FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 899.003
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...
Skilledžija kaže...
goust78 kaže...

 Mislio sam na 2 tima koji treba da se sloze da se zamjene za Teveza !

Ako treba Loyality onda jbg .

Ne treba loyality, ali koliko sam čuo o njemu i igrao protiv njega, ta kartica nije toliko dobra da se na nju troše kartice/coinsi.

Ovaj vikend sam igrao više puta proti tog Teveza i niti jedan gol mi nisu zabili s njim, a pokušavali su.

Gledao sam odmah prvi dan Itanijev rewiev na jubitu i on je komentirao da kartica nije dobra.

 Jbg na znam sta da radim sad ?Stavio sam IF Milinkovica,Casemira i Firmina na prodaju zbog Teveza !

 Ja sam se batalio samo obicnih kartica.

Mertensa, Matuidia, Cuardada, Tellesa, Kolubalya i Handanovica te Mirande.

S time da sam odmah poslije skuzio da sam bezveze prodao Mirandu ali nvm uzeo sam Manolasa za te pare..

 

Ja sam sebi to ovak preveo u glavi... Do svih ovih kartica mogu uvijek doci s vremenom dok do Teveza sam mogao jos samo 10h.

Dve tekme online Tevez mi je igrao glavnu ulogu u pobjedama koristim ga kao drugu spicu s opcijom false 9

11 godina
offline
Re: FIFA 19

Ako imate u klubu cca 150-250k coinsa, nema smisla sve zrtvovati za Teveza.

 

Ja sam ga osobno napravio, jer cu raditi Raula i u najgorem slucaju dobit cu povrat na njemu 60k jer toliko bi me kostao 90rated igrac za SBC.

Sveukupno me izasao 90k, jer sam ranije kupio igrace.

12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

 Ja sam naletio jucer u Wl na jednog sa Tevezom, messiem i Dybalom. 3 komada mi je dao fineseom Tevezom u prvom poluvremenu. Jak je ko konj jer mi se Van Dyk odbijao od njega kao od zida.

Da, to sam i ja primjetio da je jak k'o bik, ali meni još nije gol zabio, a igrao sam prilično protiv ekipa u kojima je bio u napadu.

 

Mislio sam ga i ja napraviti odmah prvi dan, ali sam išao pogledati rewiev na jubitu i Itani je napravio prvi pa sam gledao.

Nema ga nigdje, uopće se ne otvara i šut mu je zakurac.

Onda ga je stavio na CAM-a, a tamo još gori - umjesto da ide u napad on se povlačio prema centru.

Točno se vidjelo u videu koji je napravio da to radi i zato sam odustao jer CM-ova imam dovoljno :)

[19xx] 4ntraks
16 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
C3c1l kaže...

 Ja sam naletio jucer u Wl na jednog sa Tevezom, messiem i Dybalom. 3 komada mi je dao fineseom Tevezom u prvom poluvremenu. Jak je ko konj jer mi se Van Dyk odbijao od njega kao od zida.

Da, to sam i ja primjetio da je jak k'o bik, ali meni još nije gol zabio, a igrao sam prilično protiv ekipa u kojima je bio u napadu.

 

Mislio sam ga i ja napraviti odmah prvi dan, ali sam išao pogledati rewiev na jubitu i Itani je napravio prvi pa sam gledao.

Nema ga nigdje, uopće se ne otvara i šut mu je zakurac.

Onda ga je stavio na CAM-a, a tamo još gori - umjesto da ide u napad on se povlačio prema centru.

Točno se vidjelo u videu koji je napravio da to radi i zato sam odustao jer CM-ova imam dovoljno :)

 Meni Tevez radi kako treba. Odlican je.

16 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

Ako imate u klubu cca 150-250k coinsa, nema smisla sve zrtvovati za Teveza.

 

Ja sam ga osobno napravio, jer cu raditi Raula i u najgorem slucaju dobit cu povrat na njemu 60k jer toliko bi me kostao 90rated igrac za SBC.

Sveukupno me izasao 90k, jer sam ranije kupio igrace.

 Ak tako gledas ja sam potrosio manje od 15k na njega :)

No cinjenica je da i svaka kartica kosta.

Mene je izasao oko 115k ukupno kad sve zbrojim i oduzmem

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.1.2019 14:42 (toxic).
12 godina
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...

 Meni Tevez radi kako treba. Odlican je.

Ti si onda potrefio onog koji nije pokvaren.

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Slozio sam ga !Sta bude...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...
zagid3 kaže...

Ako imate u klubu cca 150-250k coinsa, nema smisla sve zrtvovati za Teveza.

 

Ja sam ga osobno napravio, jer cu raditi Raula i u najgorem slucaju dobit cu povrat na njemu 60k jer toliko bi me kostao 90rated igrac za SBC.

Sveukupno me izasao 90k, jer sam ranije kupio igrace.

 Ak tako gledas ja sam potrosio manje od 15k na njega :)

No cinjenica je da i svaka kartica kosta.

Mene je izasao oko 115k ukupno kad sve zbrojim i oduzmem

Ja sam potrosio 90k na njega u smislu kad sam zbrojio cijenu svake kartice toliko me kostao, a ne u smislu da sam imao dio kartica koje sam prije kupio pa sam sad dodatno dao 90k da popunim tim.

Kupovao sam Saula i ekipu prije dok su bili 9k, a ne sad kad im je cijena napuhana.

 

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
toxic kaže...

 Meni Tevez radi kako treba. Odlican je.

Ti si onda potrefio onog koji nije pokvaren.

 Svi ga hvale. Pogotovo njegov finess. 99 shot power i nenadjebiv long shot su odlicna kombinacija. Kad god ga vidim na youtubu, Tevez trpa nenadjebivo.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Zabio mi je u rivalsima gol za 1:1 ,otisao mi je IF Milinkovic i Firmino za njega .

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 19

Ma kartica je odlicna.

 

Nego ja ne mogu vise izgubit u diviziji 6.. jebe me samo glupa konekcija... sad proslu tekmu imam 2-2 i napad 1 na 1 doslovno je ostalo par minuta i pukne mi veza...

ne kuzim kak je sustav pisao rezultat ..

uglavnom jos tekma ili dvije do divizije 5

 

dajte mi recite kako vidjeti match history? ubijam se i ne nalazim po netu kazu da nema??

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19

https://twitter.com/easportsfifa  izasao toty

GK: De Gea DEF: Marcelo DEF: Sergio Ramos DEF: van Dijk DEF: Varane MID: De Bruyne MID: Kante MID: Modric FWD: Mbappe FWD: Messi FWD: Ronaldo

16 godina
offline
FIFA 19

Kako ekipa pizdi to nisu istine..

Povedem pa odmah zabijem drugi i quitaju...

cim vidim pauza znam sto slijedi a meni pase jer se brze penjem samo zaradim manje coinsa u pm...

 

Fakat je ova ekipa sto ima Modrice, razne ikone razne sarene kartice zivcana ko pas. A ja gustam.. Danas tekmu nisam popusio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
zagid3 kaže...

https://twitter.com/easportsfifa  izasao toty

GK: De Gea DEF: Marcelo DEF: Sergio Ramos DEF: van Dijk DEF: Varane MID: De Bruyne MID: Kante MID: Modric FWD: Mbappe FWD: Messi FWD: Ronaldo

 Bit će bolesno upakirati kojega. Steta pa je vjerovatnost ravna dobitku na lotu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Koji je najbolji chem. za Teveza ?

 

Opet zena pocinje da pizdi zbog igrica ,sad pizdi sto igram RE 7 .

Smeta joj kao kliktanje misa .

Nemojte se nikad zeniti ....

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.1.2019 16:19 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Mene moja isto zajebava kad navecer igram jos mi sama kupila mehanicku tipkovnic🤣. Inace evo slika kako sam danas lika razbio, nepaamtim kad mi je zadnji put ovako islo

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

Nemojte se nikad zeniti ....

 Kaže lik koji se tri puta ženio? Kužim zajeb prvi puta ali treći...?

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
goust78 kaže...

Nemojte se nikad zeniti ....

 Kaže lik koji se tri puta ženio? Kužim zajeb prvi puta ali treći...?

 Zajeb i treci put,samo sere a nikakva korist od nje.Od svega ima samo dobar apetit.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.1.2019 17:04 (goust78).
12 godina
offline
FIFA 19

Ovo i BF teme... Nema dalje, najjace na forumu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

Nisam prišli tjedan uopće igrao FIFU, dosta nerviranja, dao malom bratu acc neka se igra, ali uvjet je bio da ja otvaram packove, i sjedim maloprije na kavi sa frendom koji je počeo igrat sredinom 12 mj FUT, on je imao 2 packa iz SB-a za otvorit, završio u nekom silveru, bzvz packovi, meni brat završio u elite 1, znači 2 rare mega packa, došlo mi ono klasično od preordera 2 jumbo premium gold packa, i imao još 4 iz nekih SBC-eva.

 

Otvaramo na mobu, kao ide on prvi otvarat jer ima bzvz packove, otvara prvi, okrene se Dybala, gledam i ne vjerujem, reko ne moraš drugi ni otvarat, otvara on drugi okreče se Lewandowski, ja onako u šoku majke ti mile, igram od kad je izašla igrica i nikad igrača vrijednijeg od 10k nisam dobio, njemu ovo 5-6 put da je dobio jebenog igrača, dobivao je već DeBruyne, Griezmana i još nekog.

Idem ja otvarat odmah poslije njega svojih 8 packova, jebenog boarda nisam dobio, najjači igrač fucking Kolarov, ono eto mi ga za pravoslavni Božić, ja ne znam ali kao da mi se netko namjerno ruga u ovome, ja nisam do sad jebenog normalnog igrača dobio.

 

 

Još kad se netko čudi zašto ljudi odustaju na sred WL, pa kad te ispizdi a iz iskustva znaš da nećeš ništa dobit od toga, ja sam svaki put do sad u WL, al u svakoj završavao min u gold3, znači minimalno 2 player picka sam imao, a znao sam i gold2 i gold1 bit, i nisam jednog jebenog pravog igrača dobio, nisam dobio niti jednog rating više od 84, a zbrojite koliko je to packova. Odvratno nešto!

 

 

 Novi je igrac, moraju mu dat dobre igrace kako bi ga navukli na drogu zvanu ultimate team i zadrzali ga. Nama nece dat dobre igrace, jer za nas znaju da smo vec ovisni o toj drogi, i da cemo ostat igrat ovu igru koju je sotona radila.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
16 godina
offline
FIFA 19

https://www.twitch.tv/castro_1021

 

ovaj ocito ide otvarat packove ima ih 115 kolko sam skuzio

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 19

Jel mi moze netko objasnit sto se upravo deseva na twitchu kao za 10 minuta izlazi TOTY i svi jedva cekaju sto tocno?

Ljudi su odusevljeni da boli glava...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Ovo i BF teme... Nema dalje, najjace na forumu. 

Ovdje je bilo dosadno dok se Genije nije ponovno uključio :)

A BF je kurac otkad su banirali Maxa - skoro više pa i ne čitam tu temu jer samo seru o rezoluciji i procesorima.

[19xx] 4ntraks
11 godina
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...

Jel mi moze netko objasnit sto se upravo deseva na twitchu kao za 10 minuta izlazi TOTY i svi jedva cekaju sto tocno?

Ljudi su odusevljeni da boli glava...

 99 messi, 99 ronaldo, 97 mbappe izasli.

Sacekajte subotu za otvaranej packova kad je cijeli TOTY u packovima.

Mislim nitko nece nist dobit al ono...

12 godina
offline
FIFA 19

Samo rokajte paketice iz SBCa, skupljajte..  Plus nagrade od WLa i Diva... Mozda nekaj uleti u cetvrtak kad  svi toty budu u paketima. 

 

Ova tri kaj su izasla su nenadjebivo, koje kartice, cudo.

 

Ja sam sad rijesio ove SBCove, pristojni paketici za ulozeno. Sve imam u klubu, pa nije neki problem. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 19

na pcu mbappe 10 milijona na trejdu a cr i messi 12 mil

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Samo rokajte paketice iz SBCa, skupljajte..  Plus nagrade od WLa i Diva... Mozda nekaj uleti u cetvrtak kad  svi toty budu u paketima. 

 

Ova tri kaj su izasla su nenadjebivo, koje kartice, cudo.

 

Ja sam sad rijesio ove SBCove, pristojni paketici za ulozeno. Sve imam u klubu, pa nije neki problem. 

 Prije cu upoznati ove toty igrace nego ih dobit u paketicima

12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
SimeKZ kaže...

Samo rokajte paketice iz SBCa, skupljajte..  Plus nagrade od WLa i Diva... Mozda nekaj uleti u cetvrtak kad  svi toty budu u paketima. 

 

Ova tri kaj su izasla su nenadjebivo, koje kartice, cudo.

 

Ja sam sad rijesio ove SBCove, pristojni paketici za ulozeno. Sve imam u klubu, pa nije neki problem. 

 Prije cu upoznati ove toty igrace nego ih dobit u paketicima

 Posto vidim da ce bit u paketima po 3 tijekom odredenih dana. Jel budu izbacili ih sve zajedno tijekom tjedna? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 19

Eno, vec je neki zvaljo otvorio Messia u onoj fifa Balkan grupi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 19

ovaj castro sto strima potrosio preko 70 000 fifa pointsa i nista... hebeno.. u kunama je to skoro 5000 kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice