FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.130
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
FIFA 21

Silujem ovaj premium upgrade epl sbc i neće da se jebem. Najjača kartica Odegaard. Napravio sam 9 sbc. Nemam više rare kartica tj imam ali mi ih je žao ubaciti. Sve što je bilo bezveze i nebitno sam potrošio. I nula bodova. Znači nisam još dobio tots karticu u packu a odigrao sam sve sbc koji su se pojavili, neke od ovih repeatable po dvadesetak puta i neće. I u garantiranom epl tots sbc sam dobio najmanju moguću rating karticu. Ne igram od drugog mjeseca i samo slažem sbc i ne pomaže. Uz sve to i dalje ne dolazi PS5. Odgoda na odgodu. Svi me jebu gdje stignu. Nema veze, bit će bolje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Evo ga. Zbog ovakvih gluposti viae ne igram nakon 14 pobjeda. Koji je smisao ako ce balavac nabijat through ball i proci 7 puta, zabit 5. Na drugoj strani. Kane, Bailey, Barnes, Kaka, Mbappe, Rashford ne mogu naterat loptu kraj njegovog golmana.

Kako ne psovat, osjecat rage u sebi ili nesto tome alicno kad ja vidim kaj ce naoravit. Selektiram CBa, postavim se a njegov Son prode koda mojeg CBa nema. Tip gubi 4-1, pali constamt pressure i odigrava sa CBpm preko ciječog igračista čoptu. Jebi se sa takvom igrom. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Maločas otvorio nagrade i odmah mi sinulo zašto sam prestao vikend ligu igrat (vidi sliku!).

Ovo je definitivno zadnja WL ove godine.

 

U ostalim paketima strava i užas.

Da je makar neki fodder pa da imam za slagat SBC.

Ili su duple koje sam discardao odmah, ili 80-81 rejting kartice.

Dobio jednu karticu 84 rejtinga u 10 packova kojih sam otvorio.

 

Šarenu karticu mogu dobit samo kad me igra trola na najjače ili kad otvaram garantirani SBC, a onda to bude smeće koje ne mogu upotrijebiti u ekipi.

 

Probao jučer dvije partije TOTS Kanea što sam izvukao u garantiranom SBC-u i nisam zadovoljan.

Prvo je promašio prvi šut na gol, a to mi je najvažnije da mi napadač pogodi prvu loptu kad pucam s njim.

Na nekih 11-12m od gola, stajao je negdje oko sredine i opalim finess sa lijevom u lijevi kut, a lopta ode pored gola.

Nakon toga je pogodio neku čudno jaku loptu mada nisam tako pucao, ali vrlo brzo me opet razočarao kad sam mu nabacio na glavu i on s 5m puca pored gola.

Ono WTF, najjači napadač u TOTS Englezima pa promašuje nešto što bih valjda bez problema zabio sa Saint Maximinom - nek si jebu oni mater sa Kaneom i usranim TOTS karticama.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

dobio praktički iste pickove ko šime, gomis i mount ,iz paketa pao gundogan kojeg sam umjesto da kliknem check price stavio na market i otišao za 104k, luuud sam bio 

igram tu jebenu wl ko debil da na kraju dobijem kurchinu, a inače došao sam do 14w i ostalo mi još 12 tekmi koje mi se nije dalo odigrat 

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Iz protekle dve WL dobio Alabu tots i sada Ruben Diasa tots. I Souček.

Neuer na golu (mada deluje da mi je FS Lunin bolje branio)..

Umesto Varana igra Dias, a Mendy ostaje na 7 chem, dok ne dođe neko ok iz premier lige. Ili Shaw ili Reguilon wif.

A što je najgore, sve na silu menjam, ništa lošiji nije gold Varane od Diasa tots.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

Pošto su mi nagrade i pickovi bili manje više kriminalni, a nakupio sam dosta foddera, počastio sam se PIM Essienom. End game cdm. U igri je stvarno čudesan, top kartica. Preporuka kome treba zadnji vezni, a da ima foddera i hrabrosti očistit se od njih sad za vrijeme totsa. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Slozim MM, dam djevojci da otvara. Otvori Luke Shaw, Ederson i neki zvaljo iz saudijske lige plus Chiellini i jos foddera 84.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
FIFA 21

I koji je sad smisao ovoga? Lik odma na kickoffu stisne pauzu, vadi Xavia van i stavlja Kenta. Cruyffa spušta na veznog a kenta gura u špicu.

U zadnjoj liniji ima 4 beka i krilo, u vezi ima 2 vezna i špicu, a u špici 2 krila. Meni je to prebolesno. 

Vodi me 2:1, 10 minuta prije kraja više mi ne da doć do lopte. 

Uspijem doć u šansu, golman obrani i odbije u korner. Lik stisne prvu pauzu, pa drugu pauzu, vadi Cruyffa i stavi Součeka valjda da još lakše obrani korner. Ubačaj, Tagliafico ga zavali u rašlje za 2:2. 

Na kakve sve likove mozes nabasat dok si 2000+ pointsa, to je strasno... Tocno mi dode da se spustim 3 divizije nize, makar sumnjam da je i tamo nekaj drugacije.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Slozim MM, dam djevojci da otvara. Otvori Luke Shaw, Ederson i neki zvaljo iz saudijske lige plus Chiellini i jos foddera 84.

 Složim i ja i najbolja kartica rating 81. Ja stvarno ne znam što sam nekome skrivio u toj firmi? I dalje nula bodova bilo kakva tots kartica.

3 godine
offline
FIFA 21

Svi znate ovaj osjecaj....

Treba p?objeda kao kruh...

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Svi znate ovaj osjecaj....

Treba pobjeda kao kruh.

2 x zaredom se spaja sa ovim likom.

Jednu dobijem ovu spusim.

Prava Fifa tuca,nista skill,samo rokanje...

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.5.2021 22:51 (PeroMilic03).
 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Maločas otvorio nagrade i odmah mi sinulo zašto sam prestao vikend ligu igrat (vidi sliku!).

Ovo je definitivno zadnja WL ove godine.

 

U ostalim paketima strava i užas.

Da je makar neki fodder pa da imam za slagat SBC.

Ili su duple koje sam discardao odmah, ili 80-81 rejting kartice.

Dobio jednu karticu 84 rejtinga u 10 packova kojih sam otvorio.

 

Šarenu karticu mogu dobit samo kad me igra trola na najjače ili kad otvaram garantirani SBC, a onda to bude smeće koje ne mogu upotrijebiti u ekipi.

 

Probao jučer dvije partije TOTS Kanea što sam izvukao u garantiranom SBC-u i nisam zadovoljan.

Prvo je promašio prvi šut na gol, a to mi je najvažnije da mi napadač pogodi prvu loptu kad pucam s njim.

Na nekih 11-12m od gola, stajao je negdje oko sredine i opalim finess sa lijevom u lijevi kut, a lopta ode pored gola.

Nakon toga je pogodio neku čudno jaku loptu mada nisam tako pucao, ali vrlo brzo me opet razočarao kad sam mu nabacio na glavu i on s 5m puca pored gola.

Ono WTF, najjači napadač u TOTS Englezima pa promašuje nešto što bih valjda bez problema zabio sa Saint Maximinom - nek si jebu oni mater sa Kaneom i usranim TOTS karticama.

 

 

 Soucek odlican. ;)

15 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Slozim MM, dam djevojci da otvara. Otvori Luke Shaw, Ederson i neki zvaljo iz saudijske lige plus Chiellini i jos foddera 84.

 Složim i ja i najbolja kartica rating 81. Ja stvarno ne znam što sam nekome skrivio u toj firmi? I dalje nula bodova bilo kakva tots kartica.

 Ja sam u ovih tjedan dana od PL totsa još nešto donekle solidno i ubo, ali, do danas. Danas, koma, 20 packova jutros, i 30 večeras, izgledali su cca ko ovaj ultimate pack, jad i bijeda. Ni foddere ne može čovjek nakupit od svih tih pustih rare, jumbo, mega, ultimate sranja -.-

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Knappa89 kaže...

I koji je sad smisao ovoga? Lik odma na kickoffu stisne pauzu, vadi Xavia van i stavlja Kenta. Cruyffa spušta na veznog a kenta gura u špicu.

U zadnjoj liniji ima 4 beka i krilo, u vezi ima 2 vezna i špicu, a u špici 2 krila. Meni je to prebolesno. 

Vodi me 2:1, 10 minuta prije kraja više mi ne da doć do lopte. 

Uspijem doć u šansu, golman obrani i odbije u korner. Lik stisne prvu pauzu, pa drugu pauzu, vadi Cruyffa i stavi Součeka valjda da još lakše obrani korner. Ubačaj, Tagliafico ga zavali u rašlje za 2:2. 

Na kakve sve likove mozes nabasat dok si 2000+ pointsa, to je strasno... Tocno mi dode da se spustim 3 divizije nize, makar sumnjam da je i tamo nekaj drugacije.

pa ovu formaciju trenutno u wl igra valjda 90% ljudi,

od 5 defendera AKO jedan CB ,ostalo rb/lb i probit ih je full teško, znači debilana na kvadrat

14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Svi znate ovaj osjecaj....

Treba pobjeda kao kruh.

2 x zaredom se spaja sa ovim likom.

Jednu dobijem ovu spusim.

Prava Fifa tuca,nista skill,samo rokanje...

 

 

Ratno stanje!

Nemam potpis osim na licnoj
12 godina
offline
FIFA 21

Trazit cu odstetu za dusevne boli da ga jebes 🤣

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Uzeh Rodria 5 to 12.

Dosta ovih sa kojima sa igrao koriste onog Tots Bamforda.

Da li valja taj Bamford posto ima 3 skil i 3 week foot ?

Na Rodria ide shadow? Je li ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Uzeh Rodria 5 to 12.

Dosta ovih sa kojima sa igrao koriste onog Tots Bamforda.

Da li valja taj Bamford posto ima 3 skil i 3 week foot ?

Na Rodria ide shadow? Je li ?

 Sve je tebi bolje od onog kaj si htel slozit bundesligu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Bruna i Rahforda je nemoguce otvorit majke mi

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Bruna i Rahforda je nemoguce otvorit majke mi

Meni je nemoguće součeka otvoriti. Nije mi jasno kako možeš toliko tots kartica dobiti? Sve sam sbc odigrao, u ove upgrade sbc sam spizdio oko 400 kartica i nisam dobio tots karticu. Nisam dobio čak niti karticu ratinga 86. najbolja kartica mi je bila rating 85. Ono, ne znam što da više radim? Sad sam potrošio 200k coinsa da imam za složiti španjolski tots sbc jer nemam u klubu karticu ratinga 86 a imam oko 1000 kartica u klubu. Sve moram kupiti jer ništa ne mogu dobiti. I u tom totsu ću opet dobiti karticu najmanjeg ratinga.

 

Gledam tots benzemu, išao je za nešto više od milje i razmišljam da kupim tri komada ali bilo me strah. Mislim si, jeftina kartica s obzirom na statse i ligu. I kaj se desi? Za posla sata više ga nema na marketu. Svi ga pokupovali i nitko ga ne stavlja jer svi čekaju da mu se podigne maksimalna cijena. Znači, spljugao sam parsto tisuća coinsa. No tu mi ne može biti žao jer je ipak bio određeni rizik. Ispočetka ga nitko nije uzimao za 1 050 000 coinsa a max mu je cijena bila 1 100 000. No mogao sam nešto zaraditi da sam imao više hrabrosti.

 

Svala čast da ti toliko može uletjeti. Ja sam samo htio u garantiranom engleskom totsu diasa ili cancela i pederi mi niti to ne daju.

3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Na pc zakucava koliko su ljudi pohrlili da rade La Liga sbc.
Normalno cene španaca (i svega) otišle 400%.
Al dobro, ko voli da trguje i čeka mesecima Tots, da uvali 100 kartica Morate za 5k, kupljenih po 950 coina, sad je njihov momenat.

Sreća pa mi je ostalo početničkih sbc-ova par komada, da probam Benzemu ili Suareza izvući :)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Van svake pameti da niti jedan moj protivnik ne igre. Svi stoje u svojih 16m, cekaj kontru, nabije loptu... po novome i sa golmanom to ide bez problema. Fofana mi je u 3 tekme dobio 2 crvena kartona makar ga ja nisam ni kontroliral, ljudi se zalete u njega.... penal. Majstor me ubije s leda u 16m, penal al bez kartona. Gledam i ne mogu vjerovat kaj se dogada :D 

 

7-1, idemo dalje.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Van svake pameti da niti jedan moj protivnik ne igre. Svi stoje u svojih 16m, cekaj kontru, nabije loptu... po novome i sa golmanom to ide bez problema. Fofana mi je u 3 tekme dobio 2 crvena kartona makar ga ja nisam ni kontroliral, ljudi se zalete u njega.... penal. Majstor me ubije s leda u 16m, penal al bez kartona. Gledam i ne mogu vjerovat kaj se dogada :D 

 

7-1, idemo dalje.

Šime, prodaj PS kao ja pa se nećeš živcirati igrajući već samo slažući sbc i otvarajući packove. To je ipak manji stres i živciranje.

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ima li ko u HR da mu je ping oko 10ms ili manje.Ja sam iz Dalmacije i imam 56ms na T-comu.Kakva su iskustva na A1? WL je bože sačuvaj svi imaju neymara i mbappea i lagano kontre deru a AI njihov sve odradi za protivnika samo čekam one 532 postave za sada 6-1

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Kakva je ovo "igra", hobi i sportska razonoda kad je 100% igrača frustrirano 99.99% vremena.

I ovi od preko 2000sr, i ovi što naprave 30-0 i g2 i div 1 i div 4 i svi redom...

U početku nisam verovao da ljudi odustanu od dalje igre na 14, 17 ili 11 pobeda, (igram od prošle godine), ali sada mi je jasno.

Sastavio sam prilično solidnu ekipu i najzad se približio 1500sr. Izgubio par utakmica i već sam nazad u D5..nije frka, to je sve ok. Ali da dođe lik sa gold rare timom i kupljenom igrom u ovom mesecu i da mu zbog toga skripta navlači da mu ne mogu ništa..to je malo previše.

Što me je opet navelo da razmislim kako nema Fife bez brzih krila (makar se igralo i 41212). Ali meni se niko ne uklapa po linkovima...

Zato sastavim tim bez rezona za chem, već samo prema kvalitetu igrača.

Videćemo kasnije, ali prva utakmica gde su mi svi na 7-8 chem i najbolje od svega - Alaba i Mbabu na 4 chem..ma kao da su na 10 - isto sve, ne oseti se razlika.

Sutra nastavljam sa ukupnim chemom od oko 75, da vidimo da li to pije vode..
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
maxx3310 kaže...
Kakva je ovo "igra", hobi i sportska razonoda kad je 100% igrača frustrirano 99.99% vremena.

I ovi od preko 2000sr, i ovi što naprave 30-0 i g2 i div 1 i div 4 i svi redom...

U početku nisam verovao da ljudi odustanu od dalje igre na 14, 17 ili 11 pobeda, (igram od prošle godine), ali sada mi je jasno.

Sastavio sam prilično solidnu ekipu i najzad se približio 1500sr. Izgubio par utakmica i već sam nazad u D5..nije frka, to je sve ok. Ali da dođe lik sa gold rare timom i kupljenom igrom u ovom mesecu i da mu zbog toga skripta navlači da mu ne mogu ništa..to je malo previše.

Što me je opet navelo da razmislim kako nema Fife bez brzih krila (makar se igralo i 41212). Ali meni se niko ne uklapa po linkovima...

Zato sastavim tim bez rezona za chem, već samo prema kvalitetu igrača.

Videćemo kasnije, ali prva utakmica gde su mi svi na 7-8 chem i najbolje od svega - Alaba i Mbabu na 4 chem..ma kao da su na 10 - isto sve, ne oseti se razlika.

Sutra nastavljam sa ukupnim chemom od oko 75, da vidimo da li to pije vode..

 Taj chem za kartice je čista prevara u nekim situacijama, ja sam jedno vrime igra FutureStars Desta na 4 chem i bio je fenomenalan jer je sam od sebe po statovima dobar a taj mali boost od chema nije onakav kakav bi triba bit

3 godine
offline
FIFA 21

Ovaj TOTS Isak ce biti izvrstan super sub.

5 week foot

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
matmar115 kaže...

Ako ne znate kako virus utječe na vaš laptop ili računalo, feel free to check :

 

10 znakova da je vaš laptop zaražen

 Odavno virusi nisu vise ozbiljna prijetnja.Sjecam se Win 98 ,tu si morao obavezno

AV pa firewall pa sto k....a .

Sad nista skoro da i ne treba .Win 10 je vrh.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Moments Dalglish je jebeno broken, sve sta opalis po golu ulazi ahaha

 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ja sam uzeo loan i stvarno Daglish je vrhunski.

Pitanje da li mogu skupiti da uradim pravi sbc...Trenutno imam za 89 sbc jedino (malo nešto preko), a ne nameravam igrati WL više, a bogami ni SB. Tek ako bude vrednijih nagrada uz ne mnogo utakmica. Da li je realno da do kraja samo uz Rivals skupim fodder za Daglisha?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice