FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.077.357
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 20

Nikad u ovih 6 godina što igram Fifu nije bilo ovakvo blato, lag i sranje od WL. 

Pa to je nevjerojatno mater im milu jebem, toliko miliona dnevno okrenu a jebu nas non stop 

Ja normalnu tekmu nisam odigrao u ova dva dana 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
C3c1l kaže...

Nikad u ovih 6 godina što igram Fifu nije bilo ovakvo blato, lag i sranje od WL. 

Pa to je nevjerojatno mater im milu jebem, toliko miliona dnevno okrenu a jebu nas non stop 

Ja normalnu tekmu nisam odigrao u ova dva dana 

 Nista... niti ja isto. 9-0 imam, al niti jedan utakmica nije bila da ja imam normalne pokrete igraca. Idem vidjet na twitch da nisam vise lud. Ultra smooth gameplay neki imaju, ono. Nevjerovatno kako igraci idu. 

 

Onda malo pogledam nickove proslih protivnika. Sve neki poljaci, rusi... dvoje svaba. Ma sisajte kurac. Jbt led, gledam i ne vjerujem kako me jebe u mozak. Pokusavam igrat tamo nakon 10h, al dokle tako jbt? Koji je smisao toga... Pa nisam imbecilcina Krasi da cu igrat u 6 ujutro da bi imal dobar gameplay.

 

Prodat Mbappea i kupit Neymara i slozit POTM Ben Yedera. Pa igrat Jovic u napadu, Neymar, Ben yeder, Bernardo Silva. Makar imam osjecaj da to nece promijeniti nista... i dalje ekipa ostaje na istom. Mbappe je IF 90. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2020 18:07 (SimeKZ).
12 godina
offline
FIFA 20

Idem poslije ručka bacit par partija, ali EA mi ne da da igram.

Jbga, uzeli su mi lovu za igru i sad me mogu zajebavat kako im se kurac digne.

 

Prvo sam krenuo WL igrat... bokte, ne da je lag nego kao da sam se vratio na modem 36k brzinu da imam i da mi svakih 5 sekundi sve zastane dok se ne učita pa onda krene.

Dobijem tu ne znam kako jer uvijeti nisu bili regularni, kao na Rujevici neki dan, ako ne i gori :)

Idem probat drugu u WL... isti kurac ako ne i lošije, trza, staje, freeza, ma sve miksa.

Ajde da je samo usporeno sve pa se navikneš i igraš, ali kad malo trza, pa malo vuče, pa ovako, pa onako, ja to ne mogu pohvatat nikako.

Ali protivniku zato sve kao po špagi... dva finessa za ruba 16m mi je zavalio jer njemu lag ne smeta nimalo.

Ja imao šansu sa doslovno 7m od gola, moj stoji po sredini gola sredini i opalim, ali valjda od laga jebenog jer čim sam bliže golu je lag jači, opalio loptu nebu pod oblake u tri pičke materine, a ja nisam stisnuo toliko jako jebo im pas mater.

 

Dobro, ne mogu WL igrat, ajmo onda Rivalse i rješavat Osimneha... bilo je mrvicu bolje, ali kad ti lik ima nick "Aleksej_nešto" onda stvarno nema smisla dalje pisati kakvi su uvijeti za igru bili.

Eto, naigro sam se k'o veliki, uživancija, baš mi je bilo super.

 

Što se van der Sara tiče, nekako imam osjećaj da je bolji od ter Stegena jer što taj može skinut to je strašno.

Općenito su napravili golmane OP, a to nema smisla.

Oni pečiraju pucanje iz blizine, ali što vrijedi kad golmani bolje brane čim si im bliže.

Udarci iz daljine nisu dobra opcija, udarci iz blizine još gore... pa kako da pucam pička mu mila materina... kako?!??!?!?!?!?!

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Idem poslije ručka bacit par partija, ali EA mi ne da da igram.

Jbga, uzeli su mi lovu za igru i sad me mogu zajebavat kako im se kurac digne.

 

Prvo sam krenuo WL igrat... bokte, ne da je lag nego kao da sam se vratio na modem 36k brzinu da imam i da mi svakih 5 sekundi sve zastane dok se ne učita pa onda krene.

Dobijem tu ne znam kako jer uvijeti nisu bili regularni, kao na Rujevici neki dan, ako ne i gori :)

Idem probat drugu u WL... isti kurac ako ne i lošije, trza, staje, freeza, ma sve miksa.

Ajde da je samo usporeno sve pa se navikneš i igraš, ali kad malo trza, pa malo vuče, pa ovako, pa onako, ja to ne mogu pohvatat nikako.

Ali protivniku zato sve kao po špagi... dva finessa za ruba 16m mi je zavalio jer njemu lag ne smeta nimalo.

Ja imao šansu sa doslovno 7m od gola, moj stoji po sredini gola sredini i opalim, ali valjda od laga jebenog jer čim sam bliže golu je lag jači, opalio loptu nebu pod oblake u tri pičke materine, a ja nisam stisnuo toliko jako jebo im pas mater.

 

Dobro, ne mogu WL igrat, ajmo onda Rivalse i rješavat Osimneha... bilo je mrvicu bolje, ali kad ti lik ima nick "Aleksej_nešto" onda stvarno nema smisla dalje pisati kakvi su uvijeti za igru bili.

Eto, naigro sam se k'o veliki, uživancija, baš mi je bilo super.

 

Što se van der Sara tiče, nekako imam osjećaj da je bolji od ter Stegena jer što taj može skinut to je strašno.

Općenito su napravili golmane OP, a to nema smisla.

Oni pečiraju pucanje iz blizine, ali što vrijedi kad golmani bolje brane čim si im bliže.

Udarci iz daljine nisu dobra opcija, udarci iz blizine još gore... pa kako da pucam pička mu mila materina... kako?!??!?!?!?!?!

 Van der Sar je krakat... i zato je dobar. Ter Stegen ima neke animacije kaj nitko drugi nema. Ko Neuer primjerice.

 

Sad sam gledal, mogu slozit Ben Yedera za ispod 200k. Zamijenio bi Sona... jel bi to islo? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2020 18:44 (SimeKZ).
12 godina
offline
FIFA 20

Ben yeder je ubica. 

Trpa ne svaki put, ekipa ima njega sa mbappe-om i neymarom u 90% slučajeve 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
C3c1l kaže...

Ben yeder je ubica. 

Trpa ne svaki put, ekipa ima njega sa mbappe-om i neymarom u 90% slučajeve 

 DObro je kaj ne bacam high rated red pickove u nista... pa kad me pukne, onda imam za neki jeben SBC napravit. Mislim da ce me izace ispod 150k kolko sad gledam i slazem.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Ne znam. Nisam nekak za prodaju Mbappea. Od novog patcha pique stize sve. Militao je stvarno fenomenalan. 

 

Ne znam, nisam pametan oko toga.

 

https://m.twitch.tv/fifafico

 

Lik je pro igrac, al ga je toliko mrsko slusat koliko sere, to nije normalno. 

 Zasto ga gledas onda ako ga ne mozes slusati? Sad si mu bez razloga opalio reklamu na kanal

12 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
SimeKZ kaže...

Ne znam. Nisam nekak za prodaju Mbappea. Od novog patcha pique stize sve. Militao je stvarno fenomenalan. 

 

Ne znam, nisam pametan oko toga.

 

https://m.twitch.tv/fifafico

 

Lik je pro igrac, al ga je toliko mrsko slusat koliko sere, to nije normalno. 

 Zasto ga gledas onda ako ga ne mozes slusati? Sad si mu bez razloga opalio reklamu na kanal

 Upalio sam cisto da vidim posto je stavio link na fejs grupu. U tih 10min kaj sam ga slusal sa strane. Dobrih 8min je cmugo kak ima losu ekipu na PS4 ili Xbox ( sad ne znam tocno, posto ganja 30-0 na dvije konzole ), kako se ne mogu dodat, pucat... lik imo jedan udarac na gol u prvom poluvremenu, u drugom mislim da je jos jednom puknul na gol. Onak, slusam ga jbt... pa ti si PRO igrac amigo moj. Suti i igraj. To ti je posao. 

 

 

Dosao Ben Yeder. Navecer udaramo sa njim 10 tekmi, pa da vidimo kakav je. Jos imam za odigrat 3 tekme SBa za FFS Jamesa. Bit ce odlican za Supersub.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
FIFA 20

Ben yedder ili kako ga ja zovem gličo je odlican bas za glitchanje bas je za fifu napravljen. Da ga ja nekako mogu uklopiti uzeo bi ga. Svaki put kad igram protiv njega ama bas svaki put uvijek mi obranbeni zglitchaju moram mu uzeti loptu iz petog pokusaja jer se njemu svaki put lopta odbije ili lopta prodje kroz stopalo mog obranbenog. Steta da takvog igraca drzis kao super sub a ti ga mozes nekako uklopiti u momcad jer imas Mbappea. A ovo za Ficu pa ja mislim da se ima pravo zaliti rijetko koga ces vidjeti da voli svoj posao i da uziva u njemu. Ja da sam fifa pro igrac zavrsio bi na psihijatriji na Vrapcu.

 

Sve si nakako razmisljam da skupim tokene za random mid iconu umjesto za Del Piera. Nekako si mislim da imam srece ovu fifu sa untradable karticama dobio sam Messia i Van Dijka mozda bi isto mogao dobiti nesto korisno u random packu ali najvjerojatnije budem dobio corak.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2020 20:38 (The_K).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Stao sam na 8 pobjeda, nek idu u 3 picke mile mrtve materine.

Da se ja znojim i nerviram preko vikenda boga isusa više nema. 

Mučim se odigrati 3 pasa da mi ne zatrokira, pa odjednom u 3 sekunde on ima loptu i zabija gol, gledam replay on slavi naravno do kraja, ja cupam kabel od PS4 iz struje i molim boga da ga sretnem negdje da mu zube polomim. Picka ti mila mater balava. 

Nick najbolji, igor-98. Mother Russia.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 20

Zašto je headliners Alli dobio nadogradnju?

 

Dobijem danas u ovom untradeable sbc future stars Ikonea. Baš se igraju samnom. Prodat ga ne mogu a nićem mi neće služiti jer još jedini francuz u klubu mi je kante. Valjda su to vidjeli pa mi ovog uvalili da pizdim jer ga ne mogu koristiti.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2020 22:12 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Zašto je headliners Alli dobio nadogradnju?

 

Dobojem danas u ovom untradeable sbc future stars Ikonea. Baš se igraju samnom. Prodat ga ne mogu a nićem mi neće služiti jer još jedini francuz u klubu mi je kante. Valjda su to vidjeli pa mi ovog uvalili da pizdim jer ga ne mogu koristiti.

Ja sam neki dan u 2 players packu (isto untradable od rješavanje nekog zadatka) dobio future star Ozan Kabak iz Bundeslige.

Isto mogu s njim guzicu obrisat, a da je je tradable, dobio bih za njega nekih 300k coinsa jer je za toliko išao kad sam ga dobio.

Sad sjedi negdje u mraku i čeka neki novi zadatak s Bundesligom ili neki SBC u koji ću ga ubaciti.

[19xx] 4ntraks
16 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Ja sam neki dan u 2 players packu (isto untradable od rješavanje nekog zadatka) dobio future star Ozan Kabak iz Bundeslige.

Isto mogu s njim guzicu obrisat, a da je je tradable, dobio bih za njega nekih 300k coinsa jer je za toliko išao kad sam ga dobio.

Sad sjedi negdje u mraku i čeka neki novi zadatak s Bundesligom ili neki SBC u koji ću ga ubaciti.

Jebote, što bih dao za njega? Aj da se nekako zamijenimo.

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Pozdrav, planiram s prijateljem kupit fifu 20, vidim neke cijene koje mi se čine dosta skupe na originu..Zanima me gdje je najeftinije kupit cd key da ga prebacim u origin..Hvala vam !

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Zasto uvijek najveci debili moraju bit ovi kozojebi? Meni to nije jasno. Kompletnu tekmu drop back i samo peri deri u kontru. Dobijem ga u zadnjoj minuti. Nakon kaj je Allison obranil boga oca.

 

I dvije ubice naprijed. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Bio sam 13-0, sad sam 13-2.

Evo, malo cemo si odigrat. On ce trcat sa toty kanteom i gullitom a ja cu gledat kak me oni melju a Allison brani sve kaj opucam. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Bio sam 13-0, sad sam 13-2.

Evo, malo cemo si odigrat. On ce trcat sa toty kanteom i gullitom a ja cu gledat kak me oni melju a Allison brani sve kaj opucam. 

 Odi spavat. Nisi krasi da dobivas lovu tako sto igras fifu do 6 ujutro. Jednostavno ti se ne isplati nervirati

15 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
SimeKZ kaže...

Bio sam 13-0, sad sam 13-2.

Evo, malo cemo si odigrat. On ce trcat sa toty kanteom i gullitom a ja cu gledat kak me oni melju a Allison brani sve kaj opucam. 

 Odi spavat. Nisi krasi da dobivas lovu tako sto igras fifu do 6 ujutro. Jednostavno ti se ne isplati nervirati

 I ja sam trebao prvo poslušat tj pročitat pa poslušat :/

Krenuo jučer s 4-1, otišao na rođendan i belu, došao u 4 kući, sad imam 4-6. Znači redom igranka 5 tekmi za redom, b.yedder+mbappe+messi+petit+kante. Pattern za altf4 jer se svaka prokleta lopta odbija njima.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
SimeKZ kaže...

Bio sam 13-0, sad sam 13-2.

Evo, malo cemo si odigrat. On ce trcat sa toty kanteom i gullitom a ja cu gledat kak me oni melju a Allison brani sve kaj opucam. 

 Odi spavat. Nisi krasi da dobivas lovu tako sto igras fifu do 6 ujutro. Jednostavno ti se ne isplati nervirati

 Ode ja odma poslije te tekme. Ne mogu ni izdrzat vise ko nekad u srednjoj kad se peglal football manager do 4 ujutro.

 

Zao mi ko psu kaj sam imal bez poraza 13 tekmi i onda ovak pojedež dva puta govno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
FIFA 20

Nema ti biti sto zao kada kanadski stakori varaju i rade budalu od nas

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Koju me picku isusovu mater spaja sa istim kretenom dva puta? Zasto dva puta isti protivnik? Ne razumijem. Dobio sam ga jednom, kaj mora i on jednu dobit? Majku im milu jebe. Njima, overload ball side i ostalim sranjima. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20

Koliko si ti dobio prvu?

12 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...

Koliko si ti dobio prvu?

 Jel bitno? Znam da sam ga dobio. Posto je imal jebenu ekipu a kurca nije napravio. Pa ga se sjecam... I nicka isto, klasik19. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

Nemam snage više igrat ovo govno od igre jer sve ono što sam pisao prošli vikend je danas došlo na naplatu.

Ja zabijam, ako mi igra dopusti da zabijem, isključivo golove iz izrađenih akcija, a protivnici zabijaju iz pizdarija i odbijanaca.

Zadnju koju sam pobijedio, umjesto da mi digne raspoloženje, nekako me ubilo pa sam ugasio i sad gledam na jubitu kako se drugi živciraju.

A pobijedio sam tako da sam u zadnjoj sekundi drugog produžetka zabio gol za 2-2 i na penale dobio lika.

Samo što je ta utakmica trebala biti gotova u prvih 30 minuta, ali jbga, opet sam izgleda izgubio osjećaj za pucanje.

Još mi lik kad je poveo 2-1 u produžetku proslavlja gol s ušutkivanjem, a to mu je bio 2 ili 3 udarac na gol - užas.

 

Vratimo se na jubitu... pogledajte kraj ovog videa od 8:49 minute... znači, kidanje od smijeha hahahahahah

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 20

Tako nekako 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Nemam snage više igrat ovo govno od igre jer sve ono što sam pisao prošli vikend je danas došlo na naplatu.

Ja zabijam, ako mi igra dopusti da zabijem, isključivo golove iz izrađenih akcija, a protivnici zabijaju iz pizdarija i odbijanaca.

Zadnju koju sam pobijedio, umjesto da mi digne raspoloženje, nekako me ubilo pa sam ugasio i sad gledam na jubitu kako se drugi živciraju.

A pobijedio sam tako da sam u zadnjoj sekundi drugog produžetka zabio gol za 2-2 i na penale dobio lika.

Samo što je ta utakmica trebala biti gotova u prvih 30 minuta, ali jbga, opet sam izgleda izgubio osjećaj za pucanje.

Još mi lik kad je poveo 2-1 u produžetku proslavlja gol s ušutkivanjem, a to mu je bio 2 ili 3 udarac na gol - užas.

 

Vratimo se na jubitu... pogledajte kraj ovog videa od 8:49 minute... znači, kidanje od smijeha hahahahahah

 Sta ova igra radi ljudima znaci strasnooo. 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
16 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

 

Vratimo se na jubitu... pogledajte kraj ovog videa od 8:49 minute... znači, kidanje od smijeha hahahahahah

 Za ovog mi na kraju drago da je dobio šupački gol jer je mogao nekoliko puta pucati po golu a on valja i golmana i obrambenog. I tako nekoliko puta.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Skilledžija kaže...

 

Vratimo se na jubitu... pogledajte kraj ovog videa od 8:49 minute... znači, kidanje od smijeha hahahahahah

 Za ovog mi na kraju drago da je dobio šupački gol jer je mogao nekoliko puta pucati po golu a on valja i golmana i obrambenog. I tako nekoliko puta.

 Da, ni meni nije jasno kaj je problem u tome zadnjem... neka mu je, 5x je mogo zabit na prazan gol... vratilo mu se. Nek bleji u monitor kolko hoce. 

 

 

Trenutno na 17-3. 10 tekmi, pa kaj bude. Ben Yeeder se pokazal ko pravo pojacanje. Maestro na njega i samo kad se malo potrosi ga rotiram sa Jovicem. Jovic na CAM onda a WBY na ST. Onda zamjene idu unutra James i Kalu ( kako idu jbt, koda su na motoru ). I trecu cuvam da ubacim Sissoka. Nadam se e3 danas, al kaj bude... 

 

https://www.futbin.com/20/player/45386/nicol%c3%b2-barella

 

Fina kartica... 100k, mozda 150k. Dva puta po 85 sa TOTW:

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2020 19:07 (SimeKZ).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

 Za ovog mi na kraju drago da je dobio šupački gol jer je mogao nekoliko puta pucati po golu a on valja i golmana i obrambenog. I tako nekoliko puta.

Ja sam isto navijao za protivnika, ali bez obzira na to, 2 produžene minute su na kraju ispale 7:30 WTF?!?!?!?!?

Ta utakmica se trebala prekinuti još nakon prvog izbijanja jer su tada prošle 3 minute.

[19xx] 4ntraks
7 godina
offline
FIFA 20

Vjerovatno zadnja vikend liga koju igram. Zadnje dvije sedmice neigrive, posebno ovaj vikend gdje se ne može odigrat normalan meč. Odvratno. Al što bi pojedini rekli, provjeri da nije do tvojih kablova. Da imam gdje sigurno prodat coinse bez obzira na ban odmah bih to uradio jer ovo je mazohizam.

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2020 19:35 (Black and white).
 
2 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice