FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 936.472
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
soft kaže...

Dobio Walkera danas.

Ostalo mi još 2 mil, Milinković-Savić će doći sigurno na mjesto desnog CMa, Bobby ide na lijevog CMa, TOTY Marcelo na LB. Na CDM ne znam dal da uzmem TOTS Matića, Vieiru ili da ostavim Franka i ostatak coinsa u WC mode. Prava Hrvatska tragedija. ;)

 

 Znači ja si doslovno NI JEDNOG igrača iz tvojeg tima ne mogu priuštit, taman da prodam sve svoje 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Kako Young igra na ST poziciji,pa to je Bogu plakati. Koje sranje od igre..
Naravno kad ga ubacim na ST u toku igre...
Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Ja sam u onom sbcu dobio Eriksena a otvorio sam 5 upgrade bpl packova i nisam dobio igraca vise od 78 ratinga i jos u svakom packu dobijem jednu silver rare karticu. Na kraju moji englezi izgledaju ovako:

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Ja sam u onom sbcu dobio Eriksena. Otvorio sam 5 upgrade bpl packova i nisam dobio igraca vise od 78 ratinga i jos u svakom packu dobijem jednu silver rare karticu. Na kraju moji englezi izgledaju ovako:

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
Kako Young igra na ST poziciji,pa to je Bogu plakati. Koje sranje od igre..
Naravno kad ga ubacim na ST u toku igre...

 Zasto bi zbog toga igra bila sranje ? Pa jbt led, ako ima ocjene i izrotiras ekipu, zasto nebi funkcioniralo. Neki dan sam cuo da onaj nas malajski tapir gura goretzku na RB i da je prezadovoljan :D 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
10 godina
offline
FIFA 18

Ja sam u onom sbcu dobio Eriksena. Otvorio sam 5 upgrade bpl packova i nisam dobio igraca vise od 78 ratinga i jos u svakom packu dobijem jednu silver rare karticu. Na kraju moji englezi izgledaju ovako:

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Ja sam u onom sbcu dobio Eriksena. Otvorio sam 5 upgrade bpl packova i nisam dobio igraca vise od 78 ratinga i jos u svakom packu dobijem jednu silver rare karticu. Na kraju moji englezi izgledaju ovako: 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Ispricavam se zbog spama. Mislio sam da mi se nije ni poslalo jer svaki put kad sam stisnuo posalji izbacilo mi neki error.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Koji je najeftiniji tots oko 84-85? Hocu da na drugom nalogu napravim sbc. Nesto Jensena i Reida ne mogu da kupim, doduse pokusao sam preko telefona. Izbaci mi da moram modifikovati pretragu?
Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
Koji je najeftiniji tots oko 84-85? Hocu da na drugom nalogu napravim sbc. Nesto Jensena i Reida ne mogu da kupim, doduse pokusao sam preko telefona. Izbaci mi da moram modifikovati pretragu?

Naravno kada ih nema na marketu. Kaa se i pojave ništa nije ispod 85k coinsa.  Tko je bio vidovit sada se obogatio.

6 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Jebeni vertonghen. Aj moglo je i gore. Prodao sam tots otamendia pa neka igra vertonghen, što ću sada s njim?

 Uf, da mi je 250k za Veronghena uzeo bih ga samo tako. Ne znam sto ti ne pase s njim.

Nakon prvog Maneta, uletio i meni Papa u drugom TOTS packu. Ako nista drugo, bit ce za ubaciti u SBC ako ce netko od iducih DKT/Weekly Reward igraca bit dobar.

U meduvremenu uzeo SIF Benatiu i Sandra za 35k skupa, pokrio rupetinu od lijeve strane u EPLu.

12 godina
offline
FIFA 18

Moram priznati da sam ugodno iznenađen od strane EA-a što je svima omogućio relativno jeftino TOTS igrače.

Jbga, neki su imali manje sreće, ali u principu, koga god da smo izvukli, dobro smo izvukli.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
goust78 kaže...
Koji je najeftiniji tots oko 84-85? Hocu da na drugom nalogu napravim sbc. Nesto Jensena i Reida ne mogu da kupim, doduse pokusao sam preko telefona. Izbaci mi da moram modifikovati pretragu?

Naravno kada ih nema na marketu. Kaa se i pojave ništa nije ispod 85k coinsa.  Tko je bio vidovit sada se obogatio.

 Tacno ,Van Ginkel ide za 100 k a ja ga kupovao za cca 55-60 k !

 Jebem ti treba mi samo Jansen ili Raid !

 Zao mi Lopeza da stavim u SBC .

 Uzecu onog LB imam 3 win na leg. hahahah ,sa cime se ja mucim ...

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2018 10:21 (goust78).
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Meni treba još jedna pobjeda pa da dođem do Criscita, kojeg ću odmah ubaciti u sbc za tots igrača, tako da ću ovaj put dobiti tots igrača besplatno, jer sve ostalo imam već u klubu. Valjda nisam toliki nesretnik pa da opet izvućem Eriksena. Tko god izađe dobro došao, samo ne Eriksen.

 

Ganjam ovog Daviesa i sinoć mi je izmakao za dlaku u finalu. Ove sezone stvarno nemam sreće u DKT-u za razliku od prošle sezone, gdje sam pokupio sve što se pokupiti može. Nadam da ću danas imati više sreće, jer ta kartica će mi sjesti kao budali šamar.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2018 10:27 (TheMaverick).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

Pobjedio 4 na leg. i dobio Mahreza.Da napomenem,nisam varao sa legacy defending.

 

Ako ovako nastavim do penzije cu doci do neke nize divizije .

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2018 11:19 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Argentinska zastava i hooop..., TOTS Otamendi. Zaboravio sam da je ovaj propuh od stopera upao u pl tots i na trenutak sam pomislio da sam dobio Aguera. Svejedno, nisam nezadovoljan jer imam slobodno mjesto za njega.

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Sad drug igrao sa nekim NK Juventus ,volimposavinu !Ubio ga je lik ali smo dobili 1:0 ! :)

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
FIFA 18

Nakon odigranih jedno 10-15 tekmi mogu rec svoj sud o Davidu Silvi i Vardyu TOTS. Osvrnut cu se na Daviesa takoder, al njega koristim tek 3 tekme. 

 

Silva - okretan ko Messi, pasevi cista perverzija, malo ga muci duel ali to nadoknadi sa agility, balance i paceom. Udarac, pogotovo finess je nesto nenormalno. Kartica se za sad pokazala odlicnom.

 

Vardy - ocekivao sam vise, svi ga hvale... meni nije bas sjeo. Ima topcinu u nogama, ali vecinom taj top sjevne daleko od mete. Brzina i ostalo je point on, samo mi taj finishing nije kako sam ocekivao. Makar vec sad jma preko 25 golova. 

 

Davies - zamjenio mi je IF 84 Younga. Odlican work rate ima za nekog ko voli sa mu bekovi stoje u obrani. Pokazao mi se bolji u duelu, passing i positioning takoder. Young bi mogo zavrsit na prodaji 😁

 

 

TOTS Lukaku je ocito nova meta igrac. Ne znam sa cime je ta troma budaletina zasluzila ovakve ocjene kakve ima jer ovo kaj si slozili iz njega nema ama bas nikakvog smisla. Lik baillya i ekipu odgurava koda su nista. Uzasna kartica za igrat protiv.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Novi SBC, POTM Zaha. Kartica izgleda brutalno, a zahtjevi su realno jednostavni... No, na trenutnom marketu? Ako nemate kartice, koštat će dosta.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 18

Ugrabio prime Bergkampa za 480k.

Nevjerojatno kako su cijene pale...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

Novi SBC, POTM Zaha. Kartica izgleda brutalno, a zahtjevi su realno jednostavni... No, na trenutnom marketu? Ako nemate kartice, koštat će dosta.

 Ka nema nijednog TOTS Jensena ili Raid-a za kupiti jbg .jedino da dam Lopeza ali mi se to ne radi ...

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2018 15:53 (goust78).
10 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...
blowfish_cro kaže...

Novi SBC, POTM Zaha. Kartica izgleda brutalno, a zahtjevi su realno jednostavni... No, na trenutnom marketu? Ako nemate kartice, koštat će dosta.

 Ka nema nijednog TOTS Jensena ili Raid-a za kupiti jbg .jedino da dam Lopeza ali mi se to ne radi ...

 Pricekas da izadje novi weekley challange i daj onda tu tots karticu premda mislim da bi ti Zaha vise koristio momcad nego Lopez jer imas BPL momcad

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...
goust78 kaže...
blowfish_cro kaže...

Novi SBC, POTM Zaha. Kartica izgleda brutalno, a zahtjevi su realno jednostavni... No, na trenutnom marketu? Ako nemate kartice, koštat će dosta.

 Ka nema nijednog TOTS Jensena ili Raid-a za kupiti jbg .jedino da dam Lopeza ali mi se to ne radi ...

 Pricekas da izadje novi weekley challange i daj onda tu tots karticu premda mislim da bi ti Zaha vise koristio momcad nego Lopez jer imas BPL momcad

 Da u pravu si ,valjda ce izaci neki TOTS za 13 dana ili ce se bar neki pojaviti na marketu za pristojnu cijenu !Lopeza slabo i koristim .

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2018 16:13 (goust78).
12 godina
suspendiran
offline
Re: FIFA 18
blowfish_cro kaže...

Novi SBC, POTM Zaha. Kartica izgleda brutalno, a zahtjevi su realno jednostavni... No, na trenutnom marketu? Ako nemate kartice, koštat će dosta.

 Compouser 82, nema jumping, heading. Samo sluzi za sprintanje. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...
blowfish_cro kaže...

Novi SBC, POTM Zaha. Kartica izgleda brutalno, a zahtjevi su realno jednostavni... No, na trenutnom marketu? Ako nemate kartice, koštat će dosta.

 Compouser 82, nema jumping, heading. Samo sluzi za sprintanje. 

 Sad bas to gledam . :) Jumping 56 ?! hahahaha

 Mozda ga i slozim ako bude sta jeftino ..

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.5.2018 16:37 (goust78).
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

1-0 u finalu i Davies je tu. Son je bio ta junacina koji je sprasio taj 1 gol.

 

Sto se mene tice ja sam zavrsio s bilo kakvim ambicijama za slagati ista bolje...

 

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/?showoffId=ddMqxR8CnNVZf:FFA18PS4

 

Eriksen je jebena kartica. Crespa je odlican, ali Rooney mi je nekako bolji. Preko 100 nastupa, preko 100 golova.

 

 

The Commissioner of Football
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
goust78 kaže...

 Da u pravu si ,valjda ce izaci neki TOTS za 13 dana ili ce se bar neki pojaviti na marketu za pristojnu cijenu !Lopeza slabo i koristim .

Ja sam par puta igrao s Lopezom zbog nekih zadataka i meni je ta kartica super.

Brz je, pozicionira se odlično, lijeva noga besprijekorna.

Da nemam Crespa, Vardyja i Firminha sigurno bi mi bio u ekipi, a ovako grije klupu do sljedećeg SBC-a ili nekog zadatka.

 

BTW

Sad sam probao TOTS Firminha što sam jučer dobio i mogu reći da je strašna kartica.

Znam da je samo jedna utakmica u pitanju, ali on je u toj jednoj napravio toliko dobrih stvari da je vrlo vjerojatno izbacio Crespa iz momčadi s tom predstavom.

Znači 1. divizija, nije SB pa da mogu trpat bez razmišljanja.... Firminho i Vardy u vrhu napada jebačka kombinacija.

Vardy k'o mali terijer trči i drka obrambene, a Firminho sprema :)

4 gola Firminha - dva lijevom, jedan desnom i jedan glavom preko TOTS Otamendija što je bio okidač da protivnik stisne ALT+F4 :)

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 18
TheMaverick kaže...

Rooney mi je nekako bolji. Preko 100 nastupa, preko 100 golova.

 

 

Ja sam Rooneyja ispočetka imao na ST i super mi je igrao.

I onda, nakon nekih 15 utakmica, kao da se ugasio - nema ga nigdje, ne zabija ništa.

Taman sam u tom periodu dobio Vardyja pa sam Rooneyja prebacio na CM poziciju i to je bio pun pogodak.

Čak i obrambeno nije loš, ali fora kod njega je to što ulazi iz drugog plana i dar-mar radi.

Znači, kad primjetim da se zaletava u sredinu znam da je gol praktički pao jer taj ne promašuje.

Samo ga pričekam da se fino otvori, tutnem mu loptu i čekam da se zatrese mreža :)

[19xx] 4ntraks
16 godina
offline
FIFA 18

I onda meni šime priča kako se njemu sbc uvijek vrati i još zaradi. Evo, složio sbc uzeo mega pack i kaj da ja s ovim vratim? Pa je li to normalno za mega pack? Sto puta sam rekao da neću više coinse bacati na ta sranja i opet mi vrag ne da mira.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18
Skilledžija kaže...
goust78 kaže...

 Da u pravu si ,valjda ce izaci neki TOTS za 13 dana ili ce se bar neki pojaviti na marketu za pristojnu cijenu !Lopeza slabo i koristim .

Ja sam par puta igrao s Lopezom zbog nekih zadataka i meni je ta kartica super.

Brz je, pozicionira se odlično, lijeva noga besprijekorna.

  Ja sam sa Lopezom ,Dele Alle i Youngom odradio onih 10 asistencija u sezoni sa TOTS .U peku sam dobio k...c. 

Koliko god da si los ( u fifi ) jednog dana moras postati bolji.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice