FIFA 14

poruka: 12.463
|
čitano: 1.464.629
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: FIFA 14
genius_ kaže...

Daj neke smjernice za igru fife 14 na leg. ?Dodjem ja u sansu cesto 1:1 ali nisam jos dostigao taj nivo da mogu da idem na neku fintu vec opalim pa golman odbrani jbg !I onda ja promasim dvije sanse a on mi zabije 2 gola i jbg kraj !

 Pričekaš da ti golman krene u susret i u tom trenutku tapneš dva puta pucanje i igrač ti lagano po zemlji pukne pored golmana. Već mi glupo tako zabijati golove jer je to fora koju uvijek puši. Inače što mu jače nabiješ u zicer situaciji to ti lakše brani. Znači, nema na silu, samo tehnika.. možeš i finesse udarac no ovisi na kojoj si poziciji prije udarca po golu..

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
movie kaže...
genius_ kaže...

Daj neke smjernice za igru fife 14 na leg. ?Dodjem ja u sansu cesto 1:1 ali nisam jos dostigao taj nivo da mogu da idem na neku fintu vec opalim pa golman odbrani jbg !I onda ja promasim dvije sanse a on mi zabije 2 gola i jbg kraj !

 Pričekaš da ti golman krene u susret i u tom trenutku tapneš dva puta pucanje i igrač ti lagano po zemlji pukne pored golmana. Već mi glupo tako zabijati golove jer je to fora koju uvijek puši. Inače što mu jače nabiješ u zicer situaciji to ti lakše brani. Znači, nema na silu, samo tehnika.. možeš i finesse udarac no ovisi na kojoj si poziciji prije udarca po golu..

 Druze,koliko treba igrati ovu fifu da postanes solidan igrac ?Koliko godina?Koliko utakmica ? :)

15 godina
offline
Re: FIFA 14
genius_ kaže...

 Druze,koliko treba igrati ovu fifu da postanes solidan igrac ?Koliko godina?Koliko utakmica ? :)

 Pa ne znam što bih ti rekao. Netko sve pohvata za mjesec dana a netko ne može niti za dvije godine.. Po meni ako si ikada igrao nogomet i kužiš osnove ne bi ti trebalo previše vremena da ovladaš igrom... bar u ovom offline modu. Za online ipak treba malo više iskustva i taktičke discipline...

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
movie kaže...
genius_ kaže...

 Druze,koliko treba igrati ovu fifu da postanes solidan igrac ?Koliko godina?Koliko utakmica ? :)

 Pa ne znam što bih ti rekao. Netko sve pohvata za mjesec dana a netko ne može niti za dvije godine.. Po meni ako si ikada igrao nogomet i kužiš osnove ne bi ti trebalo previše vremena da ovladaš igrom... bar u ovom offline modu. Za online ipak treba malo više iskustva i taktičke discipline...

 Ma znam kako se igra fudbal ,mator sam ,ofline pobjedjujem komp na proff cesto,znaci osnovne komande sam pohvata ,driblinge sa RS ne koristim jos ,samo ono L1 za naglo zaustavljanje !To sam postigao za 4 mj od nule sam krenuo sa fifa 14 !Ono nemam zelju da pobjedjujem online vise se pimplam sa nekim 4* timom !Da mi je da dodjem u situaciju da bar zicere 1:1 ne masam !

4-5 div bi me zadovoljila !

15 godina
offline
Re: FIFA 14
genius_ kaže...

 Ma znam kako se igra fudbal ,mator sam ,ofline pobjedjujem komp na proff cesto,znaci osnovne komande sam pohvata ,driblinge sa RS ne koristim jos ,samo ono L1 za naglo zaustavljanje !To sam postigao za 4 mj od nule sam krenuo sa fifa 14 !Ono nemam zelju da pobjedjujem online vise se pimplam sa nekim 4* timom !Da mi je da dodjem u situaciju da bar zicere 1:1 ne masam !

4-5 div bi me zadovoljila !

 Što znači mator? Netko se sa 60 osjeća kao zmaj...

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
movie kaže...
genius_ kaže...

 Ma znam kako se igra fudbal ,mator sam ,ofline pobjedjujem komp na proff cesto,znaci osnovne komande sam pohvata ,driblinge sa RS ne koristim jos ,samo ono L1 za naglo zaustavljanje !To sam postigao za 4 mj od nule sam krenuo sa fifa 14 !Ono nemam zelju da pobjedjujem online vise se pimplam sa nekim 4* timom !Da mi je da dodjem u situaciju da bar zicere 1:1 ne masam !

4-5 div bi me zadovoljila !

 Što znači mator? Netko se sa 60 osjeća kao zmaj...

 imam vise od 40 a manje od 60 ! :)

15 godina
offline
Re: FIFA 14
genius_ kaže...

 imam vise od 40 a manje od 60 ! :)

 Onda smo tu negdje...

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
movie kaže...
genius_ kaže...

 imam vise od 40 a manje od 60 ! :)

 Onda smo tu negdje...

 Jbg ,kad sam ja bio mali nije bilo kompova ,pa sam ostao zeljan !Isto me mama rano odbila od s**e pa sam ostao zeljan i toga ! hahahahah

P.S

Sinoc gledam jendog lokalnog YT ( SerbiangamesBL) mozda je neko i igrao sa njim,igrao je 2 utakmice fifa 14 na leg.Prva MU vs Mcity 1-1
regularno ,pobijedio na penale,druga Brazil VS Argentina 3:1 pobjeda!Gledao sam pazljivo !Vrlo rijetko udvaja igrace ,mozda kad ide po boku pa da sprijeci centar sut,znaci onim igracem kojim upravlja samo njim ganja protivnika,nista jockey ,samo uzima loptu na kocku(kad promasi vidi se ruka da pokusava da ga vuce za dres).U drugoj utakmici comp. nije mogao da se sastavi sa loptom?!Posjed lopte 63:37 za njega !Od driblinga ponekad uradi balerinu i to vrlo rijetko ,znaci igra tako da kruzi oko odbrane ,lijevo desno ,napred nazad dok ne nadje rupu !Ne ide na mane igre !
Ne znam sta da mislim .kad gledas ono izgleda prosto ,inace lik je u 1 div i u UT i seasons !Moracu i ja poceti igrati ovako,bez Jockey i bez udvajanja pa sta bude !

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2015 7:09 (genius_).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
genius_ kaže...
movie kaže...
genius_ kaže...

 imam vise od 40 a manje od 60 ! :)

 Onda smo tu negdje...

 Jbg ,kad sam ja bio mali nije bilo kompova ,pa sam ostao zeljan !Isto me mama rano odbila od s**e pa sam ostao zeljan i toga ! hahahahah

P.S

Sinoc gledam jendog lokalnog YT ( SerbiangamesBL) mozda je neko i igrao sa njim,igrao je 2 utakmice fifa 14 na leg.Prva MU vs Mcity 1-1
regularno ,pobijedio na penale,druga Brazil VS Argentina 3:1 pobjeda!Gledao sam pazljivo !Vrlo rijetko udvaja igrace ,mozda kad ide po boku pa da sprijeci centar sut,znaci onim igracem kojim upravlja samo njim ganja protivnika,nista jockey ,samo uzima loptu na kocku(kad promasi vidi se ruka da pokusava da ga vuce za dres).U drugoj utakmici comp. nije mogao da se sastavi sa loptom?!Posjed lopte 63:37 za njega !Od driblinga ponekad uradi balerinu i to vrlo rijetko ,znaci igra tako da kruzi oko odbrane ,lijevo desno ,napred nazad dok ne nadje rupu !Ne ide na mane igre !
Ne znam sta da mislim .kad gledas ono izgleda prosto ,inace lik je u 1 div i u UT i seasons !Moracu i ja poceti igrati ovako,bez Jockey i bez udvajanja pa sta bude !

 Ma zaobiđi od Serbiana u širokom luku. Nema on pojma. 
Gledaj AirJapesa ili FifaRalle, oni ne izbacuju više FIFA 14 videa ali upiši u tražilicu i gledaj starija njihova videa, pogotovo airjapesa, od njega možeš svašta naučit.

EDIT: Koristio bi Serbian Jockeya da on zna šta je to 

EUNE: RayzCRO
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2015 9:49 (Rayz00).
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

Nemoj tako Srbian je u first division ! hahahah

Ne igra toliko lose ,da mi je igrati kao on !

Gledam i AirJapesa naravno ,on je cudo !

Jbg otima loptu bez dzokeja ,pogledaj na YT brazil vs argentina od istog !

Izgleda da dzokej i ne treba samo tempiras kocku kako treba ! :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2015 10:46 (genius_).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 14

pozdrav ekipo, počeo sam opet igrati FIFA 14 i zapravo zaboravio koliko je zabavno. Zadnji put kad sam igrao je došlo do problema sa accountom i naravno da su mi obrisali i uzeli sve igrače koje sam složio i kupio mukotrpno.

 

Imam jednu molbu, pošto opet gradim team od početka zanimalo me ukoliko ima neka dobra duša d ami pošalje onaj 10x1000 coinsa za tekme ak nešto mogu dati za uzvrat pošaljem.

nick: MasterGCro

tnx

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
MasterG kaže...

pozdrav ekipo, počeo sam opet igrati FIFA 14 i zapravo zaboravio koliko je zabavno. Zadnji put kad sam igrao je došlo do problema sa accountom i naravno da su mi obrisali i uzeli sve igrače koje sam složio i kupio mukotrpno.

 

Imam jednu molbu, pošto opet gradim team od početka zanimalo me ukoliko ima neka dobra duša d ami pošalje onaj 10x1000 coinsa za tekme ak nešto mogu dati za uzvrat pošaljem.

nick: MasterGCro

tnx

 Koje level moras biti da imas te cointse ?Ako budem mogao poslacu ti ja !

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
genius_ kaže...
MasterG kaže...

pozdrav ekipo, počeo sam opet igrati FIFA 14 i zapravo zaboravio koliko je zabavno. Zadnji put kad sam igrao je došlo do problema sa accountom i naravno da su mi obrisali i uzeli sve igrače koje sam složio i kupio mukotrpno.

 

Imam jednu molbu, pošto opet gradim team od početka zanimalo me ukoliko ima neka dobra duša d ami pošalje onaj 10x1000 coinsa za tekme ak nešto mogu dati za uzvrat pošaljem.

nick: MasterGCro

tnx

 Koje level moras biti da imas te cointse ?Ako budem mogao poslacu ti ja !

 Coinsi, ne cointsi.

I always tell the truth.Even when I lie.
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
Bruno_K!ng kaže...
genius_ kaže...
MasterG kaže...

pozdrav ekipo, počeo sam opet igrati FIFA 14 i zapravo zaboravio koliko je zabavno. Zadnji put kad sam igrao je došlo do problema sa accountom i naravno da su mi obrisali i uzeli sve igrače koje sam složio i kupio mukotrpno.

 

Imam jednu molbu, pošto opet gradim team od početka zanimalo me ukoliko ima neka dobra duša d ami pošalje onaj 10x1000 coinsa za tekme ak nešto mogu dati za uzvrat pošaljem.

nick: MasterGCro

tnx

 Koje level moras biti da imas te cointse ?Ako budem mogao poslacu ti ja !

 Coinsi, ne cointsi.

 jbg imao sam 2 iz engleskog ali zato 5 mat.,fiz.,hem.....     :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.3.2015 14:34 (genius_).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
MasterG kaže...

pozdrav ekipo, počeo sam opet igrati FIFA 14 i zapravo zaboravio koliko je zabavno. Zadnji put kad sam igrao je došlo do problema sa accountom i naravno da su mi obrisali i uzeli sve igrače koje sam složio i kupio mukotrpno.

 

Imam jednu molbu, pošto opet gradim team od početka zanimalo me ukoliko ima neka dobra duša d ami pošalje onaj 10x1000 coinsa za tekme ak nešto mogu dati za uzvrat pošaljem.

nick: MasterGCro

tnx

 Dodaj me na origin, isti nick ko i ovdje pa ti pošaljem nešto igrača ako želiš, za početak. I uz to ti mogu poslat ovaj coin boost

10 godina
offline
Re: FIFA 14

dodao sam te,tnx

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

Pozdrav raja, sry ako sam pogresio temu ;(

Nakon nekog vremena sam ponovo instalirao fifu 14 i naravno standardni problem je taj right stick, imao sam neki tutorial po kojem sam lako pravio taj right stick medjutim download link je obrisan, tj na dropboxu je not found :(

Pls ako neko zna kako da to napravim da mi objasni, bas mi se igra a ne mogu ga nikako podesiti :)

 

ps. ovo je link s youtube ( https://www.youtube.com/watch?v=6QF3xyk7s10  s kojim sam pravio right stick al kao sto sam vec rekao obrisan je file sa dropboxa :(
Hvalaaa

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 14

ja sam ti to sredio sa PimpMyController_FIFA14 preko ovog videa...radi ko urica

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 14
Ovako igram fifu 14 na ps3, i htio bi napraviti squad update ovo na internetu sve nesto mi nije jasno ali ja sma u igri znaci skinuo onaj update kad didem edit teams, u ucito samo tamo gdje ima load squad sta vec ali meni su i dalje iste momcaddi i nisu stavljene ove nove tj premjesteni igraci
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

imam jedno pitanje , posto se fifa world gasi , razmisljam kupit fifu 14 te me zanima jer u fifi 14 dolaze totw,tots,toty igraci kao i na fifi 15 ... ?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 14

prodajem ja fifu 14, ako hoces javi se u pp ne mogu da ti posaljem poruku

http://www.phonespal.com/
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 14
TheVeky kaže...

imam jedno pitanje , posto se fifa world gasi , razmisljam kupit fifu 14 te me zanima jer u fifi 14 dolaze totw,tots,toty igraci kao i na fifi 15 ... ?

 Nisu

EUNE: RayzCRO
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

do kada će radit serveri za fifu 14 mislim kad će se ugasit za koliko mjesec godinu

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 14

mislim da ti nema za sada nikakvih predviđanja, obično kad im bude neisplativo i to objave na web blogu. Mirni smo još neko dulje vrijeme sigurno

 

9 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

Zaboravio sam FIFA FUT Secret Question eh sad ne znam kako sad da restartiram to pitanje.

Probao sam pratiti njihova uputstva http://help.ea.com/en/article/how-to-reset-your-secret-question-in-fifa-ultimate-team/ , ali ja nigdje ne vidim ovo "click on Forgot answer?"

 

Rješeno nakon 1000x kad sam pokušao uči u FIFU samo mi je ponudilo da upišem novo  FIFA FUT Secret Question.

...My life, My game, My rules...
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.5.2015 18:42 (SoynTech).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

koji klinac se dogadja sa fifiom 14 , ovo mi se pojavljuje svako malo , i nakon toga nista sto kliknem nece maknit ovaj useles help , osim alt+f4 , i kasnije kad open upalim i pokusam editirat momcad opet me *** u zdrav mozak ...

 

netko zna kako da se izvucem iz toga ?

 

edit:ah skuzio , bas sam bedast ,postoji gotovo nevidljiva strelica koja se treba kliknut sa advance koju sam primjetio tek kad sam bacio pogled na screenshot   ...

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.5.2015 20:29 (TheVeky).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

pokusavam instalirati odredjeni mod ( 1hnl liga ) , i nikako nisam u stanju aktivirati ga kako treba , e sad jer to zato sto fifa 14 nije mod friedly ili, ili ja nesto krivo radim iako mi je radilo na piratskoj verziji ?  , te mi pada napamet nekako instalirati obje fife 14 na istom kompu , pogotovo jer sam sad skuzio i to da ako hocu igrati single player stvari ,da mi treba konekcija na origin -.- , nisam znao da je fifa 14 jedna od igri kod kojih moras imati pristup internetu -.-

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 14

Ako ima netko da želi prodati Fifa 14 coinse, a da nije skupo, PM.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 14

Pozdrav. Ako je netko za poneku prijateljsku u FIFA-i 14, neka se javi na PM pa ćemo se dogovorit. Imam talijanski tim, druga-treća divizija, ništa posebno. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 14

zamolio bih ako neko moze da mi pomogne imam fifu 14 normalno igram sve sem online tekme gdje mi neradi dzojstik 

i ako ima neko neki koins tek sam poceo 

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.6.2015 22:22 (mojatv).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice