da provedu neko vrijeme popravljajuci bugove i mijenjajuci database nakon sijecanjskih transfera). najvise sto mogu napraviti a da radi su neke manje stvari, a sve ostalo (kao npr match engine) bude dosta lose

 

da se mene pita ja bi napravio sljedece: izbacio bi svako dvije godine jednu igru tako da imaju vise od godine ipo da posteno uvode nove feature. u meduvremenu izbacivati patcheve koji ce popravljati database.

 

 

sva sreca pa tebe niko ne pita. pojedine stvari rade se godinama pa se izbace kad je procjena da je gotovo ( me koji je pusten za fm13 radio se cetiri godine). 

databazu mijenja samo jedan tim od nekoliko desetaka - svaki je zaduzen za svoj modul (transfer market, me, ui, ...)

 

slazem se da ne bi bilo lose da igru izbacuju svake dvije godine, al onda bi imali duplo manje novaca za razvoj.

16 godina
offline
Re: Football Manager 2015
jovial kaže...
Obi Wan kaže...

...od igre do igre prode godinu dana a oni imaju manje od godine dana u development procesu (po mojoj nekoj procjeni manje od 10 mjeseci buduci da provedu neko vrijeme popravljajuci bugove i mijenjajuci database nakon sijecanjskih transfera). najvise sto mogu napraviti a da radi su neke manje stvari, a sve ostalo (kao npr match engine) bude dosta lose

 

da se mene pita ja bi napravio sljedece: izbacio bi svako dvije godine jednu igru tako da imaju vise od godine ipo da posteno uvode nove feature. u meduvremenu izbacivati patcheve koji ce popravljati database.

 

 

sva sreca pa tebe niko ne pita. pojedine stvari rade se godinama pa se izbace kad je procjena da je gotovo ( me koji je pusten za fm13 radio se cetiri godine). 

databazu mijenja samo jedan tim od nekoliko desetaka - svaki je zaduzen za svoj modul (transfer market, me, ui, ...)

 

slazem se da ne bi bilo lose da igru izbacuju svake dvije godine, al onda bi imali duplo manje novaca za razvoj.

sjajno su procjenili da je dobar kad je pun mana ko pas buha. oni imaju vise nego dovoljno novca jer fm je jedina igra u svom zanru. i htio ti ili ne, ako zelis igrat nogometnu simulaciju kupit ces fm. tako da cisto sumnjam da ce firma propast ako ne izdaju igru svake godine

It's not who u are, it's who u know.
14 godina
offline
Re: Football Manager 2015

Approx. times for today's Football Manager 2015 announcements (BST)
19.15 ‪#‎FMDoc‬ (cinema)
20.40 New features (cinema & twitch)
21:15 Q&A (cinema & twitch)

You'll be able to watch the ‪#‎FM15‬ new features video as it will stream live tonight by visiting the link below.

 

http://www.fmscout.com/a-football-manager-2015-new-features.html

11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

Igram 14 i mogu samo rec da to nije to.... jednostavno nekad sam uzivao npr 10 ili 11 sa slavoncem sam osvoji LP ili koji škotski klub iz 5 lige pa ga dovest da bude rival old firm derbija a evo ovaj me vise ne interesira jer sve je nekako mlako napravljeno ( btw mrzim one random talente ovi u nizim ligama dovedu neke amatere ili te random igrače koji imaju ocjene da bi odma mogu hajduka ic igrat... Team talk uvik isto unlucky i  drugo je i am happy with that i svi odma zeleni sretni super... A da ne govorim da sa juniorima osvajanje lige nikad nije bilo lakse jednostavno igrači od preko 20 godina nemaju sto trazit niti ih mozes prodat niti darovat a ovi mladi igraju jednako dobro ko i ovi...

Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

dokumentarac

 

http://www.lequipe.fr/Football/Actua...mentary/505108

 

prema najavi danasnjoj, ovo ce bit najambiciozniji fm od kad su uveli 3d, pitanje je samo koliko ce bugova ostat :D

 

http://www.twitch.tv/footballmanagerofficial

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.10.2014 22:25 (jovial).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Football Manager 2015

pogledao sam

o novim stvarima koje uvode, za sada sam impresioniran. dosta stvari za koje sam se nadao da ce dodati su dodane, sad samo treba vidit kako ce to izgledat, narocito taktika i match engine

It's not who u are, it's who u know.
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015

I meni se jako sviđaju najave, 2014. sam igrao jako malo, nisam ga čak ni kupio, ali 2015. bi mogao :)

 

A dokumentarac je zakon :D

 

ovo je isto fora, eto rade već na featureima za daljnje FMove, kao i na potpunom rewriteu match enginea. Očekivano, ali lijepo je i dobit potvrdu :D

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.10.2014 22:15 (Luuka).
10 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

match engine je stalno u razvoju i to je dobro. normalno, to je i problem jer ima toliko varijabli da je uvijek nesto van balansa. ove godine su to bila krila i gomila centar suteva koji zavrsavaju na precki te bekovi koji ne prate igru pa im svako malo neka lopta zavrsi iza ledja.

 

dodatni problem je i 3d koji nema animacije za sve ono sto se stvarno dogadja u ME pa onda neke stvari izgledaju uzasno glupo. na kraju je tesko utvrdit jel problem u ME, u animacijama ili jednostavno u igracu koji napravi glupost.

 

sta se taktike tice, tu vjerujem da ce igra samo napredovat. otkad su makli slajdere ME je puno robusniji, ne postoje vise taktike koje unistavaju, a najveca prednost jest sto i ai ima iste opcije kao i igrac pa je poboljsan i team selection, transfer targes...

 

jedino mi nije jasno sto se hvale grafikom. stadioni su odlicna stvar ali ono kako izgledaju igraci u 3d u ME, to je totalna katastrofa, klize, zastajkuju, ... uzas. vjerujem da ce to bit bolje u beti, ali u tom dijelu ocekujem najmanje napretka. barem ove godine. srecom, tu je 2d :D

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Football Manager 2015

Pustili su betu :)

Zdravi i veseli bili :)
 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Football Manager 2015
bradonja_85 kaže...

Pustili su betu :)

Prošle godine sam kupio Steam key sa neke brazilske stranice u pola cijene. Je li zna netko gdje mogu kupiti "petnaesticu", previše mi ovih 50 eura platiti za fm...?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Yovitssa-2302/hero/17304910
13 godina
offline
Football Manager 2015
 
0 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Football Manager 2015

Kak OnePlay funkcionira? Dođe ti dvd doma ili ti daju za skinut od nekud?

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
14 godina
offline
Re: Football Manager 2015
Luuka kaže...

Kak OnePlay funkcionira? Dođe ti dvd doma ili ti daju za skinut od nekud?

Mene su na oneplay.com sje*ali, vodim rat s njima.. Prvi put uzeo od njih.. Platio 35$, jucer dobio i key, te kad ga zelim aktivirat steam mi baci error da je duplicate product code.. 

Odmah sam išao kontaktirat oneplay support i nakon dan i pol nisam uspio dobit key koji valja.. Još uvijek im nisam uspio dokazat da nisam varalica.. 

Ako ni sutra ne uspijem doć na zelenu granu s njima nek si ostave tih 35$, uzimam key negdje drugdje,a oni će dobit jedan lijep review od mene na trustpilotu! {#} 

15 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

soja, Paypal dispute uz screenshot dokaz gdje ti pise duplicate code?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Football Manager 2015
Domaccc kaže...

soja, Paypal dispute uz screenshot dokaz gdje ti pise duplicate code?

 

Kreditnom karticom sam platio.. A ovaj ss sa duplicate code-om sam im poslao..
11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

2014 sam igrao ravno 4 sata dok 09 10 11 sam igrao i igrao i igrao i ....  Vjerojatno jer 2014 je okej ali već viđeno i što je najgore točno znam kad je prilika u kojoj pada gol što me posbno nervira...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Football Manager 2015
soja kaže...
Luuka kaže...

Kak OnePlay funkcionira? Dođe ti dvd doma ili ti daju za skinut od nekud?

Mene su na oneplay.com sje*ali, vodim rat s njima.. Prvi put uzeo od njih.. Platio 35$, jucer dobio i key, te kad ga zelim aktivirat steam mi baci error da je duplicate product code.. 

Odmah sam išao kontaktirat oneplay support i nakon dan i pol nisam uspio dobit key koji valja.. Još uvijek im nisam uspio dokazat da nisam varalica.. 

Ako ni sutra ne uspijem doć na zelenu granu s njima nek si ostave tih 35$, uzimam key negdje drugdje,a oni će dobit jedan lijep review od mene na trustpilotu! {#} 

 

Evo uspio sam nakon 2 i pol dana borbe s oneplay-om dobit drugi key koji radi..

11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

ako neko zeli key za offline igranje FM15 nek se javi u pp

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2015
Horatio_Hornblower kaže...

2014 sam igrao ravno 4 sata .... što je najgore točno znam kad je prilika u kojoj pada gol što me posbno nervira...

Ma  nemoj, nakon četiri sata igranja ti si shvatio u kojoj akciji pada gol... Da nisi možda na key highlight namjestio :D

 

OT Beta vec dugo nije bila ovako dobra pa pozitivne strane necu nabrajat. evo zato par minusa.

- centarsutevi jos uvijek znaju zavrsit na precki  ne kao na 14 kad je to, meni, bio najgori problem u ME

- Tactic Screen je totalni uzas. treba klikat ko da igras minesweeper i sta je najgore, uvijek negdje fali neka informacija. nadam se da ce to popravit do izlaska igre.

 

drugih prigovora bas i nemam. za sada.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.10.2014 21:14 (jovial).
9 godina
offline
Re: Football Manager 2015
jovial kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

2014 sam igrao ravno 4 sata .... što je najgore točno znam kad je prilika u kojoj pada gol što me posbno nervira...

Ma  nemoj, nakon četiri sata igranja ti si shvatio u kojoj akciji pada gol... Da nisi možda na key highlight namjestio :D

 

OT Beta vec dugo nije bila ovako dobra pa pozitivne strane necu nabrajat. evo zato par minusa.

- centarsutevi jos uvijek znaju zavrsit na precki  ne kao na 14 kad je to, meni, bio najgori problem u ME

- Tactic Screen je totalni uzas. treba klikat ko da igras minesweeper i sta je najgore, uvijek negdje fali neka informacija. nadam se da ce to popravit do izlaska igre.

 

drugih prigovora bas i nemam. za sada.

Golmani su katastrofa, igran ka Fiorentina, i u prvih 5 utakmica sezone, rezultati sljedeci: 5-5, 6-2, 5-0, 8-0, 4-4, ne samo kad ja igran nego u ciloj Serie-a, a ove ostale simulirane lige normalni rezultati, nadan se da ce to brzo popravit.

11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

Ozbiljno primjeti sam uzorak u 14 90% golova padne nakon neke mrtve šanse koju tvoj ili protivnički igrač faliju i onda na drugoj strani padne gol inače koristim extendent highlights (srry my french) ..

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

reakcije golmana su poznat problem prije nego sto je pustena beta. posebno u nizim ligama rezultati znaju biti previsoki. osobno u visim ligama nisam primijetio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Football Manager 2015

Ako netko zeli pristup mom steam accountu na kojem se nalaze Fm13, Fm14 i Fm15 nek mi se javi na PP.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2015

Kak ste dobili betu i kolko se dugo moze ona igrati?

 

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice