FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 913.422
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 19

Da li u cetvrtak u nagradama dobivamo TOTY igrace kao crvene umjesto TOTW ? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
toxic kaže...

 Mozda ne kuzim ali zasto je tolko bitno kakav su wikend lizi? jbga ja sam prvi puta sada usao i docepao se gold 2 i to je to..... u cem je caka ako ne udes npr u elitu 1 ili sto? To znaci da si zakurac ili nesto trece, pokusavam razumijeti koji bi trebao biti smjer tj napredak..

Ako sam sada prvi puta zaigrao wikend ligu i dosao na gold 2 ili 3 slijedeci korak za 2-3 mjeseca bi trebao biti elita ili sto? ako ne napredujem u 2 mjeseca onda cu i ja izbrisati igru..

Svatko želi bolji rank kako bi dobio bolju i veću nagradu. Jebi ga, zbog toga se igra.

 Da da jasno je to meni.. Ali sto nije 2-3 mjeseca igranja malo premalo da bi bio elita 1 ? ja ocekujem za sebe 2 ili 3 kroz par mjeseci ako cu nastaviti igrati..

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.1.2019 18:16 (toxic).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
toxic kaže...
playertwo kaže...

Ni meni nije jasno zasto bi netko imao 11 od 13 i onda stao. 

 Neda mi se vise, rađe odem na cugu ili prosetat mal nego da grindam fifu jos 5 sati. Da bi u crvenom picku dobio Kumsa 2 puta i u Rare players packu Lanzinia.

10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

 Caka je u tome da zelis napredak. Igram WL kako bi napredoval u rankingu, ne da se ugnjezdim u gold 3 i ne radim nista. TO da ces bit elita kroz 2-3mj je hebeno za rec.

 

Ni meni nije jasno zasto bi netko imao 11 od 13 i onda stao. 

 Ja sam jako cesto zavrsavo na gold 3 i da mi je jos ostalo 10 utakmica jednostavno mi se nije dalo jebat sa strganom igricom. Vikend je treba uzivat u zivotu uostalom zasto bi se trudili u igrici u kojoj se ni sami developeri ne trude da bude bolja 

16 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Da li u cetvrtak u nagradama dobivamo TOTY igrace kao crvene umjesto TOTW ? 

 Do sada se to nikada nije dogodilo. No srušili su mnoga pravila koja su sami postavili tako da...

16 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
SimeKZ kaže...

 Caka je u tome da zelis napredak. Igram WL kako bi napredoval u rankingu, ne da se ugnjezdim u gold 3 i ne radim nista. TO da ces bit elita kroz 2-3mj je hebeno za rec.

 

Ni meni nije jasno zasto bi netko imao 11 od 13 i onda stao. 

 Ja sam jako cesto zavrsavo na gold 3 i da mi je jos ostalo 10 utakmica jednostavno mi se nije dalo jebat sa strganom igricom. Vikend je treba uzivat u zivotu uostalom zasto bi se trudili u igrici u kojoj se ni sami developeri ne trude da bude bolja 

 Da zato se svi jako nervirate :)

Imamo dakle 3 opcije.

Igrat Fifu cisto onak kad ti dode il zato jer volis nogomet  jednako losiji rezultati

Uopce ne igrat Fifu

Igrat Fifu da postignes neki rezultat a pritom porazbijat sve oko sebe - Ovo toplo preporucam :)

10 godina
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Da li u cetvrtak u nagradama dobivamo TOTY igrace kao crvene umjesto TOTW ? 

 Do sada se to nikada nije dogodilo. No srušili su mnoga pravila koja su sami postavili tako da...

 Mislim da bi bili ludi kad bi djelili tako 96+ rating kartice

16 godina
offline
FIFA 19

Ova igra se pretvorila u čisto sranje.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...

Da li u cetvrtak u nagradama dobivamo TOTY igrace kao crvene umjesto TOTW ? 

 Je. Kak da ne. I hrpu ikona.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
12 godina
offline
Re: FIFA 19
Cofinho kaže...
SimeKZ kaže...

Da li u cetvrtak u nagradama dobivamo TOTY igrace kao crvene umjesto TOTW ? 

 Je. Kak da ne. I hrpu ikona.

 Sjecam se da su prosle godine dobivali TOTS umjesto TOTW paketice ako se ne varam.

 

Inace, evo cisti primjer kako ekipa kupuje ranking. Ja sam trenutno na 16-8, dakle i njegov omjer je tu negdje. Ali je frajer toliko los da to nije normalno. Uz Kroos, Salah i Kante su usli naknadno, inace su tu bile jos 3 ikone. 

Kompletan squad od ikona, vec dugo nisam naletio na tak nekaj. Od 25min sam bio sa igracem manje. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
protjeran
offline
FIFA 19

Mislim da bi Son trebao lagano biti POTM.

 

Onda najbolje kupiti pun k Son-a,Pickforda (jer je evertonu ubacio 2 gola i asist,a on je najjeftniji high rated igrac)...

 

Jos neka ideja?

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...

Ova igra se pretvorila u čisto sranje.

 

 

 

Fino (finesse) ga ja tebi, fino ga ti meni...hahaha...Najaca mi je reakcija kada promasi finesse shoot van kaznenenog...,"Uuuuu kakav promasaj".

 

Reakcija ravna na pojedine promasaje Morate i Lukakua unutar peterca.

 

Pa tko ozbiljan ovo jos igra?

 

 

The Commissioner of Football
16 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
toxic kaže...
playertwo kaže...

moja epizoda u ovogodisnjoj fifi je gotova, nakon jucerasnjih 13-3, danas smo dosli do 14-7.. igrica je tesko sranje, quick sellao cijelu ekipu, sve kaj sam gradio ovih 3,4 mjeseca, nemam zivaca vise gutat njihove gluposti i finesse simulatore i rebound partye..

 Mozda ne kuzim ali zasto je tolko bitno kakav su wikend lizi? jbga ja sam prvi puta sada usao i docepao se gold 2 i to je to..... u cem je caka ako ne udes npr u elitu 1 ili sto? To znaci da si zakurac ili nesto trece, pokusavam razumijeti koji bi trebao biti smjer tj napredak..

Ako sam sada prvi puta zaigrao wikend ligu i dosao na gold 2 ili 3 slijedeci korak za 2-3 mjeseca bi trebao biti elita ili sto? ako ne napredujem u 2 mjeseca onda cu i ja izbrisati igru..

 Caka je u tome da zelis napredak. Igram WL kako bi napredoval u rankingu, ne da se ugnjezdim u gold 3 i ne radim nista. TO da ces bit elita kroz 2-3mj je hebeno za rec.

 

Ni meni nije jasno zasto bi netko imao 11 od 13 i onda stao. 

 Tako sam si i ja mislio na pocetku fife 19. U 18 sam bio gold 3-2, u ovoj sam stalno gold 1 i mislio sam mora biti elite. E pa nemora xD Jer kad na nizas 11-0 pocne ti spajat likove koji iskoristavaju gameplay i bugove i drmaju ti finese s distance i možeš ti imas 4 VVD-a u obrani nece blokirat i tu ce se na nizat barem 3-4 poraza. Ako racunas nesretne golove u 90 i kusur vec si na 7 poraza, minimalno. To znaci da ostalo moras odigrat na nivou za elite 3. Dosta vremena i zivaca treba potrosit da bi se doguralo do elite, barem ja tako mislim. Ja sam zadovoljan s svojih 20 pobjeda svaki vikend i to je vecinom u petak i subotu nakon 9 navecer kad imam vremena jer radim nocnu.

12 godina
offline
FIFA 19

Evo ga... 20-9, gold 1. Taman dva jumbo playersa budu docekala TOTY. Nadam se da bude nekaj iz njih izaslo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Došao do 14 pobjeda, ostalo mi još 8 tekmi. Ugasio plejku, nabijem ih na kurac. Umori me sve to natezanje sa idiotima.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.1.2019 23:21 (C3c1l).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Ovog ronalda treba banat iz WL kartica je cisto varanje. Uvijek sam se pitao kad sam gledao  ovvya i krasija kako kod kornera nikad golman ne stoji pored njihovog ronalda a odgovor je taj da moj protivnik ima korner ja stanem sa neuerom pored ronalda on izvede korner i moj golman umjesto da ostane stajati na tom mjestu kao sto i inace radi kad ga namjestim sa desnom gljivicom on se vrati na gol tako da bi se bespomocno bacio na zemlju kao svinja da bi ronaldo mogao zabiti gol. CISTO VARANJE

 

A i serveri su im u kurcu isto ne mozes odigrati ni nedjelju poslije 23h opet je lag izgleda da je najbolje vrijeme igrati ujutro od 9h do 12h tad jedino nemam laga

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.1.2019 1:47 (The_K).
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 19

Je li netko ima prijedlog kako ih bolje slozit ili in game formaciju da prebacim s ove i chemistry neki drugi za nekog?

Ne istice mi se bas bale ni coutinho ovako,ne igram bas na krila pa me to jebe,ne iskoristavam ih da valja.

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.1.2019 9:05 (hrka11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Nisam prišli tjedan uopće igrao FIFU, dosta nerviranja, dao malom bratu acc neka se igra, ali uvjet je bio da ja otvaram packove, i sjedim maloprije na kavi sa frendom koji je počeo igrat sredinom 12 mj FUT, on je imao 2 packa iz SB-a za otvorit, završio u nekom silveru, bzvz packovi, meni brat završio u elite 1, znači 2 rare mega packa, došlo mi ono klasično od preordera 2 jumbo premium gold packa, i imao još 4 iz nekih SBC-eva.

 

Otvaramo na mobu, kao ide on prvi otvarat jer ima bzvz packove, otvara prvi, okrene se Dybala, gledam i ne vjerujem, reko ne moraš drugi ni otvarat, otvara on drugi okreče se Lewandowski, ja onako u šoku majke ti mile, igram od kad je izašla igrica i nikad igrača vrijednijeg od 10k nisam dobio, njemu ovo 5-6 put da je dobio jebenog igrača, dobivao je već DeBruyne, Griezmana i još nekog.

Idem ja otvarat odmah poslije njega svojih 8 packova, jebenog boarda nisam dobio, najjači igrač fucking Kolarov, ono eto mi ga za pravoslavni Božić, ja ne znam ali kao da mi se netko namjerno ruga u ovome, ja nisam do sad jebenog normalnog igrača dobio.

 

 

Još kad se netko čudi zašto ljudi odustaju na sred WL, pa kad te ispizdi a iz iskustva znaš da nećeš ništa dobit od toga, ja sam svaki put do sad u WL, al u svakoj završavao min u gold3, znači minimalno 2 player picka sam imao, a znao sam i gold2 i gold1 bit, i nisam jednog jebenog pravog igrača dobio, nisam dobio niti jednog rating više od 84, a zbrojite koliko je to packova. Odvratno nešto!

 

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja sam prodao nesto ekipe i ipak se oducio uzeti flashback Teveza i za sada cu imati ovo...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...

Ja sam prodao nesto ekipe i ipak se oducio uzeti flashback Teveza i za sada cu imati ovo...

 

 

 na kraju sam uspio i Manolasa staviti..

10 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja sjedio na coinsima sad koja 3 tjedna, danas više nisam mogao izdržat pa otišao u šoping. Prvi put u Fifa karijeri ova dvojica kod mene. Ostatak squada prosječan, al moram bar na kratko probati ovako pa ćemo onda malo to balansirati 

 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
blowfish_cro kaže...

Ja sjedio na coinsima sad koja 3 tjedna, danas više nisam mogao izdržat pa otišao u šoping. Prvi put u Fifa karijeri ova dvojica kod mene. Ostatak squada prosječan, al moram bar na kratko probati ovako pa ćemo onda malo to balansirati 

 Ako je ovo prosjecno stsa je onda dobro ili odlicno?

Ne mislim na kemiju,nego igrace.

Origin_Steam: hrka11
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
hrka11 kaže...
blowfish_cro kaže...

Ja sjedio na coinsima sad koja 3 tjedna, danas više nisam mogao izdržat pa otišao u šoping. Prvi put u Fifa karijeri ova dvojica kod mene. Ostatak squada prosječan, al moram bar na kratko probati ovako pa ćemo onda malo to balansirati 

 Ako je ovo prosjecno stsa je onda dobro ili odlicno?

Ne mislim na kemiju,nego igrace.

A mislim Chielini, Matuidi, Casemiro, Isco... igrači koje si vjerujem svi mogu priuštiti koji igraju od početka. 

A kemija je inače na 100, samo sam ih tu stavio da pokažem kako će biti u igri 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...

Ja sam prodao nesto ekipe i ipak se oducio uzeti flashback Teveza i za sada cu imati ovo...

 

 

 Treba li loyality za Teveza ? Daj mi slike timova za teveza ?

16 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...
toxic kaže...

Ja sam prodao nesto ekipe i ipak se oducio uzeti flashback Teveza i za sada cu imati ovo...

 

 

 Treba li loyality za Teveza ? Daj mi slike timova za teveza ?

 Da treba i to je zapravo najveci problem.

No eto snasao sam se..

Slika koju sam si slozio je gore + manolas.. ali ekipa kaze na raznim portalima da ga drzi na 6-7 chema i da je to dovoljno...

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
toxic kaže...
goust78 kaže...
toxic kaže...

Ja sam prodao nesto ekipe i ipak se oducio uzeti flashback Teveza i za sada cu imati ovo...

 

 

 Treba li loyality za Teveza ? Daj mi slike timova za teveza ?

 Da treba i to je zapravo najveci problem.

No eto snasao sam se..

Slika koju sam si slozio je gore + manolas.. ali ekipa kaze na raznim portalima da ga drzi na 6-7 chema i da je to dovoljno...

 Mislio sam na 2 tima koji treba da se sloze da se zamjene za Teveza !

Ako treba Loyality onda jbg .

12 godina
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...

 Mislio sam na 2 tima koji treba da se sloze da se zamjene za Teveza !

Ako treba Loyality onda jbg .

Ne treba loyality, ali koliko sam čuo o njemu i igrao protiv njega, ta kartica nije toliko dobra da se na nju troše kartice/coinsi.

Ovaj vikend sam igrao više puta proti tog Teveza i niti jedan gol mi nisu zabili s njim, a pokušavali su.

Gledao sam odmah prvi dan Itanijev rewiev na jubitu i on je komentirao da kartica nije dobra.

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
goust78 kaže...

 Mislio sam na 2 tima koji treba da se sloze da se zamjene za Teveza !

Ako treba Loyality onda jbg .

Ne treba loyality, ali koliko sam čuo o njemu i igrao protiv njega, ta kartica nije toliko dobra da se na nju troše kartice/coinsi.

Ovaj vikend sam igrao više puta proti tog Teveza i niti jedan gol mi nisu zabili s njim, a pokušavali su.

Gledao sam odmah prvi dan Itanijev rewiev na jubitu i on je komentirao da kartica nije dobra.

 Jbg na znam sta da radim sad ?Stavio sam IF Milinkovica,Casemira i Firmina na prodaju zbog Teveza !

16 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
goust78 kaže...
toxic kaže...
goust78 kaže...
toxic kaže...

Ja sam prodao nesto ekipe i ipak se oducio uzeti flashback Teveza i za sada cu imati ovo...

 

 

 Treba li loyality za Teveza ? Daj mi slike timova za teveza ?

 Da treba i to je zapravo najveci problem.

No eto snasao sam se..

Slika koju sam si slozio je gore + manolas.. ali ekipa kaze na raznim portalima da ga drzi na 6-7 chema i da je to dovoljno...

 Mislio sam na 2 tima koji treba da se sloze da se zamjene za Teveza !

Ako treba Loyality onda jbg .

 ja sam prema ovome slozio jer sam vec imao neke kartice..

 

Ovdje sam slozio Man UTD ekipu ova s Hamsikom : https://www.fifaah.com/news/1372--fifa-19-flashback-tevez-sbc---cheapest-solution-for-best-flashback-card-tevez-sbc--player-review.html

 

A ovdje sam slozio Argentinsku ekipu : https://www.goldkk.com/news/1273--fifa-19-flashback-tevez-sbc--cheapest-solution--squads-to-complete-and-win-90-carlos-tevez

 

ovu s Adanom na golu

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Skilledžija kaže...
goust78 kaže...

 Mislio sam na 2 tima koji treba da se sloze da se zamjene za Teveza !

Ako treba Loyality onda jbg .

Ne treba loyality, ali koliko sam čuo o njemu i igrao protiv njega, ta kartica nije toliko dobra da se na nju troše kartice/coinsi.

Ovaj vikend sam igrao više puta proti tog Teveza i niti jedan gol mi nisu zabili s njim, a pokušavali su.

Gledao sam odmah prvi dan Itanijev rewiev na jubitu i on je komentirao da kartica nije dobra.

 Ja sam naletio jucer u Wl na jednog sa Tevezom, messiem i Dybalom. 3 komada mi je dao fineseom Tevezom u prvom poluvremenu. Jak je ko konj jer mi se Van Dyk odbijao od njega kao od zida.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice