FIFA 19

poruka: 7.924
|
čitano: 913.414
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...
SimeKZ kaže...

Evo ti MattHDa. Lik je tek krenuo u svoj ZeroToHero. Sve kaj je otvorio dobio je. Prvi walkout mu je Ronaldo. Sad je opet dobio walkout, Mullera. 

 jel ti kuzis da je to namjesteno sto se tog govnara tice?

 Da, da... Jasno da je. O tom sam prico par postova iznad. Samo sam kolegi htio rec da ne pati oko packova jer jedino na nacin da ti EA da mozes dobit nekaj.

 

Boksic - kad upalis fifu imas lijepo odbrojavanje, fakat nije tesko za skuzit. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Znači zaključak, igra kome hoće dat da i to kad ona hoće, kome neće neda, ako igra ne želi da pobijediš nećeš, ako igra želi da pobijediš pobijedit ćeš pa kako god.

Igra radi šta hoće, namiješta kako hoće a mi budale igramo i nadamo se da će nam se smilovat, trošimo vrijeme i živce na to i živimo u nadi, jebeno.

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

Znači zaključak, igra kome hoće dat da i to kad ona hoće, kome neće neda, ako igra ne želi da pobijediš nećeš, ako igra želi da pobijediš pobijedit ćeš pa kako god.

Igra radi šta hoće, namiješta kako hoće a mi budale igramo i nadamo se da će nam se smilovat, trošimo vrijeme i živce na to i živimo u nadi, jebeno.

 ali tako je vec preko 3 godine, samo ove godine je jako izrazeno ;)

12 godina
offline
Re: FIFA 19
Iniesta21 kaže...

Znači zaključak, igra kome hoće dat da i to kad ona hoće, kome neće neda, ako igra ne želi da pobijediš nećeš, ako igra želi da pobijediš pobijedit ćeš pa kako god.

Igra radi šta hoće, namiješta kako hoće a mi budale igramo i nadamo se da će nam se smilovat, trošimo vrijeme i živce na to i živimo u nadi, jebeno.

 To bas i nije tocno jer onda nebi imo igrace sa 30-0. Imas trenutke gdje igra radi protiv tebe, ali ako znas prepoznat trenutak onda smiris igru i ne jurcas. Kad to prode igras dalje.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
ruya kaže...

Od danas i zvanicno prelazim na pes, sa srecom drugari dalje. 

 Kaj je izasao lite?

 Ma nije, nisam ga mogao docekati pa kupio igru danas. Ko zna kad ce izaci :/

Svako prolece na Zvezdu mirise...
10 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
Iniesta21 kaže...

Znači zaključak, igra kome hoće dat da i to kad ona hoće, kome neće neda, ako igra ne želi da pobijediš nećeš, ako igra želi da pobijediš pobijedit ćeš pa kako god.

Igra radi šta hoće, namiješta kako hoće a mi budale igramo i nadamo se da će nam se smilovat, trošimo vrijeme i živce na to i živimo u nadi, jebeno.

 To bas i nije tocno jer onda nebi imo igrace sa 30-0. Imas trenutke gdje igra radi protiv tebe, ali ako znas prepoznat trenutak onda smiris igru i ne jurcas. Kad to prode igras dalje.

 Nemozes pro igrace usporedjivat sa normalnim igracima. Uostalom oni imaju 30:0 samo zato jer znaju svaki bug i svaki glitch i to iskoristavaju maksimalno i tako se bore protiv skripte neki od nas zele samo igrati nogomet.

Evo pogledaj sada izgubio sam dvije tekme prije ove u jednoj mi je frajer dostigao 3:0 jer svaki gol koji mi je zabio lopta je prosla kroz moje igrace barem 3 puta onda sam ja promasio prazan goli on otisao u kontru opet je dodao kroz mog igraca i ja sam stisnuo alt tab da ne dobije pobjedu jer je nije zasluzio. Drugu tekmu igram protiv cetri legendi primio gol i stisnuo alt tab jer mi se neda jebat u glavu. Idem igrat trecu zabijem za 3:0 frajer stisne start i sad cekam vec 20-ak min k nista se ne desava. Igrica je jedno veliko govno i to je istina.


Edit:Evo izasao sam sa alt+F4 i vratio se u igru i zapisala mi pobjedu mogu reci da sam prilicno iznenadjen

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 11:47 (The_K).
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
Iniesta21 kaže...

Znači zaključak, igra kome hoće dat da i to kad ona hoće, kome neće neda, ako igra ne želi da pobijediš nećeš, ako igra želi da pobijediš pobijedit ćeš pa kako god.

Igra radi šta hoće, namiješta kako hoće a mi budale igramo i nadamo se da će nam se smilovat, trošimo vrijeme i živce na to i živimo u nadi, jebeno.

 To bas i nije tocno jer onda nebi imo igrace sa 30-0. Imas trenutke gdje igra radi protiv tebe, ali ako znas prepoznat trenutak onda smiris igru i ne jurcas. Kad to prode igras dalje.

 

 

Daj ne budi smiješan, igrači mi kao nadrogirani teturaju terenom, kako da smirim igru kad pas na 2 metra ne odigraju kako treba, jednostavno ne možeš ništa nego se pomirit s tim da si ispušio.

Ili opet kako to da me redovito izbacuje iz igre u WL ?

Redovito oni mene 3-4 puta izbace i kao ja kriv a internet normalno radi, kad te izbace iste sekunde se možeš vratiti nazad, znači no teoretski ne mogu imat 30 pobjeda ako me izbacuje vani.

Šta ti radiš kad ti serveri štekaju, igra trokira svake sekunde, ti smiriš igru dok to ne prođe i nastaviš dalje normalno igrat ?

 

Što ne volim kad netko dođe pametovat i glumit nešto, eto kao da smo mi svi glupi i ne znamo smirit igru i nastavit dalje, izgleda fali mi iskustva ...

12 godina
offline
FIFA 19

Ko ti pametuje, kaj se palis koji qurac jbt. Dajem savjet, ti ga prihvati ako hoces, ako neces dobro. Meni funkcionira takav nacin igranja kad je gusto. 

Kad server steka, ne igram. Vrlo jednostavno. 

 

Danas sam, igro protiv majstora koji mi je uredno na svakom mom izlasku pred golmana upalio torrent da igra dobije onaj speed qurac di ne mozes nista kontrolirat.

 

 

Jel moguce da su tako brzo ovi rare players packovi isparili? Imo sam 1100FPa,kupio jos 100 za 8kn cisto da mogu dva otvorit, vratim se nazad i store i vise ih nema. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 15:10 (SimeKZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Ja nisam nista dobio od tih pointsa, koja je to politika??

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
C3c1l kaže...

Ja nisam nista dobio od tih pointsa, koja je to politika??

 Ako branis igricu po forumima dobijes free pointse

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 15:23 (The_K).
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
C3c1l kaže...

Ja nisam nista dobio od tih pointsa, koja je to politika??

 Ako branis igricu po forumima dobijes free pointse

Jeba san im mater.

Idem im sada to napisati na twitter.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1065968254823223296

 

Ovaj best of TOTW im je odlična ideja, prodavat će se packovi kao ludi zbog ovoga.

 

Izaći će i 2 Flaschback SBC.

 

Ja se nadam lijepo padu cijena 83 i 84 rated kartica jer imam 3.8M za ulaganje.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
The_K kaže...
C3c1l kaže...

Ja nisam nista dobio od tih pointsa, koja je to politika??

 Ako branis igricu po forumima dobijes free pointse

 Ako si kupio 2 igre od 9mj do sad na PS storu.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
14 godina
offline
Re: FIFA 19

Ja kupio na originu pa dobio KUR.... 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Ja kupio na originu pa dobio KUR.... 

 Na PS Storeu je trebalo jer PS daruje, ne EA. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
11 godina
offline
Re: FIFA 19
virusulja kaže...

https://twitter.com/EASPORTSFIFA/status/1065968254823223296

 

Ovaj best of TOTW im je odlična ideja, prodavat će se packovi kao ludi zbog ovoga.

 

Izaći će i 2 Flaschback SBC.

 

Ja se nadam lijepo padu cijena 83 i 84 rated kartica jer imam 3.8M za ulaganje.

 Sad gledam promo packove i samo su gold sranja... Ili nesto nisam pohvatao?

Kovačić
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 19

Jel bio neki SBC danas za ovaj Black Friday ?

Ja vidim da nema ništa sad pa reko da nije prošlo ?

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: FIFA 19
virusulja kaže...

 

Ja se nadam lijepo padu cijena 83 i 84 rated kartica jer imam 3.8M za ulaganje.

Koliko vidim, poskupljele su. Ujutro je dele alli išao za 5800 coinsa a sada par sati kasnije ide za 7500 coinsa. Kada krenu sbc sve će te kartice dodatno otići gore kao i prošle godine. Po tim cijenama ništa ne slažem, neka odjebu. Hazard sada na bidanju ide za 370k coinsa? To me više muči. No nadam se da će već subotu predvečer pasti cijenom. Nedjelju pogotovo kako prolazi WL i kako bi trebali doći i oni najveći packovi. Imam na piku 5 kartica koje mislim uzeti i ako ne budu cijeom onako kakao sam si zamislio, neću uzeti ništa.

16 godina
online
Re: FIFA 19
acmilan2 kaže...

 Sad gledam promo packove i samo su gold sranja... Ili nesto nisam pohvatao?

Očito nisi pohvatao jer svakih par sati mijenjaju packove. Obično oni najveći dolaze na kraju. Do sada je to uvijek bilo nedjeljom. Krenu s onim najjeftinijim promo packovima i samo ih šaltaju sljedeća tri dana. Evo, ubacili su rare mega pack na određeno vrijeme. I tako će ti stalno raditi.

SBC će vjerojatno ubaciti kao i uvijek, u 19h.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 17:02 (movie).
12 godina
offline
FIFA 19

Jedva cekam patch da unisti ove High pressure idiote. Upravo sam izgubio tekmu odnoika sa Depayom i ekipom koji idu ko osice, prebrzi su jednostavno. 6 komada mi je stisnul sa tim Depayom ljubicastim. Uzas. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 19

Imam 550 FIFA pointsa pa bih htio to potrosit, al ne bih sad na ovo gold smece bas... Da cekam onda?

Kovačić
14 godina
offline
FIFA 19

Kupio za 50k rare playera pack dobio insigne ovr 88 znaci sa ostalim igracima taman cu vratiti tih 50k hahahha

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 19
SimeKZ kaže...
CroVandal kaže...

Ja kupio na originu pa dobio KUR.... 

 Na PS Storeu je trebalo jer PS daruje, ne EA. 

 

Kupio sam i više od dvije na PS Storeu (Tomb Raider, Spiderman, RDR2), pa nisam dobio ništa... ne kužim. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
10 godina
offline
Re: FIFA 19
CroVandal kaže...

Kupio za 50k rare playera pack dobio insigne ovr 88 znaci sa ostalim igracima taman cu vratiti tih 50k hahahha

 To ti Bog daje drugu sansu da odustanes od packova i ulozis tih 50k u nekog igraca

14 godina
offline
Re: FIFA 19

Haha pazi sad opet dam 50k kad sam prodao ovog i otvaram na mobu i zatvorim oci otvorim i na vrhu Tah vec poceo sam sebi hebat sve kad odskrolam dolje ono duplic kross i odmah na market ako izvucem 65k dobro je nekupujem vise pakete posto mi nece dati Bale a nikad a njega sam htio...ako jos jedan otvorim ode sve

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
offline
FIFA 19

Izasao flashback Sturidge ima dobre statse ali ima 2star  weak foot to me brine jeli se isplati ili ne?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 19
movie kaže...
virusulja kaže...

 

Ja se nadam lijepo padu cijena 83 i 84 rated kartica jer imam 3.8M za ulaganje.

Koliko vidim, poskupljele su. Ujutro je dele alli išao za 5800 coinsa a sada par sati kasnije ide za 7500 coinsa. Kada krenu sbc sve će te kartice dodatno otići gore kao i prošle godine. Po tim cijenama ništa ne slažem, neka odjebu. Hazard sada na bidanju ide za 370k coinsa? To me više muči. No nadam se da će već subotu predvečer pasti cijenom. Nedjelju pogotovo kako prolazi WL i kako bi trebali doći i oni najveći packovi. Imam na piku 5 kartica koje mislim uzeti i ako ne budu cijeom onako kakao sam si zamislio, neću uzeti ništa.

 Hazard može samo gore ići jer nije u packovima zbog ove special TOTW promocije.

 

Svi gold igrači koji nisu u packovima zbog tog special TOTW-a će dosta poskupiti.

10 godina
offline
FIFA 19

Da prodam? Trenutno ide za oko 40k

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 19

Ja bi ga cak mozda ostavio. Nek se to stabilizira malo sljedeci tjedan. 

 

Dobio u jednom paketu Draft token. Osvojim i dobijem 2 gold packa i prime gold players packove. Povucem karinu. Napravio svaki flash SBC, karina. Fino me ide. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
online
FIFA 19

Odustao sam, dosta za danas. Do sada sam visio na marketu. Dva sata sam prodavao nekog RB turčina. Preko 200 kartica sam prodao. Potom me uhvatila nostalgija za sturridgeom jer sam igrao s tom karticom te godine pa sam išao složiti sbc i baš mi se uklapa Nacho i idem ga kupiti a na marketu krš. Sve trza, ne možeš bidati. Uspijem pomlatiti nekih tridesetak kartica nacha po 750 coinsa dok mi nije crkla igra. Plavi ekran i sve ispočetka. Ponovno pokrenem igru ali nema više nacha za 750 coinsa. No ide na bidanju za 1800 pa nastavim mlatiti po njemu skoro sat vremena. Nije velika zarada jer sam ih se odmah rješavao za 2700 coinsa. No sve u svemu zaradio sam za sturridgea. No sad me kopka stisnuti ili ne? Imam već aubu a isti je tip igračakao on samo s manjom staminom i lošijom nogom u banani. No sve ostalo je jako lijepo. Opet, dva su packa u igri pa možda i u njima nešto uleti. Ne znam, prespavat ću. Imamo fore dva dana. Ne kupujem ništa do nedjelje, tada bi trebale pasti cijene a ako ne padnu čuvam sve za toty. Složio i dva sbc kaj se stalno mijenjau. ne mogu opisati kako loši packovi. Užas. Inače, ovaj turčin vam je zicer. Na bidanju sam ga uzimao po 450 coinsa, a prodavao  po 850, pa po 900 a na kraju je odlazio buy now i za 950 coinsa.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 23:03 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice