Far Cry 4

poruka: 777
|
čitano: 156.925
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Far Cry 4
dejo6 kaže...

Sa novim patchom ne radi više skipintro. Sad opet moram gledati one dosadne logoe. Jel ima kakav drugi način za to preskočiti?

-skipintro radi na verziji 1.4.0

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
doktor1 kaže...

U novom patchu miču nvidia gemworks efekte...

Added 21:9 aspect ratio support
Added Russian text and subtitles to worldwide game version
Fixed an issue with aim assist
Fixed an issue with grappling if aim button was remapped on another key
Fixed an issue with mouse input
Fixed an issue with movement key binding on mouse buttons
Fixed an issue with Uplay invites in Steam version
Fixed various Controls issues
Fixed various Graphic issues
Fixed various IGE issues
Fixed various Session Browser issues
Fixed various UI issues
NVIDIA graphics preset was removed
Reduced performance drop impact during streaming

Cekaj, zasto su uklonili Nvidia gameworks efekte?

15 godina
offline
Re: Far Cry 4
Najbrži kaže...
dejo6 kaže...

Sa novim patchom ne radi više skipintro. Sad opet moram gledati one dosadne logoe. Jel ima kakav drugi način za to preskočiti?

-skipintro radi na verziji 1.4.0

Kako da provjerim verziju? Meni to više ne radi

16 godina
offline
Re: Far Cry 4
dejo6 kaže...

Kako da provjerim verziju? Meni to više ne radi

Kada uđeš u igru piše dolje lijevo.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
14 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
dejo6 kaže...
Najbrži kaže...
dejo6 kaže...

Sa novim patchom ne radi više skipintro. Sad opet moram gledati one dosadne logoe. Jel ima kakav drugi način za to preskočiti?

-skipintro radi na verziji 1.4.0

Kako da provjerim verziju? Meni to više ne radi

Pise ti u igri koja je verzija na pocetnom screenu.

13 godina
offline
Far Cry 4

Evo nakon odigranih sat i po mogu reci da je igra fantasticna. Ovako nesto nismo vidjeli jos od Farkraja tri. Ima tu svega od uvijek zanimljivog osvajanja tornjeva pa do manijakalno sadistickog negativca. Naravno ima i ponesto puskaranja ipak je to FPS ali ono sto je puno zanimljivije je branje cvijeca, deranje koze s ubijenih zivotinja i pravljenje torbica, uvijek zanimljiva aktivnost pogotovo ako se osjecate kao modni macak. Ne treba zanemariti niti postarske misije dostavljanja paketa od tocke A do tocke B i iznenadnih napada divljih zivotinja. Ovo je dojam nakon tek predjenih 1posto igre, tko zna sto me sve kasnije ocekuje...

Moj PC  
13 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Far Cry 4

1.4.0 mi je verzija igre. Ali -skipintro mi više ne radi {#}

15 godina
offline
Re: Far Cry 4
dejo6 kaže...

1.4.0 mi je verzija igre. Ali -skipintro mi više ne radi {#}

-skipintro 1 treba pisati i pazi da je razmak  prije crtice -.

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.12.2014 21:07 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Far Cry 4

Nije mi se dalo igrat radi stuteringa i trazanja, pa sam čekao... sinoć uključim, i ide glatko (većinom). Jesu li dodavali kakve update-e zadnjih 7 dana?

Xtreme_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Far Cry 4
toma20 kaže...

mene samo zeza crna mapa,stisnem M odem na map i sve mi je crno hh,ima netko rijesenje?

Zadar živi vječno!
15 godina
offline
Far Cry 4

Evo skida se novi patch od 1362MB.

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 4

The newest PC patch, 1.5.0, is now live! This patch will address, among other things, the issues with keybinding and mouse acceleration that players were experiencing. Full ptach notes are available below:

Patch Notes

    Added 21:9 aspect ratio support
    Added Russian text and subtitles to worldwide game version
    Fixed an issue with aim assist
    Fixed an issue with grappling if the aim button was remapped to another key
    Fixed an issue with mouse input
    Fixed an issue with movement key binding on mouse buttons
    Fixed an issue with Uplay invites for Steam users
    Fixed various Controls issues
    Fixed various Graphical issues
    Fixed various IGE issues
    Fixed various Session Browser issues
    Fixed various UI issues
    NVIDIA graphics preset was removed
    Reduced performance drop impact during streaming

This is a PC Patch only. You should see version 1.5.0 in the bottom left of the Main Menu if it has been successfully installed. If you are playing Far Cry 4 on a different platform, your version number will be different.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Far Cry 4

i sta ako ja imam 1.0 ili 1.3 verziju (nisam siguran koju imam, mislim da je ipak 1.3), dal moram stavljati 1.4 pa 1.5 ili je dovoljno da stavim odmah 1.5?

Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
dejo6 kaže...

Evo skida se novi patch od 1362MB.

 

Gdje skidas? Imas original?

14 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

znaci popravili su s tim akceleraciju misa ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Far Cry 4
thaar kaže...

znaci popravili su s tim akceleraciju misa ili?

Jas am sinoć probao i sve je Ok s mišem.

Xtreme_Dama Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
11 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Ja imam problem sa igricom sve instaliram i pokrenem igricu ali ekran se zacrni i to je zo nece dalje.Neznam dali je mozda do kompa ili?

HP Pavilion g7 Notebook PC

AMD A6-4400M APU with Radeon(tm)

HD Graphics 2,70 GHz

(RAM): 4,00 GB

AMD Radeon HD 7520g+7670M Dual Graphics

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4
pavilion g7 kaže...

Ja imam problem sa igricom sve instaliram i pokrenem igricu ali ekran se zacrni i to je zo nece dalje.Neznam dali je mozda do kompa ili?

HP Pavilion g7 Notebook PC

AMD A6-4400M APU with Radeon(tm)

HD Graphics 2,70 GHz

(RAM): 4,00 GB

AMD Radeon HD 7520g+7670M Dual Graphics

To je to igre, patchaj je

14 godina
offline
Re: Far Cry 4
RuskeGTT kaže...

i sta ako ja imam 1.0 ili 1.3 verziju (nisam siguran koju imam, mislim da je ipak 1.3), dal moram stavljati 1.4 pa 1.5 ili je dovoljno da stavim odmah 1.5?

Mene isto zanima.

Xfire: lxexo // Steam: leozjeee // BF4: http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/leo_ZJEEEh/
16 godina
offline
Re: Far Cry 4
Nisam Ja,Nisi Ti kaže...
RuskeGTT kaže...

i sta ako ja imam 1.0 ili 1.3 verziju (nisam siguran koju imam, mislim da je ipak 1.3), dal moram stavljati 1.4 pa 1.5 ili je dovoljno da stavim odmah 1.5?

Mene isto zanima.

Odmah se može patch 1.5, sarži sve prethodne! Patch 1.4 je bio FULL čak iako ste imali 1.3 već instaliran.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
11 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

jel moze neko stavit link za patch 1.5

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Far Cry 4

Ovaj Simulated fur je totalno zbugiran. Čak i kad staviš sve na low fps zna pasti ispod 20, osim toga sve 5.

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
Far Cry 4

Ako vam nešto nije jasno oko patch 1.5, javite se na PP

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
2 2 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: Far Cry 4

Kvanitet a ne kvalitet

 

Auh... Nakon bljutavih Watch Dogs-a, osrednjeg Unity-a, eto nama još jedno ultrarazvikano razočarenje iz Ubisofta!

 

Ništa ovdje nije novo, ovo je samo reciklirani, prežvakani i kvantitetom prošireni FC3. Likovi redom isti, misije praktički identične, većinom nezanimljive i prelagane, čak i na najtežoj razini. Priča kao i u trojci, tek neznatno proširena. Čak je i grafika nastavila u istom tonu, ista je to stara Dunia koja se vucara još od Afrike (FC2), s tek neznatno više detalja. Došlo je dotle da čak i grafički osrednji CoD u nekim situacijama nadmašuje nesretni Far Cry. U CoD-u, koji je bezobrazno linearna igra, neprijatelji barem liče na neprijatelje, ne trče svi okolo ko zečevi na speedu (i ukočeno, kao s motkama umjesto kralježnice) a i njegova grafika je bogami u nekim segmentima daleko prešišala razvikanu Duniu. Pogotovo kad su u pitanju izvori svjetla i njegova refleksija, kao i teselacija (u čemu je i notorni CoD napredovao). Što se tiče tekstura, tu su mnoge današnje igre pušiona, jer su programeri navikli na konzolašku škrtost pa i ne ulažu mnogo u njihovu obradu i poliranje, što je evidentno čim se nekoj većoj površini približite na svega par metara. Što je apsurd, pogotovo znajući da današnje grafičke kartice dolaze sa 3, 4 GB ultrabrzog rama velike propusnosti... Međutim, mi danas sa imalo jačim kompjutorima buljimo u grafiku koja kao da je nastala prije 5-6 godina.

 

Priča je totalno nezanimljiva, i postaje razvidno o čemu se radi već nakon prerazvučenog uvodnog dijela. Glavni negativac je naoko zanimljivi psihopat, ali na kraju krajeva ipak samo poremećeni zlikovac kakvih smo se nagledali u svim filmovima žnj produkcije, ali i u prethodnom nastavku, te nam je data mogućnost da mu se podredimo ili da ga upucamo. A sve zato što trebamo prosuti majčin pepeo... Inače, tu se krije !SPOILER! i jedna mala "caka" - iako će mnogi pobjeći i tako početi radnju igre, moguće je i ostati za stolom te tako u samo 15 minuta završiti igru. Pagan će se vratiti i ljubazno vas ispratiti na mjesto gdje ćete prosuti pepeo. 

 

Ono što nismo imali u prošlom nastavku je odlučivanje između dvije frakcije za koju se borimo. U tome je jedina veća razlika u odnosu na prethodni nastavak, uz osvježavajuće misije na sniježnim Himalajama. Kasnije se u priču upleću dva šašava narkomana, kroz čije se narkomanske vizije i sami probijamo, mada zapravo ostaje potpuno nejasno čemu one uopće služe. Niti imaju ikakvu po priču bitnu svrhu, niti su zanimljive. Ah da, dodana je i arena (u koju vas na lancu vuku dvije prekrasne sisate djevojke). Arenu je moguće bez problema izdržati gotovo neokrznut; dovoljno je samo pronaći miran kutak i neprijatelji će se sami bacati na metak - toliko o samoj mehanici igre...

 

Ono što je doista dobro u ovoj igri jest priroda koja je sama po sebi replicirana prilično uvjerljivo (osim navedenih tekstura i teselacije) i uz puno lijepih boja, životinjski svijet je također kreiran impresivno, te su svi zvukovi odrađeni poprilično vjerno, a ni glazba nije loša. Ipak, ponavljajuća radnja, većinom nezanimljive misije (hrpa njih) i zastarjeli grafički engine poprilično kvare dojam.  

 

No, onima koji ovi serijal igraju po prvi put igra će se vjerojatno jako svidjeti, pogotovo zbog ogromne površine i velikog broja misija. Ipak se toplo nadam da peti nastavak, ako ga bude, neće nastaviti ovim putem i da će krenuti s novom pričom, zanimljivijim misijama i s boljom, suvremenijom grafikom.

 

Moja ocjena: 7/10.

Ne slažem se sa tvojim mišljenjem, ali ću do kraja života braniti tvoje pravo da ga kažeš. - V. (Iz Hrvatske, s ljubavlju)
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.12.2014 5:20 (Danyel).
13 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

znam da je off topic, ali može jedno kratko pitanje, kako stisnem tipku "premium" na keybordu? vidim da me to traži za ukucavanje šifre, a nemam pojma koja je to tipka? inače on topic, igra je super ali malo preskupa za moj ukus.

i 5-3570K
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Far Cry 4

ovo govno od igrice me opet na početak levela baci. Znači igram nekih sat vremena, pobijem ih sve, pokupim ključeve, letim s planine na planinu iziđem iz igre. kada ponovo uđem opet na početak levela. Nemogu više uff uništi mi volju za igranjem. Pokrećem kao administrator, ima li tko ideja kako pristupiti checkpointovima i sejvanju da ne idem iz početka stalno.

Moj PC  
4 1 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

   Ovo je genijalna igrica, pusti mozak na pasu i uzivaj, opet su uspjesno rekonstruilari genijalnu atmosferu akciskih filmova iz 80ih. Igra je samo na prvi pogled slicna FC3, ima toliko novih stvari, tu je helikopter s kojeg je ludnica pucati granatice iz mini grande lunchera {#}, jahanje na slonu je ludiloooooooo {#}{#}, nova oruzija genijalna, samostrijel pogotovo i tako. Ova igra je jednostavno FUN, a na kraju krajeva valjda i igramo igrice da se zabavimo. Tko nije pozelio biti Arnold Swarchenegger u Commando, to je to, one man army, kill all sto se mice i to na zabavan nacin. {#}

 
8 5 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

Kako vam radi igra kada Fur postavite na Simulated?

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Far Cry 4

Ljudi ,nemrem nac zadnji Bell tower,jel ima ko kakvu ideju....,jel mozda taj jedan na nekoj misiji!!?!

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.12.2014 20:16 (lmutak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Far Cry 4

   Setam okolo i na 150m od sebe vidim karma event, crveni napdaju nase, izvadim snipe i skinem tri crvena lika, spasim zivot nasem frajeru da bi ga sekund poslije pregazio nosorog, prejako {#}, nosorga je snasla karma u obliku RPG po sred njega loooooooooool. Sitnice poput ove cine igru tako prokleto dobrom...

 
1 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice