FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 473.528
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Zna li neko mozda ako promjenim e-mail adresu na Orgin-u i podatke profila, da li cu imati problema prilikom nove prijave na Orgin ili ce biti sve okej. Posto zelim prodati Orgin account, pa bih promjenio svoju e-mail adresu i podatke unutar profila. 


 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 22
Jel fifa uvijek tako ne balansirana? Probao sam FUT po prvi put i od 5 tekmi 4 sam igrao protiv likova koji imaju sve neke sarene karte od 92-95 a ja jadan karte od 70-75. Sve i jednu sam izgubio 8-2. Igraci im lete po terenu. Jednu gdje sam igrao protiv slicnog igraca sam pobjedio 3-1. Zasto spaja igrace s super timom s nekime kome je to prva tekma?
15 godina
online
Re: FIFA 22
Gogy7 kaže...
Jel fifa uvijek tako ne balansirana? Probao sam FUT po prvi put i od 5 tekmi 4 sam igrao protiv likova koji imaju sve neke sarene karte od 92-95 a ja jadan karte od 70-75. Sve i jednu sam izgubio 8-2. Igraci im lete po terenu. Jednu gdje sam igrao protiv slicnog igraca sam pobjedio 3-1. Zasto spaja igrace s super timom s nekime kome je to prva tekma?

 Spaja igrače iz iste divizije.

12 godina
offline
Re: FIFA 22
Gogy7 kaže...
Jel fifa uvijek tako ne balansirana? Probao sam FUT po prvi put i od 5 tekmi 4 sam igrao protiv likova koji imaju sve neke sarene karte od 92-95 a ja jadan karte od 70-75. Sve i jednu sam izgubio 8-2. Igraci im lete po terenu. Jednu gdje sam igrao protiv slicnog igraca sam pobjedio 3-1. Zasto spaja igrace s super timom s nekime kome je to prva tekma?

Tako ti je grah pao.

[19xx] 4ntraks
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
Division 2 rank 2 svaki drugi igrac ima cheat za timed finish i auto dc. Znaci puca se s 35 metara cim lopta prođe crtu te van baci u fut meni. Kad mislis da ovi retardi s ea ne mogu pasti nize dokazu ti suprotno :D
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 22
Gogy7 kaže...
Jel fifa uvijek tako ne balansirana? Probao sam FUT po prvi put i od 5 tekmi 4 sam igrao protiv likova koji imaju sve neke sarene karte od 92-95 a ja jadan karte od 70-75. Sve i jednu sam izgubio 8-2. Igraci im lete po terenu. Jednu gdje sam igrao protiv slicnog igraca sam pobjedio 3-1. Zasto spaja igrace s super timom s nekime kome je to prva tekma?

 FUT ti je tezak pay to win. Naletiti ces na ekipu koja je spremna baciti par tisuca eura svake godine na igru i onda trcati okolo sa najjacim karticama. Kao sto ti je movie rekao, ako nisi do sada igrao, bitna mehanika igre ti je chemistry. Svaki igrac ima svoju poziciju(koju mozes donekle mijenjati RM-RW-RF; CDM-CM-CAM-CF-ST) i pripada odredenoj zemlji, ligi i klubu. Da bi dosao do 10chem na igracu, sto ti je maksimalan chem, mora biti na tocnoj poziciji i imati sve barem narandaste linije prema drugima. Linije dobivas tako da ih povezujes po odredenom faktoru i za svaki faktor dobijes dodatnu "snagu" linije. Dakle Bernardo Silva i Pepe ce imati narandastu liniju jer su oba Portugalci. Bernardo Silva i Diogo Jota ce imati zelenu liniju jer su oba Portugalci u Premiershipu, Bernardo Silva i Ruben Dias ce imati najjacu liniju, tzv HyperLink jer su oba iz iste zemlje, lige i kluba. Sto je veca "snaga" linije to ih vise mozes imati crvenih prema igracu da on i dalje ima 10 chema, sa zelenom linijom mozes imati 1 crvenu, sa hyperlinkom mozes imati 2 crvene.

Druga stvar po pitanju FUTa koju moras pohvatati je da je Pace kralj. Napadati mozes bez da se zaletavas ko budala, ali braniti se ne mozes jer tvoj 70pace CB nece imati jednaku konzistentnost kao Werner sa boostom na Pace koji ga dovede na 99 Pacea. Tada je samo pitanje kada ce protivniku proci jedna od lopti i najebat ces samo tako.

8 godina
offline
FIFA 22

Nakon novih 2h igre sve više me igra odbija nego privlači. Pucam po golu, golman obrani, lopta ode u korner, komentatori komentiraju great save, a ono bude gol aut... Nisam vam vjerovao da je jako teško zabit 1 na 1 jer sam u prvih par tekmi to zabijao lakše nego u prošloj fifi, ali sinoć nebi da si isus bog. Najgore od svega, gledam replay, golman uopće nije dirao loptu tj.obranio nego se ona odbila od zraka u korner, očito su sjebali hitbox, ali bitno da sam dobio gol sa 16m glavom. Golmani su i dalje užas kod ubacivanja, lopta ide doslovno u 2m od gola, golman sam i boksa je ili još bolje izađe na loptu i onda se vrati na gol, a da ne pričam kad su korneri, smjeh.

 

Dodavanja, to ako nije skriptirano ne znam šta je, u jednom trenutku igraš fliper, igrači lete, perfektno dodaju iz svih situacija (čak i nemogućih), a u drugom trenutku ne možeš točno dodat na 5m. Ima još stvari koje bih mogao nabrojiti, ali neda mi se kvariti jutro :)

 

Očekivao sam više od ove punokrvne nextgen fife, prirodnije kretanje igrača, malo realističniju igru, ali zašto bi se trudili kad je konkurencija još gora.

I am over 9000!!!
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Igra definitivno nije još u igrivom stanju...klik

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
cicek kaže...
Division 2 rank 2 svaki drugi igrac ima cheat za timed finish i auto dc. Znaci puca se s 35 metara cim lopta prođe crtu te van baci u fut meni. Kad mislis da ovi retardi s ea ne mogu pasti nize dokazu ti suprotno :D

Zato je mene strah igrat Rivalse jer ako igram redovno ću kad-tad doći u diviziju gdje se pati.

U nedjelju sam došao do onih famoznih 7 pobjeda - divizija 6. i više ne igram Rivalse od straha :)

[19xx] 4ntraks
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

znači igram fut champions i svaku ali svaku moguću tekmu ekipa igra da im konstantno igrači radi pritisak na mene , i to igrači koje ne kontroliraju, a ekipa večinom tek počela igrat fifu

u čemu je poanta? šta je neka nova fora u taktici ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 22
ZeNGe_CRO-mt kaže...

znači igram fut champions i svaku ali svaku moguću tekmu ekipa igra da im konstantno igrači radi pritisak na mene , i to igrači koje ne kontroliraju, a ekipa večinom tek počela igrat fifu

u čemu je poanta? šta je neka nova fora u taktici ili?

 Visok Depth i Press after Posession loss. Ako igras relativno polagano do protivnickoga gola, imas 6-7 igraca koji odmah kada izgube loptu krenu raditi pritisak na protivnika.

15 godina
online
FIFA 22

Nevjerojatno, i danas preview pack rating 78. I tako od 22.09. s iznimkom jednog dana kada je bio 83 ili 84 ali opet neisplativ za uzeti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 22

Moze li mi netko objasnit ovu novu metodu fut champsa? Kvalificirao sam se preko rivalsa tj skupio onih 1500 bodova. Vise nije onako da samo za vikend igras wl?

VISCA BARCA
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
Gogy7 kaže...
Jel fifa uvijek tako ne balansirana? Probao sam FUT po prvi put i od 5 tekmi 4 sam igrao protiv likova koji imaju sve neke sarene karte od 92-95 a ja jadan karte od 70-75. Sve i jednu sam izgubio 8-2. Igraci im lete po terenu. Jednu gdje sam igrao protiv slicnog igraca sam pobjedio 3-1. Zasto spaja igrace s super timom s nekime kome je to prva tekma?

 

Velika prednost Fife nad Pesom uvijek je bio odličan filter u Online Seasons (mod bez kupovine igrača, bez kartica, gdje igraš s klubovima kakvi jesu). 

Ako uzmem klub tipa Dinamo, Hajduk, Rangers, Suttgart s ocijenama igrača 70-75, bez problema te spoji s ravnopravnim protivnicima koji su uzeli npr. Fenerbahce, Dynamo Kiev, HSV, Young Boys, Malmo itd također sa igračima  oko 70. Znači možeš ravnopravno igrat s raznim klubovima, i navijači raznih manjih klubova mogu igrati ravnopravno sa sličnima za plasman i bodove, dok se u Pesu stalno igralo samo sa 10ak najjačih klubova tip Real, Barca,  City jer ne postoji pravi filter, i pravi način da se to ograniči.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.10.2021 7:33 (dayvee).
6 godina
offline
Re: FIFA 22
Jack Black kaže...

Moze li mi netko objasnit ovu novu metodu fut champsa? Kvalificirao sam se preko rivalsa tj skupio onih 1500 bodova. Vise nije onako da samo za vikend igras wl?

 Skupis 1500 bodova da bi platio upad u kvalifikacije za Fut Champs. Moras doci do 24 boda od mogucih 36. Pobjeda je 4 boda (jer EA zeli svima dati bod za sve), Remi je 2 boda, Poraz je 1 bod. Kvalifikacije mozes odraditi kada god hoces ali imas odreden broj kvalifikacija po sezoni, npr ova sezona zavrsava za 40 dana ako se ne varam i imas 7 prilika kvalificirati se.

Kako sami FUTChamps funkcionira ti ne bih znao reci.

6 godina
offline
FIFA 22

Poceo sam nakon ne znam koliko godina ponovno igrati Career mode. Krenuo u 4. engleskoj i mozes ga jebati ali to izgleda kao kada bacis oko na stvarni Premiership ako izuzmes hrpe krivih dodavanja. Nema igraca koji ce kroz 5 sekundi proletiti preko cijelog terena, svi igraci imaju po 2, max 3 zvjezdice u skillovima tako da nema jebavanja po tome pretjeranog, bas je fina razlika izmedu takvog necega i UT.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Nevjerojatno, i danas preview pack rating 78. I tako od 22.09. s iznimkom jednog dana kada je bio 83 ili 84 ali opet neisplativ za uzeti.

 Šta se nisi čak jednom pohvalio da si dobio nešto jebeno ?

I am over 9000!!!
15 godina
online
Re: FIFA 22
Shivi kaže...

 Šta se nisi čak jednom pohvalio da si dobio nešto jebeno ?

Dobio sam u onom loyalty sbc IF Kimmicha i nekoliko onih brzih stopera velikog pacea a ratinga ispod 80 u ostalim foundation sbc. Otvaram svaki dan od početka na dva acc preview packove i uglavnom su to kartice 78/79 rating.

 

 

Potvrđan prvi patch za fifu 22. Evo što donosi.

15 godina
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...
Shivi kaže...

 Šta se nisi čak jednom pohvalio da si dobio nešto jebeno ?

Dobio sam u onom loyalty sbc IF Kimmicha i nekoliko onih brzih stopera velikog pacea a ratinga ispod 80 u ostalim foundation sbc. Otvaram svaki dan od početka na dva acc preview packove i uglavnom su to kartice 78/79 rating.

 

 

Potvrđan prvi patch za fifu 22. Evo što donosi.

 

Made the following changes:

Reduced the effectiveness of goalkeepers when diving for top corner shots taken from inside of the penalty box.

 

This change specifically applies to shots taken within 37 feet/11.27 meters of the goalkeeper.

 

Improved the frequency of player controlled sliding blocks making contact with a traveling ball.

 

Updated the defensive logic for players near the halfway line when defending a counter attack that originated from a corner situation.

 

Defenders near the halfway line will now attempt to more closely mark the counter attacking players.

 

Added goalkeeper animations that could occur when a keeper is attempting to save a high finesse shot.

 

This change is intended to provide more authentic looking goalkeeper reactions and very slightly increases the effectiveness of goalkeepers saving this type of shot.

 

Updated the defensive logic for players near the halfway line when defending a counter attack that originated from a corner situation.

Defenders near the halfway line will now attempt to more closely mark the counter attacking.

 

Improved the frequency of player controlled sliding blocks making contact with a traveling ball.

 

Widened the area where the reticle can be placed during free kicks in order to allow for more control over spin and general placement.

 

In Co-Op matches, Player Lock will now be canceled after the Player Locked player performs a pass, or after their teammate performs a pass to a different player.

 

[PS5 Only] Added a new Controller Setting to set desired Adaptive Trigger Resistance.

Improved referee logic to call more fouls caused by high velocity tackles.

 

Improved referee logic to call for fewer penalty kicks caused by reasonably timed slide tackles.

 

Improved referee logic to call more fouls in situations where a player purposefully collides with a goalkeeper that is holding the ball.

 

Improved referee logic to call for fewer fouls due to soft physical contact.

Improved throw in accuracy and target selection.

 

Addressed the following issues:

 

    Sometimes, a late Fake Shot request resulted in a pass.

    In rare cases, players could take an unintentionally poor touch.

    In some situations, the ball carrier would not perform the Feint and Exit Skill Move when requested.

    When manually rushing the goalkeeper outside of the penalty box, the keeper could incorrectly attempt to make a save with their hands.

    When attempting to intercept the ball, the intercepting player could sometimes take an unintentionally heavy touch resulting in possession loss.

    Players with a Skill Move rating between one and three will now perform the Bridge Skill Move when requesting a Skilled Bridge Skill Move, instead of performing no Skill Move.

    In some situations, the defending team’s player would momentarily stop moving after the attacking side performed a Lobbed Through Pass.

    When receiving the ball from the air, players could be rarely seen running in place before taking control of the ball.

    When receiving the ball from the air from behind, in some cases, the receiving player would not attempt to take control of the ball while running.

    In rare cases, players could take an unintentionally poor touch.

    After catching the ball near the goal line and falling to the ground with it, the Goalkeeper could sometimes slide on the pitch.

    When a goalkeeper was attempting to punch the ball after a deflected shot, the keeper could attempt to head the ball instead.

    The goalkeeper would sometimes not make an attempt to save the ball following a shot, if the shot occured close to the keeper.

    In some rare scenarios, the goalkeeper would get up too slowly after engaging in a physical contest.

    When attempting a diving save, the goalkeeper could sometimes dive diagonally instead of laterally.

        This was a visual issue only and addressing it does not change goalkeeper performance in these situations.

    In rare situations, when attempting to move while shielding the ball, the shielding player could leave the ball behind.

    In rare situations, the goalkeeper does not attempt to catch a cross near the goal area.

    In some rare scenarios when a ball was kicked out of play, the incorrect team was given the ball to resume play.

    When playing as a locked player and the match ends in a penalty shootout, the locked player’s Match Rating could unintentionally decrease during the shootout.

        This issue is listed on the EA SPORTS FIFA Tracker: https://trello.com/c/651ZT9ZQ

    When skipping a non gameplay scene that plays before a goal kick, the input combination could sometimes result in the Come Short or Push Up function being requested.

    Sometimes, fouls were not being called when committed on a player performing a nutmeg or a Bridge Skill Move.

    A penalty kick could have been incorrectly awarded after a well timed sliding tackle in the penalty box.

    On rare occasions, an incorrect animation could occur after a Skill Move was requested.

    Sometimes, the ball carrier could dribble in a different direction than requested.

    Occasionally, a player could get stuck in a Strafe Dribble animation for longer than intended.

    Sprint Knock Ons could not be requested if the Sprint button configuration was changed.

    The goalkeeper could sometimes perform an incorrect saving animation when attempting to save a header.

    Gameplay could sometimes appear blurry when using the Pro camera.

    PC Only - Attempting to cancel an advantage call had no effect.

    Hair could sometimes appear blurry during gameplay and replays.

    Players could sometimes have a faint dark glow appear around them during gameplay and replays.

11 godina
offline
FIFA 22
Evo danas sam dobio u packu untradeable De Jonga i Haalanda, al posto sam sve bundesligase prodao, radim bas cijelu novu ekipu.
Imam neke 3 zamisli za sad, pa bih zamolio za pomoc. Glasanje ce biti postavljeno sa slikama, a da olakšam, samo sam napisao na kojoj je koji golman pa da tako znate stisnut gdje mislite da je najbolji tim.
1 Maignan na golu
1 Oblak na golu
2 Navas na golu
Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Jel moguće da je ovaj FUT postao toliki pay2win? Evo igram rivalse, došao u diviziju 5. Svaka druga tekma viđam u ekipi netko od Messi, Mbappe, Torres ikona, Son, Mane... Ne sjećam se kad sam igrao protiv ekipe koja je slabija od moje, eventualno bude ista mojoj ako budem sretan. Naravno, skor mi je užasan, gubim 80% tekmi. Čak mi je problem dobiti promotion u ovom sustavu gdje ti treba 2-3 pobjede u nizu

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
FIFA 22

Jel vama laga nakon ovog updatea. Svaki put nakon bilo kojeg skilla se osjeti lag. 

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 22

Odigram tekmu - dvije dnevno i ugasim. Uopće me ne vuče. 

U diviziji 6 sam, jučer naletim na ekipu: 
Donnarumma, Cancelo, Varane, Maldini, Zambrotta, Kante, Renato S., Rashford, CR7, Ginola, Garrincha. Ovo je ekipa od 10 milja u drugom tjednu igre. Nije mi dva puta došao do gola u 90 minuta. 
Uđem u tekmu poslije toga, napravim 20 šansi, pogodim 2 prečke, stativu, pogodim 89 puta u blok, Areola ima 13 obrana, izgubim 4:1. Ugasim igru. 


Sistem nagrada i igranja rivalsa im je ultra čudan. Do wl još nisam ni dogurao jer skupljam tih 1500 pointsa puževim korakom. Ali koliko sam shvatio nakon kaj skupim tih 1500 pointsa tek onda idem u kvalifikacije za wl... 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 22

Kvalificirao se jucer za WL, imao jednu tekmu u kojoj je xG bio na mojoj strani sa 7,6 - 1,5. Dobio sam 1-0, jedva. Frajer sa druge strane samo šusa lopte naprijed, ali nema pojma sto radi. 17 udaraca na gol sa moje strane, svi u 16ercu, sve je skidao Schmeichel. Na drugu stranu, iducu tekmu sam izgubio 4-2, sva 4 gola van 16 metara, Neuer nije ni jedan finesse skinuo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 22
Znači nije zajebancija već članak na jednom portalu. Tko piše ovakve gluposti?


"FIFA je neusporedivo popularniji serijal posljednjih godina. FIFA 21 prodana je u spomenutih 325, a eFootball 2021 u tek 111 milijuna primjeraka".

"FIFA 22 bilježi sjajnu prodaju, a prošlogodišnje izdanje (FIFA 21) prodano je u 325 milijuna primjeraka, što je čini najprodavanijom sportskom simulacijom u povijesti".
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Debili ne znaju prevesti članak koji kopiraju... Istina je da se Fifa od 1993 g. prodala u 325 milijuna primjeraka.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Da vidimo... Anketa!

Koliko pobjeda ste imali u kvalifikacijama za prvu WL:

0 9/9
0 8/9
1 7/9
1 6/9
2 5/9
0 4/9
0 3/9
0 2/9
1 1/9
3 Nisam još skupio 1500pts
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: FIFA 22
DEEMon kaže...
Debili ne znaju prevesti članak koji kopiraju... Istina je da se Fifa od 1993 g. prodala u 325 milijuna primjeraka.

 Pa to je svakom jasno, osim njima.

9 godina
offline
FIFA 22

Ima li netko ovdje one micro-stutteringe? Igram fifu na PC-u (Ryzen 7 2700x, 16GB DDR4 3200MHz, RX 5700 XT 8GB) i svako malo mi se pojavljuje mikro stjutering. Sve postavke su na max, 1920x1080, no limit FPS. Na prethodnoj, fifi 21, takvih problema nisam imao i radilo je glatko, perfektno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 22

Logično, s peterca sve brane a onda...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice