Football Manager 2013

poruka: 1.500
|
čitano: 284.110
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

demo izlazi 26.10.

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Football Manager 2013

 
0 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2013
RedHill kaže...

Ma uz sve te nove sitnice i opcije svake godine, istina je da je to jedna te ista hebena igra  svake godine (al zarazna jako) mislim da je vrijeme da FM totalno revampaju u potpunosti.........i bogu i vragu je ovo dojadilo već

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Joso1000-2396/hero/11403177
12 godina
offline
Football Manager 2013

Ti si onda manjina cijelog FM community, jeste da ove godine čak ima 900 novih stvari, ali ni jedna ne odudara toliko puno kao prijašnjih godina. Da revampaju cijelu igru onda bi se svi igrači trebali pobuniti, meni osobno ovo ne smeta

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2013
RedHill kaže...

Ti si onda manjina cijelog FM community, jeste da ove godine čak ima 900 novih stvari, ali ni jedna ne odudara toliko puno kao prijašnjih godina. Da revampaju cijelu igru onda bi se svi igrači trebali pobuniti, meni osobno ovo ne smeta

Ajd da kažem ovako, ništa VELIKO nisu dodali u prethodnih nekoliko godina, ništa što kad ja loadam igru da na home screenu vidim niz novih opcija i zabavnih stvari koje nisu u prošlogodišnjem FMu bile, sve ovo što lik nabraja u ovom i prijašnjim blogovima su po meni sitnice, nema nikakvih MAJOR promjena ni novosti

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Joso1000-2396/hero/11403177
14 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2013

Imaš potpuno pravo nisu napravili ništa preveliko u novoj igri sve su to manje skice i promjene, ali bez obzira na to svake godine ista stvar nikako da izađe taj j*ebeni FM {#}  i sa ovim manjim promjenama meni izgleda super.

btw još uvijek imaju vremena na veliko iznenađenje{#}    Jacobson bi se konačno trebao ošišati sa svakim novim videom njemu kosa sve veća ko plast sijena...

16 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

A šta bi se to VELIKO trebalo dodat i promjenit? Igram ovaj serijal od 2005. i ranije dok je bio CM i svake godine igra napreduje. Ljudi govore gluposti kad kažu da je neka verzija od prije par godina bolja od one danas. Moja zamjera na ovo što vidim u FM13 su razne điđa miđe i otključavanje stvari kao da igram WoW ili nešto slično. Svejedno, nadam se da meni i ostalima koji žele što realniju simulaciju to neće smetati ako se jednostavno ostavi po strani. 

 
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2013
Maximus kaže...

A šta bi se to VELIKO trebalo dodat i promjenit? Igram ovaj serijal od 2005. i ranije dok je bio CM i svake godine igra napreduje. Ljudi govore gluposti kad kažu da je neka verzija od prije par godina bolja od one danas. Moja zamjera na ovo što vidim u FM13 su razne điđa miđe i otključavanje stvari kao da igram WoW ili nešto slično. Svejedno, nadam se da meni i ostalima koji žele što realniju simulaciju to neće smetati ako se jednostavno ostavi po strani. 

Ma da se mi razumijemo naravno da ću ja igrati i novi FM jer ga obožavam i igram već sto godina, a to VELIKO što bi trebalo dodati je pitanje za developere, nekakav veliki dodatak ii revamp nečega velikog je nasušno potreban................al ajd ako ćemo o problemima...drago mi je da su riješili ovaj exploit sa kupovanjem igrača na rate od 48 mjeseci i tako svakog igrača jer sam ja to radio, moglo se dovesti bilokojeg igrača bez brige, sad koliko sam shvatio ipak moraš jedan dio cifre za transfer dati odmah. Vrijednosti igrača na FM tržištu nisu ni blizu stvarnom recimo transfermarktu. Najveća vrijednost kod mene u FM su Messi i Ronaldo i vrijedni su svaki po 41 M eura dok su prema transfermarktu vrijedni Messi 120 M a Ronaldo  100 M, i tako vrijedi za sve igrače, tj cifre vrijednosti nisu ni približne. Dalje mogu govoriti o ne prihvaćanju i zahtjevanju idiotskih cifra kod ponuda eura za igrače. Recimo ni u snovima Borussia ne bi odbila kad im ja ponudim 100 milijuna za Gotzea! Ovdje su naravno glatko odbili, dok bi u stvarnosti bi ga prodali i za nekih 25-30 milijuna. Onda stupidne cifre koje virtualni klubovi nude za vaše igrače. Nude novac koji oni ii vrijede u igri, ista cifra uvijek! U stvanrom nogometu je skoro  pa i pravilo da klubovi nude za igrače i duplo veći novac nego što oni vrijede na tržištu............tjedne plaće u igri su koliko toliko realne, .mogao bih još nabrajati

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Joso1000-2396/hero/11403177
12 godina
offline
Football Manager 2013

Da je nasušno potreban svi bi se žalili i oni bi to napravili

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

ne seruckajte , fm 2012 je fenomenalan , a 2013 ce biti jos bolji i jedva cekam ! {#}

 
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2013
Kralj Situacije kaže...
Maximus kaže...

A šta bi se to VELIKO trebalo dodat i promjenit? Igram ovaj serijal od 2005. i ranije dok je bio CM i svake godine igra napreduje. Ljudi govore gluposti kad kažu da je neka verzija od prije par godina bolja od one danas. Moja zamjera na ovo što vidim u FM13 su razne điđa miđe i otključavanje stvari kao da igram WoW ili nešto slično. Svejedno, nadam se da meni i ostalima koji žele što realniju simulaciju to neće smetati ako se jednostavno ostavi po strani. 

Ma da se mi razumijemo naravno da ću ja igrati i novi FM jer ga obožavam i igram već sto godina, a to VELIKO što bi trebalo dodati je pitanje za developere, nekakav veliki dodatak ii revamp nečega velikog je nasušno potreban................al ajd ako ćemo o problemima...drago mi je da su riješili ovaj exploit sa kupovanjem igrača na rate od 48 mjeseci i tako svakog igrača jer sam ja to radio, moglo se dovesti bilokojeg igrača bez brige, sad koliko sam shvatio ipak moraš jedan dio cifre za transfer dati odmah. Vrijednosti igrača na FM tržištu nisu ni blizu stvarnom recimo transfermarktu. Najveća vrijednost kod mene u FM su Messi i Ronaldo i vrijedni su svaki po 41 M eura dok su prema transfermarktu vrijedni Messi 120 M a Ronaldo  100 M, i tako vrijedi za sve igrače, tj cifre vrijednosti nisu ni približne. Dalje mogu govoriti o ne prihvaćanju i zahtjevanju idiotskih cifra kod ponuda eura za igrače. Recimo ni u snovima Borussia ne bi odbila kad im ja ponudim 100 milijuna za Gotzea! Ovdje su naravno glatko odbili, dok bi u stvarnosti bi ga prodali i za nekih 25-30 milijuna. Onda stupidne cifre koje virtualni klubovi nude za vaše igrače. Nude novac koji oni ii vrijede u igri, ista cifra uvijek! U stvanrom nogometu je skoro  pa i pravilo da klubovi nude za igrače i duplo veći novac nego što oni vrijede na tržištu............tjedne plaće u igri su koliko toliko realne, .mogao bih još nabrajati

Slažem se propuste koje si naveo, samo ih ja ne smatram velikim da bi trebalo radit totalnu rekonstrukciju :)

11 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2013
RedHill kaže...

Da je nasušno potreban svi bi se žalili i oni bi to napravili

To govoriš kao da si u uvjerenju da gaming kompanije mare za to što fanovi hoće..........što je totalna neistina, svi oni govore feedback ovo feedback ono, dajte nam svoje ideje, kritike itd a sve to kad dobiju NITKO ne čita osim ostalih gamera....

 

I Maximus, naravno ne totalnu rekonstrukciju, ali nešto major bi dobrodošlo sigurno

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Joso1000-2396/hero/11403177
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2012 20:47 (Kralj Situacije).
12 godina
offline
Football Manager 2013

Ja neznam o cem ti pricas? Sta mislis da sve ovo što oni dodaju svake godine da su sami mislisi, pa alo FM ima po meni najbolji community, naravno da nemogu sve ideje implemenirati, ali ce staviti one za koje ljudi misle da su najvaznije i potrebnije, napravi na službenom forumu igre topic, pa ces viditi reakcije kakve su, ja samo kazem da nisam vidio neku posebnu zelju na forumima za rekonstrukcijom ili nekim vecim zahvatom, tako da...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

ni ja nisam za neke velike promjene.možda poboljšati grafiku,izgled stadiona,gledatelja.volio bih određivati cijenu ulaznica i tak to.sitnice uglavnom{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Football Manager 2013
hitmanovich kaže...

ni ja nisam za neke velike promjene.možda poboljšati grafiku,izgled stadiona,gledatelja.volio bih određivati cijenu ulaznica i tak to.sitnice uglavnom{#}

Za sve to se također slažem........

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Joso1000-2396/hero/11403177
12 godina
offline
Football Manager 2013

Ako već očete neke veće promijene, neka se vrate u prošlost i pogledaju USM 98-99 otamo bi mogli stosta nauciti i prenjeti u ovaj FM. Btw to mi je prvi manager ikada u zivotu

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Football Manager 2013
hitmanovich kaže...

ni ja nisam za neke velike promjene.možda poboljšati grafiku,izgled stadiona,gledatelja.volio bih određivati cijenu ulaznica i tak to.sitnice uglavnom{#}

točno...sve ostalo je savršeno i ne treba dirati..

jedino ovo što si naveo

12 godina
offline
Re: Football Manager 2013
RedHill kaže...

Ako već očete neke veće promijene, neka se vrate u prošlost i pogledaju USM 98-99 otamo bi mogli stosta nauciti i prenjeti u ovaj FM. Btw to mi je prvi manager ikada u zivotu

 

istina, ovo bio jeb.ena igra koliko sam samo noci proveo uz njega. al ovo sta spominjete odredivanje ulaznica i to, cisto gubljenje vremena, sjecam se da je bilo u total club manager 2005 ( nisam siguran koji tocno) odredivanje masu takvih sitnica izmedu ostalog ulaznice, vas ugovor itd i na kraju sam to igrao samo da kupim onaj avion od 100M a sama bit igre mi nije bila ni zanimljiva! svaka cast svim fm-a ali meni najdrazi ce ostati cm 01/02 kojeg i danas zaigram a ne ovi novi gdje ima masu sitnica koje me nezanimaju, moras znati 100 stvari o taktici, ma daj mi 4-3-3 full att sa romom i nemas briga nikakvih.

12 godina
offline
Football Manager 2013
USM 98-99 i CM 03*04 :D
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Football Manager 2013
ma FM se igra svake godine bez obzira na sve, mislim da je kod mene tamo još od 2003. godine stalno instaliran FM na kompu, samo kad izađe novi instaliram ga i izbrišem stari :D
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Football Manager 2013
MaxonUniversal kaže...
RedHill kaže...

Ako već očete neke veće promijene, neka se vrate u prošlost i pogledaju USM 98-99 otamo bi mogli stosta nauciti i prenjeti u ovaj FM. Btw to mi je prvi manager ikada u zivotu

 

istina, ovo bio jeb.ena igra koliko sam samo noci proveo uz njega. al ovo sta spominjete odredivanje ulaznica i to, cisto gubljenje vremena, sjecam se da je bilo u total club manager 2005 ( nisam siguran koji tocno) odredivanje masu takvih sitnica izmedu ostalog ulaznice, vas ugovor itd i na kraju sam to igrao samo da kupim onaj avion od 100M a sama bit igre mi nije bila ni zanimljiva! svaka cast svim fm-a ali meni najdrazi ce ostati cm 01/02 kojeg i danas zaigram a ne ovi novi gdje ima masu sitnica koje me nezanimaju, moras znati 100 stvari o taktici, ma daj mi 4-3-3 full att sa romom i nemas briga nikakvih.

cm 01/02 je bio legendaran u svoje vrijeme...i u njemu sam dosao cak do 2047 godine kad sam ga tada igrao

ali sada je to živo smeće u uspredbi sa današnjim fm-om...

 

12 godina
offline
Football Manager 2013

bome,za manje od 24h...pičimo fm :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2013
Mortiis kaže...

bome,za manje od 24h...pičimo fm :D

demo izlazi ili ?

14 godina
offline
Re: Football Manager 2013
dino_pes13 kaže...
Mortiis kaže...

bome,za manje od 24h...pičimo fm :D

demo izlazi ili ?

 

 

Beta, za sve koji su se predbilježili za digitalno izdanje FM-a.. {#}

 

A demo izlazi (ako se ne varam) 26.10.

PES.. FM..
Poruka je uređivana zadnji put čet 18.10.2012 15:49 (soja).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Football Manager 2013
soja kaže...
dino_pes13 kaže...
Mortiis kaže...

bome,za manje od 24h...pičimo fm :D

demo izlazi ili ?

 

 

Beta, za sve koji su se predbilježili za digitalno izdanje FM-a.. {#}

 

A demo izlazi (ako se ne varam) 26.10.

slikni par slika u igri pa uploadaj ovdje da i mi vidimo to cudo :)

12 godina
offline
Football Manager 2013
Igra se skida, a svi vi fanovi i igrači upadajte http://steamcommunity.com/groups/fmhrvatska
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Football Manager 2013

Jos cu uploadati koju sliku, 3D i neke stvari i to je to. Za više kupite igru :)

 

Sve slike pogledajte ovdje: http://imgur.com/a/5QzGb i ovdje: http://imgur.com/a/PCLEf

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2012 8:28 (RedHill).
 
3 0 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Football Manager 2013
Može netko uploadati slike atributa Modrića, Mandžukića i možda još kojeg našeg igrača? Thanks
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Joso1000-2396/hero/11403177
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Football Manager 2013

mene najviše zanima halilović.on će mi biti prva kupovina{#}

 

 

nikita jelavic{#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2012 13:19 (hitmanovich).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Football Manager 2013

Evo malo atributa naših igrača

 
0 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice