FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 474.694
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Btw, 85ice idu za max bin na pc-u trenutno, pa ako imate viska mozete i zaradit fino sad.

 

p.s. Pedro, Banza, Wijnaldum - žali Bože.

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.2.2022 20:16 (MBuda).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Nisam ništa bolji.

Dao sam 85 ekipu da dobijem 82 igrača 

Pobjedio sam 😝

3 godine
offline
FIFA 22

Ovaj SBC se čini kao da ga nema smisla ni radit. Jedino ako je netko tek sad kupio igricu ili za nekog tko ima toliko srece da dobije POTM Ronalda

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 22

Od svih besmislenih gluposti u igri ovo je bar zabavno. Raditi packove u kojima dobijes kurac.

Ultimate pack upravo - nosioc B. Silva 86, uz to dva TOTW 82 i 81, dupla, antrejdabl 😆

Fino me izjebase za ovaj TOTY promo... 100tinjak paketa i 0, ona najveca. 😁 Junior otvorio 20ak i ubo bar Mendya. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Sram ga bilo, nema toty hakimia.

Šta je najtužnije, s takvim timom, igra mu se svodi na autoplay 10 igrača i trčanje kanteom po cijelom terenu koji ima 1000 staminu i 150 pace. Extra. Rezultat nema veze sa stanjem na terenu što se vidi iz statistike, jer zabijat finesse sa 40 metara sa toty messijem i jorginhom i pucat c.ronaldom i mbappeom sa 35-40m, veze nema sa igrom. Jadno sve u svemu a takav tim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
shtifke kaže...

Od svih besmislenih gluposti u igri ovo je bar zabavno. Raditi packove u kojima dobijes kurac.

Ultimate pack upravo - nosioc B. Silva 86, uz to dva TOTW 82 i 81, dupla, antrejdabl 😆

Fino me izjebase za ovaj TOTY promo... 100tinjak paketa i 0, ona najveca. 😁 Junior otvorio 20ak i ubo bar Mendya. 

Aj nisam najgori, bar sam dobio Donnarummu. Sutra nam je zadnja prilika ubosti nešto dobro. Završava sezona i dolaze mjesečne nagrade. Bit će puno lijepih packova pa će nam valjda nešto uletjeti. Jučer sam ispucao i zadnje kartice za ovaj sbc. Sad više nemam karticu većeg ratinga od 83 u klubu. Valjda će se skupiti da si složim Martineza, simpa mi je kartica i poslužit će za ulaske s klupe u zadnjih pola sata tekme.

15 godina
offline
FIFA 22

Meh...

Šta sam sve dao unutra u nedostatku foddera

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Svaki put isto.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

jel moguće da mi je igra dala prvog plavog igrača mada smeće dobijem ali opet plavo je plavo 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Ono kad ti večer za odigrat koji gejm počne sa rumunjskim autoplay čiterskim kancerogenim smećem, i onda iz jada složiš sbc u kojem isto tako dobiješ jad, kao i u toj tekmi protiv smeća s čitom.

Mazohizam lvl 100

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Nadam se da je ovo naznaka da lošije ne može pa sutra očekujem barem Kantea ako ne i Mbappea s njim u istom packu :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 22

Kod mene: Gimenez 84, Ginter 84 i Acuna 84. 😆 Taman si mislim kako svemir ima master plan da iskoristim dva dupla antrejdabl TOTWa i izdominiram ovaj paket. Istrolali me opet! 😁

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.2.2022 0:16 (shtifke).
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 22

iz Mega packa dobijem toty Messija.  

Igram fifu na konzolama od 2015. Nikad nisam dobio nit ronalda nit messija nit ijednog jedinog toty igraca. Nikad.

Ovu fifu igram manje od svih i dobio gold Ronalda ,sada toty messija + toty kdb i toty hm rudigera. 

I di sada da stavim Messija u pl team koji nema nijednog dobrog argentinca? 

nisam napravio nit jedan sbc za f1 ligu

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

8 jumbo rare player pack sam dobio za elite, najjača kartica Ramos, nakon njega 18 puta po Kramarić.

Idite u 3 picke lepe materine.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.2.2022 9:20 (C3c1l).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
chance00 kaže...

iz Mega packa dobijem toty Messija.  

Igram fifu na konzolama od 2015. Nikad nisam dobio nit ronalda nit messija nit ijednog jedinog toty igraca. Nikad.

Ovu fifu igram manje od svih i dobio gold Ronalda ,sada toty messija + toty kdb i toty hm rudigera. 

I di sada da stavim Messija u pl team koji nema nijednog dobrog argentinca? 

nisam napravio nit jedan sbc za f1 ligu

 Prodaj kaj mozes i slozi ekipu oko njega.

 

3 jumbo rare players i rare players paket

 

Dupli Bonnuci, dupli Kroos, Sceszny. 

 

To je to.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

evo moj prvi toty ikad u fifama 

Moj PC  
5 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
chance00 kaže...

iz Mega packa dobijem toty Messija.  

Igram fifu na konzolama od 2015. Nikad nisam dobio nit ronalda nit messija nit ijednog jedinog toty igraca. Nikad.

Ovu fifu igram manje od svih i dobio gold Ronalda ,sada toty messija + toty kdb i toty hm rudigera. 

I di sada da stavim Messija u pl team koji nema nijednog dobrog argentinca? 

nisam napravio nit jedan sbc za f1 ligu

U 451 ti treba samo Hakimi i to je to. Ostalo posložiš PL. 

6 godina
offline
FIFA 22

Master plan ipak postoji... pootvarao danasnje pakete, pustio onaj od 24 rare igraca za kraj jer od viska duplih kartica stalno risajklo u one upgrade od premier lige. Uletio Alisson. I idem otvoriti ovaj najjaci na kraju balade - BAM - Ruben Dias 97. DA DA! E to te ja pitam. 😁 Idemo veselo odigrati 3-4 Div. rivalsa da pokvarim ovu ekstazu. 😆

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
C3c1l kaže...

8 jumbo rare player pack sam dobio za elite, najjača kartica Ramos, nakon njega 18 puta po Kramarić.

Idite u 3 picke lepe materine.

Baš gledam na netu na jednom vanjskom forumu kako škvadra plaće da su u elite nagradama dobili samo smeće. Od svoh packova kaže lik najbolja kartica rare Verratti. I ostali imaju ista iskustva. Nisam  otvarao packove kada sam to pročitao. Budem malo pričekao mada od sudbine ne možeš pobjeći.

15 godina
offline
FIFA 22

Elite nagrade - 2x hummels rare gold. Sve ostalo ne za plakat nego za poslat kilu c4 u ea centralu.

I da to ne bude sve, još smeće od igre od početka nove sezone ne da uć u objective-sezonu. I lagga od 9 ko sumanuto, gameplay je neigriv, sad sam igrao protiv nekog smeća sa dinamovim grbovima po cijelom stadionu, znači odavde negdje je, ping mu skače ko da igra iz donje špičkovine sa 1000 torenta upaljenih, i još igra ko igra lagga nepodnošljivo, ovak nije laggalo mjesecima.

Smeće smećavo ko 99% ostalih ea igara.

23x puknem po golu, donarruma plus autoblock = 22 obrane. Maestralna igra nema šta, ja da stavim 4 donarrume na gol neće skupit 4 obrane u 10 utakmica.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.2.2022 12:15 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Kakva smeća od kartica u objectivesima? U prošlom krugu je na lvl 100 bila 87 rating kartica, i sada je. Do sada su svaku noviu rundu povečavali rating kartica. Nema smisla za ovo igrati.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Kakva smeća od kartica u objectivesima? U prošlom krugu je na lvl 100 bila 87 rating kartica, i sada je. Do sada su svaku noviu rundu povečavali rating kartica. Nema smisla za ovo igrati.

Ja uvijek dodem do 25lvla bez da idem ''namjerno'' radit objective. Pokupim kaj se da pokupit i to je to. Ti igraci jedino mogu zavrsit u SBCU.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.2.2022 12:53 (SimeKZ).
8 godina
offline
FIFA 22

Stavim Stonesa u sbc, vrati mi se Stones, stavim Aspasa, vrati mi se Aspas, šta je igra postala bumerang simulator?

 

A o igri da ne pričam, danas trčim sa Kulusevskim 3m ispred stopera, idem 1 na 1 i na 25m Kulusevski doslovno stane i onda kad ga je stoper stigao krene i naravno da sam izgubio loptu. Kasnije u tekmi slična stvar sa Insigneom, nije stao ali je toliko usporio da bi ga skupljači lopte stigli.

 

Golmane su drugi opjevali pa ih nije vrijedno spominjat.

I am over 9000!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.2.2022 13:20 (Shivi).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

U player picku dobijem Di mariju što je fantastično s obzirom kakav je TOTW. U packovima dobijem Koundea tradeable što je opet fantastično jer mi je to najvrijednija kartica ove godine koju mogu staviti na market. Dobijem još untradeable mendya koji će biti dobar za neki sbc. Sve ostalo rating 84 i niže. Dva rare jumbo player packa ili kako se već zovu dobio sam gotovo identična. 20 istih kartica u oba packa za redom. U jednom sam od 24 kartice dobio 20 duplića i svi su u klubu isto untradeable tako da sam ih morao obrisati da mogu otvoriti sljedeći pack. Ne mogu biti nezadovoljan s obzirom da sam dobio karticu vrijednu 220k coinsa ali ono, potajno se uvijek nadaš nečem višem. No kako me sralo do sada ovo je fantastično.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.2.2022 14:41 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 22

Iz 84+ pp uletio Ramos, Elite nagrade dobio plavog Benza 92 i jos neke dvije 86ice u nekom drugom packu + bastoni 87 red pick. Ponukan iznenadnim viskom foddera odlucim napravit mid icon pack i dobijem - *drumroll*.. Lineker-a

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.2.2022 17:58 (crorockycro).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Ne mogu ući u season progress - izbacuje poruku na slici.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Mid/Prime sbc = mid Xavi -> FU EA

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
MBuda kaže...

Mid/Prime sbc = mid Xavi -> FU EA

Zato sam ja svoj dupli fodder bacio u Sterlinga.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...

Ne mogu ući u season progress - izbacuje poruku na slici.

 

 

 Od jutra se ne može, pisao sam u mom postu od danas

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice