FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 483.980
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
suspendiran
offline
FIFA 22

Kako su usrali igru sa zadnjim patchom. To je sad vec nestvarno kako ljudi trckaraju uokolo sa CDMom dok CBove ne diraju. Sve tekme koje sam igral, igral sam protiv 4231 ili 442 deep. Tijek tekme je takav da kad ja napadam, on ima 10 ljudi iza lopte. Kad ide u napad, ide sa cetvoricom dok ovih 6 ostaje iza. Odigra naprijed, posto danas nitko ziv ne igra bez TOTY Messia, vrti se sa njim. Uzmes jednom loptu, vrati se, drugi puta, vrati se... treci puta kad napravis tackle imas dvije opcije. Penal ili njegov cisti prolazak prema golu. 

 

Sve ovo prije patcha je bilo milina za sadasnju situaciju. Razvalio si mu driven, pa nek si on jebe sve zivo sa stajanjem iza. 

 

Vec dugo nisam vidio da netko tko radi nogometnu igru, ne zna osnove nogometa. Koji su oni kurac skenirali sa ona 22 igraca, nogomet sigurno nisu. 

 

Ball roll, scoop. Ball roll, scoop. Ball roll, scoop. Mozak te boli. Jos je najbolje kad igra odluci da ce scoop proci kroz noge. To je vrhunska situacija di bi najrade pojeo stol. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
FIFA 22

Zavrsio danas, jer se jednostavno nebi mogo sutra natjerat da zavrsim ovu mocvaru od igre. Totalni uzas od gameplaya i communitya. Trojica izasla na 0-0. Cetvrti je dosao do gola kao da ce zabit i onda ju pukne u aut. Dakle, kaj se mene tice... nitko vise nece dobit pobjedu. 

 

Lucas Moura je uzimao skok Varanu, jedan od highlightsa. Uspio sam izgubit od loan TOTY Mbappea, 4 guranja preko zadnje linije, 4x Mbappe rusi Varana i odlazi sam prema golu. Na drugoj strani, cista lopta na Eusebia... idem sam prema golu. Iza Eusebia Kimpembe, sljedeca situacija. Dribljam golmana, Kimpembe je jedno 6-7m od gola. Ja napunim vise od pola udarac. Kimpembe u skoku nosi loptu sa crte. Naravno, on ga nije kontroliral. 

 

Usrali su igru na maksimum. Samo neka vrate drivene i udarce izvana. Jer u ovom gameplayu i autoblokovima drugacije nejde. Jos protiv noobina ide nekako... ali cim netko ne koristi obranu, nema sanse da zabijes ista.

 

TOTW Paket - 3 igraca ispod 78 rated

Ultimate - Tielemans nosioc

Rare players - Tielemans nosioc

 

Slozio sam FUT Upgrade - Suarez 89. 

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.2.2022 18:32 (SimeKZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Meni su danas dijelili pobjede šakom i kapom - 5 komada sam dobio na poklon :)

Uz to da su dvojica izašla odmah na početku partije - nisu bili raspoloženi za poklanjanje.

 

Čak sam na trenutak pomislio da ću uloviti 60 bodova, ali kad sam došao do dvije utakmice što su mi ostale i da obje moram pobijediti - ne hvala.

Podijelio te dvije pobjede i zdravo.

 

Ultimate pack - Sancho

Rare players - Stones

Crveni dolje u prilogu :)

 

Zanima me da li se može TOTW pack sačuvati za neki drugi tjedan kad budu bolje kartice unutra ili kad god otvorio, otvaram iz ovog TOTW?

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Yebo mu ja mater usranu, pa i sad kad nema ligue1 premium upgrejda moram ga dobit. Znači bez pretjerivanja, PEDESETI usrani volland ovaj tjedan.

Ova igra i kad je ne želim igrat da očuvam živce nađe način da mi razjebe raspoloženje, pa makar i sa usranim sbc-om.

Ozbiljno razmatram pobacat sve šta imam u icon sbcove i mir. Jer dok god crveni messi trči ko akrap, i dok garrinchu stižu cbovi sa 70 pacea, ovo je retardacija a ne igra. Faulove da ne komentiram, uklizavanje na 10m od gola, ja padam, ali drugi igrač je blizu lopte još, igra pušta prednost umjesto da sudi jebeni penal, i naravno on radi tackle i na tog drugog igrača, koji pada, igra ide dalje. Ja radim remplanje ramenom na centru sa rb-om koji je metar i žilet, na benzemi, koji pada ko pokošen, crveni karton?!?!?! Penala nema za mene, koji je DVAPUT napravljen u ISTOM napadu, ali crveni na centru za odgurivanje ramenom, to je crveni za mene? Mrš smeće sasrano

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Skilledžija  takvi su i moji pickovi ,žali bože zakaj uopće i igram fut champions ,svaki tjedan ista priča, znači nemreš dobit useable igrača da si bog

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 22

FIFA 22 = FIFA 99

 

Nevjerojatna scena, primim gol u 90+2 minuti za poraz makar je nadoknada 1min, naravno da sam prokleo sve živo i idem izvest centar, vratim iza, dodam igraču koji je izveo centar, držim pucanje do kraja i lopta u savršenom luku uđe u rašlje dok njegov golman na 1-2m od gola radi neku retardiranu animaciju gdje kao skače do lopte, a zapravo je postao još niži nego da je mirno stajao

 

Naravno lik je quitao, da budem iskren i ja bi...

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: FIFA 22
Shivi kaže...

FIFA 22 = FIFA 99

 

Nevjerojatna scena, primim gol u 90+2 minuti za poraz makar je nadoknada 1min, naravno da sam prokleo sve živo i idem izvest centar, vratim iza, dodam igraču koji je izveo centar, držim pucanje do kraja i lopta u savršenom luku uđe u rašlje dok njegov golman na 1-2m od gola radi neku retardiranu animaciju gdje kao skače do lopte, a zapravo je postao još niži nego da je mirno stajao

 

Naravno lik je quitao, da budem iskren i ja bi...

eSport ready :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
FIFA 22

Složite si De Geu. Linka se s Varaneom a nije uopće loš. Bolji mi je od toty Donnarumme. I jeftin je. Ono što sam do sada vidio on je najbolji golman u igri u izlasku na centaešut. Prodao sam toty Donnarummu i De Gea će mi do daljnjeg biti na golu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Složite si De Geu. Linka se s Varaneom a nije uopće loš. Bolji mi je od toty Donnarumme. I jeftin je. Ono što sam do sada vidio on je najbolji golman u igri u izlasku na centaešut. Prodao sam toty Donnarummu i De Gea će mi do daljnjeg biti na golu.

 Jel bolji od plavog mendya? Ja sam ga dobio, reko idem probat, jer imam sarra na cbu, meni do sad najbolji golman u igri. Donarruma mi je loš bio. Ovaj mendy brani hrpetinu situacija kad sam već bio siguran da sam spušio gol, što je meni šok, jer nisam do sad imao takvog golmana.

 

Edit: Odigrao sam 20 tekmi rivalsa ovaj vikend, čisto iz zanimacije, jer ne igram wl ovaj vikend, a za rivalse me zaboli, rq čim imalo pomislim na živciranje. Džizus faking krajst šta sam sve vidio, rare gold atal i hakimi na cbima, a cozza mu igra cdma, sve ostalo krila ili napadači, naravno mbappe, ney, messi i ekipa. Bez iti jednog veznog lik igra. Dođe sljedeći, još gore, cdmovi su mu eusebio i mbappe, naprijed icardi, garrincha i ginola+3cba i 2 beka. Treći = autoplay čitersko smeće, cijelu utakmicu trči sa kanteom, ni ne puca po golu, sami mu igrači pucaju, igraju obranu, sve. Sljedećih 5 za redom, turska smeća, popalile mi se sva tri simbola gora i samo flash party.

I tak, sve u svemu, gore iskustvo nisam imao još nikad u fifi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.2.2022 11:14 (jopis).
3 godine
offline
FIFA 22

Savjet za zamjenu ovih veterana u obrani? Mendy je dobar ali 300+ utakmica i dosadi više, a Pique i Ferdinand su jedini razlog zašto gubim tekme kada slucajno prođe nekakav through pass (Pique još i može proć ajde)

Trenutni budget oko 400k, LB mozda Zambrotta (iako znam da ima vise "meta"  kartica), a za CB nemam ideju.

 

P.S. Courtois je mašina

 
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
FIFA 22

Imam osjecaj koda netko gleda i umire o smijeha.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
crorockycro kaže...

Savjet za zamjenu ovih veterana u obrani? Mendy je dobar ali 300+ utakmica i dosadi više, a Pique i Ferdinand su jedini razlog zašto gubim tekme kada slucajno prođe nekakav through pass (Pique još i može proć ajde)

Trenutni budget oko 400k, LB mozda Zambrotta (iako znam da ima vise "meta"  kartica), a za CB nemam ideju.

 

P.S. Courtois je mašina

Složi si Varanea i Kimpembe za početak.

Na lijevog beka Theo Hernandez nije loš, ali i Mendy je dobar.

U tom slučaju ti Courtois ispada pa složiš De Geu i miran si.

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
FIFA 22

Evo ja udrobio sada 5 tekmi DR, divizija 4 za nas bez ruku... sve spusio, u svakoj moj EG minimalno za +2 od protivnickog. Uspio sam cak zavrsiti tekmu sa 8.2EG i pritom ne zabiti niti jedan gol. Golman ne prelazi ocjenu 6.5, dok protivnicki svaku preko 7.5. Kakvu posluku porati?! 🤪 Moram jos 5 nekako odigrati danas pa otvaram Signature Signings Pack i dobijam kurac. 😁

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 22
jopis kaže...
movie kaže...

Složite si De Geu. Linka se s Varaneom a nije uopće loš. Bolji mi je od toty Donnarumme. I jeftin je. Ono što sam do sada vidio on je najbolji golman u igri u izlasku na centaešut. Prodao sam toty Donnarummu i De Gea će mi do daljnjeg biti na golu.

 Jel bolji od plavog mendya? Ja sam ga dobio, reko idem probat, jer imam sarra na cbu, meni do sad najbolji golman u igri. Donarruma mi je loš bio. Ovaj mendy brani hrpetinu situacija kad sam već bio siguran da sam spušio gol, što je meni šok, jer nisam do sad imao takvog golmana.

 

Edit: Odigrao sam 20 tekmi rivalsa ovaj vikend, čisto iz zanimacije, jer ne igram wl ovaj vikend, a za rivalse me zaboli, rq čim imalo pomislim na živciranje. Džizus faking krajst šta sam sve vidio, rare gold atal i hakimi na cbima, a cozza mu igra cdma, sve ostalo krila ili napadači, naravno mbappe, ney, messi i ekipa. Bez iti jednog veznog lik igra. Dođe sljedeći, još gore, cdmovi su mu eusebio i mbappe, naprijed icardi, garrincha i ginola+3cba i 2 beka. Treći = autoplay čitersko smeće, cijelu utakmicu trči sa kanteom, ni ne puca po golu, sami mu igrači pucaju, igraju obranu, sve. Sljedećih 5 za redom, turska smeća, popalile mi se sva tri simbola gora i samo flash party.

I tak, sve u svemu, gore iskustvo nisam imao još nikad u fifi.

 To sam ja komentirao prije koji tjedan, da su mi takvi isti kao oni koji iskorištavaju glitcheve pa mi je ekipa objasnila da se to tak radi zbog kemije

I am over 9000!!!
16 godina
offline
Re: FIFA 22
Shivi kaže...

 To sam ja komentirao prije koji tjedan, da su mi takvi isti kao oni koji iskorištavaju glitcheve pa mi je ekipa objasnila da se to tak radi zbog kemije

Pa kada vidiš fofanu na ST a Mbappea na recimo CDM, to je lik napravio zbog kemije a kada krene tekma mijenja formaciju u kojoj mu je Mbappe na ST a Fofana na CDM. No ima likova koji igraju sa šest napadača bez veznog reda jer žele utrpati sve napadačke meta kartice i tako igra. To je onda problem igre u kojoj Mbappe i recimo Messi igraju i to odlično na opet recimo CDM poziciji. Tu pomoći nema.

13 godina
offline
FIFA 22

Možeš složit ekipu kako hoćeš i igrat neznam kaj al kad ova igra odluči da ćeš izgubit onda nema spasa. Ja jednostavno ne kuzim kako ljudi prolaze bez poraza u wl na primjer s ovakvim bullshitom. Pogodio sam bar dva puta okvir gola u ovoj tekmi, a ovaj panj je valjda zabio gotovo svaki udarac koji je uputio. Naravno, napred je Ronaldo i onaj škotski jazavac Kenny, a iza njih auto pressing do jaja da ne mozes primit loptu ni dodat u miru.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
Shivi kaže...

 To sam ja komentirao prije koji tjedan, da su mi takvi isti kao oni koji iskorištavaju glitcheve pa mi je ekipa objasnila da se to tak radi zbog kemije

Pa kada vidiš fofanu na ST a Mbappea na recimo CDM, to je lik napravio zbog kemije a kada krene tekma mijenja formaciju u kojoj mu je Mbappe na ST a Fofana na CDM. No ima likova koji igraju sa šest napadača bez veznog reda jer žele utrpati sve napadačke meta kartice i tako igra. To je onda problem igre u kojoj Mbappe i recimo Messi igraju i to odlično na opet recimo CDM poziciji. Tu pomoći nema.

 Vjerojatno sam krivo shvaćen jer nisam dorbo objasnio, mislio sam na to da kad netko ima 5-6 čistih napadača u prvom sastavu, mbappe na cdm i te fore, a nigdje niti jednog veznog, ili napadač/krilo ili stoperi. Još bolja situacija je kad protivnik nema ni stopere, nego mu CB pozicije igraju bočni igrači jer eto, može se tako bez nekih velikih penala (ako ih uopće ima kad se dobro posloži).

I am over 9000!!!
15 godina
offline
FIFA 22

Mid or prime = mid kaka. Nije loše, moglo je bolje, ali obzirom da sam scholesa dobio u prošlom, ovo je top.

AAAAAAAli, u zadnjem packu za 87 tim za taj mid/prime sbc, je uletio ndicka ovaj novi.

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 22

Signature signings pack - Witsel 87, solidno, moglo je i gore. 😁

 
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
FIFA 22

Samo skill.

 

Nemam vise rijeci za ove gluposti.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.2.2022 14:34 (SimeKZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 22

Ovakve utakmice su postale pravilo zadnjih dana. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: FIFA 22
shtifke kaže...

Ovakve utakmice su postale pravilo zadnjih dana. 

Drugo poluvrijeme na ovoj trecoj slici je bilo sve na svijetu. Ja uvedem svog Aouara, na drugoj strani protivnik takoder ima Aouara. 70min majstor nema udarca na gol. Doslovno prode centar ako nabije loptu sa CBom. Odjednom njegov Aouar postaje 99 rated igrac. Uspio je dobit skok protiv Varana, lopta koja je bila nicija ustopa na prsa i odvali vanjskom u suprotni cosak. Par minuta nakon toga, ja idem solo na golmana, predribljam ga... puknem i Eusebio promasi kompletan gol :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
suspendiran
offline
FIFA 22

jos jedan Token ako se napravi Hagi loan card.

player pickovi 84+ su mi Kane 90 i dva 84 . Bilo je mnogo losijih

 
0 0 hvala 1
12 godina
suspendiran
offline
Re: FIFA 22
chance00 kaže...

jos jedan Token ako se napravi Hagi loan card.

player pickovi 84+ su mi Kane 90 i dva 84 . Bilo je mnogo losijih

 To mu je sin na loanu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
Re: FIFA 22
chance00 kaže...

jos jedan Token ako se napravi Hagi loan card.

player pickovi 84+ su mi Kane 90 i dva 84 . Bilo je mnogo losijih

 Ha 85,84,84 - bolji su bili 80+ koje sam napravio :D

8 godina
offline
FIFA 22

Na slici je trenutak kada su moji igrači dobili moždani udar (da toliko sam popizdio jer me igra jebe cijelu tekmu da sam iskoristio pauzu za replay)...

Nakon toga auta više ništa nije bilo isto, igrači su zaboravili trčat, ako slučajno i presjećem loptu (zanimljivo izašao je patch baš za to) igrač stoji kao da su mu noge zabetonirane i onda je protivnik iznudio korner iz kojeg je ubacio na 3m od mog gola, golman također stoji ko ukopan, a moj obrambeni koliko god se ja trudio stiskat po ispucavanju on neće, nego štopa loptu na prsa i stoji i gleda kako lopta pada na pod, kao i ostala 4 igrača dok se protivnik zaletava i utrčava sa loptom u gol.

 

Nakon svega šta se dešava u fifi elden ring će mi izgledati kao dječja igra, a onda će fifa na hlađenje. Zadnja tri dana govorim kak neću igrat to govno od igre, ali svaki put se sjebem...

 

 
 

I am over 9000!!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2022 12:20 (Shivi).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Shivi kaže...

Na slici je trenutak kada su moji igrači dobili moždani udar (da toliko sam popizdio jer me igra jebe cijelu tekmu da sam iskoristio pauzu za replay)...

Nakon toga auta više ništa nije bilo isto, igrači su zaboravili trčat, ako slučajno i presjećem loptu (zanimljivo izašao je patch baš za to) igrač stoji kao da su mu noge zabetonirane i onda je protivnik iznudio korner iz kojeg je ubacio na 3m od mog gola, golman također stoji ko ukopan, a moj obrambeni koliko god se ja trudio stiskat po ispucavanju on neće, nego štopa loptu na prsa i stoji i gleda kako lopta pada na pod, kao i ostala 4 igrača dok se protivnik zaletava i utrčava sa loptom u gol.

 

Nakon svega šta se dešava u fifi elden ring će mi izgledati kao dječja igra, a onda će fifa na hlađenje. Zadnja tri dana govorim kak neću igrat to govno od igre, ali svaki put se sjebem...

 

  

 Ma govno radi na mahove - malo jebe tebe pa ti jebeš njih i tako ukrug.

Ja sam jučer upao u "crnu rupu" - kakve sam sve golove dobivao to nije istina, ali uvjeren sam da ću danas čudnovato popizdit i da će mi sve ono što jučer nije ušlo danas ulazit bez problema.

 

Ilustracije radi opis par golova... lik u mrtvom kutu - puštam ga, blokiram dodavanje na 5m jer De Gea čuva svoj kut - on drmne po golu, a lopta prođe De Gei kroz ruke i trbuh.

 

Idući gol... lika stjeram u kut na korner zastavu i nema kamo, on zafitilji nabačaj na 5m - ne znam kako je lopta uopće prošla jer je moj blokirao, al dobro... leti lopta na jebenog De Geu i pored njega Varane - ja opušten.

Natrčava njegov Kane, skoči i zabije gol glavom.

De Gea je samo gledao loptu, nije ni skočio, a Varane kojeg sam upravljao se spotakne i padne jer ga je Kane valjda ubio u skoku.

Znači šou.

 

Bilo je još raznoraznih golova... mogao sam dobru kompilaciju napraviti da sam sve snimao... i potrajala bi kompilacija, jebo im ja mater.

 

Ovo što pišeš za patch - kao pačirali su smradovi dodavanja, a i golmane tj. njihove obrane, ali ja to ne primjećujem u igri - sve isto u kao i prije.

Mrtvace mi skidaju, ako ne i jače neg prije, a lopta se od mojih odbija kao u fliperu.

Užas.

[19xx] 4ntraks
12 godina
suspendiran
offline
FIFA 22

Posto mi vise rivals pobjede ne trebaju odlucio sam krenut ovo chelsea majstora radit. Prva tekma nakon 3-0, supcic povrijedeni poveze gljive. Kaj mi na kraju dode fenomenalno jer sam odradil asiste sa njim... nikad lakse. Na kraju krajeva, ako se 88 kartica ponasa ko nejgova 79. Mislim da je kartica top. 

 

Ono kaj sam hto rec'. Kolicina autoblokova od strane Koundea i Marquinhosa TOTY je bila nenadjebiva. Bez ikakvog inputa, igraci su stajali savrseno. Vecinu golova sam moral zabit na povratnu loptu ili jednostavno opalit van 16m jer gol unutar 16m nisi mogo zabit od njih dvojice. Napravis fake shot, igraci niti da trznu. 

 

Ovu igru moze svaka budala igrat i bit prosjecan jer ce igra 80% posla napravit za tebe, samo nemoj dirat obranu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.2.2022 14:36 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 22

Super, za 25 tekmi torture SB dobio sam neko englesko drugoligaško smeće ratinga 82, a za 50 tekmi smeće Jimeneza 86. Što li me tek čega za 75 tekmi? Koje novo govno? Vjerojatno ću dobiti duplić od tri untradeable kartice koje imam u klubu. Guendouzia sam dobio tri puta untradeable karticu. Zašto je ne bih dobio i četvrti put.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 22
chance00 kaže...

jos jedan Token ako se napravi Hagi loan card.

player pickovi 84+ su mi Kane 90 i dva 84 . Bilo je mnogo losijih

 Pa nije to token već future stars loan kartica?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice