FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 584.319
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

a jesam neki baksuz ocito veselim se prvi put nagradama za elite 3 za mjesecni zavrsetak kad ono dobijem nagradu za gold 1 samo 5 igraca,sav razocaran,sad nemam pojma sta da radim a zavrsio sam u elite 3 s par pobjeda vise nego sto je trebalo,sta mislite dali se isplati da se idem zalit hehe 

EUNE LOL: frenkySTYLE
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 17
Ryder007 kaže...

a jesam neki baksuz ocito veselim se prvi put nagradama za elite 3 za mjesecni zavrsetak kad ono dobijem nagradu za gold 1 samo 5 igraca,sav razocaran,sad nemam pojma sta da radim a zavrsio sam u elite 3 s par pobjeda vise nego sto je trebalo,sta mislite dali se isplati da se idem zalit hehe 

 Netko je davno rekao, tuđe nećemo svoje nedamo.

10 godina
offline
FIFA 17

Ja sam dobio u mjesecnim nagradama in form Mustafia a u timu imam Reida. Jeli ga netko isprobao jeli bolji od Reida ako je los stavit cu ga u sbc za Davida Luiza a ako je Mustafi bolji prodat cu Reida

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

jutros upalim plejku i vidim da mi je stigla prava nagrada za WL,nadao se tots,al nema veze svejedno dobio i vise nego ocekivao 88 aubameyang,86 toure,86 david luiz,84 xakiri od kojih cu koristit svih 4 vjerovatno,sad me samo zanima kakav ce bit luiz umjesto bailly-a i xakiri umjesto

mane-a

EUNE LOL: frenkySTYLE
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...

Ja sam dobio u mjesecnim nagradama in form Mustafia a u timu imam Reida. Jeli ga netko isprobao jeli bolji od Reida ako je los stavit cu ga u sbc za Davida Luiza a ako je Mustafi bolji prodat cu Reida

 Meni su oba bili dobri, nekome su vjerojatno bili bezveze tako da ćeš sam morati odlučiti koji ti je bolji. Na kraju krajeva ti ćeš s njima igrati..

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
TheMaverick kaže...

 

 

BTW., dofurao sam SBC Bellerina za 80k , koji mi je onako bio želja i jedva sam čekao taj sbc.

 Sve sam posložio za sbc bellerina. Mene bi koštao oko 40k coinsa. No nisam na čisto uzeti ga ili ne? Više coinsa nemam tako da moram dobro razmisliti što napraviti. Pričekat ću sutrašnju novu ponudu za futties. Ne treba mi bellerin, no ne treba mi ništa. Uzeo bih ga jer bih složio jedne engleze samo od sbc i futties kartica. Sad mi žao što sam propustio shawa. Kopka me je li moguće da se bellerin pojavi na rb u futties momčadi? Do srijede je sbc pa ću još razmisliti. Nego, onako na prvu, kakva je kartica? Zadovoljan?

 

Uspio sam jučer sa njim odigrati dvije tekme i na prvu sam zadovoljan. Meni je i NIF Bellerin bio dobar, tako da na prvu još nisam osjetio dodatni boost, kao što sam npr., osjetio kod Futties Shaw, poslije nekih 10 tekmi tj., nakon što je postao lojalan. Šteta je što si propustio Shawa, jer kartica je živi tenk.

The Commissioner of Football
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...

 

 

 Kakav je ovaj Keane,ja inace volim imat CB koji ima workrate m/h ili l/h pa mi ovaj m/m ne ulijeva povjerenje bas neko.

 

Pazi, ja također volim i preferiram stopera sa WR l/h ili m/h, ali ovaj Keane ima statse boli glava, + korpulentan je poput Smallinga i ima brzinu. Inače to je jedina krtica koju sam dobio, a koja mi je upotrebljiva na terenu, a prodati je ne mogu. Bez obzira na wr, ovaj Keane sve stiže i baš onako rastura protivničke napade. Nikako da mu nakačim anchor katicu, jer imam osjećaj da bi tek onda podivljao.

 

Vidim da si se žalio na Azpia (LB), ali meni je njegova nif kartica preodlična sa anchor karticom.

The Commissioner of Football
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.8.2017 8:07 (TheMaverick).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Evo kako moja ekipa izgleda:

Možda sam ukupno za 10,15 eura kupio fifa pointa za čitavu godinu, a nisam ništa od njih dobio. Sve sam ovo sastavio od WL nagrada. David Luiz je mašina!! Colemana sam tek kupio, ali na prvu se čini vrlo dobar. Najgore mi je što više ne znam kako da se pojačam jer faktički za neke normalne svote coinsa ovo je maksimalno što mogu napraviti. Kante mi je postao najslabija karika i nisam zadovoljan nikako sa njim. U napadu rijetko, ali baš rijetko kad može zabiti, loš je u skokovima i eto... kontam da njega prodam i kupim  TOTS Eriksena, šta vi mislite? Nadam se da je vrijeme da napokon dobijem ELITE 3 nagrade, prošle sedmice mi je falila jedna pobjeda.

Na klupi imam TOTS Tolissa i eto i sa njim nisam pretjerano zadovoljan, ali eto... Zadovoljniji sam RF De bruyneom, koji uvijek ulazi u drugom polluvremenu gdje mjenjam formaciju u 4-1-2-1-2  i on igra kao CAM.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 17

Meni je Kante najbolji igrač ove godine, daleko ispred svih. Pokušaj njega u igri staviti na centralnog CM-a, a Luiza pomakni lijevo.

 

Ovo sam ja skupio ove sezone (+hrpa igrača koji nikad nisu ni minute odigrali a dobiveni su od WL... TOTS Auba i sl.) za 0 kn uloženih u igru.

 

 

PS. jučer sam dobio još jednog Azpili iz marquee matchupsa i TOTS Giovinca iz WL paketa.

 

Mjesečni Elite1 sve jad i bijeda.

 

 

 

 

16 godina
offline
FIFA 17

Lijepo ste to sve posložili. Ja sam prestao tamo još negdje poslije tots engleza interesirati se za market i igrače. Složio sam ovih par sbc i to je to. Sjebala me bolest pa zadnjih par mjeseci nisam niti igrao tako da sam izgubio gušt i formu. Odigram po koju offline tekmu, no to mi je isto teretana jer je bezveze. Nadam se da ću od jeseni opet biti u formi jer se nakon operacije osjećam dobro. Trenutno imam ovo i imam pripremljenu momčad ovrl 85 za neki sbc ili futties i onda više nemam kaj kemijati. Ionako će uskoro nova fifa i sve ovo će pasti u zaborav i sve ispočetka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Ja evo opt obrisao fifu
3/3 krenuo(bio top 11 ) i onda 2 izgubim na nerviranje i sve što protivnik opuca uđe i ne mogu previše stresa, jednom se živi,ne isplati se nervirati za nešto što ne donosi ništa osim virtualne pare vjerovatno ću ga opet nekad instalirati jer sam navučen , ali šta se može

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Ryder007 kaže...

a jesam neki baksuz ocito veselim se prvi put nagradama za elite 3 za mjesecni zavrsetak kad ono dobijem nagradu za gold 1 samo 5 igraca,sav razocaran,sad nemam pojma sta da radim a zavrsio sam u elite 3 s par pobjeda vise nego sto je trebalo,sta mislite dali se isplati da se idem zalit hehe 

 Ja sam zavrsio u elite1 a dobio nagrade elite2 .15 igraca a najbolji Thiago 86!?!  Prosli misec sam isto bio u elite1 ali sam dobio Immobile 93 i nekoliko igraca 89 ratinga sta je nelose. Mozes se zalit i dobit 2 gold packa za utjehu .

16 godina
offline
FIFA 17
Jesus u novom sbc, nadam se da će pobijediti pa da ga složim. Pobjednik će se znati u utorak a bellerin je do srijede pa ako ne pobjedi jesus idem onda na bellerina.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
Jesus u novom sbc, nadam se da će pobijediti pa da ga složim. Pobjednik će se znati u utorak a bellerin je do srijede pa ako ne pobjedi jesus idem onda na bellerina.

 Ma Jesus sigurno pobjedjuje

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Za The_k,
Ovo mi je vjerovatno najbolji tim koji imam.

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.8.2017 9:58 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
Za The_k,
Ovo mi je vjerovatno najbolji tim koji imam.

 Sasvim dovoljno da osvojiš 1 div offline na najtežem.

10 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
Za The_k,
Ovo mi je vjerovatno najbolji tim koji imam.

 Imas ispod prosjecan tim ali kao sto je vec rekao movie sasvim je dovoljno za osvojit diviziju 1 offline. Jesi radio mozda one sbc-ove gdje trebas dati 6 igraca i dobijes tots-a. Ja sam dobio vec dva igraca iz turske lige mozda bi i tebe tako potrefilo pa bi ih mogao koristit u svojoj momcadi. 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...
goust78 kaže...
Za The_k,
Ovo mi je vjerovatno najbolji tim koji imam.

 Imas ispod prosjecan tim ali kao sto je vec rekao movie sasvim je dovoljno za osvojit diviziju 1 offline. Jesi radio mozda one sbc-ove gdje trebas dati 6 igraca i dobijes tots-a. Ja sam dobio vec dva igraca iz turske lige mozda bi i tebe tako potrefilo pa bi ih mogao koristit u svojoj momcadi. 

 Nisam nista od SBC radio ! :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Ako hoce neko da proda " bijesan " acc. za ps4 mozemo se dogovoriti .

Mogu platiti jedino preko paypal-a .

 

Pojeftino .... :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
The_K kaže...
goust78 kaže...
Za The_k,
Ovo mi je vjerovatno najbolji tim koji imam.

 Imas ispod prosjecan tim ali kao sto je vec rekao movie sasvim je dovoljno za osvojit diviziju 1 offline. Jesi radio mozda one sbc-ove gdje trebas dati 6 igraca i dobijes tots-a. Ja sam dobio vec dva igraca iz turske lige mozda bi i tebe tako potrefilo pa bi ih mogao koristit u svojoj momcadi. 

 Nisam nista od SBC radio ! :)

 Odi napravi sbc chemistry is key potrosit ces najvise 10k coinsta ako mislis sve kupovat ali najvjerojatnije imas u klubu igraca i dobit ces tots igraca

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...
goust78 kaže...
The_K kaže...
goust78 kaže...
Za The_k,
Ovo mi je vjerovatno najbolji tim koji imam.

 Imas ispod prosjecan tim ali kao sto je vec rekao movie sasvim je dovoljno za osvojit diviziju 1 offline. Jesi radio mozda one sbc-ove gdje trebas dati 6 igraca i dobijes tots-a. Ja sam dobio vec dva igraca iz turske lige mozda bi i tebe tako potrefilo pa bi ih mogao koristit u svojoj momcadi. 

 Nisam nista od SBC radio ! :)

 Odi napravi sbc chemistry is key potrosit ces najvise 10k coinsta ako mislis sve kupovat ali najvjerojatnije imas u klubu igraca i dobit ces tots igraca

 Dobio sam Fazio iz Rome ! hahahaha

pce mu je 40 !

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.8.2017 11:16 (goust78).
10 godina
offline
FIFA 17

Daj mu shadow karticu i imat ce 53 pace hahahaha. Mozez ga ostavit u klubu i iskoristis ga za neki sbc ima ipak 88 rating

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 17

90min 2-2 cistim loptu sa igracem i moj igrac iz cistog mira izbija loptu u korner bez da sam ja pritisnuo i jednu komandu i ja sad razmisljam zasto je to napravio skuzim da je kraj utakmice i postajem 100% siguran da ce mi zabit gol iz kornera i pogodite sto se desilo primio sam gol iz kornera.Prokleta igrica koliko jadna i tuzna mora bit da to radi samo da ja ne bi isao u produzetke i tamo ga pobijedio.Siguran sam da bi ga pobijedio jer mi je frajer jedva 3 puta presao centar.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

to mi je najgore kad u 45' ili 90' tocno znam da cu dobit gol i nemogu se nikak obranit

EUNE LOL: frenkySTYLE
16 godina
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...
.

 Ma Jesus sigurno pobjedjuje

 Problem je kaj ljudi sada slažu momčad za musu. Asensio ovrl 82 je bolji izbor nego jesus 78. Gledam svi tu jednu karticu futtiesa imaju asensia. Pobjednik je onaj čije se kartice više složi. Zato se bojim da jesus ne izvisi. Bila bi to jebena kartica jer je ona 82 bila nevjerojatna.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...

Daj mu shadow karticu i imat ce 53 pace hahahaha. Mozez ga ostavit u klubu i iskoristis ga za neki sbc ima ipak 88 rating

 Smijesno je da  TOTS kartica  prof. fudbalera ima pace 40 ?!

Recimo kad je Husein Bolt obarao svjetski rekord na 100 m ,top speed mu je bi bio 44-45 km/h.

Da uzmeno daje to 100 pace u fifi .40 pace znaci 44*40/100 to daje 17.6 km/h.

Moja baba bi mogla brze da potrci ...

 

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
16 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

 Smijesno je da  TOTS kartica  prof. fudbalera ima pace 40 ?!

Recimo kad je Husein Bolt obarao svjetski rekord na 100 m ,top speed mu je bi bio 44-45 km/h.

Da uzmeno daje to 100 pace u fifi .40 pace znaci 44*40/100 to daje 17.6 km/h.

Moja baba bi mogla brze da potrci ...

 

Usain. Na njega si mislio? A gle, Perišić u sprintu s loptom u nogama prođe Walkera i ovaj ga pokušava stići ali ne može i Perišić bez problema zabija. Pogle sada koliki pace ima Walker a koliki Perišić? Puno toga ima u igri što ne odgovara stvarnom stanju. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Je l ima danas neko problema sa online season? Dobijem nekog turcina u 90 min 3-2, on izadje, vrti ono vrti na kraju mi ispise ono kao da nisam ni igrao, sad razbijem jednog 5-1 kraj utakmice opet me izbaci u glavni meni I meni dodeli poraz, inace me ceo dan izbacuje prilikom pravlhenja sbcs I kupovine igraca, do danas u ovakvoj kolicini to mi se nikad nije dogadjalo.
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Hocu da slozim tim za sbc davida luiza I treba da stavim min 4 igraca iz tow plus fut champions rewards player. E sad da li moze tow iz bilo koje nedelje ili samo iz aktuelne I koji su to fut champ rewards player, posto vidim da mi ne prihvata ove futties player musu sanea sanceza... hvala unapred
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 17
goran973 kaže...
Hocu da slozim tim za sbc davida luiza I treba da stavim min 4 igraca iz tow plus fut champions rewards player. E sad da li moze tow iz bilo koje nedelje ili samo iz aktuelne I koji su to fut champ rewards player, posto vidim da mi ne prihvata ove futties player musu sanea sanceza... hvala unapred

 Bilo koja TOTW kartica a ovo drugo su ti kartice koje dobiješ kao nagradu nakon odigrane wl ili kao mjesečne nagrade, znači one crvene kartice.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice