Firefall

poruka: 208
|
čitano: 32.766
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Re: Firefall
zeko86 kaže...
skullscar kaže...

upravo gledam po internetu o toj igri i izgleda obećavajuće. predao sam beta zahtjev i držim fige hehe

eh da dodam, imam 6 e-maila i na sve sam predao zahtjev za betu. jedan moraju odabrati haha

:) e onda ako dobiješ pozivnicu, onu dodatnu sačuvaj za mene, osim ako imaš već ljude za pozvati

 

ja isto jedva čekam da zaigram!

važi

Trenutno se igra X3 Terran Conflict, Borderlands s 4 DLC i Torchlight
13 godina
protjeran
offline
Re: Firefall
idući val beta pozivnica starta za cca 2 tjedna do 1 mjesec. načekat ćemo se
Trenutno se igra X3 Terran Conflict, Borderlands s 4 DLC i Torchlight
16 godina
neaktivan
offline
Firefall

Momci provjerite ovo: http://firefallthegame.com/blog/2011/10/12/inside-firefall-_-world-building-with-the-forge

Bilo bi zanimljivo da se ovaj alat uključi i u samu igru kao neki oblik globalne mape, koju mogu koristiti i grači.

 

Inače pročitao sam na službenom forumu da je ovaj video prvi u nizu mnogih koji dolaze, od sada Red 5 namjerava često izdavati vijesti u obliku video materijala.

Za tu su namjenu čak kupili i dvije filmske kamere Red, koje navodno koriste filmaši za snimanje Avatara 2 :) cool ha?

Zato od sada pratite firefall blog jer dolaze novi video materijali i vijeti ...

D.I. mag.inf.
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Firefall

bojz and girlz Omnidyne je predstavio potpuno novi 5. battleframe - Dreadnaught!

http://www.g4tv.com/videos/55802/firefall-the-dreadnaught-trailer-exclusive

 

ovak na prvi pogled žešča verzija Assaulta, mojeg omiljenog battleframea - onaj Stomp ability mi je zakon :)

mada i Dreadnaught ima cool abilitye

 

cya

D.I. mag.inf.
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Firefall

Igra izgleda fenomenalno. Za betu sam se registrirao prije nekoliko mjeseci ali ne očekujem da ću upast. Treba čekat do prosinca.

Peace and prosperity for us all thru superior firepower
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Firefall
zeko86 kaže...

Momci provjerite ovo:  http://firefallthegame.com/blog/2011/10/12/inside-firefall-_-world-building-with-the-forge

Bilo bi zanimljivo da se ovaj alat uključi i u samu igru kao neki oblik globalne mape, koju mogu koristiti i grači.

 

Inače pročitao sam na službenom forumu da je ovaj video prvi u nizu mnogih koji dolaze, od sada Red 5 namjerava često izdavati vijesti u obliku video materijala.

Za tu su namjenu čak kupili i dvije filmske kamere Red, koje navodno koriste filmaši za snimanje Avatara 2 :) cool ha?

Zato od sada pratite firefall blog jer dolaze novi video materijali i vijeti ...

  zamisli da naprave Balkan :OO

I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?
16 godina
neaktivan
offline
Re: Firefall
Fermi kaže...

Igra izgleda fenomenalno. Za betu sam se registrirao prije nekoliko mjeseci ali ne očekujem da ću upast. Treba čekat do prosinca.

Po mom mišljenju drugi val pozivnica bi trebao uskoro bit lansiran, moguće do kraja tjedna. S obzirom na to da smo na pola puta od prvog vala do zadnjeg reseta u 12. mj, a i ekipa s foruma je sve nestrpljivija ...

D.I. mag.inf.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Firefall
JokeKralj kaže...
zeko86 kaže...

Momci provjerite ovo: http://firefallthegame.com/blog/2011/10/12/inside-firefall-_-world-building-with-the-forge

Bilo bi zanimljivo da se ovaj alat uključi i u samu igru kao neki oblik globalne mape, koju mogu koristiti i grači.

 

Inače pročitao sam na službenom forumu da je ovaj video prvi u nizu mnogih koji dolaze, od sada Red 5 namjerava često izdavati vijesti u obliku video materijala.

Za tu su namjenu čak kupili i dvije filmske kamere Red, koje navodno koriste filmaši za snimanje Avatara 2 :) cool ha?

Zato od sada pratite firefall blog jer dolaze novi video materijali i vijeti ...

  zamisli da naprave Balkan :OO

to bi bilo cool, da se možemo borit za naš teritorij, naš Balkan :)

D.I. mag.inf.
16 godina
neaktivan
offline
Firefall

Slučajno naletio na YouTubeu i stvarno izgleda odlično.

arguing over the internet is like competing in the special olympics..even if you win you're still retarded ----- Iron Within, Iron Without!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Firefall

evo novog gameplay trailera - izgleda prilično igrivo i dorađeno od dosad viđenih akcija

vidi se dorađeni HUD igrača, nove zvijeri i novi battleframe Dreadnought u akciji

sve u svemu izgleda još bolje no prije :)

 

D.I. mag.inf.
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Firefall

evo video sažetka kako je prošlo druženje dvadesetero community članova sa FF foruma sa Red 5 timom u njihovu studiju u Kaliforniji

 

 

btw takav monitor uskoro kupujem, točnije noviji model U2312HM (najpovoljniji IPS monitor), mislim da je njihov prethodni model U2311H, ili možda U22... (22" verzija)

D.I. mag.inf.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Firefall
Službene novosti o napretku Beta faze - uskoro nove pozivnice! :)

Beta Update - 11/21/2011
by Phobos

I wanted to give you all a heads up on where we’re at with our beta testing and when you might expect to get an invite. We’ve been running twice a week beta tests for the past few weeks and the results have been very promising. Most of this testing has involved things on the server-side, rather than balance or client issues. We wanted to make sure we had a nice stable infrastructure before introducing new bugs into the scenario.

We are currently working on putting together a new client for release to our beta testers. There are a whole lot of changes in that build that need to all go through internal testing before beta testers have their taste. We hope that process will be complete this week so that we can get a new build out there shortly after Thanksgiving. Although, most of the team is taking some time off on Thursday and Friday to spend time with their families.

Once our beta testers have had a chance to prove that there’s no catastrophic problems, we will begin inviting additional testers into the beta program. We are still finalizing the exact number of users, but we expect to see in excess of 3000 new testers in the next round.

I will be posting an update once we are ready to send out invites so that you all know when to check your e-mails. In the meantime, have a great Thanksgiving (for you Americans out there).

Cliff Notes:

Testing going well.
Need to test new client internally and externally.
Once new client is tested, and working, we will invite additional users.
No exact dates yet.
D.I. mag.inf.
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Firefall
Danas je stigao i novi Dev Diary o balansiranju klasa/battleframeova

D.I. mag.inf.
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Firefall

 

Novi Val Pozivnica ! ! !

 

Ekipo, jučer navečer po našem vremenu, Red 5 je pustio novi val Beta pozivnica (priča se o čak nekoliko tisuća pozivnica).

Dodatne pozivnice dobili su postojeći beta testeri, a ostatak novi testeri.

 

SLUŽBENO:

http://www.firefallthegame.com/community/threads/new-beta-invite-wave-sent-11-29-2011.13491/

 

P.S. Ako ima neka dobričina koja je dobila pozivnicu, i ima onu dodatnu a nema koga pozvati neka se obrati meni (još nisam u beti), bit ću zahvalan! :)

 

EDIT:

Upravo sam pokupio pozivnicu na forumu :) Lik mi poslao pozivnicu bez previše muke. Ima još ljudi koji organiziraju koje kakva natjecanja za Beta pozivnicu pa koga zanima nek provjeri

službeni forum: http://www.firefallthegame.com/community/forums/general-discussion.6/

 

Trenutno sam na poslu, pa ću navečer poslat hardware specs na odobrenje, i pisat ću ovdje o onom o čemu smijem s obzirom na NDA, ako ima zaintersiranih.

D.I. mag.inf.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.11.2011 11:33 (zeko86).
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Firefall

Daj piši piši :)
I daj nabavi još koji invite ;)

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Firefall

odobrenje mojeg ključa, odnosno odobrenje ulaska u beta fazu je bilo gotovo instantno, čim sam unio ključ već nekoliko minuta kasnije sam primio odobrenje, vjerojatno jer je kod njih to još radni dio dana

naravno da bi se upalo u betu treba imat dobar hardver, kojeg oni moraju odobriti, tek onda možete u beta fazu

 

treba znati da se još uvijek igra testira tek nekoliko puta na tjedan, tj. u krivu su oni koji misle da se beta testeri neprestano zabavljaju u beti

 

eto, za sad ne mogu više reći zbog NDA koji sam potpisao prije ulaska u betu, nemojte se ljutiti ali takva je politika

 

P.S. ako naiđem na nekog ko ima viška invite, uputit ću ga na ovaj forum da ga udjeli nekom sretniku :)

D.I. mag.inf.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Firefall

eto zeko mi je poslao invite za betu, baš skidam client. ako netko ima viška key neka se javi ovdje pa pošaljite ostalima da što više balkanaca upadne {#}

 

client ima 2.6gb, sad pričekati da skine. brzina je 515 kb/s.... 

LoL East server, nick Skullscar, main champ: only cute ones
Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2011 20:51 (skullscar).
16 godina
neaktivan
offline
Firefall

Nove dobre vijesti!

 

Odaslan je novi val pozivnica - danas je svaki postojeći tester dobio po dvije nove pozivnice za podijelit prijateljima!

 

I ja sam dobio dvije, jednu ću dat prijatelju a drugu sam upravo dao Scullscar - članu ovog foruma i ove teme.

Scullscar molim te potvrdi da si dobio invite i da si u beti.

 

Ubuduće kad budem imao nove pozivnice doći ću ovdje i objaviti da mi se neko javi - ko prvi njegova djevojka :)

slobodno to učine i drugi koji nemaju kud sa pozivnicama - čisto da složimo neku našu ekipu u FireFall-u

 

p.s. Red 5 kaže na službenom forumu da će novi valovi od sada ići sve češće!

D.I. mag.inf.
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Firefall
skullscar kaže...

eto zeko mi je poslao invite za betu, baš skidam client. ako netko ima viška key neka se javi ovdje pa pošaljite ostalima da što više balkanaca upadne {#}

 

client ima 2.6gb, sad pričekati da skine. brzina je 515 kb/s.... 

samo da podsjetim da smo još uvjek pod NDA, čisto da se ne zaneseš previše sa detaljima :)

D.I. mag.inf.
13 godina
protjeran
offline
Re: Firefall

o bez brige, nije prva beta koju sam testirao hehehe

LoL East server, nick Skullscar, main champ: only cute ones
13 godina
neaktivan
offline
Re: Firefall

Ako slucajno naletite na nove pozivnice, posaljite pm ili nesto, ovo me veoma interesuje :)

13 godina
protjeran
offline
Re: Firefall

igra je skinuta, instalirana i character napravljen. ali server je offline.... koliko sam vidio nije online stalno. dali se može ući u igru normalno preko dana ili na koji način to sad funkcionira?

 

edit: Tests are currently scheduled for Wednesdays from 5pm to 9pm Pacific Time (01:00 - 05:00 +1 day GMT), and Saturdays from 11am to 3pm Pacific Time (19:00 - 23:00 GMT)

 

pa to je svega par sati u danu i to svega 2 dana tjedno. čudan način za testiranje jer moraš biti baš tada slobodan. znači ako netko radi, nema ga kod kuće radi nekih obaveza itd. može se pozdraviti sa betom

 

edit 2: točno vrijeme kad je server online pa se može nešto i probati, nažalost ovaj mjesec bude samo 3 puta:

 Just a reminder, those tests will be on...

Saturday, December 24th, 2011 - 11am to 3pm PT

Wednesday, December 28th, 2011 - 5pm to 9pm PT

Saturday, December 31st, 2011 - 11am to 3pm PT

 

vrijeme je + 1 gmt, znači oko 1 sat + po našem vremenu ako sam dobro shvatio

LoL East server, nick Skullscar, main champ: only cute ones
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2011 9:29 (skullscar).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Firefall
skullscar kaže...

igra je skinuta, instalirana i character napravljen. ali server je offline.... koliko sam vidio nije online stalno. dali se može ući u igru normalno preko dana ili na koji način to sad funkcionira?

 

edit: Tests are currently scheduled for Wednesdays from 5pm to 9pm Pacific Time (01:00 - 05:00 +1 day GMT), and Saturdays from 11am to 3pm Pacific Time (19:00 - 23:00 GMT)

 

pa to je svega par sati u danu i to svega 2 dana tjedno. čudan način za testiranje jer moraš biti baš tada slobodan. znači ako netko radi, nema ga kod kuće radi nekih obaveza itd. može se pozdraviti sa betom

zato što je to još uvijek nešto tipa closed beta - testiranje dva puta tjedno po 4 sata svaki put + NDA + hrpa drugih stvari

mada open bete ni neće biti - beta će trajati još neko vrijeme a postajat će sve više open tako što će se puštati sve više novih igrača

zato sam 7 postova prije, kad sam ušao u betu, napisao da ne budete u zabludi da testeri igraju cijele dane

malo su ih unazadili problemi sa serverima al to je sad na zadovoljavajućoj razini - uskoro dolaze nove stvari na testiranje a i češći će biti valovi pozivnica

ugl. kolko ja čitam po službenom forumu nakon nove godine možemo očekivati puno agilniji tempo i mnogo novih sadržaja kao i novih igrača

D.I. mag.inf.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Firefall
skullscar kaže...

igra je skinuta, instalirana i character napravljen. ali server je offline.... koliko sam vidio nije online stalno. dali se može ući u igru normalno preko dana ili na koji način to sad funkcionira?

 

edit: Tests are currently scheduled for Wednesdays from 5pm to 9pm Pacific Time (01:00 - 05:00 +1 day GMT), and Saturdays from 11am to 3pm Pacific Time (19:00 - 23:00 GMT)

 

pa to je svega par sati u danu i to svega 2 dana tjedno. čudan način za testiranje jer moraš biti baš tada slobodan. znači ako netko radi, nema ga kod kuće radi nekih obaveza itd. može se pozdraviti sa betom

 

edit 2: točno vrijeme kad je server online pa se može nešto i probati, nažalost ovaj mjesec bude samo 3 puta:

 Just a reminder, those tests will be on...

Saturday, December 24th, 2011 - 11am to 3pm PT

Wednesday, December 28th, 2011 - 5pm to 9pm PT

Saturday, December 31st, 2011 - 11am to 3pm PT

 

vrijeme je + 1 gmt, znači oko 1 sat + po našem vremenu ako sam dobro shvatio

je, dobro si shvatio

ja igram samo subotom jer test u srijedu mi je prekasno - poslije ponoći, od 02:00 - 05:00 ujutro

a subotom je od 20:00 do 24:00 - s tim da je dobro znati da kad se test "gasi" da gase samo autentifikacijske servere, igra ostaje i dalje dignuta, što znači da se ne mogu prijaviti novi igrači,

tak da ako nemaš problema s konekcijom možeš ostat igrat kolko hoćeš samo se nesmiješ odlogirat - znaju likovi igrat još satima :)

D.I. mag.inf.
13 godina
protjeran
offline
Re: Firefall

znači spojiš se i ne gasiš pc naredna 2-3 dana ako ima ljudi hehe. evo bio sam beta tester u battlestar galactica, black prophecy i još par igara. serveri su se gasili samo radi neke greške ili kad su dodavali nove sadržaje/zakrpe. malo mi je ipak čudno da test traje par sati u 2 dana tjedno. osim ako nemaju kakve programe za praćenje igranja koji automatski javljaju većinu pogrešaka u kodu igre (bug). jer sa ovim testiranjem će ta closed beta potrajati još duže. bez open beta faze jednostavno moraju povećati vrijeme dostupno za igranje. sad se poliraju "krupne" pogreške, open je za one detalje koji su promaknuli ili nisu bili toliko važni za igranje da bi se time pozabavili tokom ovog perioda. e a kakva je situacija s lag-om u igri? to je najveća mana svake mmo igre, sakupi se više ljudi na serveru i sve ode u bananu

LoL East server, nick Skullscar, main champ: only cute ones
16 godina
neaktivan
offline
Re: Firefall
skullscar kaže...

znači spojiš se i ne gasiš pc naredna 2-3 dana ako ima ljudi hehe. evo bio sam beta tester u battlestar galactica, black prophecy i još par igara. serveri su se gasili samo radi neke greške ili kad su dodavali nove sadržaje/zakrpe. malo mi je ipak čudno da test traje par sati u 2 dana tjedno. osim ako nemaju kakve programe za praćenje igranja koji automatski javljaju većinu pogrešaka u kodu igre (bug). jer sa ovim testiranjem će ta closed beta potrajati još duže. bez open beta faze jednostavno moraju povećati vrijeme dostupno za igranje. sad se poliraju "krupne" pogreške, open je za one detalje koji su promaknuli ili nisu bili toliko važni za igranje da bi se time pozabavili tokom ovog perioda. e a kakva je situacija s lag-om u igri? to je najveća mana svake mmo igre, sakupi se više ljudi na serveru i sve ode u bananu

takav je režim jer kad je test onda se cijeli studio fokusira na test, znači svi developeri i dizajneri prate logove i sistemske diagnostike, instantno tweekaju sustav, a oni ostali

igraju zajedno sa nama :) tipa Phobos (glavni community manager), i ostali likvi iz Red 5 koji nisu developeri

kažu kad budu spremni da igra bude dostupna na duži period, vjerojatno nakon nove godine bude i takvih poteza

a lag, kako kad, mene na adslu povremeno muči lag, i to samo u situacijama kad se na mapi na jednom mjestu mlati desetak +- igrača,

al treba znati da još uvijek nema europskih servera, neznam točno kad ih misle dignut, tak da igramo na američkima

isto tak teksture se stream-aju tokom prvog pokretanja mape - to isto u početku meča zna usporit stvar, al malo pričekaš pa je dalje sve ok, naravno sve ovisi

o brzini konekcije koju imaš

 

uglavnom, sve se još testira i uštimava tak da možeš očekivat svakakve sitnice

D.I. mag.inf.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2011 13:43 (zeko86).
16 godina
neaktivan
offline
Firefall

momci, i cure ak ih ima, imam još jedan invite za podijeliti (frend je odustao za sada)

 

+++ ko mi prvi pošalje svoj mail u pvt dobit će pozivnicu za FireFall +++

D.I. mag.inf.
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Firefall

pls pls pls ako ima tko pozivnicu viška da mi pošalje.

unaprijed hvala{#}

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Firefall
zeko86 kaže...

momci, i cure ak ih ima, imam još jedan invite za podijeliti (frend je odustao za sada)

 

+++ ko mi prvi pošalje svoj mail u pvt dobit će pozivnicu za FireFall +++

 

Evo da se zahvalim za beta poziv, igra se upravo skida sada tako da sutra bude sve spremno za testiranje.

Za sve koji mislite pp zeku za poziv: cya suckers, just j/k

 

Uglavnom kad zaigram napisem tu dojmove i stvari koje mugu da ne prekrsim pravila bete

16 godina
neaktivan
offline
Re: Firefall
zjaka kaže...
zeko86 kaže...

momci, i cure ak ih ima, imam još jedan invite za podijeliti (frend je odustao za sada)

 

+++ ko mi prvi pošalje svoj mail u pvt dobit će pozivnicu za FireFall +++

 

Evo da se zahvalim za beta poziv, igra se upravo skida sada tako da sutra bude sve spremno za testiranje.

Za sve koji mislite pp zeku za poziv: cya suckers, just j/k

 

Uglavnom kad zaigram napisem tu dojmove i stvari koje mugu da ne prekrsim pravila bete

Potpisujem!

 

p.s. ne smiješ reći ništa osim da si u beti :)

morat će se ljudi strpit da Red 5 digne NDA ili uhvatit moje sljedeće pozivnice

D.I. mag.inf.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice