FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 470.754
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

brijem i ja da ću počet slagat Varanea ,ali nemam dovoljno foddera da ga odmah složim, s njim ću biti miran do kraja igre

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Mene ceka duga noc imam oko 180 pakova za otvorit i onda sve to reciklirat u upgradese

jedva sam izdrza sinoc ne krenit u otvaranje al ipak veceras u pakovima cr7 i toty nomines tako da valjda ce upast nesto.

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Iskreno, nemam snage. Nema te kartice ni igraca koji ce sprijecit da njegov golman ima 9 obrana a moj dvije. Da ja imam 7 EG i ne mogu dobit covjeka sa gold karticama.

Sta ce ti kurcevi Ruben Dias i Varane kad Kimpembe blokira sve sta ide prema golu.

 

Martial ima 5* WF i ritne loptu koda sam red time napravio.

 

Ono sta sam reko, ne moze ti niti jedan igrac dat ono sta gameplay uzme. Nema tu nekog veselja u kartici ako te ovakve tekme docekaju.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
Diplo kaže...

Mene ceka duga noc imam oko 180 pakova za otvorit i onda sve to reciklirat u upgradese

jedva sam izdrza sinoc ne krenit u otvaranje al ipak veceras u pakovima cr7 i toty nomines tako da valjda ce upast nesto.

 

 

Kaj se brineš? Ti nekaj dobiješ i dok ne otvaraš packove tako da nema šanse da večeras ne dobiješ par milijuna.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

Jebena ekipica. Ja si sad jos moram kupit HL Cancela na RB a onda odlucit sa kim zamijenit Icardia. Imam WBY IF koji moze upast unutra ili jenplan uzet KDBa, onaj crni 93 ako se ne varam.

 

Pa bi to onda bilo - Cech, HL Cancelo - ToTY Dias - FB Varane - SIF Theo Hern., IF Kante, WW Aouar - IF Bruno Fernandes, SS KDB, Eusebio - WW Martial.

 

Mislim da svake godine sve ranije i ranije imam top ekipu.

 KDB ce mozda dobiti POTM karticu koja ce biti vrlo blizu SS kartici.

 

12 godina
offline
FIFA 22

Bonucci i Mendy u upgradeu. 

 

Mogo bi cech na klupu sad.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 22

Napravio jutros Varana, odigrao ligu, ne znam dal' je do mene, igre ili ovih silnih Rumunja s kojim me spaja. 

Završio na 50 bodova, smršavio 3 kile, jebo si milu mater, u paketima dobio prst u dupe.

Za kraj, kurcina je Varane, ništa posebno, i dalje su me karinđali i davali golove glavom metar i žilet igrači kao što je onaj jebomupasmilumajku Alesandrini

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
C3c1l kaže...

Napravio jutros Varana, odigrao ligu, ne znam dal' je do mene, igre ili ovih silnih Rumunja s kojim me spaja. 

Završio na 50 bodova, smršavio 3 kile, jebo si milu mater, u paketima dobio prst u dupe.

Za kraj, kurcina je Varane, ništa posebno, i dalje su me karinđali i davali golove glavom metar i žilet igrači kao što je onaj jebomupasmilumajku Alesandrini

I ja sam malo igrao s Varaneom i po meni on ima pace oko 80. Vidiš dok trči da je usporen film. Pored njega protrčavaju kako im se digne i nikoga ne može stići. Poznavajući fifu to je danas tako a već sutra će biti drukčije.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Otvorio jedno 40tak paketa, uletila dva tradeable "felš" plavca koja mi nisu potrebna baš, osim toga nešto malo foddera (Casemiro, Ederson, Van Dijk, Lukaku, Suarez, Navas, Pogba). Najvece razocaranje 83x25 pack od swapsa, Navas kao top pick i 15 duplića... Ostalo mi još nekih 20tak ovih premium upgrejda, što PL što L1.

 

p.s. Otvarajući ove upgrade packove za PL i L1 dobio sam jos tri plavca... Ista ova dva samo untradeable i sad upravo dupli Hakimi untradable. Bar ce Varane se ubrzo kompletirat izgleda...

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.1.2022 0:12 (MBuda).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Naravno da su dali honorable pizdarije da nitko vise nit ne vidi TOTY.

 

Upravi jedan obrezani konyaspor je izaso na 1-1 nakon crvenog.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 22

15 pl upgrade packova i ne dobijem igraca veceg od 83 ..i onda u jednom packu 86,87 i 90 rudiger. Luda igra.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.1.2022 9:11 (chance00).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 22

Prekjučer u paketu Kane, sterling i muller, u drugom onaj obojani gomez (fut heroes mislim), a jučer i danas u 10 paketića ništa, tj. tradicionalno acerbii i vollandi nositelji, užas..

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Nakon grinda i hrpe recikliranja (što mi se čini najdosadnijom aktivnosti u igri, gore cak i od squad battlesa) ovo je konacni tim... Varane na kraju složen bez trošenja coinsa, prije njega Kane i Sterling dovršeni u zadnjih par dana. 620k na racunu i mogu jos Jesusa prodat. Mozda bi se dalo nesto jos ubost za oko milje coinsa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

i ja sam složio varana ,do sad mi je igrao gold varane

sad jedino što mi treba je mbappe i to je to.

wl krenuo 5-0, varane je stroj ,sad sam miran do kraja igre s tim cb-om

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

I ja sam si složio tim. 

Toliko me živcira igranje protiv čiterskog smeća, ili spajanje sa portugalcima, ukrajincima i ostalom egzotikom protiv koje je ping 30 na početku a u rundi 70, da mi bolje radi garrincha s klupe u 60oj nego 94 messi, zola i di natale na 10 chema od prve minute. Nije mi ušao finesse s mesijem 2 tjedna. Do prije 2 tjedna je ulazio skoro svaki. Šta je sad zaboravio igrat? Očito ea i drkanje po sliderima, jer uvedem sinoć 88 nkunkua, koji isto ima finesse trait, i zabijem iz prve bez jebemti. Preočito je da su drkali slidere, jer sam dodir na šut sad puni ko da držim 2 sekunde.

 

Sad sam si završio eredivisie tim, ove dve živine na cdmovima su zlo kraj kojeg ništa ne prolazi, obrana je općenito odlična, krila su skroz dobra, a ovaj lazar u špici je li-la, kad zasere prve 2 šanse, ide van i dobro. Više vezanih pobjeda napravim s njima, nego s prvim timom

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Nisam dobio TOTY, imam jos 5x Ultimate Packova, 5X Jumbo rare player, iz mid do prime dobio mid Hagija, dobio bar HM TOTY, svi osim Walkera otisli u SBC, otkljucao Varanea, na kraju uleti lik kojeg sam prosle godine dobio 3 razlicite verzije, kako je dobro, vidjeti te opet

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

napokon zavrsia sa otvaranjem sacuvanih pakova (umra od dosade) 

 

ubacia sve u prem upgrades, tako da jos imam nekih 150+ pakova za otvorit nemam pojma kad cu nac vremena za to...

 

trenutno stanje

 

TOTY Cancelo

TOTY Hakimi duplo

2x TOTYHonourable Benzema

2x TOTYHonourable Mendy

TOTYHonourable Chiesa

 

TOTYHonourable David

TOTYHonourable Bonucci

TOTW Kimmich

 

 

 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 22

Nakon dva untr Jorginha uletio i Marquinhos. U istom paketu i David. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.1.2022 18:09 (Knappa89).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Pa jebo ti konj mater, jel ovo realno. 2 gola iz mrtvog jebenog kuta.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Znači ja sam ovdje jedini koji nije dobio nikakvu plavu karticu. Otvorio sam na kraju s ovim zadnjim sbc oko 110 packova. Nula plavaca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Znači ja sam ovdje jedini koji nije dobio nikakvu plavu karticu. Otvorio sam na kraju s ovim zadnjim sbc oko 110 packova. Nula plavaca.

 Joj, evo staro kukalo opet.

Naravno da nisi jedini. Ja nisam dobio ama baš ni jednu. Od svih pustih packova, lloris 87 top ulet.

 

Ali lako za to, smećava smrdljiva usrana igra protiv kancerogenog balavog poturčenog smeća koje slavi svaki gol i vrti loptu 65 minuta od bekova do golmana i nazad, još takvo smeće nagradi golom u 92oj minuti RUKOM.

Video u prilogu. Psovao bih sad svašta, ali ne treba mi ban ovdje radi usrane igre.

 

15 godina
offline
FIFA 22

Znači, turčin naravno, kad već nije russian federation, ON igra constant pressure, cijeli tim na autoplay, on upravlja jednim 90% vremena, njemu stamina sa constant pressure CIJELU tekmu na 100%, a ja na balanced na poluvremenu ispod 50% stamine cijeli tim. Znači, što više njegovi jaše po mojima, njemu stamina full, meni pada kao da ja igram constant pressure. Kakva igretina, kakav anticheat mehanizam, kakav rasni gameplay....

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
Sa “reklikacijom” otvorio preko 700 paketića, imam foddera za još jedno 200, nisam dobio ništa od icon picka, jebiga okrutan život
8 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Znači ja sam ovdje jedini koji nije dobio nikakvu plavu karticu. Otvorio sam na kraju s ovim zadnjim sbc oko 110 packova. Nula plavaca.

 Nisi jedini, ostavio sam si još neke packove za danas pa ću vidjet kakve ću biti sreće...

I am over 9000!!!
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

ma i ja sam otvorio 50-tak packova i niti jedna jedina plava kartica

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 22

Slaže li itko serie a?

 

Ispod je trenutni sastav, mislim složit Kjeara i sa njim zamijeniti Skriniara, a za ostale pozicije sam otvoren za prijedloge. Ibru ne diram, po meni ove godine uvjerljivo najbolji napadač (igrao sam draft i sa peleom, maradonom, ronaldom itd.) jer sa hunterom ima pace 99, sho 99, strenght 91, jumping 94, heading 99 itd. da sad ne nabrajam i jednostavno je nezaustavljiv, brz, okretan za svoju visini, sve pogađa, fizički nenadjebiv.

 

Nisam pametan što mijenjati jer sam sa obranom generalno zadovoljan, što se tiče sredine, Kessie igra toplo hladno, uzeo bih nekoga sličnog tipa, npr. dobra defanziva i stamina 90+, za Barellu ne znam, odličan je protiv protivnika koji igraju high pressing jer je jako okretan i izmigolji se kao jegulja iz zajebanih situacija, Dybala mi je odličan kako god okrenem. Krila, Kulusevski jako dobar nogom, ali glavom bože sačuvaj, ne bi zabio mrtvaca glavom ni da stoji u golu, a Insigne me je ugodno iznenadio, stvarno ne znam koga bih stavio umjesto njega, a da se uklapa.

 

 

I am over 9000!!!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 22

Ni ja nisam dobio ništa jače od 85 ratinga, movie izdrži :D 

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 22
Shivi kaže...

Slaže li itko serie a?

 

Ispod je trenutni sastav, mislim složit Kjeara i sa njim zamijeniti Skriniara, a za ostale pozicije sam otvoren za prijedloge. Ibru ne diram, po meni ove godine uvjerljivo najbolji napadač (igrao sam draft i sa peleom, maradonom, ronaldom itd.) jer sa hunterom ima pace 99, sho 99, strenght 91, jumping 94, heading 99 itd. da sad ne nabrajam i jednostavno je nezaustavljiv, brz, okretan za svoju visini, sve pogađa, fizički nenadjebiv.

 

Nisam pametan što mijenjati jer sam sa obranom generalno zadovoljan, što se tiče sredine, Kessie igra toplo hladno, uzeo bih nekoga sličnog tipa, npr. dobra defanziva i stamina 90+, za Barellu ne znam, odličan je protiv protivnika koji igraju high pressing jer je jako okretan i izmigolji se kao jegulja iz zajebanih situacija, Dybala mi je odličan kako god okrenem. Krila, Kulusevski jako dobar nogom, ali glavom bože sačuvaj, ne bi zabio mrtvaca glavom ni da stoji u golu, a Insigne me je ugodno iznenadio, stvarno ne znam koga bih stavio umjesto njega, a da se uklapa.

 

 

 Složio odavno, dodajem nove kak šta izađe, ali igram svakih 20-30 tekmi, po 5,6 s njima. Imam bolje igrače za prvi tim, pa onda jebiga, koliko god su mi dragi, zapostavljeni su jer se iovak živciram na pcu protiv pustog čiterskog smeća, a kamoli da igram sa slabijim timom. Ali volim s vremena na vrijeme u rivalsima oderat malo da se izguštam s di nataleom.

Kad složim još ove puste započete sbcove, 4 imam na pola složena, pa ušparam coinsa malo, upgrejdat ću još Thea, mada je i ovaj bazni više nego dobar, al volim te šarene kartice pa da ga ne gledam ovakvog

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.1.2022 13:39 (jopis).
12 godina
offline
FIFA 22

Isti kurac imal ti 11 totya ili 11 gold igraca. 

Situacija di gold Zaha ide kraj IF Hakimia ko britva, zavuce se unutra i pogodi iz mrtvog kuta kraj 89 Mendya. Moj golman od njegova 4 udarca ima 0 obrana. Njegov na mojih 18 ima 11 obrana. Ne razumijem animacije mojeg golmana, koji se baci ko krava na loptu koju bi vjerovatno ja ulovil. Vidi se razlika kad su iza Dias i Varane. Al'' ako igra odluci da ces ga popit, popit ces ga kak god. Pogotovo 45+ i 90+. U tim minutama gold Messi nadskoci Varana i zakucava u gol. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

Isti kurac imal ti 11 totya ili 11 gold igraca. 

Situacija di gold Zaha ide kraj IF Hakimia ko britva, zavuce se unutra i pogodi iz mrtvog kuta kraj 89 Mendya. Moj golman od njegova 4 udarca ima 0 obrana. Njegov na mojih 18 ima 11 obrana. Ne razumijem animacije mojeg golmana, koji se baci ko krava na loptu koju bi vjerovatno ja ulovil. Vidi se razlika kad su iza Dias i Varane. Al'' ako igra odluci da ces ga popit, popit ces ga kak god. Pogotovo 45+ i 90+. U tim minutama gold Messi nadskoci Varana i zakucava u gol. 

 E bas mozes imat full icon, toty team al kad ea kaže nečeš majstore onda nečeš.. govno od igre

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice