FIFA 23

poruka: 747
|
čitano: 291.715
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
FIFA 23

Nagrade od WL ovaj tjedan su bile katastrofa, ali zato...

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 23
Iz 82+20 Forlan
I iz 2 rare players paketa Araujo world cup...
Oba untradable... Oba urugvajci iz španjolske lige, a meni u momčadi već 4 španjolca.

Bomba
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Idem popodne 11-1. Da bi sad upalio i ne mogu se dodat posteno koliko je sve usporeno. Izgubio tekme di sam imao po 20 udaraca na gol. 15ak unutar 16m, sve mi je vadio van protivnicki golman. 3 tekme sam vodio po 3 razlike i sve popusio u 90min. Golovi na istu foru, prode po boku i nabije loptu unutra, golman ne reagira... prode mu kroz noge i na drugoj majstor zakucava. 

 

R4 

 

TOTW - Discard

Jumbo - Discard

Ultimate - Discard

 

Oni njihovi rozi pikovi su najveca komedija ikad kao i cijela ova spika oko WC u FUTu. Promasaj samo takav. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...

Moj 82x20 pack. Je li to normalno? 15 duplića od 20 kartica a sve za krac. Gledam po netu kaj je ekipa dobijala u njemu i idem ga složiti i klasika.

 I mene je povuklo, napravim ga i dobijem jednu 87 karticu, 3x 84 i sve ostalo 83 i 82. Sve gold, nijedna promo. 

 

12 godina
offline
Re: FIFA 23
Knappa89 kaže...
movie kaže...

Moj 82x20 pack. Je li to normalno? 15 duplića od 20 kartica a sve za krac. Gledam po netu kaj je ekipa dobijala u njemu i idem ga složiti i klasika.

 I mene je povuklo, napravim ga i dobijem jednu 87 karticu, 3x 84 i sve ostalo 83 i 82. Sve gold, nijedna promo. 

 

I mene povuklo, jebo sam si mater, nositelj packa Carvajal - puj pička vam materina.

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Sbc Fut hero pack . Je da ga ne mogu prodat ali imam sriće jer baš mi triba . Yaya 87 i Palhinha 87 su mi zadnja dva vezna .

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
FIFA 23

Dobijem jumbo rare player pack i 20 duplića. Najbolja kartica pique. Potom sa svim tim duplićima odigram onaj 75+ sbc. Još ubacim untradeable kartica da mi ne smetaju u klubu. Složim ih 20. U 14 sam dobio obje kartice koje već imam. Dva puta dobijem 84 rating karticu i ostalo 78/79. Znači i danas voda. Pa da mi ništa ne daju ne mogu vjerovati. Gledam kaj škvadra izvlači u tom 75+ sbc i nije mi jasno. ja ne mogu dobiti karticu koju već nemam u klubu a kamo li nešto solidno.

 

Izašao novi patch v 1.006 težak preko 2GB. Odigrao sam 8 tekmi i čini mi se poboljšanje u odnosu na prije. Više ne osjećam tako jak stisak presinga. Manje se krivo dodajem i igrači mi se logičnije kreću. Salah ST mi danas igra fantastično. Čudo kartica.

 

FIFA Ultimate Team

Made the following changes:

  • Added a Win-Loss counter in the FUT Champions hub that tracks performance for the current Play-Offs and Finals competitions.
  • Updated some UI elements in the FUT Store and added labels for Most Popular and Best Value FIFA Point bundles.

Addressed the following issues:

  • Controller and Camera Settings could incorrectly reset to default after staying in the menus for an extended period of time.
  • Some FUT Moments challenges were not tracking correctly.
  • Walkout animations did not always play as intended when opening packs.
  • The Squad Builder could sometimes place Player Items in unintended positions.
  • Out of position Concept Player Items did not display chemistry information.
  • Addressed stability issues that could occur in FUT Moments and in Objectives.
  • Public Co-Op Squads did not always display correct chemistry information, this was a visual issue only.

Gameplay
Made the following changes:

  • Reduced accuracy of outside of the foot shots by up to 30%.
    • Players with the Outside The Foot Shot Trait are also impacted by this change, but only by up to 10%.
  • Improved target selection logic for Semi Assisted Through Passes.
    • Semi Assisted Through Passes are now less likely to be underpowered and less likely to go to the defender’s feet.
  • Increased consistency of the Ball Roll Skill Move in first time situations.
  • Decreased input sensitivity when requesting a knock on.

Addressed the following issues:

  • Players could skip Power Shot animations by quickly requesting a Power Shot during other shooting animations.
  • When using Goalkeeper Movement, keepers could have been repositioned too quickly during corners.
  • In some cases, players could incorrectly slow down when attempting to dribble with the ball.
  • When playing as a goalkeeper, Auto Positioning did not return the keeper to the appropriate location, if it was requested after requesting to pick up the ball or manually rushing forward.
  • Players could turn with an unintended amount of speed when using the Directional Nutmeg Skill Move.
  • After making a tackle, the ball could sometimes be knocked away further than intended.
  • When attempting to shield at a high speed, a player could run over the ball when attempting to dribble with it.
  • During penalty kicks, a goalkeeper could sometimes start a potential save animation towards one direction then switch to a different direction unprompted.
  • In some situations, goalkeepers under pressure attempted and failed to catch the ball inside of the box instead of punching it when it would be more appropriate.
  • Some jostling animations did not play correctly.
  • Improved assistant referee decision making when determining potential offside situations following a physical challenge.
  • Some goalkeeper animations did not play correctly when attempting to dive at a ball carrier’s feet.
  • In some situations when playing as a goalkeeper, the keeper did not attempt to make a save when they should have.
  • Adjusted some incorrect contextual actions when using the One Button Controller Settings preset.
  • In some rare situations, a player could incorrectly fail to control the ball when receiving a pass.
  • In some cases, a player’s legs did not animate correctly when jumping.
    • This was a visual issue only.
  • When turning with the ball, the ball carrier’s legs did not always animate correctly.
    • This was a visual issue only.
  • Improved referee logic when determining red card calls in breakaway situations.
  • In a rare scenario, a requested shot could result in a tackle instead.
  • When requesting a Power Shot in some situations where the ball could be volleyed, the Power Shot would not be performed.
  • In situations where the ball carrier was running with the ball ahead of them, when requesting a tackle, the defender could try to take control of the ball with a dribble instead of a tackle.
  • Improved referee logic when determining foul calls following risky challenges.
  • Some slide tackle animations did not display correctly.
    • This was a visual issue only.
  • Improved referee logic when determining advantage vs penalty kick calls.
  • In rare instances, the match would not continue after the ball went out of play.
  • The Drag To Drag Skill Move did not always animate correctly.
    • This was a visual issue only.
  • Improved referee logic when determining offside decisions if an offside player made contact with the ball as it went into the goal.
  • Increased the effectiveness of Through Passes made by CPU AI players.
  • When a player was running backwards, they could sometimes animate incorrectly.
    • This was a visual issue only and did not impact player speed or positioning.
  • The goalkeeper could sometimes incorrectly fail to catch the ball when appropriate.
  • A penalty kick was not always given in Playable Highlights, when the ball carrier was fouled inside of the box.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 23

Ovo sto se danas igralo poslje patcha nije vise normalno, govno igra bila ali sad imamo nazad fliper i pace.. lenghty igraci vise nisu meta nego explosive i pace, znaci mbappe opet juri izmedu svih, neznam sta su napravili sa obranom odigro sad rivalse 7-6 pobjedio, ni ja ni protivnik nismo mogli nista u obrani a meni van dijk i desaily od traga, znaci igraci samo jure i zabijaju, opet ce bit normalni rezultati sa 10+ golova.. bas sam se navikao nekako evo u zadnje vrijeme i sada imamo fifu 22 na steroidima nazad.. sramota sta rade sa patchom

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 23
ChelseaCFC kaže...

Ovo sto se danas igralo poslje patcha nije vise normalno, govno igra bila ali sad imamo nazad fliper i pace.. lenghty igraci vise nisu meta nego explosive i pace, znaci mbappe opet juri izmedu svih, neznam sta su napravili sa obranom odigro sad rivalse 7-6 pobjedio, ni ja ni protivnik nismo mogli nista u obrani a meni van dijk i desaily od traga, znaci igraci samo jure i zabijaju, opet ce bit normalni rezultati sa 10+ golova.. bas sam se navikao nekako evo u zadnje vrijeme i sada imamo fifu 22 na steroidima nazad.. sramota sta rade sa patchom

 

 Lenghty je i dalje OP, samo sta su sad napokon slozili da explosive trait ima smisla. Do sada explosive nije mogo pobjec nikom u prvom koraku. Najgore je kaj i dalje obrana sa veznim redom jako lose stoji. Pogotovo centralni vezni koji pokrivaju jedan drugog. Nikako ne stoje igraci na terenu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 23

Meni je bitno samo da panjevi ne koriste presing, a za ostalu ću se snaći :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: FIFA 23
SimeKZ kaže...
ChelseaCFC kaže...

Ovo sto se danas igralo poslje patcha nije vise normalno, govno igra bila ali sad imamo nazad fliper i pace.. lenghty igraci vise nisu meta nego explosive i pace, znaci mbappe opet juri izmedu svih, neznam sta su napravili sa obranom odigro sad rivalse 7-6 pobjedio, ni ja ni protivnik nismo mogli nista u obrani a meni van dijk i desaily od traga, znaci igraci samo jure i zabijaju, opet ce bit normalni rezultati sa 10+ golova.. bas sam se navikao nekako evo u zadnje vrijeme i sada imamo fifu 22 na steroidima nazad.. sramota sta rade sa patchom

 

 Lenghty je i dalje OP, samo sta su sad napokon slozili da explosive trait ima smisla. Do sada explosive nije mogo pobjec nikom u prvom koraku. Najgore je kaj i dalje obrana sa veznim redom jako lose stoji. Pogotovo centralni vezni koji pokrivaju jedan drugog. Nikako ne stoje igraci na terenu.

Sve ovisi od utakmice do utakmice. Već isfurana teza o scenariju. Unaprijed vidim što će se dogoditi i kako će se razvijati utakmica. Zbog svega sada mi je logičnije igrati sa dva zadnja vezna koja ostavljam otraga. Isto tako pomaknuo sam kompletne linije prema naprijed tako da su mi igrači bliže protivniku i sve što moram napraviti je paziti da mi u tom prvom koraku ne pobjegnu. Gledam da ih tjeram prema aut liniji pa neka se vrte oko sebe i ubacuju. Ako mi prva linija pogriješi onda je obrambenim igračima puno teže, no da se igrati. Meni je ovo logičnije nego prije kada su me stizali s igračem pacea 60 a presing mi radili svih 90 minuta bez straha od gubitka stamine. Sad se lijepo da kombinirati i stvoriti višak. Ne primam više golova nego prije ali ih više zabijam.

 

I dalje karina u packovima.Otvorio sam ih maloprije 8 i baš ništa u njima. Složio sam si Riberya zbog nostalgije. Nemam ga gdje ubaciti jer mi ova momčad savršeno odgovara. Ako ga ubacim Chiesa mi mora na klupu a kartica mi je baš legla. Najbolji sbc ove godine za mene. Isto tako ova dva stopera su nešto što ću još jako dugo koristiti jer mi bolji ne trebaju. Sve u svemu, solidno za moj nivo igre.

U igri se prebacim u 4-2-3-1

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.11.2022 11:14 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...

U igri se prebacim u 4-2-3-1

Ja isto igram 4231 od Borasa što je Inception preporučio.

Jedino ne igram s presingom - mislim da je on tako igrao ispočetka i na bekovima imam da oba ostanu u obrani, on je imao jednog na defaultu.

Ova dva CDM-a imam cover center i krila da ulaze u šesnaesterac i Mbappe da stoji centralno.

Direct passing, obrana na 55 ili 60 - ne znam napamet?

 

Uglavnom, CDM-ovi bi oba trebali biti H/H tako da jedan uvijek ostaje u obrani jer mi jedan ponekad treba u napadu.

Fofana mi je odličan i od nedavno (kad sam skužio da mogu zbog chema) mi igra Kessie pored njega - prije je bio Renato Sanchez, al on ima pas zakurac pa sam jedva dočekao da ga izbacim iz ekipe.

 

[19xx] 4ntraks
16 godina
online
Re: FIFA 23
Skilledžija kaže...

Ja isto igram 4231 od Borasa što je Inception preporučio.

Jedino ne igram s presingom - mislim da je on tako igrao ispočetka i na bekovima imam da oba ostanu u obrani, on je imao jednog na defaultu.

Ova dva CDM-a imam cover center i krila da ulaze u šesnaesterac i Mbappe da stoji centralno.

Direct passing, obrana na 55 ili 60 - ne znam napamet?

 

Uglavnom, CDM-ovi bi oba trebali biti H/H tako da jedan uvijek ostaje u obrani jer mi jedan ponekad treba u napadu.

Fofana mi je odličan i od nedavno (kad sam skužio da mogu zbog chema) mi igra Kessie pored njega - prije je bio Renato Sanchez, al on ima pas zakurac pa sam jedva dočekao da ga izbacim iz ekipe.

 

Evo, oba krila iste instrukcije, oba CDM iste instrukcije i oba RB iste instrukcije. Kod ST mi više leži da je slobodan u fazi napada nego da statira strogo u sredini. U napadu volim da sam zgusnut tako da imam kome dodati loptu a i manje griješim u predaji. Igrači mi prilaze i lakše se igra. Meni odgovara. Isto sam igrao i prošle godine.

16 godina
online
FIFA 23

Kupim pack od 30k coinsa i u njemu loan player pick hero i WCPTG. U hero picku dobijem Croucha, Camposa i Carvalhoa a u WCPTG dobijem Kima, Milka i Delaneya. Pa jebo sve niti loan kareticu mi poštenu neće dati. Garantirana 84+ kartica rare Ramos. Vrh. Marquee sbc standardno ništa. Više ne mogu dobiti niti ove crvene kartice koje nemam jer u picku dobijam obje koje imam. Jedne te iste kartice dobijam. Kako da ih onda skupim za one nagrade početkom prvog mjeseca? Ne vjerujem kako me karaju. Kartice visokog ratinga dobijam jedino golmane. Navasa sam do sada dobio četiri puta. Užas.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 23

Ma ni blizu vise lenghty nije, toliko su digli explosive igrace, da je lenghty karina, pa pala cjena lenghty igraca za 30% sve market govori

16 godina
online
Re: FIFA 23
ChelseaCFC kaže...

Ma ni blizu vise lenghty nije, toliko su digli explosive igrace, da je lenghty karina, pa pala cjena lenghty igraca za 30% sve market govori

 A onaj arap otišao 200k gore. Kartica nije normalna. Lik ima dug korak a pace 99. Ide kao metak. Po prvi put u ovoj fifi uspjevam nekoga pretrčati.

2 godine
offline
FIFA 23

Ovo je sada katastrofa od igre, samo neko divljanje, fliper nenormalno brza dodavanja, ne stignem pokrit nikoga, nabijanje na onog Al kurca kako se vec zove.... uzas 

Koliko god da smo imali zamjerki prije na igru, znala se dogodit i poneka dobra tekma, neka dobro odigrana akcija....sad je to govno nenormalno brzo i nerealno.

 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 23
movie kaže...
ChelseaCFC kaže...

Ma ni blizu vise lenghty nije, toliko su digli explosive igrace, da je lenghty karina, pa pala cjena lenghty igraca za 30% sve market govori

 A onaj arap otišao 200k gore. Kartica nije normalna. Lik ima dug korak a pace 99. Ide kao metak. Po prvi put u ovoj fifi uspjevam nekoga pretrčati.

 Da kolimo citam svi kazu da je taj arab jedna od najboljih kartica na igri i definitivno po ovom patchz i najbrza. Nisam igro puno protiv njega al stvarno izgleda prejako.. a i moj crveni mbappe samo pretrcava ko ibarbo u fifi 15

3 godine
offline
Re: FIFA 23
Ivan1985 kaže...

Ovo je sada katastrofa od igre, samo neko divljanje, fliper nenormalno brza dodavanja, ne stignem pokrit nikoga, nabijanje na onog Al kurca kako se vec zove.... uzas 

Koliko god da smo imali zamjerki prije na igru, znala se dogodit i poneka dobra tekma, neka dobro odigrana akcija....sad je to govno nenormalno brzo i nerealno.

 Da i meni isto tako.. skoro ko fifa 15

2 godine
offline
FIFA 23

Do sada svaku vikend ligu odradim do 51 boda....

evo 12 utakmica veceras u trecoj diviziji, sam sebe ne mogu dobit, sramota me igrat.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 23

Nakon patcha Neymar i Messi su mi explozivniji  .baš se vidi .

Igram 4-2-3-1 odavno ....  offense width na 90 itd . Igram ljuto priko krila ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Jel netko izbacio video sa idiotizmom tipa dupli pas sa kick offa, na krilo i bum trokut preko obrane. Pa ja ne vjerujem u picku materinu da su ljudi nenadjebivi.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Ovi ni brojač pobjeda ne znaju napravit kako treba?!

Ili Kanađani ne uče matematiku u školi?

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: FIFA 23
SimeKZ kaže...

Jel netko izbacio video sa idiotizmom tipa dupli pas sa kick offa, na krilo i bum trokut preko obrane. Pa ja ne vjerujem u picku materinu da su ljudi nenadjebivi.

Meni je supert kad recimo s jednog krila odigraš L2 plus centaršut na drugo krilo pa ti igrač vanjskom prebaci kompletnu obranu na drugu stranu a tvoj igrač prima loptu na prsa i ide na prvu stativu i zabija. Bezveze sam jednom probao kada sam vidio svog igrača samog na drugoj strani i vidim to prolazi bez problema jer svi igraju usku obranu pa ima mjesta koliko hoćeš na krilu. Što ova igra radi od nogometa? Cirkus je malo za reći...

4 godine
neaktivan
offline
FIFA 23

Otvorio sam malo prije 84+ 20x iz swapsa, 10 tokena. Nijedna promo kartica. Top spika

 
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: FIFA 23
Knappa89 kaže...

Otvorio sam malo prije 84+ 20x iz swapsa, 10 tokena. Nijedna promo kartica. Top spika

Upravo zbog tog straha od kurčine još nisam počeo igrati za tokene. Znam da neću ništa dobiti a usrat ću se dok ih ne poberem. Nema mi smisla, za sada.

12 godina
offline
FIFA 23

Usrali su sve kaj su mogli sa ovim novim patchem. Dobili smo FIFAu 14. Nabij trokut, prodi po boku i daj povratnu. Neobranjivo jer golmani ne reagiraju na lopte. 

 

Hvala im na tome. Tolko mi je zanimljivo bilo igrat da sam predal 7 tekmi, uzel R5 i hvala.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Meni trenutno ne smeta novi način igranja, pristajem na sve dok se presing ne upali.

Ja se lako prilagodim svakom načinu igre, pogotovo što u napadu imam Mbappea i Payeta koji je nakon patcha postao brži i bolji od Mbappea :)

 

Jutros mi je panj izašao nakon 90 minute.

Rezultat je bio 4-4 i trebali smo igrati produžetke, al se lik pokupio jer je igrao s jebenim presingom i igrači su mu bili gotovi.

To bi trebali promijeniti i staviti da npr. nakon 15 minute ako netko izađe, piše se pobjeda drugome.

Ovako, teoretski, ja mogu igrati beskonačno ako mi ekipa izlazi pri neriješenom rezlutatu.

 

A jedan panj.... HAHAHAHAHAHAH... takve majka rijetko rađa ;)

Dakle, full presing od prve sekunde.... u 20 minuti su mu igrači bili na pola stamine, a na poluvremenu je većina bila na nuli :)

Ja mu zabijem 4 komada i čekam da izađe, još se zajebavam u njegovom šesnaestercu, neću ga dalje trpati nego izvodim pizdarije, a on ozbiljno igra u pičku materinu.

Neki ljudi kao da su malo retardirani, ne kužim majkemi?

Na kraju je izašao u 80 minuti kad sam mu zabio 7 gol, jer ipak, 7 je previše :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 23

Jučer super dan, odlično mi je radila igra, 7-2 završim.

Inače igram do 45 bodova, al kad sam već jučer povukao idem na 51, možda ulovim nekog marvel kurca.

Takav lag, takva sranja i tek u zadnjoj uzmem pobjedu za 51 bod.

Nakon otvaranja paketa sam se trebao ispljuskati za kaznu što sam glup.

Ubuduće lagano do 45 i odjeb od WL.

 

Nositelj ultimate packa Mount - jedina 84 kartica u tom packu.

A TOTW sam morao snimiti da vidite što sam izvukao.

Dakle, od ovog nema gore.

Meni je veća šansa u gold packu dobit karticu jaču od 84 nego u ultimate packu, a o ovim TOTW da ne pričam.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 23
Imam problem sa spajanjem na servere na Fifi 23 ps5,nikako se spojiti i stalno Pise unable to connect,ista stvar je bila i sa fifom 22.Ima li netko rješenje?
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice