Fallout: New Vegas

poruka: 1.020
|
čitano: 337.862
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Fallout: New Vegas

Vidio sam da je za xbox vani, valjda uskoro i za PC..Vjerovatno je bilo priče oko toga, ali može li mi tko ukratko objasniti zašto su izdavači igre odlučili izdati je s potpuno istom grafikom kao što je bio Fallout 3? Je li u pitanju štednja, je li u pitanju lijenost programera, što li je? Pa nije Fallout niskobudžetni naslov pa da si mogu dozvoliti takve eksperimente... Fallout 3 mi se doista dopao, prešao sam ga par puta, i grafika mi nije bila toliko bitna, ali to je bilo 2008. Čak je i tada već bila lagano zastarijela...Na početku 2011. godine, to je jednostavno blesavo..Što vi mislite?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Fallout: New Vegas
Riker kaže...

Vidio sam da je za xbox vani, valjda uskoro i za PC..Vjerovatno je bilo priče oko toga, ali može li mi tko ukratko objasniti zašto su izdavači igre odlučili izdati je s potpuno istom grafikom kao što je bio Fallout 3? Je li u pitanju štednja, je li u pitanju lijenost programera, što li je? Pa nije Fallout niskobudžetni naslov pa da si mogu dozvoliti takve eksperimente... Fallout 3 mi se doista dopao, prešao sam ga par puta, i grafika mi nije bila toliko bitna, ali to je bilo 2008. Čak je i tada već bila lagano zastarijela...Na početku 2011. godine, to je jednostavno blesavo..Što vi mislite?

 skroz se slažem ... negdje pise da su animacije ostale na istoj razini kao i F3 ... cak i za to vrijeme je bilo lose, a kamoli sada ... trebali su se dosta vise potrudit sto se tice toga .... Bethseda TD !!!

15 godina
protjeran
offline
RE: Fallout: New Vegas
Riker kaže...

Vidio sam da je za xbox vani, valjda uskoro i za PC..Vjerovatno je bilo priče oko toga, ali može li mi tko ukratko objasniti zašto su izdavači igre odlučili izdati je s potpuno istom grafikom kao što je bio Fallout 3? Je li u pitanju štednja, je li u pitanju lijenost programera, što li je? Pa nije Fallout niskobudžetni naslov pa da si mogu dozvoliti takve eksperimente... Fallout 3 mi se doista dopao, prešao sam ga par puta, i grafika mi nije bila toliko bitna, ali to je bilo 2008. Čak je i tada već bila lagano zastarijela...Na početku 2011. godine, to je jednostavno blesavo..Što vi mislite?

pa ono to je engine koji je jos oblivion koristio,a i znas i sam da i nije najbolje optimiziran F3 je imao dosta bugova i gluposti 

pa i vece teksture i bolja grafika bas im nisu prioritet,a i ono su vecinom snimke sa Xboxa pa bi na pc trebalo bit ipak malo bolje 

 

Mislim da bi sa novim Elder Scrolls-om trebao doci novi engine

16 godina
neaktivan
offline
Fallout: New Vegas

ne znam, ne znam...znam da ću 'nabaviti' igru, i probati je, ali jednostavno nisam zadovoljan. Imam dojam kao da je ovo samo novi chapter, a ne nova igra...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Fallout: New Vegas
Riker kaže...

ne znam, ne znam...znam da ću 'nabaviti' igru, i probati je, ali jednostavno nisam zadovoljan. Imam dojam kao da je ovo samo novi chapter, a ne nova igra...

pa da tak i izgleda (pa fallout 3 su cesto zvali Foblivion )

F3 sam kupio,a za ovo neznam 

vidit cu nakon sta probam 

16 godina
neaktivan
offline
Fallout: New Vegas

Live Stream, komentar jednog od devolpera, gameplay koji se ne može vidjeti u ostalim klipovima.

 

http://www.liveatbestbuy.com/fallout 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout: New Vegas
MegaMass 2000 kaže...

Live Stream, komentar jednog od devolpera, gameplay koji se ne može vidjeti u ostalim klipovima.

 

http://www.liveatbestbuy.com/fallout 

Gledam te filmiće, trailere, i ne mogu vjerovati...Oni pričaju o oružju u igri, atmosferi, neprijateljima...Pa stvar je posve jednaka kao i u Fallout trojci...Posve jednaka, a oni se valjda hvale kako su nešto napravili. Isti namještaj, isto oružje, iste one traljave teksture...I to pokušavaju zamotati u novu igru? Nakon tri godine? Zar će se naći netko tko će to kupiti? Pa to je DLC, ne nova igra...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout: New Vegas
Riker kaže...
MegaMass 2000 kaže...

Live Stream, komentar jednog od devolpera, gameplay koji se ne može vidjeti u ostalim klipovima.

 

http://www.liveatbestbuy.com/fallout 

Gledam te filmiće, trailere, i ne mogu vjerovati...Oni pričaju o oružju u igri, atmosferi, neprijateljima...Pa stvar je posve jednaka kao i u Fallout trojci...Posve jednaka, a oni se valjda hvale kako su nešto napravili. Isti namještaj, isto oružje, iste one traljave teksture...I to pokušavaju zamotati u novu igru? Nakon tri godine? Zar će se naći netko tko će to kupiti? Pa to je DLC, ne nova igra...

  Kad si prije pogledao? Live Stream traje skoro sat vremena.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.10.2010 14:29 (MegaMass 2000).
14 godina
neaktivan
offline
Fallout: New Vegas

Razocaran.

Isti engine,ista gameplay mehanika kolko vidin,jedino sta mozda izvuce ovu igru je neka predobro slozena prica ali sumnjan.

Previse san vrimena provea na falloutu da bi mi ovo bilo zanimljivo.

Sta se reklo,zasad,ovako zapakirano,vise mi baca na dlc.

steta.

Sweettooth
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Fallout: New Vegas

ja neznam sta se sad cudite pa to se znalo od prvog videa da ce tak bit

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fallout: New Vegas

Još neki detalji oko igre...

Link.

Nesviđa mi se ovo s perkovima nakon svakog drugog levela, a ne nakon svakog.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.10.2010 15:30 (thuglife).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Fallout: New Vegas
thuglife kaže...

Još neki detalji oko igre...

Link.

Nesviđa mi se ovo s perkovima nakon svakog drugog levela, a ne nakon svakog.

Perkovi su po pravilu svaka tri levela tako da je ovo zapravo dobra stvar!

A life? Where can I download one of those?
13 godina
offline
Fallout: New Vegas

Po rječima autora igra je duža nego F3, a to što je isti engine ista grafika, onom kom se svidio F3 neće nimalo smetati. Nije loše za dlc, točnije ekspanziju.

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout: New Vegas
Alex Mercer kaže...
thuglife kaže...

Još neki detalji oko igre...

Link.

Nesviđa mi se ovo s perkovima nakon svakog drugog levela, a ne nakon svakog.

Perkovi su po pravilu svaka tri levela tako da je ovo zapravo dobra stvar!

Po kojem/čijem pravilu?

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
15 godina
neaktivan
offline
Fallout: New Vegas

Na Falloutu 1 & 2 perkovi su išli svaka 3 levela, ako se uzel trait skilled (ili gifted, ne sjećam se sad točno) onda svaka 4. Tak da je dobro ovo sad svaki drugi, tak da se treba malo razmisliti koj da se uzme.

Poruka je uređivana zadnji put ned 17.10.2010 11:00 (Shai Hulud).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fallout: New Vegas

Govorio sam u odnosu na treći, kad već svi vuku toliko sličnosti s prvim onda mi je realnije njega uspoređivati sa NV, nego prva dva.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fallout: New Vegas

Evo, konačno, FO:NV Launch center na GameSpotu ( još malo ... )

Link.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Fallout: New Vegas

Gameplay za konzolu

 

 

Inače, sa ovime što sam vidio u ovom gameplay moram reći da sam zadovoljan. Glazba je spot on, prava spooky.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.10.2010 23:28 (MegaMass 2000).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Fallout: New Vegas

Meni je jaaaaaaaaako drago da je grafika ostala igra jer inače definitvno ne bi mogao vrtit igru.

 

Zašto neki kukaju oko grafike, pa ako mogu igrat Morrowind mogu i ovo, a animacije nisu toliko grozne.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Fallout: New Vegas

ma pusti te sta prigovaraju na grafiku  a glavno da im ne smeta cijeli dan igrati cod2 ili wow koji imaju 1000 puta losiju grafiku od fallouta 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Fallout: New Vegas

Igra je stigla u ducane, navalite narode jos malo pa nestalo.

 
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Fallout: New Vegas

znaci jos malo, pa ce bit dostupna i na torrentima :))))))

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Fallout: New Vegas

Akcija u mercatoru: " Fallout New Vegas samo 0 kuna" Smijeh

btw vidjeli ste kakve ocjene dobiva?

The further you get into technology, the further you go into gaming. That's the general rule.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout: New Vegas
juice21 kaže...

znaci jos malo, pa ce bit dostupna i na torrentima :))))))

Već i je

15 godina
protjeran
offline
Fallout: New Vegas

INgamer 9.1/10
Guardian 5/5

Examiner B+/A+

VideoGamer 9/10

Bittech 8/10

 

ceka se na glavne (GT,ign..)

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout: New Vegas
hrvatskafarkasevec kaže...

INgamer 9.1/10
Guardian 5/5

Examiner B+/A+

VideoGamer 9/10

Bittech 8/10

 

ceka se na glavne (GT,ign..)

Neće ni oni puno zaostajati. Obsidian je sazdan od ljudi koje su radili najbolje RPG-ove svih vremena i tu teško da će biti razočaranja.

 

 

Jedino što su loši kada treba napraviti vlastitu igru...

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout: New Vegas

uf eo bas sad doso za komp, skidam, jos par sati i skinutoo.. xD, valjda ce biti dobra... za PC

R@$h0@YeaH
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.10.2010 23:04 (Rasho).
16 godina
neaktivan
offline
Fallout: New Vegas

Ja iskreno nemam aposultno nikakvih očekivanja. Vjerujem da ću imati dojam kao da igram još jedan DLC...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Fallout: New Vegas

ja znam da cu uzivat 

jedva cekam da dobim neki badass armor uff 

onaj tesla armor je izgledao odlicno 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Fallout: New Vegas
Paolo2612 kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

INgamer  9.1/10
Guardian 5/5

Examiner B+/A+

VideoGamer 9/10

Bittech 8/10

 

ceka se na glavne (GT,ign..)

Neće ni oni puno zaostajati. Obsidian je sazdan od ljudi koje su radili najbolje RPG-ove svih vremena i tu teško da će biti razočaranja.

 

 

Jedino što su loši kada treba napraviti vlastitu igru...

  Mislim da je tu problem u Segi, a ne u Obsidianu. Bilo koju igru koju sam igrao a da je izdavač bila Sega je bila ne bih rekao loša ali manjkava definitivno. Ovo isto vrijedi (barem što se mene tiče) iz za JoeWood (Gothic 3, Arcania itd...).

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice