Football Manager 2013

poruka: 1.500
|
čitano: 283.848
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

dobro jel ima bug fix za fm 13?

antevukusic
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Football Manager 2013

na koji točno bug ciljaš?

Som la gent blaugrana
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

pa da mogu igrat fm 13....kupia san igru prosle god za bozic, igra san je do kraja prvog miseca i na kraju je proda krajem 2 miseca..i evo sad me uvatilo ludilo, jer managera igran od championship 01/02 jaoo koje uspomene... :)))

 

i evo, puka mi net, i sva srica ima fm12 instaliran pa ga pocea peglat..pa me zanima jel ima sta da mogu igrat sada i to..prije nego sta fm 14 dode :)

antevukusic
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2013
szx kaže...

pa da mogu igrat fm 13....kupia san igru prosle god za bozic, igra san je do kraja prvog miseca i na kraju je proda krajem 2 miseca..i evo sad me uvatilo ludilo, jer managera igran od championship 01/02 jaoo koje uspomene... :)))

 

i evo, puka mi net, i sva srica ima fm12 instaliran pa ga pocea peglat..pa me zanima jel ima sta da mogu igrat sada i to..prije nego sta fm 14 dode :)

Ja pola tog tvog dalmatinskog nisam razumio.....daj piši normalni hrvatski, zar ste vi dalmoši toliko lijeni za to pobogu

16 godina
offline
Re: Football Manager 2013
Yoseep kaže...

Ja pola tog tvog dalmatinskog nisam razumio.....daj piši normalni hrvatski, zar ste vi dalmoši toliko lijeni za to pobogu

nemoj se crnit vise nego sta triba...

It's not who u are, it's who u know.
13 godina
offline
Re: Football Manager 2013
Yoseep kaže...
szx kaže...

pa da mogu igrat fm 13....kupia san igru prosle god za bozic, igra san je do kraja prvog miseca i na kraju je proda krajem 2 miseca..i evo sad me uvatilo ludilo, jer managera igran od championship 01/02 jaoo koje uspomene... :)))

 

i evo, puka mi net, i sva srica ima fm12 instaliran pa ga pocea peglat..pa me zanima jel ima sta da mogu igrat sada i to..prije nego sta fm 14 dode :)

Ja pola tog tvog dalmatinskog nisam razumio.....daj piši normalni hrvatski, zar ste vi dalmoši toliko lijeni za to pobogu

evo, napiši šta nisi razumija? preseravaš se bezveze

 

@szx: imaš dosta verzija torrenta, proper cpy je pravi, skini njega i igraj bez problema {#}

Som la gent blaugrana
10 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2013
rookica19 kaže...
Yoseep kaže...
szx kaže...

pa da mogu igrat fm 13....kupia san igru prosle god za bozic, igra san je do kraja prvog miseca i na kraju je proda krajem 2 miseca..i evo sad me uvatilo ludilo, jer managera igran od championship 01/02 jaoo koje uspomene... :)))

 

i evo, puka mi net, i sva srica ima fm12 instaliran pa ga pocea peglat..pa me zanima jel ima sta da mogu igrat sada i to..prije nego sta fm 14 dode :)

Ja pola tog tvog dalmatinskog nisam razumio.....daj piši normalni hrvatski, zar ste vi dalmoši toliko lijeni za to pobogu

evo, napiši šta nisi razumija? preseravaš se bezveze

 

@szx: imaš dosta verzija torrenta, proper cpy je pravi, skini njega i igraj bez problema {#}

Npr razumija.....kakva je to riječ? Dali ste vi dalmatinci toliko lijeni da napišete "razumiješ", ili miseca, pa čovječe svi iz svih dijelova hr će napisati "mjeseca", nevjerojatno koliko ste vi dalmatinci lijeni ljudi, istina je što se o vama priča

12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

 

ma znan, skinia san vec prosle godine al me nakon nesto sitno vrimena igranja izbaci iz igre...sad neznan jesu li to fixali ili sta...ako ti nije problem prika, daj mi taj torrent sta valja u PM... fala lipa :)

antevukusic
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Football Manager 2013
Yoseep kaže...
rookica19 kaže...
Yoseep kaže...
szx kaže...

pa da mogu igrat fm 13....kupia san igru prosle god za bozic, igra san je do kraja prvog miseca i na kraju je proda krajem 2 miseca..i evo sad me uvatilo ludilo, jer managera igran od championship 01/02 jaoo koje uspomene... :)))

 

i evo, puka mi net, i sva srica ima fm12 instaliran pa ga pocea peglat..pa me zanima jel ima sta da mogu igrat sada i to..prije nego sta fm 14 dode :)

Ja pola tog tvog dalmatinskog nisam razumio.....daj piši normalni hrvatski, zar ste vi dalmoši toliko lijeni za to pobogu

evo, napiši šta nisi razumija? preseravaš se bezveze

 

@szx: imaš dosta verzija torrenta, proper cpy je pravi, skini njega i igraj bez problema {#}

Npr razumija.....kakva je to riječ? Dali ste vi dalmatinci toliko lijeni da napišete "razumiješ", ili miseca, pa čovječe svi iz svih dijelova hr će napisati "mjeseca", nevjerojatno koliko ste vi dalmatinci lijeni ljudi, istina je što se o vama priča

eto vidiš da razumiš

Som la gent blaugrana
16 godina
offline
Re: Football Manager 2013

ne obracajte pozornost na Yoseep-a, vjerojatno momak ne zna sta ce od pustog slobodnog vremena pa trolla okolo po forumu...

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

nasa san ovog igraca na 13.http://www.fm-base.co.uk/forum/attachments/football-manager-2013-wonderkids/281701d1352228517-siebe-schrijvers-racing-genk-schermafbeelding-2012-11-06-om-20.00.09.png

 

zanima me kako mu se ocjene developaju kroz sezone i igranje..ako ga ima ko slucajno nakon par sezona,pa ako nije problem koji ss :))

antevukusic
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Football Manager 2013

logicno je da ce bit isus kasnije

Som la gent blaugrana
 
2 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

jel ima gdje za skinut patch 13.3.3 ???

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Football Manager 2013

Taman završija 7 sezonu sa Bayernon. Klub je brutalan od prve sezone pa nadalje, osvojija san 4 lige prvaka, 7 prevenstava, 3 puta kup, 3 puta superkup i 3 puta klupsko svjetsko prevensto. Vođa ekipe mi je naravno Gotze (vrijednost 37 milja ) . Napravija san zamjena i zamjena i poprodao većinu starijih igraća. Također mi se u mladoj ekipi stvorija jedan hrvat, Matija Kuljko , da ne dužim sad je najbolji stoper svita (vrijednost 28 mil sa 22 godine). Klub od početka ima financijskih problema, nzn zašto proda san igrača u vrijednosti barem 150 mil, a kupovao samo transfer listed zvjezde za 10mil , sve skupa oko 70 san potrosija. 

 

najbolji transferi koje san napravija su

- Mandzukic u OM za 11 mil da bi prvu sezonu dominira sa 17 golova, ostalih 5 je u rezervama kluba

- dovea Oscara Cardoza za 15 mil 5 godina za redon prvi strijelac lige i lige prvaka (igran sa jednon spicon - njime)

- Ozil za 10 mil sa transfer liste odigra 2 odlične sezone i proda ga za 19 u Borrusiju di je dvi godie konstatno ozljeđen

 

kad dođem doma sa posla bacim koji screen da ne ostane sve na praznom govoru.

 

Inače taktika je 4-2-3-1

Gadget freak
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

neki dobar obrambeni igrac, mladic, da ga mogu razvijat, lova do 20-25 milja... izmedu 17-19 god

antevukusic
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2013
szx kaže...

neki dobar obrambeni igrac, mladic, da ga mogu razvijat, lova do 20-25 milja... izmedu 17-19 god

koja godina je u igri?

13 godina
offline
Football Manager 2013

kurt zouma i doria, ako mozes njih dvojicu kupit i stavit ih u par imat ces najbolju obranu na igri, nece ti ni bekovi tribat {#}

Som la gent blaugrana
 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

3 sezona san. 14/15

antevukusic
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2013
szx kaže...

3 sezona san. 14/15

Leandro Severo,urugvajac

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

Ljudi..molim vas..budite ok prema meni.

Dajte bar neki link..gde mogu da skinem FM2013..i igram ko čovek.

Ako vi ne znate..onda niko ne zna.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Football Manager 2013
Crnobradi kaže...

Ljudi..molim vas..budite ok prema meni.

Dajte bar neki link..gde mogu da skinem FM2013..i igram ko čovek.

Ako vi ne znate..onda niko ne zna.

 

evo link: http://store.steampowered.com/app/207890/

 

radi 100% provjereno

15 godina
moderator
offline
Re: Football Manager 2013
Crnobradi kaže...

Sad imaš dva dana da detaljno proučišPRAVILA FORUMA.

سمندری ڈاکو
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

pozz, znaci instaliro sam FM 13 i igram normala, i odjednom kad kliknem na neku poruku ili nesto izbaci mi iz igre, i kad hocu ponovo da udjem pise mi Error : Footbal manager 2013 is already running. mozel pomoc oko ovog, kako da rijesim to ?

 

Hvala !

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Football Manager 2013

restartaj pc samo ili u procesima ugasi fm ako gori

Som la gent blaugrana
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2013

Ma alt+tab xD

To sam ja- sigurno JA
15 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

West Hamova škola nogometa :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2013 20:35 (infernoxcro).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Football Manager 2013

Ljudi jel ima kakav patch/update/nešto za ove friške transfere za fm13 ? Link može i kroz pm. Hvala

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
9 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013
pozdrav, imam problem oko fm-a. Naime skinuo sam ga i pise mi: C:\USERS\WIN7\DOCUMENTS\SPORTS INTERACTİVE\FOOTBALL MANAGER 2015\CRASH DUMPS\FM 2015 V15.1.1.571183(2014.12.20 22. 49 58).DMP
Da li neki zna kako da rijesim ovo trazio sam na netu ali nisam nasao rjesenje, hvala unaprijed.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Football Manager 2013

Za početak otiđi u taj folder i obriši taj file. Onda probaj ponovno pokrenuti igru.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.12.2014 2:32 (Luuka).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2013
Riješio sam ja svoj FM2013, Kako?
Čekao da padne cijena i kupio original igru za PC :-D

al je lijepo vidjet cijelu kolekciju svih CM,FM !!
:))
Everybody Lies.Everybody wants to be rich.Everybody knows with Money they can have it all,but nobody will not admit that fact.Everybody...Humans are mean,evil beings.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice