Football Manager 2013

poruka: 1.500
|
čitano: 284.127
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

gdje se mogu skinuti ljetni transferi za nasu ligu ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Football Manager 2013
Pitanje za sve: Dali se vama dogodi da vam se na poluvremenu zaglavi igra tipa da klikneš na play second half ali se ništa ne događa? Možeš raditi sve ostalo ali jednostavno neće da krene drugo poluvrijeme....meni se to desi jednom u sezoni sigurno i onda moram zadnji save loadat
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Football Manager 2013

Si probao space stisnuti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2013
Jack Sparrow kaže...

Si probao space stisnuti?

Ma da.....sve, al nekako si mislim da je to neki bug koji se mora desiti jednom u sezoni lol

13 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2013
Yoseep kaže...
Pitanje za sve: Dali se vama dogodi da vam se na poluvremenu zaglavi igra tipa da klikneš na play second half ali se ništa ne događa? Možeš raditi sve ostalo ali jednostavno neće da krene drugo poluvrijeme....meni se to desi jednom u sezoni sigurno i onda moram zadnji save loadat

Meni se zna dogodit kad napravim neke promejene da zaglavi, medjutim ja ne mogu nista radit, samo gledat kako je zagalvilo. Imam jogurt.

LoL acc THCJoshi
11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

Trebam link gdje mogu skinuti slike,tj.grbove klubova i reprezentacija?Može go dati link?

 

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

Trebam jedan savjet,kako reći igračima da napucavaju loptu u protivnički šesnaesterac tj. svojim obrambenim i zadnjim veznim da zabijem gol?

 
0 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2013
Znalac111 kaže...

Trebam link gdje mogu skinuti slike,tj.grbove klubova i reprezentacija?Može go dati link?

 

 

Hvala

http://www.cro-manager.net/kat/download/

10 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

Pozdrav svima.

 

Imam problem s FM13, instalirao sam ga, sve kako treba. Kada pokrenem igricu na pocetku se sve one reklame u igrici normalono prikazuju i cak ucitava igricu, a kad ju ucita ekran mi je sivo/bijele boje. Cak se vide gumbi u igrici, oni su tamnije boje, ali je u takvom stanju neigrivo. Vec sam ju nekoliko puta deinstalirao, resetirao i gasio racunalo... {#}

 

Ako netko zna u cemu je problem neka mi sto prije pomogne. {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Football Manager 2013

odi u preferences i pod interface rendering mode stavi software, a ne GPU assisted

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

Trebam opet uslugu,može li se igračima reći da koriste samo jednu stranu npr,da probijaju samo po desnoj?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Football Manager 2013
Znalac111 kaže...

Trebam opet uslugu,može li se igračima reći da koriste samo jednu stranu npr,da probijaju samo po desnoj?

Naravno da može. Ideš pod tactics,staviš kvačicu na Focus passing i odabereš kud želiš da ti ide lopta.

11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

Nemogu naći,možeš i mi nekako drukcije objasniti?Ili sikom?

 
0 4 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2013

Tactics- team- focus passing-  right flank

13 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

Jel mogu ikako sprijecit da otidje Radosevic u Napoli kad pocinjen igrat s Hajdukon?

LoL acc THCJoshi
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2013
Jonja kaže...

Jel mogu ikako sprijecit da otidje Radosevic u Napoli kad pocinjen igrat s Hajdukon?

 Ako nećeš ništa dirati po EDITORU mislim da nemožeš...

13 godina
offline
Re: Football Manager 2013

Mislim da trebaš namjestiti početak sezone prije nego je otišao u Napoli.

Meni je on u Hajduku od kad sam počeo igrat, al ja sam krenuo igrat čim je igra izašla, prije nego je on otišao u Napoli.

13 godina
offline
Football Manager 2013

tribas stavit kad kreces ne onaj 13.3.3 update vec default

Som la gent blaugrana
 
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013
zna netko dobrog mladog talentiranog igrac??
 
0 1 hvala 0
16 godina
online
Re: Football Manager 2013
stolic kaže...
zna netko dobrog mladog talentiranog igrac??

koja pozicija, koliko love imas, koliko godina... malo vise informacija

It's not who u are, it's who u know.
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

najdominatnija sezona dosad...

 

posebno sam zadovoljan obranom,12 golova u 34 tekme{#} nekad sam znao primiti 7 u jednoj tekmi{#}

 

http://postimg.org/image/kt4xyx1xt/full/

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

Koliko treba nekom igraču da se privikne igrati na nekoj drugoj (ne)prirodnoj poziciji tj. kada mu ja stavim da trenira za napadača a bek je koliko mu treba da bude spreman igrati napad?

 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Football Manager 2013
Znalac111 kaže...

Koliko treba nekom igraču da se privikne igrati na nekoj drugoj (ne)prirodnoj poziciji tj. kada mu ja stavim da trenira za napadača a bek je koliko mu treba da bude spreman igrati napad?

Pa ne mozes bas beka pretvarati u napadaca ba, igrac treba imati visok Versatility, odnosno polivalentnost ili raznolikost igre da bi se lakse privikao na novu poziciju, ali bek u napadaca ce biti uzas.

You better run, you better take cover!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2013
Smucek kaže...
Znalac111 kaže...

Koliko treba nekom igraču da se privikne igrati na nekoj drugoj (ne)prirodnoj poziciji tj. kada mu ja stavim da trenira za napadača a bek je koliko mu treba da bude spreman igrati napad?

Pa ne mozes bas beka pretvarati u napadaca ba, igrac treba imati visok Versatility, odnosno polivalentnost ili raznolikost igre da bi se lakse privikao na novu poziciju, ali bek u napadaca ce biti uzas.

 To sam dao kao primjer,imam brzog napadača i sada bi njega na krilo premjestio jer taj napadač nemože zamjeniti mog glavnog i rezervnog napadača a on mi je po ocjenama bolji od krila.

11 godina
offline
Football Manager 2013

gledan slike malo i vidin da vam stoperi redovito zabivaju 15 komada po sezoni. Kako to, meni je rekord Sahko 7. Neke posebne taktike prilikom kornera ili??

 

btw igram sa Baselom 4. sezonu. Najveći doseg mi je ove sezone četvrtfinale lige prvaka di me Man Utd naguzija 7:3 . 

Gadget freak
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

Kada idem otvoriti football manager 2013 izbaci mi ovo šta da radim?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2013
TKScump kaže...

gledan slike malo i vidin da vam stoperi redovito zabivaju 15 komada po sezoni. Kako to, meni je rekord Sahko 7. Neke posebne taktike prilikom kornera ili??

 

btw igram sa Baselom 4. sezonu. Najveći doseg mi je ove sezone četvrtfinale lige prvaka di me Man Utd naguzija 7:3 . 

Stavi da ubacuju na near post, stavi da ti neki visoki stoper sa dobrim atributima headinga, jumpinga ide na prvu i to je to. Meni Milovic u hajduka zabije po 10-ak po sezoni. A on je samo prosjek.

LoL acc THCJoshi
13 godina
offline
Re: Football Manager 2013
Znalac111 kaže...

Kada idem otvoriti football manager 2013 izbaci mi ovo šta da radim?

meni je tako bilo kad bi pokreta sa shortcuta, pokreni iz program filesa, ono iz originalnog foldera igre

Som la gent blaugrana
11 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2013
rookica19 kaže...
Znalac111 kaže...

Kada idem otvoriti football manager 2013 izbaci mi ovo šta da radim?

meni je tako bilo kad bi pokreta sa shortcuta, pokreni iz program filesa, ono iz originalnog foldera igre

 Neznam koji mu je k.... ali odjedan put je proradilo {#},znate da sam amater za FM pa trebam pomoć kako kome reći da ide na kornere i na koju stativu?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice