Football Manager 2013

poruka: 1.500
|
čitano: 283.471
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

scout report za radosevica i halilovica 5 zvijezdica , kova vrijedi 4.2 mil :) Preeeedobro odrađeno,jedva cekam :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2013
bradonja_85 kaže...

Evo malo atributa naših igrača

Vidim da Modrićeva cijena opet nije ni približna onoj transfermarkta. Thanks

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Joso1000-2396/hero/11403177
13 godina
offline
Football Manager 2013

Po ovome što vidim radošević daleko najveći talent. Kroz dvije-tri godine postaje world class DM. Ako se ne varam work rate i determination imaju najveću ulogu u razvoju mladog igrača uz broj utakmica. Halilović već ima visoke atribute za forwarda, ali čini se da će biti dosta sebičan i lijen u igri. {#} Jelavić samo 13 jumping i 16 header?! čovječe, pa on i fellaini su tamo glavni headbangeri {#}. Jedva čekam ovo.

Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff will make you a god damned sexual Tyrannosaurus, just like me. - Blain Cooper
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2013
GrgaBlast kaže...

Po ovome što vidim radošević daleko najveći talent. Kroz dvije-tri godine postaje world class DM. Ako se ne varam work rate i determination imaju najveću ulogu u razvoju mladog igrača uz broj utakmica. Halilović već ima visoke atribute za forwarda, ali čini se da će biti dosta sebičan i lijen u igri. {#} Jelavić samo 13 jumping i 16 header?! čovječe, pa on i fellaini su tamo glavni headbangeri {#}. Jedva čekam ovo.

radošević ce mi biti prva kupovina u dinamu :) . Na ovom FMu vise cu kupovati mlade hrvatske talente nego "gotove" strance

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2012 20:12 (dino_pes13).
12 godina
offline
Football Manager 2013

Prvo kolo i pobijeda protiv prvaka :D


Poruka je uređivana zadnji put sub 20.10.2012 11:09 (RedHill).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Football Manager 2013

Kako izgleda tablica HNL-a nakon 7. kola :)

 
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2013
bradonja_85 kaže...

Kako izgleda tablica HNL-a nakon 7. kola :)

Znači nerealnosti što se tiče velikih favorita se nastavljaju i u najnovijem FMu. Evo ja u FM12 sa Malagom osvojio Primeru, Kup i Ligu Prvaka  prije kojih sat vremena :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Joso1000-2396/hero/11403177
11 godina
protjeran
offline
Football Manager 2013
To se meni dogadja u Arsenalu. Nudim Borussiji za Gotzea 40, 60, 80 milijuna oni sve glatko odbijaju. Reko ajd idem dalje nudit da vidim kad ce prihvatit. I napokon prihvate na 150 milijuna. Kakva debilana. U stvarnosti bi ga bez problema dali nekome tko dodje i ponudi 30 milijuna eura. Btwl od FMa14 nebi trebalo bit problema sa ogranicenjem HR igraca u klubovima liga petice zar ne?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Joso1000-2396/hero/11403177
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2013

nikad ne bih dao za igrača toliko.klub će lakše prihvatiti ponudu,ako imaš dobar odnos sa managerom tog kluba

11 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2013
hitmanovich kaže...

nikad ne bih dao za igrača toliko.klub će lakše prihvatiti ponudu,ako imaš dobar odnos sa managerom tog kluba

Ma nebih ni ja, htio sam vidjeti koliku će cijenu prihvatiti, uostalom poanta je pričice da su nerealni zahtjevi klubova u FMu te da se takvo nešto nikaada nebi desilo u stvarnosti

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Joso1000-2396/hero/11403177
11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

jos tjedan i 2 dana ;)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Football Manager 2013
M_dipl. kaže...

 

Btw. kupih maloprije FM13 za 180 kuna na getgamesgo.com, trenutno se instališe. :D

 

 

Naravno da ću ja ko idiot odmah otići na taj site, regati se i dobiti hebeni key koji se ne može aktivirati, pa za ne povjerovat

My global position systems are vocally addressed
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Football Manager 2013
@M_dipl.

 

Ja sam dobio upravo dobio povratni mail u kojem piše da je navodno kartica odbijena, međutim sinoć sam dobio konfirmacijski mejl (uberzo nakon plaćanja) koji je identičan tvome, sa keyom naravno i potvrdom uplate.

Payment Details Payment method: VISA *******
Transaction date/time: 24 October 2012 21:02 Amount charged: $ 30.79

 

Kada sam probao upisati taj key nije bio valid.Iz mog iskustva prvo kartica mora biti prihvaćena pa se onda šalje key. Njihov odgovor:

 

Hi,

 

The rejection occurred shortly after the transaction was placed, so by this time the mail had been send. In this situation we cancel the code so it cannot be used as payment was not taken due to the rejection.

 

We don’t find out why the rejection occurs due to security reasons. It may have been a cart issue so your free to try again if you wish.

 

Kind Regards,

 

Jordan Marshall

 

PS No siki, nisi ti kriv {#}

My global position systems are vocally addressed
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2012 13:38 (EraserHead).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

Gledam baš da kupim na toj stranici. Jeste stavili Europe ili ? Jel se može kako Rest of the World ..jer vidim da je cijena dosta manja. Tu se dobi i beta jel tako *?

 

BTW pričate da ne podržavaju paypal...meni se otvara mogučnost platiti njime 

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2012 14:43 (hrvoje_zg91).
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Football Manager 2013

 Jesam ja to dobro vidio da je Manđi finishing samo 12 ????????? Pa on trpa ko lud ono 12 finishing ????

14 godina
offline
Football Manager 2013

Evo, iz drugog puta sam uspio {#}

 

za sve koji igraju betu, obavezno:

http://www.aidtheboss.com/fmc-skin-for-fm2013/

 

Krećem sa Augsburgom, mali će mi biti definitivno prva kupovina{#}

 

 

My global position systems are vocally addressed
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2012 16:24 (EraserHead).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

Kupio! Skida se i pridružujem se ekipici :))

 

Ako je netko za mogli bi odma odmjeriti snage u nekoj prijateljskoj ako ste za. Samo mi bacite steam id-ove na PM :)))

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Football Manager 2013
hrvoje_zg91 kaže...

Gledam baš da kupim na toj stranici. Jeste stavili Europe ili ? Jel se može kako Rest of the World ..jer vidim da je cijena dosta manja. Tu se dobi i beta jel tako *?

 

BTW pričate da ne podržavaju paypal...meni se otvara mogučnost platiti njime 

ja sam kupio igru odatle...preko pay pala sam ju..i sve je ok

prije nego sam je kupio vidio sam da je na stotine ljudi kupovalu igru s te stranice i da je sve ok...tako da je to 100% pouzdano...ja i svi prijatelji smo odatle uzeli...nekad zna štekat sa plaćanjem,kao piše da nemože ovo ono...ali javite se njihovom costumer service pa ce proradit..ili pokusate par puta

11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

sta mislite ? da li bi radosevic isao u dinamo ? :) On bi mi bio prva kupovina

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2013
Kralj Situacije kaže...
To se meni dogadja u Arsenalu. Nudim Borussiji za Gotzea 40, 60, 80 milijuna oni sve glatko odbijaju. Reko ajd idem dalje nudit da vidim kad ce prihvatit. I napokon prihvate na 150 milijuna. Kakva debilana. U stvarnosti bi ga bez problema dali nekome tko dodje i ponudi 30 milijuna eura.  

 

Nepratis ti bas BVB... Nece ga oni prodadt ni za 60-70mil... jedino ako nebude neka klauzula upitanju.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2013
Mortiis kaže...

ja sam kupio igru odatle...preko pay pala sam ju..i sve je ok

prije nego sam je kupio vidio sam da je na stotine ljudi kupovalu igru s te stranice i da je sve ok...tako da je to 100% pouzdano...ja i svi prijatelji smo odatle uzeli...nekad zna štekat sa plaćanjem,kao piše da nemože ovo ono...ali javite se njihovom costumer service pa ce proradit..ili pokusate par puta

Evo ga kupio i ja :) Key je stigao odma čim sam stisnuo na paypalu "pay" . Odmah me redirektalo na stranicu na kojoj mi je bio key. IMaju super cijene

Slažem jelovnike,planove treninga,suplementaciju,uvod u sportsku farmakologiju i sve ostalo vezano uz BB----> cijena ovisi o kompleksnosti pitanja. Za više informacija javite se Privatnom Poruk
11 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2013
CroChef kaže...
Kralj Situacije kaže...
To se meni dogadja u Arsenalu. Nudim Borussiji za Gotzea 40, 60, 80 milijuna oni sve glatko odbijaju. Reko ajd idem dalje nudit da vidim kad ce prihvatit. I napokon prihvate na 150 milijuna. Kakva debilana. U stvarnosti bi ga bez problema dali nekome tko dodje i ponudi 30 milijuna eura.  

 

Nepratis ti bas BVB... Nece ga oni prodadt ni za 60-70mil... jedino ako nebude neka klauzula upitanju.

Malo više pratim transfere, ponašanje klubova pri transferima i slično (stvarni nogomet) Borussia nije klub koji će takav novac za jednog igrača odbiti, njima nije vlasnik nikakav sultan.,a budi siguran da bi ga prodali recimo Barci ili Realu za 30-35-40 milijuna eura, pa Fabregas je otišao iz Arsenala za 30 milijuna eura kad je išao u Barcu, što je relativno malen novac za takvog igrača. 30 milijuna eura danas je svakom klubu puno, budi siguran da bi prihvatili takvu ponudu istog trena, nisu oni Man City ili PSG pa da si mogu priuštit takav luksuz odbijanja, svaki igrač je zamjenjiv svugdje (Osim Messija)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Joso1000-2396/hero/11403177
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

borussia ima sve predispozicije da vlada evropskim nogometom.šteta što svake godine prodaju barem jednog ključnog igrača za male pare(sahin,kagawa).ne znam zašto??stadion im je uvijek pun,dakle imaju love

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2013
hitmanovich kaže...

borussia ima sve predispozicije da vlada evropskim nogometom.šteta što svake godine prodaju barem jednog ključnog igrača za male pare(sahin,kagawa).ne znam zašto??stadion im je uvijek pun,dakle imaju love

Puni stadioni zapravo ne donose pravu lovu, već kikiriki. Pravu lovu donose sponzori, tv prava, europska natjecanja......čak i uz sve to, Borussia  ne bi mogla odoliti sličnoj ponudi za ovakvog igrača, a ni sam igrač nebi odoliio ponudi Man U, Reala, Barce.......

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Joso1000-2396/hero/11403177
11 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2013
M_dipl. kaže...

U FM13 vam nema tih napuhanih cijena, scoutirate igrača i onda dobijete procjenu koliko bi vas koštao. Meni je Gotze između 22 i 34 milijuna funti, dakle oko 30-40 milijuna eura, 45 maksimalno. I svi se transferi kreću u tim, mnogo realnijim okvirima. Jedina dva igrača za koja je procjena 100 milijuna eura su, naravno, Messi i C. Ronaldo, ostali su svi dobavljivi za 50 ili manje milijuna eura.

Odlično. Ali koliko sam shvatio, to zapravo neće olakšati kupovinu, jer su sredili onaj exploit da si mogao uzeti igrača na 48 mjeseci bez da daš išta odmah.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Joso1000-2396/hero/11403177
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Football Manager 2013

Meni se opet čini prelagana igra, čak i lakša nego FM12. Sudim po tome što sam prvu sezonu odmah osvojio prvenstvo s Hajdukom koji ima lošije igrače od pola lige.

 

I napomena za one što misle s Hajdukom igrat, klub je 15 mil € u minusu i nema se ni za nove lopte. Čim netko pošalje malo bolju ponudu uprava prihvaća bez da se menađera išta pita. Pozitiva stvar je što ima dosta mladih i potencijalno jako dobrih igrača.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2013
Kralj Situacije kaže...
hitmanovich kaže...

borussia ima sve predispozicije da vlada evropskim nogometom.šteta što svake godine prodaju barem jednog ključnog igrača za male pare(sahin,kagawa).ne znam zašto??stadion im je uvijek pun,dakle imaju love

Puni stadioni zapravo ne donose pravu lovu, već kikiriki. Pravu lovu donose sponzori, tv prava, europska natjecanja......čak i uz sve to, Borussia  ne bi mogla odoliti sličnoj ponudi za ovakvog igrača, a ni sam igrač nebi odoliio ponudi Man U, Reala, Barce.......

publika privlači sponzore,tako da {#} dva puta zaredom su osvojili bundes ligu,a svi koji igraju manager znaju koliko je to isplativo.što se tiće boldanog teksta - sudionici su lp.po financijama stoje puno bolje od većine klubova,zato što proizode svoje igrače i kupuju pametno(reus).i daa imaju najbolju atmosferu na stadionu.baš vrh

 

jedva čekam da ovo zaigram.{#}

13 godina
offline
Football Manager 2013

Ima u HNL-u dobrih kupovina :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2013
hitmanovich kaže...
Kralj Situacije kaže...
hitmanovich kaže...

borussia ima sve predispozicije da vlada evropskim nogometom.šteta što svake godine prodaju barem jednog ključnog igrača za male pare(sahin,kagawa).ne znam zašto??stadion im je uvijek pun,dakle imaju love

Puni stadioni zapravo ne donose pravu lovu, već kikiriki. Pravu lovu donose sponzori, tv prava, europska natjecanja......čak i uz sve to, Borussia  ne bi mogla odoliti sličnoj ponudi za ovakvog igrača, a ni sam igrač nebi odoliio ponudi Man U, Reala, Barce.......

publika privlači sponzore,tako da {#} dva puta zaredom su osvojili bundes ligu,a svi koji igraju manager znaju koliko je to isplativo.što se tiće boldanog teksta - sudionici su lp.po financijama stoje puno bolje od većine klubova,zato što proizode svoje igrače i kupuju pametno(reus).i daa imaju najbolju atmosferu na stadionu.baš vrh

 

jedva čekam da ovo zaigram.{#}

Kao naprimjer Dinamo? {#}

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Joso1000-2396/hero/11403177
13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

Jel demo danas dolazi?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice