Firefall

poruka: 208
|
čitano: 32.894
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Firefall

Zna li netko kad se danas otvara server na 24/7 ?

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Firefall
Miki Liki kaže...

Zna li netko kad se danas otvara server na 24/7 ?

Pojma nemam ali provjeravam svako malo :D

13 godina
offline
Firefall

Evo baš sam išao napraviti novog lika kad ono netko mi je uzeo ime {#}

 

Anyway sad sam napravio jedan pod imenom Killah pa kad budemo online javite se ili ću ja vama

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Firefall

Beta server je online.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Firefall

Igrao sam danas malo ali imam jedan mali problem odaberem klasu i napravim char ali koju god da odaberem uvjek dobijem assault klasu.

 

Jel se klase djele kasnije kod višeg lvla ili možemo samo igrati assault ?

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Firefall
Miki Liki kaže...

Igrao sam danas malo ali imam jedan mali problem odaberem klasu i napravim char ali koju god da odaberem uvjek dobijem assault klasu.

 

Jel se klase djele kasnije kod višeg lvla ili možemo samo igrati assault ?

Možeš birati koju god klasu hočeš. osim toga i u igri imaš "stanice" na kojima možeš mijenjati klasu koliko god često želiš.{#}

Peace and prosperity for us all thru superior firepower
13 godina
offline
Re: Firefall
Fermi kaže...
Miki Liki kaže...

Igrao sam danas malo ali imam jedan mali problem odaberem klasu i napravim char ali koju god da odaberem uvjek dobijem assault klasu.

 

Jel se klase djele kasnije kod višeg lvla ili možemo samo igrati assault ?

Možeš birati koju god klasu hočeš. osim toga i u igri imaš "stanice" na kojima možeš mijenjati klasu koliko god često želiš.{#}

Našao sam hvala puno

imam muda
16 godina
neaktivan
offline
Firefall

Ja jučer navečer malo igrao, jer u pon nisam stigao jer su tek u 22:30 digli server ...

a jučer je AI Chosen-a bio u banani, nisu opće napadali, tak da sam ja sam riješio cijeli Incursion :)

pvp isto, baš nije radio queueing, nadam se da će danas biti bolje

D.I. mag.inf.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Firefall

Sad imaju problema sa serverima. Puno ljudi dobije connection error poruku. A choosen A.I. još treba doradit. Rade na tome.

Peace and prosperity for us all thru superior firepower
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Firefall

što sam do sada vidio igrica je šit i ne mogu vjerovati koliko su para bacili da naprave ovo...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Firefall
acca kaže...

što sam do sada vidio igrica je šit i ne mogu vjerovati koliko su para bacili da naprave ovo...

Igrao si igru?

Peace and prosperity for us all thru superior firepower
15 godina
neaktivan
offline
Re: Firefall
Fermi kaže...
acca kaže...

što sam do sada vidio igrica je šit i ne mogu vjerovati koliko su para bacili da naprave ovo...

Igrao si igru?

da... zašto bi uopće komentirao inaće

13 godina
neaktivan
offline
Re: Firefall
acca kaže...
Fermi kaže...
acca kaže...

što sam do sada vidio igrica je šit i ne mogu vjerovati koliko su para bacili da naprave ovo...

Igrao si igru?

da... zašto bi uopće komentirao inaće

Mislio sam da samo trollaš. Igra je u beta fazi i ako ti se nešto ne sviđa i imaš neke prijedoge,od tebe se očekuje da ih postaš na beta sekciji FF foruma. Kao i ostali.

Peace and prosperity for us all thru superior firepower
15 godina
neaktivan
offline
Firefall

cjeli koncept igre je loši i dosadan, pvp također. I netcode je za qurac jer kako igrati pucačinu gdje se kukci koje trebaš gađati teleportiraju oko tebe... toliko laga

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Firefall
acca kaže...

cjeli koncept igre je loši i dosadan, pvp također. I netcode je za qurac jer kako igrati pucačinu gdje se kukci koje trebaš gađati teleportiraju oko tebe... toliko laga

treba uzeti u obzir da je Firafall beta predviđena samo za amere, tamo je i server, još nema eu servera, i samo je dobra volja Red 5 studia da možemo uopće pristupat beta testiranju i igrati

tak da lag nije čudo, a očito si novi u beti pa ni neznaš da s lagom nema mnogo problema, problem je što je posljednji patch smrdao servere pa zato trenutno lag-aju, al i na tome se već radi

D.I. mag.inf.
16 godina
neaktivan
offline
Firefall

ako još niste vidjeli novi Intro: http://www.gametrailers.com/video/exclusive-intro-firefall/728811

 

dobar je ;)

D.I. mag.inf.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Firefall
zeko86 kaže...

ako još niste vidjeli novi Intro: http://www.gametrailers.com/video/exclusive-intro-firefall/728811

 

dobar je ;)

ZzzzZ....

12 godina
protjeran
offline
Re: Firefall
acca kaže...
zeko86 kaže...

ako još niste vidjeli novi Intro: http://www.gametrailers.com/video/exclusive-intro-firefall/728811

 

dobar je ;)

ZzzzZ....

Ako ti se ne svidja vozi dalje i igraj sto god hoces a nemoj se tu pravit pametan i trolat jer nikoga tvoje misljenej previse ne zanima.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Firefall
acca kaže...

cjeli koncept igre je loši i dosadan, pvp također. I netcode je za qurac jer kako igrati pucačinu gdje se kukci koje trebaš gađati teleportiraju oko tebe... toliko laga

To se zove server lag i sasvim je normalno s obzirom na udaljenost servera. Da si se malo potrudio pročitati beta sekciju foruma sve bi ti bilo jasno. No očito su potratili jedan beta invite na tebe.

Peace and prosperity for us all thru superior firepower
13 godina
neaktivan
offline
Firefall

Ovako. treba mi pomoč oko dobivanja ljubimca u Firefallu. Ovaj ljubimac je koristan za traženje resursa u igri. Mogu ga dobiti tako da pošaljem pozivnicu na nečiju email adresu i ta osoba prihvati tu pozivnicu te postane član FF zajednice (možda upadnete i u betu ). Nakon dvije prihvačene pozivnice ja dobivam ljubimca.{#} Dakle ako ste zainteresirani pošaljite mi svoju email adresu na PM.

Peace and prosperity for us all thru superior firepower
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.4.2012 21:35 (Fermi).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Firefall

ima moda tko invite ? :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Firefall

Čim budem dobio koji djelit ću ovdje

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Firefall

Sve više mi se čini da je gear based PvP put u krivom smjeru.

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Firefall

što donosi golemi novi patch:

 

 

treba to isprobat ovaj vikend :)

D.I. mag.inf.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Firefall

trejdam 1 invite za 1 gift dota 2 , ko hoce nek se javi na http://steamcommunity.com/id/qlim

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Firefall

Pozdrav,

 

evo da se i ja javim. U beti sam neka 2 mjeseca i mogu reći da igra ima mnogo potencijala. Priča je dobra, dizajn svijeta mi se sviđa, aspekt klasa je zanimljiv, itd. Red5 koliko vidim stvarno se trude, svaki tjedan izbacuju patcheve i ono najvaznije uvazavaju misljenje igrača. Vidi se utjecaj Spaceship troopersa i tribesa, što je svakko pozitivno. Nadam se da će igra izaći ove godine jer ako previše oduže (što već u neku ruku i jesu) zanimanje bi moglo uvelike splasnuti a i mogli bi "overdoneat" igru. 

Ne znam koliko hrvata igra ali slobodno me potražite u igri pod mojim nickom pa da operemo ;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Firefall

 

- poklanjam invite za Firefall -

 

ko mi se prvi javi na pvt, sa točnim mailom, dobiva moju pozivnicu!

 

 

P.S. imam dvije pozivnice i obje dajem, ako netko treba invite za frenda nek pošalje frendov mail.

 

EDIT: jedan invite je dobio fromcelltohell, ostao je još samo jedan!

 

D.I. mag.inf.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 14:30 (zeko86).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Firefall

Ovim putem zahvaljujem kolegi zeko86 na poslanom invite-u{#}

 

Instalacija se upravo skida{#}

Old Insomniac
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Firefall

vidimo se koji put ingame :)

 

iako rijetko igram posljednje vrijeme, zbog posla naravno

D.I. mag.inf.
14 godina
offline
Firefall

Od mene ista ponuda kao i od zeke. 2 pozivnice za dvoje najbržih.

 

EDIT: Ostala još jedna.

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.5.2012 15:01 (AL13N13).
Moj PC  
2 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice